רוחות שנוי נושבות מסין-יש מה לשמוע.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
נמר לא סיכם כלום.
ורחוק מלסכם, במיוחד שהאמת כלפי B&W ו-KEF בגדר תעלומה.
ואומר זאת עד שלא יוכח אחרת!!
מבחינתי B&W ו-MISTRAL זו אותה טרפה.
כי שניהם מעתיקנים

ופה אני סיימתי!!!

פשוט חבל על האנרגיה שמתבזבזת פה....!!!

נמר no effens.(ורד)

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר היקר,
דווקא אתה מכולם נפלת בפח? אתה זה שטוען תמיד שהכל במבחן האוזניים...
אף אחד לא רשם בשום שלב שהם באותו רמה או עולים על b&w, kef ואפסילון

אנחנו העלובים, בעלי המיסטרל, החבר'ה ה: פאתטים, מעודדי העתקה, גנבי עיצוב, גורמים לניצול ילדים סינים מסכנים וקטנים, מחסלי משאבי טבע, יש לנו סבתא ערבייה......... נבו, עמיר, בלאנס- אתם מוזמנים להשלים מה ששכחתי.

אנחנו בעצם טוענים כל הזמן שלאוזננו מדובר ברמקול טוב שאנחנו נהנים ממנו, ושופטים לפי האוזניים בלבד- בדיוק כמו שאתה נמר- מטיף לכל אורך הדרך.
אז במקום שדווקא אתה, תשים סוף לדיון האין סופי הזה (ע"י האזנה- לא חייב ביקורת מסודרת) בחרת לבחור בדרך של "גימוד" המותג וזלזול בצרכניו.
לא יפה!

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
בואנה... לא ראיתי מילה אחת רעה עליכם בשרשור הזה (בעלי מיסטרל)..
אני בכל אופן לא התכוונתי אליכם אלא אל היצרן, לכם לא מפריע העניין העיצובי שזהה ורכשתם מה שנשמע לכם טוב- סבבה לגמריי, אז במקום לומר את זה, ואת זה בלבד - אתם מגנים בחירוף נפש על מה שנראה לכולם בבירור כהעתקה עיצובית..

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
הַמַּשְׂכִּיל בָּעֵת הַהִיא--יִדֹּם: כִּי עֵת רָעָה הִיא :(

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
איתי,

ראשית, אין לי ומעולם לא הייו לי את ה-802D.

יש לי B&W אחרים, אבל אני מבקש לשמור בפרטיות את מה שייש לי, ואני מבקש מכל אורח ואורח שמבקר אצלי שלא לפרט איזה ציוד יש לי, כך שמראש מי ש"מדליף"-כבייכול אינו אדם הראוי לאמון.

שנית, עצם זה שמצפונך ו/או צדקנותך העיקו עליך במידה כזו שלא יכולת לישון בשקט והרגשת צורך להעיר לתחייה עניין שכבר סוכם לסגור אותו, יצא אולי לטובה, בכך שאילץ אותי לחשוב מעט יותר ולהבהיר לעצמי דברים שלא הייו עד כדי כך ברורים קודם.

שלישית, בזה שאתה מטיל רפש ב-B&W ובחברות אחרות בעניין "העתקות", אתה לא "מנקה" את Mistral, אלא רק מלכלך את האחרות בסיגנון של "כולם גונבים"-כביכול -- אז לא, לא כולם גונבים, ובטח לא באותן משמעויות, ו-Mistral -- להלן Mistrust -- לא יוצאת מזה נקייה משום אספקט.

רביעית, נראה לי שלא באמת הבנת על מה דיברתי כל הזמן, גם במשמעות של העתקות עיצוב חיצוני בכלל, ובטח לא באספקט הטכנולוגי בפרט.
  • רק לאחוז זעיר-עד-זניח מהעתקות עיצוב חיצוני של מוצרים יש בכלל משמעות טכנולוגית כלשהי, בטח לא כזו שחוסכת מיליונים בהוצאות פיתוח ושנים בזמן היציאה לשוק.

בהעתקת Mistrust את B&W יש משמעות כזו -- העתקת דברים שמשפיעים על הסאונד בצורה ישירה וחיובית. במה שאתה מנסה להציג כ"העתקת" B&W אתKEF ו/או Elipson אין שום דבר כזה, וכנ"ל בעניין Elipson. אפרט בהמשך.
  • רק בחלק לא גדול מהעתקות עיצוב חיצוני של מוצרים יש הסתמכות משמעותית על המוניטין של המועתקים וניסיון בוטה להיראות כמותם, כולל בחירת צבעים, תאורה זוויות צילום.

בהעתקת Mistrust את B&W יש הסתמכות בוטה כזו, במה שאתה מנסה להציג כ"העתקת" B&W את KEF ו/או Elipson אין שום דבר כזה.
  • רק בחלק לא גדול מהעתקות עיצוב חיצוני של מוצרים מעתיקים עיצוב מדהים ויוצא-דופן באופן מיוחד, שמקנה למוצר כוח משיכה מיוחד, במקרה שלנו כמעט כמו רהיט מעוצב.

בהעתקת Mistrust את B&W יש העתקה כזו בדיוק כזו, במה שאתה מנסה להציג כ"העתקת" B&W את KEF ו/או Elipson אין שום דבר כזה -- גם KEF ה"מועתק" ובטח B&W ה"ההעתק" נראים כמו מפלצות תעשייתיות מגושמות, לא כמו רהיטים שהנשים ישמחו להכניס הבייתה.
סך הכל, רוב העתקות העיצוב החיצוני בעולם הן פשוט עצלנות והיעדר חזון ויכולות אצל המתכננים, דברים שקשה להאשים בהם את B&W.

כך שכל הרעש שעשית סביב כל ההעתקות למיניהן הוא רלוואנטי בערך כמו השלג דאשתקד באלאסקה, וכנ"ל גם המסר של "כולם מעתיקים ולכן זה נורמאטיבי" -- לא קביל ולא מקובל! :(

חמישית, אני מוחה שוב על הדרך שבה אתה מנצל את כשרונך הרב לרעה ומציג דברים בצורה מעוותת, וממשיך בזה בדיוק באותה צורה גם לאחר שהעירו לך על כך בפירוש.

דוגמה אחת מני רבות שכבר ציינתי, השימוש החוזר, כמו מאנטרה-לשטיפת-מוח, בצילום החזית של ה-801 וה-105, מה שמראה, literally, רק צד אחד של העניין -- הצד שאתה רוצה להדגיש:
ita105-801.jpg
ומסתיר את השוני המאוד ניכר ביניהם.
105both.jpg
801_sd2.jpg

איש מבין אלה שרואה את ה-801 ליד ה-105 לא יחשוב שבם העתקים כפי שבקלות יכולים לטעות רואי 801/802 לעומת 500/350.
105a.jpg
801a.jpg

שישית, אני לא מנסה לשכנע אותך במשהו -- זה נראה לי חסר טעם. אוי ואבוי אם בענייני גניבות בכלל וגניבות זכויות-יוצרים בפרט, כל צד יצטרך לשכנע את עורך-הדין של הצד האחר, ובמיוחד כשעורך-הדין עצמו שותף לדבר העבירה!!

שביעית ולסיום, אני מוצא את הניתוח הפסיכולוגי של מניעי-כבייכול כבלתי הולם וכחורג ממסגרת הדיון, מה גם שאותו סוג שיקולים פועל גם לגביך, ובמידה בוטה ובולטת בהרבה יותר.

למי שמעונין, להלן הפירוט למה לדעתי אין ב"העתקת" B&W אתKEF"-כבייכול (שבעצם מסתכמת בהעתקת ה-concept של שימת קופסת המיד הקטנה מעל קופסת הבס), שום משמעות טכנולוגית, כאשר, כזכור, בהקשר של רמקולים, משמעות כזו היא השפעה חיובית על הסאונד.
  • ה-interface בין יחידת המיד ליחידת הבאס שונה בצורה שמשפיעה אחרת על הסאונד: גם חומר שונה, גם צורתו שונה (אין פינות חדות), וגם צמודה (ב-105 יש רווח שלא נראה בצילום החזית)
  • את הרעיון של הצורך בהפרדה בין קופסאות הדרייברים השונים כבר הייה ל-B&W, ראה DM6
  • את הרעיון לשים את הטוויטר בקופסונת קטנה מעל הכל כבר הייה לה, ראה DM7
  • קופסת הבאס של ה-801 שונה מזו של ה-105 בכל האספקטים שמשפיעים על הסאונד: בצורתה (אין שיפוע, אין פינות חדות), במימדיה (נפח גדול בהרבה), ובזווית היירייה של הוופר
  • קופסת המיד של ה-801 שונה מזו של ה-105 בכל האספקטים שמשפיעים על הסאונד: בצורתה (אין דימיון בכלל) ובמימדיה (נפח גדול בהרבה)
  • קופסת הטוויטר של ה-801 שונה מזו של ה-105 בכל האספקטים שמשפיעים על הסאונד: בצורתה (אין דימיון בכלל) ובמימדיה (נפח קטן בהרבה)
בברכה,
עמיר

תמונות מצורפות

• ita105-801.jpg
    ita105-801.jpg
    KB 30.7 · צפיות: 257
  • 105both.jpg
    105both.jpg
    KB 67.2 · צפיות: 401
  • 801_sd2.jpg
    801_sd2.jpg
    KB 29.7 · צפיות: 370
  • 801sd1.jpg
    801sd1.jpg
    KB 5.7 · צפיות: 420
  • 105a.jpg
    105a.jpg
    KB 25.4 · צפיות: 403
  • 801a.jpg
    801a.jpg
    KB 47 · צפיות: 272
נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
עמיר היקר

אתה רוצה שאצלם את ה-מיסטרל 500 מכל הזויות ואמחיש לך כמה הם בנויים אחרת?!?

הטענות שלך לגבי אמינות B&W שואפות לאפס, לא נתת לי הוכחה אחת,
מי שממשיך בשטיפות השכל למינהם זה אתה!!
אתה זה שלא מסתכל מתחת לכונכיה שלו.

עמיר, אני פה סיימתי, באמת שאין לי כוחות לזה....(ורד)

תמשיך במסע שלך ואני במסע שלי...
:מרחף:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
בואנה... לא ראיתי מילה אחת רעה עליכם בשרשור הזה (בעלי מיסטרל)..
אני בכל אופן לא התכוונתי אליכם אלא אל היצרן, לכם לא מפריע העניין העיצובי שזהה ורכשתם מה שנשמע לכם טוב- סבבה לגמריי, אז במקום לומר את זה, ואת זה בלבד - אתם מגנים בחירוף נפש על מה שנראה לכולם בבירור כהעתקה עיצובית..

אני הודתי מייד שמדובר בהעתקה, הצטרף אליי אח"כ איתי וגם ברוך היבואן לא מנסה להתחבא מאוחרי מקוריות העיצוב
אז אפשר לסכם שאיננו מגנים על בחירוף נפש על היצרן המעתיק?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
נמר היקר,
דווקא אתה מכולם נפלת בפח? אתה זה שטוען תמיד שהכל במבחן האוזניים...
אף אחד לא רשם בשום שלב שהם באותו רמה או עולים על b&w, kef ואפסילון

אנחנו העלובים, בעלי המיסטרל, החבר'ה ה: פאתטים, מעודדי העתקה, גנבי עיצוב, גורמים לניצול ילדים סינים מסכנים וקטנים, מחסלי משאבי טבע, יש לנו סבתא ערבייה......... נבו, עמיר, בלאנס- אתם מוזמנים להשלים מה ששכחתי.

אנחנו בעצם טוענים כל הזמן שלאוזננו מדובר ברמקול טוב שאנחנו נהנים ממנו, ושופטים לפי האוזניים בלבד- בדיוק כמו שאתה נמר- מטיף לכל אורך הדרך.
אז במקום שדווקא אתה, תשים סוף לדיון האין סופי הזה (ע"י האזנה- לא חייב ביקורת מסודרת) בחרת לבחור בדרך של "גימוד" המותג וזלזול בצרכניו.
לא יפה!
שום נפילה בפח!

נמר סך הכל אמר שאין מה להתגאות ואין מה להגן על Mistral בענייני ההעתקות, ואין מה להשוות את התנהלותה בעניין זה להתנהלות חברות רציניות ובעלות מוניטין, ובכל דבר שאינו נוגע לסאונד, אין מה לשים את שם החברה הזו יחד עם שמות מכובדים.

ו-partner11, ככל ששמתי לב, דווקא אתה מכולם לא נפלת בפח של להגן על החברה ו/או על התנהלותה, אז אנא, אל תיקח את מה שנמר כתב באופן אישי נגדך -- להיפך -- נראה ליש שאתה לא נכלל בדבריו.

עם זאת, אני מקווה שנמר לא ייתן לא יד ולא במה לחברה שמתנהלת כך, ללא תלות בסאונד שלה.
גם כך היא קיבלה במה ופירסומת הרבה מעבר למגיע לה.

גם פירסומת "שלילית" היא פירסומת שמחזיקה את ה-brand name בחיים ובמודעות.

אבל כאן הוכנסה גם טונה של מסרים "חיוביים" ושטיפות מוח בכל הכיוונים ובכל הזדמנות, לא יודע מי וכמה שמתם לב לעוצמות ולכמויות. itarc היא פירסומאי ועו"ד יוצא דופן, והיבואן גם תקע משלו לא מעט. לא שאנייכול להאשים אותם על זה, אבל אותי כל העסק די מבחיל מהמסד ועד הטפחות, אם בהתנהלות החברה ואם בהתנהלות מקדמיה בארצנו בהקשר ספציפי זה.

אין לי שום בעייה עם ברוך בשום הקשר אחר, בטח לא בענייני כבלי Purist Audio Design הנהדרים שהוא מביא וסוחר בהם ביושר ושאני ממליץ עליהם בכל הזדמנות, אבל חבל לי שהוא בחר להתעסק עם החברה המפוקפקת הזו, הרבה יותר משחבל הייה לי אם מישהו שונה ממנו, מישהו שחסר לו יושר מיקצועי, הייה בוחר להתעסק איתה.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עמיר היקר

אתה רוצה שאצלם את ה-מיסטרל 500 מכל הזויות ואמחיש לך כמה הם בנויים אחרת?!?

הטענות שלך לגבי אמינות B&W שואפות לאפס, לא נתת לי הוכחה אחת,
מי שממשיך בשטיפות השכל למינהם זה אתה!!
אתה זה שלא מסתכל מתחת לכונכיה שלו.

עמיר, אני פה סיימתי, באמת שאין לי כוחות לזה....(ורד)

תמשיך במסע שלך ואני במסע שלי...
:מרחף:
מה אני צריך להוכיח, בדיוק, ולמי?
כפי שאמרתי במפורש, על להוכיח לעוה"ד של הצד השני, כשהוא עצמו תומך בעבירה, אני מוותר מראש.

אין לי עניין שתצלם את ה-500, כי אני יודע כמה אתה טוב בסיבון נתונים ותמונות ולהראות דברים מאוד שונים כאילו הם דומים, כך שלא תהייה לך שום בעייה להראות את ההיפך כשאתה רוצה, ואתה רוצה!!

אני מסתפק בצילומים שעושים Mistrust עצמם -- על זה מדובר -- לא על "האמת" אלא על הגירסה של Mistrust לאמת, גם כשמראש ידוע שייש הבדלים! :)

אשמח אם נפסיק עם כל החRא וזריקת הרפש לכל הכיוונים. זה לא לעניין.

בוא נסיים כאן ונסגור עניין (אם כי אני בטוח שתתעורר אחר כך ועוד פעם תסחוב אותנו ל-square one).

טיול נעים בגלאקסייה! :)
עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אני הודתי מייד שמדובר בהעתקה, הצטרף אליי אח"כ איתי וגם ברוך היבואן לא מנסה להתחבא מאוחרי מקוריות העיצוב
אז אפשר לסכם שאיננו מגנים על בחירוף נפש על היצרן המעתיק?
איתך לא הייה עניין כזה בכלל ולא הגנת על כלום, לכן דברי נמר לא מוענו אליך, לדעתי.

איתי חזר שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ועוד פעם ושוב ושוב (נמאס לי לחזור) שלא רק Mistral העתיקו אלא גם B&W ועוד חברות וכולם מעתיקים והכל בסדר, אז אין מה לגנות את Mistral, וגם שדגמי Mistral אמנם דומים מאוד מאוד אבל שונים בזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה ובזה -- מה שנקרא "להודות בעובדות אבל להכחיש אותן", וגם ניפח בנושאי הבדלים שלא דובר עליהם כדי להראות כמה Miistral יותר טובים מכל מיני אספקטים.

ברוך בכלל הסיט את כל העניין לסאונד ושאותו בכלל לא מעניין העתקות וכאלה וקוראים לו BG Sound וכל ה"תיאוריות" האלה מחוץ לתחום מבחינתו, שזו גם צורת הגנה ע"י הכחשת הצורך בהתמודדות בכלל.

נראה ל על שההגנה על הייצרן המעתיק מתבטאת אצל איתי בהגנה על מה שנותר לו ממוסר, וברוך גם מגן על מקור הכנסה טוב -- אלה בפירוש מקרים של "הגנה בחירוף נפש" במשמעויות שונות :)

עמיר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
עמיר היקר
קצת סדר ברשותך:
ב-90% מהפוסטים שלי בשרשור זה, טענתי ואמרתי ואף אטען שוב, שחברת MISTRAL העתיקה לעצמה בדגמים הבכירים את המראה המיוחד של סדרת נאוטילוס של B&W , על זה אין וויכוח כלל, אני גם לא אוהב את זה!!! ומשום חברה אחרת שעושה זאת!!!
הרמקול שלעצמו ניראה מדהים חיצונית (ה-SAG500), אבל כן -זה תודות לייצרתיות של מהנדסי B&W כמובן שממנו הם לקחו את ההשראה- ואף אחד לא ניסה להסתיר זאת!! זה גלוי לכל עין שמכירה את ה-801 נאוטילוס.
אני רק טענתי שהם לא זהים באופן מוחלט והם לא CLONS להפך ה-500 ניראה שונה גם בתפיסת הגמר, עזוב אני לא מנסה לשכנע אותך..
נכון התמונות שמיסטראל בחרה להציג את ה-500 בהחלט מדגישות את ההעתקה, ואין לי מושג למה בחרה החברה להציג זאת כך!!!אני גם שונא את זה!!וזה בהחלט מקומם גם אותי....!!!
שוב גם USHER מעצבנת אותי שהיא בחרה להעתיק את הרמקולים כמו סונוס, וסונוס היא אחת החברות האהובות עליי ביותר ולהזכירך (או לא) היו לי את האקסטרימה לחצי שנה בערך (הם החליפו אצלי את ה-801 מטריקס 3 שמאווווד מאווווד אהבתי) האקסטרימה תמיד היה פטזיה שלי מאז שנכנסתי לתחום הזה, פעמים פיספסתי רכישה שלהם ובפעם השלישית הצלחתי ורכשתי אותם.
לצערי לא הצלחתי להתאים להם הגברה מספיק משובחת ומיקומם בחלל אצלי היה בעייתי, לכן נאלצתי שוב למכור ולחזור לחיפושים, ההסטוריה כבר ידועה לך עם איזה רמקול "גמרתי".
הראיתי אך ורק מצב שבו -נכון שמיסטראל (לדעתי) לא עשתה בשכל כאשר היא בחרה להעתיק (אני גם נגד זה) אין ספק אבל הראיתי טוב טוב שהיא לא היחידה ורחוק מכך, היא לא הראשונה ובטח לא אחרונה-כמובן זה לא הצדקה.
שנינו ניסינו ומנסים להיות פוליטיקלי קורקט, אין מה לעשות יש בנינו אי הסכמה שלצערי גם תשאר כך, אני מכבד את דעתך בהחלט ולא מנסה לשנות אותה, מין הראוי כקולגה שלי לתחום אני מצפה גם ממך.
עמיר סלח לי אבל אני באמת רוצה לסיים פה, יש לי כ"כ הרבה דברים בראש ואני בטוח שגם לך מלהמשיך לתחון ברשת את השכל אחד לשני.
תמיד בידידות
איתי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עמיר היקר
קצת סדר ברשותך:
ב-90% מהפוסטים שלי בשרשור זה, טענתי ואמרתי ואף אטען שוב, שחברת MISTRAL העתיקה לעצמה בדגמים הבכירים את המראה המיוחד של סדרת נאוטילוס של B&W , על זה אין וויכוח כלל, אני גם לא אוהב את זה!!! ומשום חברה אחרת שעושה זאת!!!
הרמקול שלעצמו ניראה מדהים חיצונית (ה-SAG500), אבל כן -זה תודות לייצרתיות של מהנדסי B&W כמובן שממנו הם לקחו את ההשראה- ואף אחד לא ניסה להסתיר זאת!! זה גלוי לכל עין שמכירה את ה-801 נאוטילוס.
אני רק טענתי שהם לא זהים באופן מוחלט והם לא CLONS להפך ה-500 ניראה שונה גם בתפיסת הגמר, עזוב אני לא מנסה לשכנע אותך..
נכון התמונות שמיסטראל בחרה להציג את ה-500 בהחלט מדגישות את ההעתקה, ואין לי מושג למה בחרה החברה להציג זאת כך!!!אני גם שונא את זה!!וזה בהחלט מקומם גם אותי....!!!
שוב גם USHER מעצבנת אותי שהיא בחרה להעתיק את הרמקולים כמו סונוס, וסונוס היא אחת החברות האהובות עליי ביותר ולהזכירך (או לא) היו לי את האקסטרימה לחצי שנה בערך (הם החליפו אצלי את ה-801 מטריקס 3 שמאווווד מאווווד אהבתי) האקסטרימה תמיד היה פטזיה שלי מאז שנכנסתי לתחום הזה, פעמים פיספסתי רכישה שלהם ובפעם השלישית הצלחתי ורכשתי אותם.
לצערי לא הצלחתי להתאים להם הגברה מספיק משובחת ומיקומם בחלל אצלי היה בעייתי, לכן נאלצתי שוב למכור ולחזור לחיפושים, ההסטוריה כבר ידועה לך עם איזה רמקול "גמרתי".
הראיתי אך ורק מצב שבו -נכון שמיסטראל (לדעתי) לא עשתה בשכל כאשר היא בחרה להעתיק (אני גם נגד זה) אין ספק אבל הראיתי טוב טוב שהיא לא היחידה ורחוק מכך, היא לא הראשונה ובטח לא אחרונה-כמובן זה לא הצדקה.
שנינו ניסינו ומנסים להיות פוליטיקלי קורקט, אין מה לעשות יש בנינו אי הסכמה שלצערי גם תשאר כך, אני מכבד את דעתך בהחלט ולא מנסה לשנות אותה, מין הראוי כקולגה שלי לתחום אני מצפה גם ממך.
עמיר סלח לי אבל אני באמת רוצה לסיים פה, יש לי כ"כ הרבה דברים בראש ואני בטוח שגם לך מלהמשיך לתחון ברשת את השכל אחד לשני.
תמיד בידידות
איתי
מצויין, כל מה שייש לי להוסיף לכל זה הוא ש:
  • עצם העתקה ככלל מקוממת אותי, אבל במקרה הרגיל הייתי מרים גבה ועובר הלאה
  • כאן, במקרה הספציפי, אני מוצא להעתקה גם משמעויות טכנולוגיות -- העתקה של טכנולוגיות שפותחו במשך שנים ע"י B&W ובעצם נותנים לדגמים המועתקים דחיפה אדירה בסאונד גם אם לא הכל מועתק
  • העיצוב המועתק מדהים במיוחד, מה שנותן דחיפה אדירה למכירות
  • החברה משתמשת בהעתקה בצורה בוטה במיוחד, כולל הצבעים והצילומים וכיו"ב, מה שמתקשר למוניטין האדיר של B&W וגם הוא יכול לתת דחיפה למכירות
ומה שיוצא מזה שבדיוק מעצם ההעתקה המכוונת -- לא מעצלנות -- הזו, יוצא שהם מרוויחים במידה כזו, שהם יכולים לחתוך מחירים ולהתחרות בצורה לא הוגנת בחברות אחרות שצריכות שהחזיר לעצמן את ההשקעות שמיסטראל לא השקיעה.

אז כאן זה מקומם אותי במידה כזו שאני לא מסתפק בהרמת גבה, אלא מוחה נמרצות, ומבקש מכל מי שלא עשה זאת עדיין, שלא ייתן לזה יד.

מי שקנה, קנה -- שייהנה מהסאונד ומכל מה שייש ליהנות, בכייף, בלי לקחת על עצמו שום אשמה, אבל לפחות שלא ינסה להצדיק ו/או להגן על החברה הזו.

וזה כולל מבחינתי גם אותך -- גם שתיהנה, בכייף, בלי לקחת על עצמך שום אשמה, וגם שבבקשה אל תנסה להצדיק את זה או להוסיף לשירשור הזה יותר מדי -- זה רק נותן לחברה עוד פירסום שלא מגיע לה, לדעתי.

בברכה! (ורד)
עמיר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אין בעיה ידידי, קבלתי את דבריך.
שתהיה שבת שלום(ורד)

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
סתם נשמות רעות כנגד הסינים.
אצל הסינים מקבלים בשביל מה שמשלמים , נקודה.
מי שחושב שמדובר בעם תמים ואדיב שניתן לנצל , טועה בהחלט, את המנהלים הסינים בכל הרמות לא ניתן לסבן ומי שמסובן בסוף הם הלקוחות במערב.
את זה למדו חברות גדולות ומוצלחות שניתן להוזיל את עלות הייצור ,אבל חזירות תפגע בהם כמו בומרנג, לכן הם משלממות מעט יותר וגגם מבצעות בקרת איכות בהתאם לשמן המכובד.

מקבלים בשביל מה שמשלמים, מתאים מאוד גם לגבי החברה המדוברת M . הם בהחלט שווים את מה שמשלמים עליהם ולא ייאן אחד יותר. שמעתי אותם בשלוש דקות הראשונות במוזיקה שאילצו אותי להאזין להם הם נשמעו מליון דולר ובהמשך כשניסנו סיגנונות שונים הסטנדרטים ביותר הם איכזבו עד מבוכה.
לטעמי ובוודאי לרפרנסים שהורגלתי ושאליהם הם מכוונים.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
"...
שמעתי אותם בשלוש דקות הראשונות במוזיקה שאילצו אותי להאזין להם..."

מי עשה לך דבר כזה?
נשמע כמו אונס...
:בהלם:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
הדיון בעניין MISTRAL ו B&W היה קצת מתיש ובאיזשהו מקום הרגשתי שטוחנים מים כי העובדות לא ממש ידועות:
- אולי יש הסכם בין החברות
- אם אין הסכם, מדוע B&W לא תבעה את MISTARL (הבנתי שמדובר בחברה אמריקאית שמייצרת בסין)?
- אם אין אפשרות לתבוע אז לפחות B&W הייתה יכולה לכתוב כמה מילים באתר שלה בגנות העניין...אין באתר שלה אזכור לחיקויים או שימוש בטכנולוגיה ללא אישור...

מה אני רוצה לומר?
שחסרים לנו פרטים מהותיים אז הכל בגדר השערות...

ארז

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
הדיון בעניין MISTRAL ו B&W היה קצת מתיש ובאיזשהו מקום הרגשתי שטוחנים מים כי העובדות לא ממש ידועות:
- אולי יש הסכם בין החברות
- אם אין הסכם, מדוע B&W לא תבעה את MISTARL (הבנתי שמדובר בחברה אמריקאית שמייצרת בסין)?
- אם אין אפשרות לתבוע אז לפחות B&W הייתה יכולה לכתוב כמה מילים באתר שלה בגנות העניין...אין באתר שלה אזכור לחיקויים או שימוש בטכנולוגיה ללא אישור...

מה אני רוצה לומר?
שחסרים לנו פרטים מהותיים אז הכל בגדר השערות...

ארז

ארז ידידי לילה טוב

יש הרבה פרטים מהותיים לחיבור הפאזל.
אם באמת הייתה הפרה "בוטה" של זכויות יוצרים, כבר מזמן היינו קוראים זאת ברשת כחשיפה תקשורתית ופרובוקציה,
לדעתי מיסטראל אכן שילמה זכויות יוצרים לחברה שממנה בחרה להעתיק את ההשראה שלקחה.
או שהיה איזה הסדר משפטי אחר, אין לי מושג, ולאף אחד לא תהיה את התשובה לכך.

(הבנתי שמדובר בחברה אמריקאית שמייצרת בסין)?

מיסטראל למיטב ידיעתי (וגם רשום זאת ב-INFO באתר החברה) היא חברה בריטית שמייצרת בסין, Nappa Acoustics שהיא חברת שיווק מאוד גדולה בארה"ב אשר משווקת אותם ועובדת עם מיסטרל בארה"ב

http://www.stereophile.com/axpona2010/mistralnapa_acoustic_debut/

http://www.napaacoustic.com/

http://search.babylon.com/imageres....=467&w=413&q=nappa+acoustics+sag&babsrc=HP_ss

ארז שתיה לך שבת שלום ו(תתחדש) :כל-הכבוד:
צריך כבר לארגן סשן, מקוה שהכל בסדר וד"ש לחני.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
לגבי החברה המדוברת M . הם בהחלט שווים את מה שמשלמים עליהם ולא ייאן אחד יותר. שמעתי אותם בשלוש דקות הראשונות במוזיקה שאילצו אותי להאזין להם הם נשמעו מליון דולר ובהמשך כשניסנו סיגנונות שונים הסטנדרטים ביותר הם איכזבו עד מבוכה.
לטעמי ובוודאי לרפרנסים שהורגלתי ושאליהם הם מכוונים.

nizans לילה טוב

אני מקבל את דברייך ומכבד אותם,
אשמח לדעת איזה דגם של מיסטראל שמעת?

אשמח לקצת יותר פירוט מעמיק מעבר ל"
בשלוש דקות הראשונות במוזיקה שאילצו אותי להאזין להם הם נשמעו מליון דולר ובהמשך כשניסנו סיגנונות שונים הסטנדרטים ביותר הם איכזבו עד מבוכה."
.

כמו כן מה הסטנדרטים של אדוני...?
אילו רמקולים יש לאדוני?
ואיזה רפרנסים הורגל אדוני..?

בחיית ראבק, 3 דקות?!?!?!:(
מקווה שהתלוצצת...!!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור