הרבה יותר מדאיג מהקורונה, האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

מצב
הנושא נעול.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
נו, במסגרת המועמד בקטגוריית "ההערה הלא קשורה "...הזוכה הוא, היא, הם..... חביבי אף אחד לא רוצח כאן יהודים למעט תומכי מפלגת גנץ קונטאר, יזבאק, טבי עוד וזועבי. ולפי תפקוד גנץ כרמטכל אז....טוב לא אמשיך. מצג שני טוב לדעת שאתה מייחל לבית שלישי ומתאבל על בית שני. טוב לדעת.
החיים פשוטים, אה כפרה?
רעים וטובים.
ביבי בצד של הטובים. איתו כל הימנים.
ערבים וגנץ זה רע. :)

אפשר את תפיסת העולם הזאת ברזולוציה יותר נמוכה? :)
רק במטותא, עשה לי טובה ואל תקרא לי שמאלני מחבק ערבים, כי זה יהיה מאד רחוק מהמציאות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
זה לא הגיין - זו השיטה שיש סיגנל עם פזה הפוכה כדי לבטל רעשים ואז יוצא שהוא מוגבר יותר
תכלס המטרה של xlr זה בעיקר לציוד שמחובר במרחקים ארוכים כמו מיקרופון
זה גיין כפול, למיטב ידיעתי.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה הבעיה עם חיבור בו זמנית?
המקור מוציא את שניהם בו זמנית
המגבר יקבל רק אחד - מה שיבחר לפי הכניסה כלומר ימשוך זרם רק מהחיבור הפעיל
כבר לפני הרבה שנים טענו אודיופילים שאיכות הצליל משתפרת אם מנתקים כניסות שלא בשימוש.
זאת אומרת אם מחובר סטרימר ונגן תקליטורים ואתה מאזין לנגן, איכות הצליל תשתפר אם תנתק את הסטרימר.
לא יודע אם זה נכון או לא, מעולם לא ניסיתי, זה מעבר למה שאני מוכן להשקיע לשיפור זניח באיכות הצליל...

אריה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
כבר לפני הרבה שנים טענו אודיופילים שאיכות הצליל משתפרת אם מנתקים כניסות שלא בשימוש.
זאת אומרת אם מחובר סטרימר ונגן תקליטורים ואתה מאזין לנגן, איכות הצליל תשתפר אם תנתק את הסטרימר.
לא יודע אם זה נכון או לא, מעולם לא ניסיתי, זה מעבר למה שאני מוכן להשקיע לשיפור זניח באיכות הצליל...

אריה
אצלי זה נכון

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
זו טענה מוזרה
החלק הזה בקדם מגבר אמור למתג את הכניסה הרצויה ובעצם לנתק את האחרות
אם כניסה אחרת היתה משפיעה היינו שומעים ״מיקס״

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זו טענה מוזרה
יש הרבה כולל מתן שלנו שמתארים שזה מה שקורה.

אריה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
זו טענה מוזרה
נכון, כפרה. וגם אפסים ואחדים זה תמיד אפסים ואחדים אז אין הבדל בין כבלי USB :). זה הכל באותה משפחה.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
יש הרבה כולל מתן שלנו שמתארים שזה מה שקורה.

אריה

אני לא רוצה לעורר מהומות אבל האם זה עומד במבחן עיוור

(בעצם לא אכפת לי לעורר מהומות כל עוד זה קשור לאודיו ולא לפוליטיקה :)

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
נכון, כפרה. וגם אפסים ואחדים זה תמיד אפסים ואחדים אז אין הבדל בין כבלי USB :). זה הכל באותה משפחה.
באמת אין הבדל טכני בין כבלי usb
בדגש על טכני

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113

למה אתה בכלל שואל שאלות על הבדלים? ועוד מחברים ששומעים עם עיניים פקוחות לרווחה:(
תעשה מבחן עיוור ויש לך את כל התשובות.:כל-הכבוד:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
682
נקודות
113
החיים פשוטים, אה כפרה?
רעים וטובים.
ביבי בצד של הטובים. איתו כל הימנים.
ערבים וגנץ זה רע. :)

אפשר את תפיסת העולם הזאת ברזולוציה יותר נמוכה? :)
רק במטותא, עשה לי טובה ואל תקרא לי שמאלני מחבק ערבים, כי זה יהיה מאד רחוק מהמציאות.
כבעלים של לאותר הורן קשה לי עם רזולוציה נמוכה. אולי לך יש יותר ידע בנושא הזה ...;)
ואחרי העקיצה, כן, יש חיים פשוטים מי שכורת ברית עם האויב שלי הוא האויב שלי. נקודה. יש כאן גט כריתות לרעיון הציוני הכי בסיסי- מחלוקות פותרים בתוך הבית ותומכי קונטאר וחיזבאללה אינם דיירים בו למיטב שיפוטי.
. אז כן, כמו בבחירה שלי בחלקי המערכת שלי , יש אמיתויות פשוטות נכונות ונצחיות. כמו למשל, lowther הורן זו השיטה הכי נכונה להשיג נירוואנה מוסיקלית. נקודה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113

בוא אני אגיד לך איך זה עובד במציאות האודיופילית, כשאין לך כל מני נודניקים שחושבים שהם ממציאים את הגלגל כשהם מכניסים מתודיקות אמפיריות לענין:

1. שומעים שמועה שאולי זה עוזר.
2. מנסים בבית - מנתקים מכשירים שלא מנגנים, ויושבים להאזין לקטע שמכירים ממש טוב.
3. שומעים הבדל? הופכים את זה לפרקטיקה קבועה. לא שומעים? שוכחים מזה ועוברים הלאה.

זה הכל.

מה פגום פה? שיכול להיות שההבדל ששמענו היה כזב. נכון? אוקיי. אז ראשית, הסבירות לכך היא נמוכה, כי אודיופיל מנוסה עם מערכת טובה מכיר את המערכת שלו. שנית, גם אם זה יכול לקרות, אז חוזרים על הניסוי הזה פעם שניה ושלישית בהמשך הדרך. לא קרה כלום.

זה הכל.

להגיד לך ששמעתי הבדל בניתוק המכשירים? כן. האם אני מיישם את השיטה? לא. למי יש כוח לנתק מכשירים כל הזמן? האם יש דברים שיותר משפיעים על הסאונד? כן. זהו.

ההסבר הטכני הוא שכל מכשיר שמחובר הוא סוג של אנטנה ו/או יצרן רעש חשמלי וזה יכול להכנס למכשירים. אף מכשיר לא חף מזה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
כבעלים של לאותר הורן קשה לי עם רזולוציה נמוכה. אולי לך יש יותר ידע בנושא הזה ...;)
ואחרי העקיצה, כן, יש חיים פשוטים מי שכורת ברית עם האויב שלי הוא האויב שלי. נקודה. יש כאן גט כריתות לרעיון הציוני הכי בסיסי- מחלוקות פותרים בתוך הבית ותומכי קונטאר וחיזבאללה אינם דיירים בו למיטב שיפוטי.
. אז כן, כמו בבחירה שלי בחלקי המערכת שלי , יש אמיתויות פשוטות נכונות ונצחיות. כמו למשל, lowther הורן זו השיטה הכי נכונה להשיג נירוואנה מוסיקלית. נקודה.
איזה כיף לך. אתה מחזיק בכל האמיתות.
איזה חיים טובים ופשוטים יש לך. אשריך

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה אתה בכלל שואל שאלות על הבדלים? ועוד מחברים ששומעים עם עיניים פקוחות לרווחה:(
ההסתברות שתשמע משהו כזה בעיוור היא בערך כמו שמחר ימצאו חיסון לקורונה ......בעצם החיסון לקורונה הוא אפשרות די מעשית יחסית למבחן העיוור;)........ הנה @pruym חזרנו לאודיו.....עכשיו אתה רגוע?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
זו טענה מוזרה
Cross talk בפרה
העמסה על היציאות של המקור

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
אני נשאר עם קרמיים, ברשותך :).

אני איתך לגמרי .לא צריך לעשות אינטלקאוליזציה עודפת לכל אספקט בחיים. אנחנו נאנסים להיות במציאות שיש בה רעים ויש טובים כי הצד השני מאלץ אותנו לחיות ככה. סבבה. אבל מכאן לצערנו הדרך להשלכות והכללות גסות מדי היא קצרה מאד.
לשים את כל האנטי ציונים, הגיס החמישי, החכ"ים הערביים, שרק בשביל לשבור את הכלים יהיו לנצח באופוזיציה ולא יתרמו דבר לרווחת הציבור הערבי, באותו סל עם גנץ שתרם את רוב חייו למדינה זה, אפעס... גס מדי עבורי.
ובאותה נשימה אנחנו גם מדברים על מיתוג של אנשים, לא על היכולות שלהם. בינינו, מה אתה יודע על איזה קבלת החלטות גנץ עשה בצוק איתן? אני לא יודע. אתה יודע?
גנץ מקבל מיתוג שאינו קשור ליכולות שלו. אולי הן טובות, אולי הן רעות. אין לי מושג.
אבל כנ"ל ביבי. ממותג כמר ביטחון. אבל איזה ביטחון בדיוק? המצב הולך מרגע לדודלי ברצועת עזה כבר שנים. איזה החלטות אדירות הוא קיבל ב- 20 השנה האחרונות? אוקיי, אז הוא יודע לדבר יפה באו"ם, אבל הוא לא מוביל לשום כיוון. מי שבוחר בו, בוחר במותג. לא במציאות.
אני מעדיף את בן גביר כראש ממשלה מאשר את ביבי. ובאותה נשימה, מעדיף את תמר זנדברג כראשת ממשלה. (לא צריך להגזים, את טיבי לא). העיקר שילכו לכיוון כלשהו. הסטגנציה הזאת תביא למפלתנו.

קרמי, קרמי.:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
מתן, אני זוכר את התקופה היפה של חתימת אוסלו ואוטובוסים מתפוצצים. הייתי בסדיר אז. כן, היום אפשר לנוע בגבולות קו הירוק מבלי לחשוש שמשהו יתפוצץ או שיתקעו לך סכין בגב

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מתן, אני זוכר את התקופה היפה של חתימת אוסלו ואוטובוסים מתפוצצים. הייתי בסדיר אז. כן, היום אפשר לנוע בגבולות קו הירוק מבלי לחשוש שמשהו יתפוצץ או שיתקעו לך סכין בגב
היום יש ראש רשות שמשתף פעולה עם כוחות הביטחון שלנו ומסייע במניעת טרור.

אריה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
לא הבנת
אצלי גם במבחן לא עיוור אני לא מבדיל
אני שואל על אנשים שכן מבחינים האם זה קורה גם במבחן עיוור אצלם

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור