הרבה יותר מדאיג מהקורונה, האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

מצב
הנושא נעול.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
חזינו בשבוע האחרון בשורה של צעדים שלמעשה ביטלו את הדמוקרטיה בכל ההיבטים שלה.
אותי זה לא מפתיע . ידעתי שישתמשו בנגיף המהונדס הזה כדי להעביר חקיקה אנטי דמוקרטית , בדיוק כמו שעשו שימוש ב"פיגוע" ב2001 כדי להעביר את חוק הפטריוט , שהיה מוכן כבר מראש חודשים לפני כן . אבל תמשיכו לישון על האף .

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
בוא אני אגיד לך איך זה עובד במציאות האודיופילית, כשאין לך כל מני נודניקים שחושבים שהם ממציאים את הגלגל כשהם מכניסים מתודיקות אמפיריות לענין:

1. שומעים שמועה שאולי זה עוזר.
2. מנסים בבית - מנתקים מכשירים שלא מנגנים, ויושבים להאזין לקטע שמכירים ממש טוב.
3. שומעים הבדל? הופכים את זה לפרקטיקה קבועה. לא שומעים? שוכחים מזה ועוברים הלאה.

זה הכל.

מה פגום פה? שיכול להיות שההבדל ששמענו היה כזב. נכון? אוקיי. אז ראשית, הסבירות לכך היא נמוכה, כי אודיופיל מנוסה עם מערכת טובה מכיר את המערכת שלו. שנית, גם אם זה יכול לקרות, אז חוזרים על הניסוי הזה פעם שניה ושלישית בהמשך הדרך. לא קרה כלום.

זה הכל.

להגיד לך ששמעתי הבדל בניתוק המכשירים? כן. האם אני מיישם את השיטה? לא. למי יש כוח לנתק מכשירים כל הזמן? האם יש דברים שיותר משפיעים על הסאונד? כן. זהו.

ההסבר הטכני הוא שכל מכשיר שמחובר הוא סוג של אנטנה ו/או יצרן רעש חשמלי וזה יכול להכנס למכשירים. אף מכשיר לא חף מזה.

ההסבר הטכני יכול להיות נכון אם המקור מנגן כלומר נניח מחובר ממיר ופטיפון ושניהם מנגנים אבל אתה בוחר בבורר את הכניסה של הממיר אז יכול להיות שהעובדה שלידו יש כבל שמוליך אותות מהפטיפון זה יוצר רעש אבל אם זה לא המצב מה בדיוק האנטנה הזו משדרת?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
205
נקודות
43
החיים פשוטים, אה כפרה?
רעים וטובים.
ביבי בצד של הטובים. איתו כל הימנים.
ערבים וגנץ זה רע. :)

אפשר את תפיסת העולם הזאת ברזולוציה יותר נמוכה? :)
רק במטותא, עשה לי טובה ואל תקרא לי שמאלני מחבק ערבים, כי זה יהיה מאד רחוק מהמציאות.
נכוחה, כמו שאומרים, בהחלט נכוחה, אבל מסקרן למה, כמו רבים וטובים אחרים אגב, אתה מרגיש צורך לצרף מין אמירה מצטדקת כזו שמא חלילה יחשדו שיש לך תמונה של הגברת יאזבאק ( אישה נאה אגב ) על הקיר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
היום יש ראש רשות שמשתף פעולה עם כוחות הביטחון שלנו ומסייע במניעת טרור.

אריה

אני יודע, לפעמים כשהם משתפים פעולה
אבל הם יודעים
- שכדאי להם
- שאם לא, אז יש לנו את היכולת להכנס לכל בית ואנחנו יודעים מי נמצא ואיפה ומתי

זה השוני בגישה

אתה לא שם לב שיש שקט בישראל לאחרונה?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
685
נקודות
113
על איזה קבלת החלטות גנץ עשה בצוק איתן? אני לא יודע. אתה יודע?
גנץ מקבל מיתוג שאינו קשור ליכולות שלו. אולי הן טובות, אולי הן רעות. אין לי מושג.
אבל כנ"ל ביבי. ממותג כמר ביטחון. אבל איזה ביטחון בדיוק? המצב הולך מרגע לדודלי ברצועת עזה כבר שנים. איזה החלטות אדירות הוא קיבל ב- 20 השנה האחרונות? אוקיי, אז הוא יודע לדבר יפה באו"ם, אבל הוא לא מוביל לשום כיוון. מי שבוחר בו, בוחר במותג. לא במציאות.
אני מעדיף את בן גביר כראש ממשלה מאשר את ביבי. ובאותה נשימה, מעדיף את תמר זנדברג כראשת ממשלה. (לא צריך להגזים, את טיבי לא). העיקר שילכו לכיוון כלשהו. הסטגנציה הזאת תביא למפלתנו.
תראה מתן, התשובה שלי יכולה להיות מייגעת אז אקצר. גנץ לפי הופעותיו ומה שנחשץ מרמטכלותו ניתן להסיק ולהניח את שהנחתי הוא פשוט..בחור טוב לע יותר מזה. הא..עם עיניים כחולות שזה קריטריון חזק במיתולוגיה המימסדית הישראלית הקיבוצית סטאלינסטית. בקשר לזנדברג, אינה ציונית וכעובדה במצע שלהם הם לא מזכירים זאת..מצחיק שיזבק עדיפה על מיכאל בן ארי ובן גביר מבחינת לפיד וגנץ. נתניהו על שלל חסרונותיו כאדם, (ומאיפה אני או אתה מכירים את דמותו של ביבי מעבר לרכילות ושברי חרכי הצצה, כפי ששאלת על גנץ )נתניהו הוא המנהיג הכי משפיע היום בעולם ואף על פי שהוא ימין רך מידי כלכלי ומדיני, לטעמי, נתניהו הוא האיש שהכי מתאים by far להנהיג את הספינה . צריך להיות אכול שנאה אמיתי כדי לא לראות את זה..ולא לראות נתונים אובייקטיביים . ולא בכדי במסע בחירות של כח"ל לא היה שום דבר פוזיטיבי או הצעה לשינוי.
אני פרימיטיבי , ציוני פרימיטיבי, ולאחר שאני קורא מבחר כתבים של זבוטינסקי מתחילת שנות ה20 אני מבין שכלום לא השתנה בעם היהודי. כחול לבן של היום אלו חסידי האוטואמנציפציה בעירוב הבונד. מבחינתי רק מי שתומך במדינה יהודית עם שיטה דמוקרטית שמותאמת לעם ולרצון כלל האוכלוסיה יהודית בארץ ישראל ( מר גור, רוזי וomi חושבים שדמוקרטיה זה כמו קולה- אותו טעם בכל העולם...אז לא וכעבדה כל מדינה מערבית מרכזית מחזיקה מערכת שיפוטית ופרלמנטרית עם חוקים שונים). מתנוש, אנחנו לא מכירים, ואולי פעם אוכל לשמוע את נפלאות היקום הקרמי , אבל אני מוכן לאכול פת לחם דחוקה עם שמן חמניות ומלח ובלבד שהריבונות היהודית שלי לא תפגע. אין סטגנציה, ומהרבה בחינות אין בזבוז מיותר ועוד מינויים מיותרים, אבל בחירות רביעיות הם כסף קטן לעומת ממשלה גרועה שנשענת אל אוייבי העם האומה והרעיון היהודי ציוני. והכי חמור...שכנראה לא שמעת לאותר כמו שצריך...ליבי ליבי ואוזניי אתך. אתה מוזמן לרמת גן גבעתיים לשמוע בעצמך את הפלא הזה שנקרא לאותר הורן

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
תודה למי שהתייחסו לשאלה שלי.
באמת רציתי לברר עד כמה שותפים לתחושה המאוד קשה קשה שלי שבחסות מסך העשן של הקורונה, קורה כאן דבר הרבה יותר מסוכן.
אני מבין שאני לא לבד.
אני מאמין שעוד יינקטו צעדים נוספים מטרידים מאוד הערב ובימים הקרובים שירחיקו עוד את הדמוקרטיה מאיתנו.
מאוד מקווה שיצליחו להפוך את הקערה על פיה בשניות האחרונות ושנראה כאן ממשלת אחדות במהרה ללא חשודים, ללא משיחיים, ללא עבריינים מורשעים, ללא מסיתים וללא נאשמים, שמצליחה להחזיר את האמון במערכות השלטון והצדק ולרפא לאט לאט שנים של פילוג והסתה בין אזרחי המדינה ואולי אולי, המוות ההמוני שזורעת מגיפת הקורונה באיראן (וביניהם יותר ויותר מהצמרת הפוליטית והצבאית) ייתן סופסוף את הכוחות לאזרחים שם להיפטר ממנהיגיהם הרצחניים. ונמצא את עצמנו עוד כמה חודשים במציאות חדשה לחלוטין.
עד אז יהיה לנו הרבה זמן לשמוע מוסיקה בסט-אפים שבנינו בסבלנות שמשלמת עכשיו מאוד.
מאוד מנחם אותי שגם אם אי אפשר ללכת להופעות ולקונרטים, אפשר להנות באיכות גבוהה בבית.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
לא מבינים רמזים כאן

ראבק - אולי די עם הפוליטיקה כאן!!!!!!

יש מליון אתרי חדשות ופורומים - לכו לשם ותתווכחו כן ביבי לא ביבי
זה אתר אודיו
זה פורום דו ערוצי
הבהרה - דו ערוצי הכוונה ב left, right זה לסיגנל - לא ליכוד וכחול לבן

אנשים תקועים כל היום בבית - בכל אתרי החדשות רק זבל קורונה ופוליטיקה אז יש לנו תחביב ונכנסים לכאן בגלל התחביב ואז גם כאן פוליטיקה

איפה נמר שצריכים אותו?
שיפתח לכם שני פורומים חדשים אחד ״רק ביבי״ והשני ״רק לא ביבי״ ותעברו לשם

פרקתי....

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לא מבינים רמזים כאן

ראבק - אולי די עם הפוליטיקה כאן!!!!!!

יש מליון אתרי חדשות ופורומים - לכו לשם ותתווכחו כן ביבי לא ביבי
זה אתר אודיו
זה פורום דו ערוצי
הבהרה - דו ערוצי הכוונה ב left, right זה לסיגנל - לא ליכוד וכחול לבן

אנשים תקועים כל היום בבית - בכל אתרי החדשות רק זבל קורונה ופוליטיקה אז יש לנו תחביב ונכנסים לכאן בגלל התחביב ואז גם כאן פוליטיקה

איפה נמר שצריכים אותו?
שיפתח לכם שני פורומים חדשים אחד ״רק ביבי״ והשני ״רק לא ביבי״ ותעברו לשם

פרקתי....
נראה לי שהפורום מצביע על מה שמעניין אותו במקלדתו.....אין טעם להילחם בכך ....במידה והיה מעניין את החברים ברגעים אלו אודיו אז הם היו כותבים על אודיו......אבל כאמור נראה לי שכרגע זה פחות מעניין.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
מעניין
אני מחבר את שניהם - המגבר מוציא אות בן זמנית משניהם
מחליף בשלט של המגבר
חוץ מווליום שהוא יותר גבוה ב xlr שזה הגיוני אני לא שומע הבדל באיכות בכלל
לפי PS AUDIO ניתן לחבר במיכשור שלהם בו זמנית את שני סוגי החיבורים בו זמנית ללא כל בעיה או הבדל

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
אתה פאתטי. באמת. ואין מה להוסיף. תמשיך להישען על סמיר קונטאר ודלאל מוגרבי. תמשיך. תתקדם..

מי נתן לך את זכות להפגגין את שינאתך?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
כשמאלני, ליברל , יהודי ואוהב את המדינה אני חושב שאנשים כמו שוקרון הם אלה שבגללם והשינאה שלהם אנחנו נתפורר ונהרוס את עצמנו לדעת.
שוקרון, אנשים עם שינאה כמו שלך לכל מי שחושב אחרת ממך היא זו שגרמה לעם ישראל לאבד עצמו לדעת פעמיים בהיסטוריה. ימין זו דעה לגיטימית כל עוד מי שמחזיק בה מבין שאני כיהודי שמאלני אוהב ונאמן לארץ בדיוק כמוך, אם נדמה לך שבגלל דעותי הליברליות והשמאלניות ששואפות לפשרה ושלום אני פחות נאמן ופחות טוב אתה הוא הבוגד בינינו!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
685
נקודות
113
כשמאלני, ליברל , יהודי ואוהב את המדינה אני חושב שאנשים כמו שוקרון הם אלה שבגללם והשינאה שלהם אנחנו נתפורר ונהרוס את עצמנו לדעת.
שוקרון, אנשים עם שינאה כמו שלך לכל מי שחושב אחרת ממך היא זו שגרמה לעם ישראל לאבד עצמו לדעת פעמיים בהיסטוריה. ימין זו דעה לגיטימית כל עוד מי שמחזיק בה מבין שאני כיהודי שמאלני אוהב ונאמן לארץ בדיוק כמוך, אם נדמה לך שבגלל דעותי הליברליות והשמאלניות ששואפות לפשרה ושלום אני פחות נאמן ופחות טוב אתה הוא הבוגד בינינו!
כשאתה חובר לעוכרי ישראל....תחשוב מה אתה חושב על הסאטמרים שהולכים לצד מנהיגי איראן והחיזבאללה. חוצ מזה, כהרגל שמאלני מצוי אתה מוצא את כל מה ש " שלילי" בי ולא מסוגל לומר משהו חיובי על בחירת ראשי המחנה שלך להסתמך על תומכי סמיר קונטאר.... לאחר שרימיתם את דעת הבוחר והעברתם את עתיד הממשלה במדינה היהודית ליעצו של ערפאת. אין כפרה לנושא הזה..ואני לא מודאג ידידי, כי אני 58 מנדטים מוצקים שהולכים ומתרבים ואילו השמאל הציוני הולך ומתמעט ומתמעט. ואתה עוד נקורא לעצמך איש שלום ופשרות? כמו בל"ד? נרצחי אוסלו עוד מדממים מהפנטזיות שלך, אזרלי הדרום וכל הארץ סובלים מהגירוש שלך, אתם לא מתפשרים כי אין לכם שום זיקה לארץ ולתרבות היהודית - לכן קל לוותר. וזו אמת מהדהדת. שמתחדדת עם הזמן.אני בוגד? תסביר לי במה? אבל לא תוכל כי אין לכם בשמאל גרם של ביקורת עצמית וסולעדריות אמיתית - נוסעים בלקסוס וזועקים את זעקת הדל...המקום היחיד בעולם שהשמאל מחובר לעושר ולא מבין למה השכבות היותר חלשות נמנעות מלהצביע ליהירות שלו. תתקדם עם הערבים במי בריתל, תסמן וי בפני משפחות שקולות ותמשיך לקרוא לי בוגד אם זה עושה לך טוב. יאללה, תתקדם ...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
685
נקודות
113
מי נתן לך את זכות להפגגין את שינאתך?
כשמאלן חופש ביטוי זר לך, אז לידיעתך, אני מביע דיעה שלא מוצאת חן בעיניך ותתווכח איתה. בעסה לחיו. במדינה חופשית הא... " מי נתן לך זכות.." אתם מבינים?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
שוקרון כפרה אתה חוטא בהכללה גסה ופסיכית. לא כל מי שמאמין שאפשר לעשות שלום כי יש פרטנר בהכרח היה נכנס עם זועבי למיטה.
ולא כל מי שמאמין שארץ ישראל היא מדינת העם היהודי ולא מדינת כל אזרחיה, הוא פאשיסט חשוך. יש גם גוונים באמצע.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
גירשת 10000 יהודים דתיים אמוניים מ" שיחיים" , ביצעת טיהור אתני של יהודים , צחקת על אמהות ואבות וילדים שנקרעו מבתיהם ואתה מטיף להם ולנו מוסר? טיפת דם לא שפכו ואולי 3 סירובי פקודה. רבין ירה באלטלנה על יהודים והימין בטעות לטעמי,לא הגיב. אתה קראת אולי היסטוריה אבל אין לך מושג. קלוש. באחריות.

זה כבר מוגזם.
תלמד היסטוריה ותפסיק לשכתב את ההיסטוריה רטרואקטיבית.
הגירוש מגוש קטיף נעשה עי אריק שרון ושר הבטחון היה שאול מופז.
שניהם "שמאלנים" תוצרת הליכוד !
שניהם אשכנזים תכולי עיניים , ואל תתן לעובדה ששאול מופז הוא בכלל פרסי בעל עיניים חומות לבלבל אותך...
רבין ירה באלטלנה ? ואיך הקשקוש הזה קשור לפוליטיקאים של היום ?
בטוח שרבין לא ירה חץ בגב של בר כוכבא ?
נדמה לי שהוא בכלל פלט כדור על עצמו באותה עצרת...סתם מעלילים על יגאל עמיר, בגלל שהוא מזרחי...
גיבוב השטויות והסילופים שאתה כותב פשוט מפליא.
עכשיו אני מבין איך פוליטיקאי מושחת שיורק על ציבור נרחב ממשיך לקבל את קולותיהם בקלפי פעם אחר פעם...
סילוף ושקר - זה שם המשחק.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63

אני גם שמאלני, אפילו שמאלני מאוד. אני ציוני ועדיין משרת שירות פעיל בשטחים, למרות שאני חושב שאנחנו לא צריכים להיות שם.

שירתתי בלבנון, בעזה ובשטחים הרבה יותר מכל מיני ימנים מתלהמים שהחזיקו מטאטא בשירות הצבאי, וקוראים לכסח את הערבים.

רוב חברי ששירתו כקצינים ביחידות שקופות ויחידות עילית הם חברים בשלום עכשיו.

מי שחושב שאני נחות ממנו, שיוכיח לי במה הוא תרם יותר ממני, וכמה זוגות נעליים הוא קרע.

אני חותם לך בוודאות, שהוא היה ג'ובניק.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
כשאתה חובר לעוכרי ישראל....תחשוב מה אתה חושב על הסאטמרים שהולכים לצד מנהיגי איראן והחיזבאללה. חוצ מזה, כהרגל שמאלני מצוי אתה מוצא את כל מה ש " שלילי" בי ולא מסוגל לומר משהו חיובי על בחירת ראשי המחנה שלך להסתמך על תומכי סמיר קונטאר.... לאחר שרימיתם את דעת הבוחר והעברתם את עתיד הממשלה במדינה היהודית ליעצו של ערפאת. אין כפרה לנושא הזה..ואני לא מודאג ידידי, כי אני 58 מנדטים מוצקים שהולכים ומתרבים ואילו השמאל הציוני הולך ומתמעט ומתמעט. ואתה עוד נקורא לעצמך איש שלום ופשרות? כמו בל"ד? נרצחי אוסלו עוד מדממים מהפנטזיות שלך, אזרלי הדרום וכל הארץ סובלים מהגירוש שלך, אתם לא מתפשרים כי אין לכם שום זיקה לארץ ולתרבות היהודית - לכן קל לוותר. וזו אמת מהדהדת. שמתחדדת עם הזמן.אני בוגד? תסביר לי במה? אבל לא תוכל כי אין לכם בשמאל גרם של ביקורת עצמית וסולעדריות אמיתית - נוסעים בלקסוס וזועקים את זעקת הדל...המקום היחיד בעולם שהשמאל מחובר לעושר ולא מבין למה השכבות היותר חלשות נמנעות מלהצביע ליהירות שלו. תתקדם עם הערבים במי בריתל, תסמן וי בפני משפחות שקולות ותמשיך לקרוא לי בוגד אם זה עושה לך טוב. יאללה, תתקדם ...
עובדתית! בגלל קיצוניים כמוך עם ישראל איבד את הארץ הזאת פעמיים. זאת ההיסטוריה ולא אתה זה שתשנה אותה. אתה לא מכיר אותי, אין לך שמץ של מושג מה עשיתי לטובת ביטחון המדינה, אין לך מושג מאיפה ההורים שלי הגיעו ואיך הם חינכו אותי. יש לי דעה שמאלנית (ואפילו מאוד) שכל כולה אך ורק מתוך דאגה להמשכיות של העם היהודי בארץ ישראל. זו דעה לגיטימית בדיוק כמו זו הימנית שבימים אלה באמת גדלה, אני מקבל את החלטת הרוב ולא מסכים איתו, אבל לרגע שלא תחשוב שאתה נאמן ואפילו בפסיק ממני.
פה סיימתי להביע דעה פוליטית בפורום!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
685
נקודות
113
שוקרון כפרה אתה חוטא בהכללה גסה ופסיכית. לא כל מי שמאמין שאפשר לעשות שלום כי יש פרטנר בהכרח היה נכנס עם זועבי למיטה.
ולא כל מי שמאמין שארץ ישראל היא מדינת העם היהודי ולא מדינת כל אזרחיה, הוא פאשיסט חשוך. יש גם גוונים באמצע.
קודפ כל תודה על " הזכות" , גנץ נכנס למיטה מה לעשות זו האמת. ובקשר לשלום זה כל כך שנות ה90 , רוב העם השפוי מבין היום שהעולם הערבי מוסלמי מצוי בסטגנציה ובעית כל כך עמוקות ששלום זה מותרות כמו..ביטוח דירה להומלס...
מה שכן, שמת לב שאף אחד לא מגן על גנץ והדואט עם המשותפת? רק מתגוללים על הטיעונים שלי ועליי אישית. אם מישהו מוכן להסביר לי איך כח"ל או כל גורם שמשתף פעולה עם יזבאק ועודה הוא ציוני אשמח לדעת. מרץ שאותם אני לא מחבב לפחות לא מגדירים את עצמם כמפלגה ציונית - מי שהצביע להם כמו למשותפת, סבבה. אבל מי שמגדיר את עצמו מיינסטרים ציוני ??? תמהני.
תודה על הכפרה, זה מרגיע ונותן תחושת שותפות

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
כשמאלן חופש ביטוי זר לך, אז לידיעתך, אני מביע דיעה שלא מוצאת חן בעיניך ותתווכח איתה.
הדעות שלך הן לא הבעיה.
סילוף ההיסטוריה וקביעת "עובדות" שגויות - זו הבעיה.
אם אתה כותב שכחלון השאיר רזרבה בתקציב המדינה אז במקרה הטוב אין לך מושג ובמקרה הרע אתה פשוט מסלף ביודעין.
אם זה סגנון הבעת הדיעות שלך אז אין שום טעם ושום ערך בויכוח איתך.
אם אין בסיס עובדתי נכון, שום ויכוח לא יהיה יעיל או מועיל.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
685
נקודות
113
עובדתית! בגלל קיצוניים כמוך עם ישראל איבד את הארץ הזאת פעמיים. זאת ההיסטוריה ולא אתה זה שתשנה אותה. אתה לא מכיר אותי, אין לך שמץ של מושג מה עשיתי לטובת ביטחון המדינה, אין לך מושג מאיפה ההורים שלי הגיעו ואיך הם חינכו אותי. יש לי דעה שמאלנית (ואפילו מאוד) שכל כולה אך ורק מתוך דאגה להמשכיות של העם היהודי בארץ ישראל. זו דעה לגיטימית בדיוק כמו זו הימנית שבימים אלה באמת גדלה, אני מקבל את החלטת הרוב ולא מסכים איתו, אבל לרגע שלא תחשוב שאתה נאמן ואפילו בפסיק ממני.
פה סיימתי להביע דעה פוליטית בפורום!
אין שמאלני מאוד שדואג להמשכיות העם היהודי. יעידו הרפורמים באמריקה, יעיד הסוציאליזם הקומוניסטי, יעידו כל מתבוללי האומה שמגיעים מאותו מקום. האמת כואבת, אבל אתה ישראלי לפני שאתה יהודי ואני בדיוק ההפך. ולכן נח לך עם עודה הישראלי. כמוך. לא התייחסתי להורים שלך, אין לי מושג ולא מעניען מה עשית לבטחון המדינה ( אגב, איך שמאלנים מובלים על ידי גנרלים וימין פאשיסטי בידי אזרחים זו גם שאלה..אלא אם אנחנו בדרום אמריקה..) לא מעניין השיח הבטחוני. יש אמת מזוקקת - פותרים את ענייני העם היהודי עם חברי העם היהודי . נקודה. כמו שאני לא יתערב לך בעניינים עם אשתך. קפיש?.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור