הרבה יותר מדאיג מהקורונה, האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

מצב
הנושא נעול.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
חזינו בשבוע האחרון בשורה של צעדים שלמעשה ביטלו את הדמוקרטיה בכל ההיבטים שלה.
1. שלטון הרוב: סירוב לכנס את הכנסת ואת ועדות הכנסת ועוד במצב שבו הממשלה נמצאת במיעוט בפרלמנט. וזאת תוך כדי נקיטת החלטות מאוד דרמטיות שבודאי מחייבות אישרור של הכנסת, או הצבעה באמצעים דיגיטליים.
2. איסור על בתי המשפט להתכנס למעט חריגים בודדים, מה שמבטל את היכולת של הרשות השופטת לאזן את מנגנון הרשות המבצעת, עיקרון יסוד בדמוקרטיה.
3. אישור חדירה ואיכון לטלפונים של אזרחים, צעד קיצוני מאוד ששולל את הזכויות הכי יסודיות בדמוקרטיה של חירות הפרט. (אפילו סין הדיקטטורית לא נזקקה לצעד הדרקוני הזה כדי להתגבר על הקורונה כמעט לחלוטין).
4. סירוב לקבל את תוצאות הבחירות באמצעות סירוב לכנס את הכנסת לצורך חקיקת חוקים דמוקרטיים שיתנו ביטוי להכרעת הרוב.

הערה: הכותב הוא ימני מאוד.
אני רוצה להבהיר, אין כאן שום קשר לשמאל-ימין.
כאזרח ציוני פטריוט וימני (מאוד) אני מחוייב כמו כולנו (אני מקווה) לדמוקרטיה על כל משמעויותיה והפוסט נכתב מתוך דאגה עמוקה למצב האזרחי החמור שאנחנו נמצאים בו.
אני חוזר על השאלה:
האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי מי שתומך בממשלה שמנוהלת על ידי פושעים לכאורה ועל ידי פושע מורשע (דרעי) לא מבין דבר וחצי דבר במשמעות המושג "דמוקרטיה".

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
3. אישור חדירה ואיכון לטלפונים של אזרחים, צעד קיצוני מאוד ששולל את הזכויות הכי יסודיות בדמוקרטיה של חירות הפרט. (אפילו סין הדיקטטורית לא נזקקה לצעד הדרקוני הזה כדי להתגבר על הקורונה כמעט לחלוטין).

אני חוזר על השאלה:
האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

לגבי סעיף 3 בלבד....מה יותר חשוב אפשרות מעקב אחרי תנועות החולים בעבר ובהווה למען הצלת נפשות, או שמירת ה"סודיות של מאן דהוא הבוגד באישתו" (או כל תרחיש אחר) שעלול להיחשף לא עלינו ע"י בת זוגתו ?

אני מניח שידעו להפריד בין איכון סלולרי שעלול לפגוע בבטחון המדינה לבין הדוגמא שתארתי.

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
לדעתי מי שתומך בממשלה שמנוהלת על ידי פושעים לכאורה ועל ידי פושע מורשע (דרעי) לא מבין דבר וחצי דבר במשמעות המושג "דמוקרטיה".

אריה
אתה פאתטי. באמת. ואין מה להוסיף. תמשיך להישען על סמיר קונטאר ודלאל מוגרבי. תמשיך. תתקדם..

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
1. תהליך שבראשו עומד ראש ממשלה, המכנס סביבו רק יס מנים, ואשר מטרתו היחידה בימים אילו היא התחמקות מניהול משפט.
2. ככה זה ששר המשפטים הוא יס מן של נשוא סעיף 1.
3. ככה זה שבראש משרד בטחון הפנים ניצב לאומן (חלילה לכנות אותו פשיסט) בעל עבר מוכר בהחלטות המעדיפות את טובת המדינה על פני טובת הפרט.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לגבי סעיף 3 בלבד....מה יותר חשוב אפשרות מעקב אחרי תנועות החולים בעבר ובהווה למען הצלת נפשות, או שמירת ה"סודיות של הבוגד באישתו" (או כל תרחיש אחר) שעלול להיחשף ע"י בת זוגתו ?

אני מניח שידעו להפריד בין איכון סלולרי שעלול לפגוע בבטחון המדינה לבין הדוגמא שתארתי.
זה הרבה יותר עמוק מהתיאור שלך. ממשלה שאינה נבחרת ללא כנסת שתפקח עליה מחליטה החלטות כבדות משקל שנוגעות לצנעת הפרט.
בראש אותה הממשלה עומד נאשם במעשים פליליים חמורים ואחסוך ממך כאן את הדברים שהטיח נתניהו עצמו באולמרט כ שאולמרט היה רק בחזקת חשוד ונחקר, בעבירות פחותות בהרבה.
זו לא דמוקרטיה.

אריה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה פאתטי. באמת. ואין מה להוסיף. תמשיך להישען על סמיר קונטאר ודלאל מוגרבי. תמשיך. תתקדם..
לממשלה שמנסים להקים יש תפקיד אחד בלבד - לפנות את זמנו של ביבי לישיבות בית המשפט ועם עורכי הדין שלו. (לאחר מכן היא תשתנה מאוד)
לדעתי, חברי מפלגת כחול לבן ואילו שהצביעו עבורם - שירתו את המדינה כנראה לא פחות מאותם "פטריוטים" במפלגת הליכוד ובמי שהצביע עבורם.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
1. תהליך שבראשו עומד ראש ממשלה, המכנס סביבו רק יס מנים, ואשר מטרתו היחידה בימים אילו היא התחמקות מניהול משפט.
2. ככה זה ששר המשפטים הוא יס מן של נשוא סעיף 1.
3. ככה זה שבראש משרד בטחון הפנים ניצב לאומן (חלילה לכנות אותו פשיסט) בעל עבר מוכר בהחלטות המעדיפות את טובת המדינה על פני טובת הפרט.
חביבי, עצוב לחיות במדינה לפי המשקפיים שלך. לעומת זאת, ובניגוד לאודיו שם המדדים כנראה לא מספרים הרבה, המדדים האובייקטיביים של מדינת ישראל מהמצויינים בעולם בעשור האחרון. תחום האודיו ומערכות היוקרה המעטרות חדרים רבים מבאי הפורום הזה מעידות על כך . יש כאן מצב מגיפה חסר תקדים במאה הנוכחית ומנסים להיאבק בו בצורה מאוזנת - מזלינו שיש במדינה רזרבות שכחלון "החברתי" עם המתנות למשתכן והבזבוז המשווע לא הצליח להרוס- הכל פרי מדיניות ימנית שמרנית קפיטליסטית מבורכת.
מצד שני, אתה כנראה נשען על סמיר קונטר כמו מר גור אז קשה לך לראות את הדברים בצורה מאוזנת -לא חושב ששמענו אותך כשמדליפים מחדרי חקירות. שרומסים את חזקת החפות וגונבים טלפון נייד של אזרח ומצדיקים זאת בדיעבד. אכיפה סלקטיבית, הטלת חיסיון על חומרים שהציבור זכאי לדעת עליהם של מתמודדים לכנסת ויועץ משפטי, והכל בכסות משפטית לכאורה. לא ראיתי שזעקת רוזי שמר לפיד האביר הלבן של השבט המתמעט כיסה בשחור פגישות עם מורו ורבו ואדונו הפוליטי נוני מוזס. למעשה רוזי, מה אתה מחפש במדינה הזאת אני לא מבין? כולם פה פרימטיבים, מנשקי מזוזות, קרימינלים אזייתים, תעשה מעשה ראוי ואמיץ ותהגר לארה"ב או קנדה או שוויץ. תן לנו פה הנבערים לנהל את עניינו . פשוט מדהים ומקומם הראייה הצרה המתנשאת ויהירה ובעלת המוסר הכפול של הגוש הנאור. מרתיח.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
לממשלה שמנסים להקים יש תפקיד אחד בלבד - לפנות את זמנו של ביבי לישיבות בית המשפט ועם עורכי הדין שלו. (לאחר מכן היא תשתנה מאוד)
לדעתי, חברי מפלגת כחול לבן ואילו שהצביעו עבורם - שירתו את המדינה כנראה לא פחות מאותם "פטריוטים" במפלגת הליכוד ובמי שהצביע עבורם.
ברגע שכרתתם ברית אחים עם הילא יזבק אתם פסולי חיתון. כחול לבן אינה מפלגה ציונית . הם ומצביעיה שמסכינמים לגניבת הדעת הזאת - שהרי פעם גנץ יעלון והעוכרים האחרים שיכנעו את מצביעי כחול לבן הנאיבים שהם לא ישבו עם המשותפת ומה פתאום והו-והא. והיועץ של ערפאת , עושה תנועת ניצחון מול משפחות שכולות. תתביישו!

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
@pruym אתה מוזמן לחסום בגופך שרשור זה, שהוא לא ממש על אודיו ,אבל כנראה הוא בעל ערך ממשי לחברי הפורום כאן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חביבי, עצוב לחיות במדינה לפי המשקפיים שלך. לעומת זאת, ובניגוד לאודיו שם המדדים כנראה לא מספרים הרבה, המדדים האובייקטיביים של מדינת ישראל מהמצויינים בעולם בעשור האחרון. תחום האודיו ומערכות היוקרה המעטרות חדרים רבים מבאי הפורום הזה מעידות על כך . יש כאן מצב מגיפה חסר תקדים במאה הנוכחית ומנסים להיאבק בו בצורה מאוזנת - מזלינו שיש במדינה רזרבות שכחלון "החברתי" עם המתנות למשתכן והבזבוז המשווע לא הצליח להרוס- הכל פרי מדיניות ימנית שמרנית קפיטליסטית מבורכת.
מצד שני, אתה כנראה נשען על סמיר קונטר כמו מר גור אז קשה לך לראות את הדברים בצורה מאוזנת -לא חושב ששמענו אותך כשמדליפים מחדרי חקירות. שרומסים את חזקת החפות וגונבים טלפון נייד של אזרח ומצדיקים זאת בדיעבד. אכיפה סלקטיבית, הטלת חיסיון על חומרים שהציבור זכאי לדעת עליהם של מתמודדים לכנסת ויועץ משפטי, והכל בכסות משפטית לכאורה. לא ראיתי שזעקת רוזי שמר לפיד האביר הלבן של השבט המתמעט כיסה בשחור פגישות עם מורו ורבו ואדונו הפוליטי נוני מוזס. למעשה רוזי, מה אתה מחפש במדינה הזאת אני לא מבין? כולם פה פרימטיבים, מנשקי מזוזות, קרימינלים אזייתים, תעשה מעשה ראוי ואמיץ ותהגר לארה"ב או קנדה או שוויץ. תן לנו פה הנבערים לנהל את עניינו . פשוט מדהים ומקומם הראייה הצרה המתנשאת ויהירה ובעלת המוסר הכפול של הגוש הנאור. מרתיח.
אל תכניס מילים לפי - לא כתבתי ואני לא חושב כפי שאתה מנסה לתאר את עמדותי.
הכל בסדר במדינה - לא רוצה ראש ממשלה מושחת ומפלג. סה טו.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ברגע שכרתתם ברית אחים עם הילא יזבק אתם פסולי חיתון. כחול לבן אינה מפלגה ציונית . הם ומצביעיה שמסכינמים לגניבת הדעת הזאת - שהרי פעם גנץ יעלון והעוכרים האחרים שיכנעו את מצביעי כחול לבן הנאיבים שהם לא ישבו עם המשותפת ומה פתאום והו-והא. והיועץ של ערפאת , עושה תנועת ניצחון מול משפחות שכולות. תתביישו!
אני מאחל לביבי שייצא זכאי.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזה רזרבות?????
המדינה בחריגה של 15 מיליארד שקל מהגרעון המתוכנן וזה לפני הקורונה.

שימו לב איך מאייתת שרת התרבות את שמו של ראש הממשלה לוי אשכול.
זו הרמה.

FB_IMG_1584367703901.jpg

תמונות מצורפות

• FB_IMG_1584367703901.jpg
    FB_IMG_1584367703901.jpg
    KB 66.5 · צפיות: 245

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חזינו בשבוע האחרון בשורה של צעדים שלמעשה ביטלו את הדמוקרטיה בכל ההיבטים שלה.
1. שלטון הרוב: סירוב לכנס את הכנסת ואת ועדות הכנסת ועוד במצב שבו הממשלה נמצאת במיעוט בפרלמנט. וזאת תוך כדי נקיטת החלטות מאוד דרמטיות שבודאי מחייבות אישרור של הכנסת, או הצבעה באמצעים דיגיטליים.
2. איסור על בתי המשפט להתכנס למעט חריגים בודדים, מה שמבטל את היכולת של הרשות השופטת לאזן את מנגנון הרשות המבצעת, עיקרון יסוד בדמוקרטיה.
4. סירוב לקבל את תוצאות הבחירות באמצעות סירוב לכנס את הכנסת לצורך חקיקת חוקים דמוקרטיים שיתנו ביטוי להכרעת הרוב.

הערה: הכותב הוא ימני מאוד.
אני רוצה להבהיר, אין כאן שום קשר לשמאל-ימין.
כאזרח ציוני פטריוט וימני (מאוד) אני מחוייב כמו כולנו (אני מקווה) לדמוקרטיה על כל משמעויותיה והפוסט נכתב מתוך דאגה עמוקה למצב האזרחי החמור שאנחנו נמצאים בו.
אני חוזר על השאלה:
האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

אני חושב שמוקדם מידי להסיק מסקנות, אם זאת תחושתי היא שכל התמרורים והאורות האדומים נראים בשטח.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
זה הרבה יותר עמוק מהתיאור שלך. ממשלה שאינה נבחרת ללא כנסת שתפקח עליה מחליטה החלטות כבדות משקל שנוגעות לצנעת הפרט.
בראש אותה הממשלה עומד נאשם במעשים פליליים חמורים ואחסוך ממך כאן את הדברים שהטיח נתניהו עצמו באולמרט כ שאולמרט היה רק בחזקת חשוד ונחקר, בעבירות פחותות בהרבה.
זו לא דמוקרטיה.

אריה
מר אומרט תועד ונאשם בקבלת שוחד מעטפות כסף לכיס, כלפי ואליבא כולי עלמא נתניהו מואשם במשהו תקדימי עולמי נסיוני ובכתב האישום הורדיו את קבלת השוחד כי ..אין שוחד. גם בעניין המתנות צירפו מספר אנשים על מנת שזה יעשה רושם- אין להם קייס ומנדלבליט ניצן אשכנזי עוד ידובר על מניעהם כשיפורסמו ההקלטות מפרשת אשכנזי הרפז. אולמרט איבד את התמיכה הפוליטית בו ואז הועזב- נתניהו למרות ההדלפות נשאר איתן כי רוב העם השפוי לא קונה את הסיפור עליו למרות ההדלפות. רוב העם היהודי וגם הערבי שכן, טיבי יועץ עראפת לא מעניינת אותו שחיתות. וגם בחברה הערבית זה לא עניין גדול. 58 מנדטים יהודיים שהם רוב מוסרי יצוק נותנים אמון בנתניהו ולמעשה מבינים שמערכת המפט בארץ רקובה. משפט זדורוב חשף את ערוות המערכות למי שרק רצה לראות. אבל שוב מר גור, אתה נזקקק לתומכי שהידים אז ..פאטתי כבר אמרנו?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
איזה רזרבות?????
המדינה בחריגה של 15 מיליארד שקל מהגרעון המתוכנן וזה לפני הקורונה.

שימו לב איך מאייתת שרת התרבות את שמו של ראש הממשלה לוי אשכול.
זו הרמה.

צפה בקובץ המצורף 48128
חריגה לא קשורה לרזרבות, עזוב מר גור, תמשיך להתמקד בניים וממני תתעלם.

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
המקדש השני נפל בגלל שהקיצונים הדתיים החליטו שרק הם צודקים והתחילו לרצוח את כולם.

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
ובהקשר של אולמרט חידה - מי אמר שלא יעלה על הדעת שראש ממשלה שמואשם בפלילים ימשיך בתפקידו? הזוכה יקבל מיליארד דולר גירעון במתנה

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
המקדש השני נפל בגלל שהקיצונים הדתיים החליטו שרק הם צודקים והתחילו לרצוח את כולם.
נו, במסגרת המועמד בקטגוריית "ההערה הלא קשורה "...הזוכה הוא, היא, הם..... חביבי אף אחד לא רוצח כאן יהודים למעט תומכי מפלגת גנץ קונטאר, יזבאק, טבי עוד וזועבי. ולפי תפקוד גנץ כרמטכל אז....טוב לא אמשיך. מצג שני טוב לדעת שאתה מייחל לבית שלישי ומתאבל על בית שני. טוב לדעת.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
יש הבדל לדעתכם בין חיבור סינגל אנדד ל xlr?

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור