רוחות שנוי נושבות מסין-יש מה לשמוע.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
אומנם אני בעלים של מיסטרל, אבל ממש לא אחד מאלה שמפתח סימפתיית יתר או נקשר לציוד שלי, לראיה העפתי כבר ציוד יקר יותר מהמיסטרל.

יחד עם זאת קצת חורה לי פה הצדקנים המזויפים שדופקים לי פה נאומים חוצבי להבות, על החיקוי ועל הגניבה ועל כך שהם "לעולם לא ייתנו יד להעתקה" (אוי, אוי, אוי) אבל בנשימה אחת מחזקים ביד סמארטפון של סמסונג ומערכת הפעלה של אנדרואיד, שמפרים שניהם לא מעט זכויות יוצרים של מספר חברות גדולות (זה לפי בית המשפט).
אז מה קרה צדקנים, בסמארטפונים מותר ובאודיו אסור? למה כי זה לא נוח לכם?
פתאום כולם שותפים לדבר עבירה.
+1

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
partner ידידי
עזוב אותך, העיוורון פה חוגג במיוחד בארץ הקודש הזו.
ואני מדבר על כל דבר שסובב אותנו.

אנשים צדקניים ו"נגד" גניבות, אבל מה, "גונבים" על ימין ועל שמאל סרטי קולנוע, מוזיקה, חחחח
אנשים מעתיקים סרטים מספריות, אנשים מורידים מהרשת כל דבר שזז ולא משלמים אגורה.
'
הבנו את הרעיון.
+1

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113

דבר נוסף שבאמת מפריע לי פה והגישה של האנשים (עיוורים כבר אמרתי).

שאף אחד לא מתייחס ל- ELIPSON 4260 שניראה כמעט זהה ל-B&W 802 (גניבת טכנולוגיה, מראה חיצוני ועוד ועוד...) ועולה קרוב ל-25,000 יורו (כמה זה בשקלים???) וחופרים על ה-MISTRAL שעולה פחות מחמישית.

עם מיסטראל היו מתמכרים את הרמקולים שלהם ב-20,000$ עדיין היה את אותו הרעש...מעניין...???

plan4260.jpg

תמונות מצורפות

• plan4260.jpg
    plan4260.jpg
    KB 117.4 · צפיות: 395
נערך לאחרונה ב:

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מיקי....לא הייתי מאמין שאתה תכתוב דבר כזה...
א.ביום שבו חברה כמו Naim תעביר קו הייצור שלה לסין(אני לא מאמין שזה יקרה אם לא קרה עד היום),אני אקרע קריעה ,ואקבל דיכאון עמוק.
ב.כשתבוא חברה סינית ותעשה חיקויים למוצרים של Naim או של חברה אירופית איכותית ובעלת שם טוב,האם תלך ותרכוש אותם ,ומי יתן לכך אחריות ושרות עליהם ?
ג.לא הבנתי כיצד דומה המשל לנמשל....במה דומה מכונה לריסוק פירות,למוצר אודיו מאיכות ייצור גבוהה,וכולנו יודעים שחלק ניכר מהרמקולים והיי אנד אודיו ניתן להמשילם ליצרות אמנות....ואתה משווה עיזים לסוסי מירוץ אצילים....
צר לי שלא הובנתי אך יתכן שהבעיה אצלי ו"כישרון" הכתיבה הירוד שלי אז הסינים כן מיצרים סחורות טובות ודוגמאות יש בלי סוף בכל תחום והמזגנים ומכונת המיץ שיש בה מנוע חשמלי היתה אמורה לקרוס ,אך בשורה האחרונה צינתי את הדבר החשוב באמת שקשה עד בלתי ניתן להעתיק מסורת ולא אקנה לעולם ניים שמיוצר מסין מיכון שזה ישמע קאקמיקה ולהבדיל זה הסיבה שאני לא קונה גם את הספקים של תדי למרות שהם עולים הרבה פחות והפרוטה לא נימצאת אצלי בשפע מיכון שאתה יודע את טעמי ,יש ניים וכל השאר בקטגוריה אחרת.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
עמיר היקר
אני עוד מחכה להוכחה כתובה מהרשת או כל חומר כתוב חוקי אחר ש-B&W "לא גנבה טכנולוגית ועיצובית" את ה-KEF 105 ואימצה זאת לעצמה.
(כאמור ה-KEF 105 יצא כשנתיים לפני ה-801 )
ולא היה צריך את סין בשביל העתקה או זיוף.!!

Kef105-2.jpg
אני בטוח ב-99.999% שאכן ישנה העתקה "בוטה ככל שתיראה" וככל שתשתמע, ושתי החברות הגיעו ל"הסדר משפטי" כלשהו ולכן לא הייתה חשיפה פרובוקטיבית בעולם (לפני 36 שנה לא היה רשת, אלא עיתונות ומסכי TV).
ואם כך הוא הדבר, הרי שכל הפיתוח (האבולוציה whatever) של B&W בעצם היא הגיעה מחברה אחרת שהוציאה טכנולוגיה לפנייה.
אולי שולמו זכויות יוצרים, כמו שמיסטרל אולי שילמה זכויות יוצרים ל-B&W - העניין שלא אני ולא אף אחד אחר נוכל להוכיח אחרת, אלא רק מנכ"ל B&W או מנכ"ל KEF שכניראה יודעים בדיוק על מה מדובר!!!!!

עד שלא יוכח אחרת, מיסטרל ו-B&W שותפים בדיוק אותו דבר לאותה "העתקה/עבירה/זיוף/גנבת טכנולוגיות וכו' וכו')....

*****אגב KEF בסדרות אחרות ובשנים מתקדמות יותר עדיין מוצאים רמקולים עם ראש כדורי וטוויטר עליון וגוף מנותק (רק יותר מודרני מה-KEF 105).... ומזכירים הפלא ופלא (לא מעט) את B&W...800 או אולי להפך....

9059.jpg
The KEF Reference 207

צריך להיות טיפש ועילג כדי לא להבין מה שקורה פה!!!!
עיוורון, כבר אמרתי.....!!!!!

עמיר, אולי תדבר עם מנכ"ל B&W ....????(lol)

תמונות מצורפות

• Kef105-2.jpg
    Kef105-2.jpg
    KB 30.7 · צפיות: 369
  • 9059.jpg
    9059.jpg
    KB 153.3 · צפיות: 262
נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
מיסטרל הינה חברה שמיועדת לאנשים שמעניין אותם אך ורק איכות הצליל!!!

...
אבל !!! ופה האבל הגדול מאוד!
מי שמעניין אותו דבר אחד בלבד ולא שום דבר אחר מלבד
איכות הצליל!
....
פה אותו אדם עושה עוול אם הוא פוסל מראש
ולא בא לבחון, להשוות, להאזין ולראות במו עיניו ואוזניו.
מי שעשה כן ועשו כך המון ,שרובם אגב! באו עם דעות קדומות
הרווויח ובגדול.
מי שמעניינת אותו איכות הצליל, רק איכות הצליל ושום דבר אחר מאשר איכות הצליל -- שזה בפירוש אומר שלא מעניין אותו כסף -- כנראה לא משתתף בשירשור, אלא יש לו מערכת של $10,000,000 ביאכטה (שבפירוש לא כוללת ציוד של מיסטראל!)

כלומר כבר הצגת הדברים בצורה זו אינה אותנטית.

מי שמעוניין בצליל וגם בכמה עולה לו לקבל אותו (כולנו, כנראה), אבל הוא טיפוס שלא מפריע לו שהצליל והמחיר הושגו בעזרת גניבה, שכאמור אינה עיצובית בלבד, אלא במקרה שלנו גם טכנולוגית, ושהשיווק נעשה בעזרת הסתמכות על המוניטין של הנגנבים, ולא מפריע לו לתמוך בזה, יכול להתעסק עם הציוד של החברה הגונבת, ואיש לא יעצור אותו.

אני לא רוצה שום עסק עם חברה שגונבת ושמנסרת את ענף ההי-אנד. לי מספיק שעשו את זה במוסיקה.

לאור זה, אני לא מעוניין אפילו לבדוק או לשמוע או בכלל, לא בעצמי וגם לא באמצעות צד ג' של סקירות, לא של נמר ולא של אף מגזין שנותן לזה יד.

גם אם יהייו סקירות מתלהמות בכל חור, לא אגע בזה.

עמיר

נ.ב., אם הייתי משמיץ את הצליל בלי לשמוע, הייה מקום להאשים אותי בעוול, אבל בשום שלב לא התייחסתי לצליל מטוב ועד רע. התייחסתי רק למשהו שאולי אמור לבוא לפני הצליל וה-VFM במקרה הזה.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אומנם אני בעלים של מיסטרל, אבל ממש לא אחד מאלה שמפתח סימפתיית יתר או נקשר לציוד שלי, לראיה העפתי כבר ציוד יקר יותר מהמיסטרל.

יחד עם זאת קצת חורה לי פה הצדקנים המזויפים שדופקים לי פה נאומים חוצבי להבות, על החיקוי ועל הגניבה ועל כך שהם "לעולם לא ייתנו יד להעתקה" (אוי, אוי, אוי) אבל בנשימה אחת מחזקים ביד סמארטפון של סמסונג ומערכת הפעלה של אנדרואיד, שמפרים שניהם לא מעט זכויות יוצרים של מספר חברות גדולות (זה לפי בית המשפט).
אז מה קרה צדקנים, בסמארטפונים מותר ובאודיו אסור? למה כי זה לא נוח לכם?
פתאום כולם שותפים לדבר עבירה.

חחחחחחחחחחחחחחח "מחזיקים ביד סמארטפון של סמסונג ומערכת הפעלה של אנדרואיד שמפרים שניהם לא מעט זכויות יוצרים של מספר חברות גדולות"(lol) - תהיה בטוח שאם אכן הייתה הפרת זכויות יוצרים "בטוחה" ככל שאתה מציג אותה, אנדרואידים לא היו על המדפים ובטח לא בתור המכשירים עם נתח השוק הגדול ביותר.

לעומת זאת, אם אני הייתי מנהל המחלקה המשפטית ב-B&W לא הייתי מנסה להתעסק עם מיסטרל בעיקר מתוך רחמים - מי שבאמת מעוניין לשלם אלפי שקלים על חיקוי, לבריאות.
לבינתיים, כל ה"רעש" הזה סביב ה"VFM המטורף" נמצא רק בארץ, ורק מ-3-4 אנשים קבועים אך בכינויים מתחלפים כעונות השנה.

אל דאגה, בסופו של דבר, אנשים יקנו מיסטרל וימשיכו לשכנע את עצמם ש"העיקר הסאונד".
בדיוק כמו האנשים שמוסיפים אגזוז זרימה חופשית לרכב על מנת ליצור רעש של מזארטי בפג'ו שלהם.

בתור הסנגורים של החברה אתם צריכים לדעת שלא מבריק לנסות לגמד פשע עם פשע אחר - עלבון לאינטיליגנציה - cut the bullcrap.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
החבר AK1

מי שמעניינת אותו איכות הצליל, רק איכות הצליל ושום דבר אחר מאשר איכות הצליל -- שזה בפירוש אומר שלא מעניין אותו כסף -- כנראה לא משתתף בשירשור, אלא יש לו מערכת של $10,000,000 ביאכטה (שבפירוש לא כוללת ציוד של מיסטראל!)

אתה טועה בגדול, אני מכיר לא מעט "טחונים" בארצנו, שהתייעצו איתי לגבי מערכת אודיו לחדרים יעעודים כאילו ואחרים, וכאשר הצעתי להם ציוד שעובר את רף ה-5000$,(קרי 25,000 ש"ח בארצנו) בכתב הכמויות, קבלתי תשובה של "בשביל מה אני צריך את זה" או "ציוד שעולה פחות לא ייתן את אותה התוצאה...??"

כמובן יש ויש, ויש גם את אילו ה"טחונים" שגם מבינים משהו ועבורם זה כבר לא תחביב אלא אהבה.

על תכליל.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
אגב
השרשור כבר מזמן לא עוסק במיסטראל אלא על עיוורון !!!

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נבו,
אני חייב להגיד שאני לא כועס עלייך, אני למען האמת קצת מרחם עליך שנכנסת לשירשור שאינך בקי בחלק מהחומר שרשום בו, וזה לא תמיד קל.
צא ולמד:
* בית משפט אמריקאי פסק, לפני חצי שנה מיליארד דולר פיצויים, קנס לסמסונג על שגנבה זכויות יוצרים מאפל.
* בית משפט אמריקאי הוציא צו מניעה (שבינתיים הוסר) כנגד סמסמסונג מלמכור גלקסי בארה"ב עקב הפרת פטנטים.
* ה android alliance (ולא גוגל כמו שכולם חושבים) משלמים למיקרוסופט תמלוגים על כל אנדרואיד שמותקן , עקב גנבת זכויות יוצרים. אגב הבדיחה הגדולה של התעשייה עד לא מזמן אמרה שמיקרוסופט מרוויחה יותר כסף מאנדרואיד מאשר על פון 7.
וזה רק חלק קטן מהדוגמאות.

עכשיו, הגבת כמו שהגבת מחוסר ידע- אז לא נורא.
אם הגבת למרות הידע, והעיקר "לנצח" בדיון, אז אתה פאתט

אני מקווה בשבילך שזו האפשרות הראשונה
אם אתה גבר ועומד מאחורי המילה שלך לגבי חיקויים וגניבות זכויות יוצרים- לך תמכור את הגלאקסי שלך

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
נבו,
אני חייב להגיד שאני לא כועס עלייך, אני למען האמת קצת מרחם עליך שנכנסת לשירשור שאינך בקי בחלק מהחומר שרשום בו, וזה לא תמיד קל.
צא ולמד:
* בית משפט אמריקאי פסק, לפני חצי שנה מיליארד דולר פיצויים, קנס לסמסונג על שגנבה זכויות יוצרים מאפל.
* בית משפט אמריקאי הוציא צו מניעה (שבינתיים הוסר) כנגד סמסמסונג מלמכור גלקסי בארה"ב עקב הפרת פטנטים.
* ה android alliance (ולא גוגל כמו שכולם חושבים) משלמים למיקרוסופט תמלוגים על כל אנדרואיד שמותקן , עקב גנבת זכויות יוצרים. אגב הבדיחה הגדולה של התעשייה עד לא מזמן אמרה שמיקרוסופט מרוויחה יותר כסף מאנדרואיד מאשר על פון 7.
וזה רק חלק קטן מהדוגמאות.

עכשיו, הגבת כמו שהגבת מחוסר ידע- אז לא נורא.
אם הגבת למרות הידע, והעיקר "לנצח" בדיון, אז אתה פאתט

אני מקווה בשבילך שזו האפשרות הראשונה
אם אתה גבר ועומד מאחורי המילה שלך לגבי חיקויים וגניבות זכויות יוצרים- לך תמכור את הגלאקסי שלך

חחחחחח זה כבר באמת בדיחה.
עניין התביעות של אפל וסמסונג קיים כבר זמן רב, מה תאמר על כך שגם אפל נתבעה ע"י סמסונג על הפרת זכויות? החברות הללו תובעות אחת את השניה כבר שנים.
ועדיין - מכשירי אנדרואיד בעלי נתח שוק גדול פי כמה ממכשירי אפל, והביקורות מהללות את מכשירי הדגל (שלא כמו במוצרי הדגל של מיסטרל מלבד אותו דגם ביניים).

זה פשוט בדיחה שאתם מנסים שוב ושוב לטעון לצביעות או עיוורון על-מנת לנסות להסיט את הזרקורים מהחיקוי הנוגע לענייננו, מה אתם רוצים גם? שנדבר על קוקה קולה ופפסי? נסטי ופיוז טי? שאולי נפסיק לצרוך מוצרים רק על מנת שבעלי מיסטרל החביבים ירגישו שהם הכי לא פוליטיקלי קורקט?

גם באפל, וגם בקולה וגם בעוד מליון נושאים - הייתה העתקה כלשהי בנוסחא מבחינת היריבה, אך לא הייתה מעולם העתקה כל כך בוטה של מוצר-על עם אותו עיצוב בדיוק, אותו ליין מוצרים כמעט, אותן זוויות צילום - פשוט רכבו על הפרסום של B&W.

וכן, גם סמסונג, כשניסו לחקות את האייפון הראשון עם ממשק ה-bada שלהם, גם בנסיון הראשון והלא מוצלח - אפילו הוא לא היה עם העתקה כל כך בוטה של ממשק, פרסום ועיצוב חיצוני.

אתה עדיין "מרחם" עליי ועל חוסר הידע?

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אתה עדיין "מרחם" עליי ועל חוסר הידע?

למען האמת מרחם עלייך יותר מתגובה לתגובה. אתה פשוט לא מבין את מה שאני כותב.
אבל עזוב התעייפתי.
חוץ מזה אני חייב לחזור לעבוד ע"מ שיהיה לי כסף לקנות כבלים יקרים כמו שלך לש-ון

Bg-Sound

עוסק בתחום
מעורבות
9
נקודות
18

כלומר כבר הצגת הדברים בצורה זו אינה אותנטית.

מי שמעוניין בצליל וגם בכמה עולה לו לקבל אותו (כולנו, כנראה), אבל הוא טיפוס שלא מפריע לו שהצליל והמחיר הושגו בעזרת גניבה, שכאמור אינה עיצובית בלבד, אלא במקרה שלנו גם טכנולוגית, ושהשיווק נעשה בעזרת הסתמכות על המוניטין של הנגנבים, ולא מפריע לו לתמוך בזה, יכול להתעסק עם הציוד של החברה הגונבת, ואיש לא יעצור אותו.

אני לא רוצה שום עסק עם חברה שגונבת ושמנסרת את ענף ההי-אנד. לי מספיק שעשו את זה במוסיקה.

לאור זה, אני לא מעוניין אפילו לבדוק או לשמוע או בכלל, לא בעצמי וגם לא באמצעות צד ג' של סקירות, לא של נמר ולא של אף מגזין שנותן לזה יד.

גם אם יהייו סקירות מתלהמות בכל חור, לא אגע בזה.

עמיר

נ.ב., אם הייתי משמיץ את הצליל בלי לשמוע, הייה מקום להאשים אותי בעוול, אבל בשום שלב לא התייחסתי לצליל מטוב ועד רע. התייחסתי רק למשהו שאולי אמור לבוא לפני הצליל וה-VFM במקרה הזה.

עמיר יקירי,

עד עכשיו לא ניסיתי להיגרר לוויכוח הזה, אבל !
אני חייב לומר על אשר ליבי על תגובותיך.

מבחינתי ! גניבה ואו ההעתקה הינה אומרת
להעתיק את המוצר בכל מובן המילה, קרי:
איכות צליל כמה שיותר מתקרבת למקור , דרייברים , עיצוב וכדו'

אז ראשית, אין שום דמיון באיכות הצליל בין 2 החברות
נהפוך הוא , זה 2 יצרניות שונות לחלוטין בתפיסה של חותם הצליל.(לכן אני פוסל את עיניין ההעתקה ואו גניבת טכנולוגיה).
לגבי העיצוב אני לא מתווכח, כפי שטענו קודמיי יש מאות ואלפים מוצרים דומים
וכפי שהוכיחו לך כאן! הראשונה בעיצוב המפואר הייתה חב' KEF ולא החברה שאתה כל כך נלהב להגן עליה
אני מוכן גם לתרום את הסאג 350 למבחן השוואתי ראש בראש מול הרמקול שלך
ושנמר ירשום את רשמיו ואת ההבדלים בין 2 החברות.
לגבי סקירות מתלהמות, על מה אתה מדבר?
מיסטרל הינה יצרנית שמתנגדת לכתבות וסקירות על מוצריה
מכיוון שאינה רוצה להעמיס את הסקירות הללו על גבם של הלקוחות הסופיים,
כידוע לך סקירות עולות כסף!

שורה תחתונה, לקוחות רבים השוו במבחן ראש בראש
רמקולים יקרים ביותר מפי 3 והמיסטרל לטענתם ניצחו ובגדול,
העניין הוא שאלו לא לקוחות של פורומים, בגלל מה שקורה כאן בדיוק.

אל תגיד לי שנושא העיצוב הוא הטכנולוגיה,
כי אם זה היה נכון ,כל רמקול שהיה מעוצב כך היה נשמע בדיוק אותו הדבר,
עובדה ששני רמקולים כל כך זהים, נשמעים כל כך שונה
וכל אחד יבדוק ויחליט באוזניו מה יותר טוב ומה עדיף.

במקום לברך על חברה שמייצרת רמקולים באיכות יוצאת דופן
וברמת תמחור כל כך נמוכה ביחס לאחרות ולברך על כך,
חלק מהאנשים כאן מתלוננים ולוקחים זאת אישית כאילו אנחנו
מתעסקים במלחמה על ביתנו (קצת פורפורציה לא תזיק).

הבנו! הבנו ! הבנו! שהעיצוב דומה, אז מה?
זהו בגלל זה לפסול חברה כל כך איכותית, בלי לשמוע, בלי להאזין, בלי לבדוק.
בגלל שהרמקול דומה מאוד בעיצוב לרמקול של חברה שאתה מחזיק בבית.

בוא אליי, פתח את הראש, תרחיב אופקים ובוא להאזנה,
תקשיב, תראה,תיגע ,תחקור מקרוב במו עיניך ואוזניך את החברה,
אח"כ אם תחליט לשלם פי 4 או פי 5 על חברה אחרת, זו זכותך המלאה!
אבל למה לפסול לפני שראית מוצר אחד של מיסטרל במו עיניך
ולפני ששמעת מור אחש שהם במו אוזניך, כמה אפשר לדון ולדוש בנושא העיצובי.

לי קוראים בי ג'י סאונד - קרי מתעסק בסאונד, נטו.
לא בהעתקות ובזכויות יוצרים.
אני יודע להשמיע, להראות, ולהסביר ללקוח
מה הטוב ביותר שאני חושב, אהב קנה, לא אהב, ננסה שוב בפעם הבאה במוצר אחר.

אז בגלל שהעיצוב דומה לחב' B&W אתה רוצה שאני
לא ייבא מוצר ולא יאפשר ללקוחותיי לרכוש מוצרים סופר איכותיים
במחירים מפתיעים ואף מצחיקים.

למה? כי אתה כבר רכשת, אז אסור לי להראות ללקוחות אחרים,
שניתן בחמישית מהסכום לקבל איכות דומה ואף טובה יותר.
אולי זה באמת מה שמפריע כאן?

אינני מקבל בשום אופן את הגישה,
לפסול מוצר רק בגלל שהוא דומה מאוד בעיצוב לחברה אחרת.
אמשיך לעשות הכל, אבל הכל! לנסות ולהמשיך להביא VFM מטורף לארצנו
ולהעניק שירות יוצא מן הכלל ללקוחותיי ומי שזה מפריע לו ,
באמת צר לי אם פגעתי ברגשותיו.
אני כאן לשרת אתכם ומכל הלב ומה שמניע אותי
זה לייבא ולהביא אליכם את המוצרים הטובים ביותר בכמה שפחות.
זוהי דרכי וזוהי משנתי העיקרית והיחידה.
ואותי מניע רק דבר אחד! איכות המוצר ואיכות הצליל
שאני מייבא ארצה ומציע ללקוחותיי ואני לא עוסק בעיצובים
ותאוריות שלא קשורות לאיכויות הצליל ואו המוצר.

תודה מראש,
ומקוה שההבהרה שלי בנושא הייתה ברורה
ומי יתן ונפסיק להתעסק בנושא העיצוב בין B&W לבין חב' Mistral Audio
לדעתי הנושא מוצא בכל הפורומים האפשריים.

תודה ושוב תודה לכולם.

נערך לאחרונה ב:

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
לא ידעתי ששרשור על ציוד סיני יהיה כול כך משעשע..חח :כל-הכבוד:

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
חח..אני לא מצלם סינים ..ובאמת זה שרשור משעשע שמאוד מזכיר את המשפט
מה קדם הביצה או התרנגולת ???
למרות שיש לי עכשיו חשק לעוף בתנור..חח

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113

אכן עלית על משהו יוצא מגדר הרגיל ובעצם המפתח להכל.....

מה קדם למה....??????

נערך לאחרונה ב:

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
חח.. תודה על המחמאות על הצילומים והציורים
אני במקרה עברתי בשרשור וראיתי שאתה מגיב כאן
וברור שהתרנגולת קדמה...
ביצה לא יכולה להוליד את עצמה (אולי רק אם ייצרו אותה בסין..חח)

Bg-Sound

עוסק בתחום
מעורבות
9
נקודות
18

חחחחח,
הרגת אותי עם העוף בתנור,
חייב עכשיו ללכת לאכול בגללך.

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
חחחחח,
הרגת אותי עם העוף בתנור,
חייב עכשיו ללכלת לאכול בגללך.
בכיף בכיף אחרי ארוחה טובה תמיד הכול נשמע יותר טוב..חח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור