רוחות שנוי נושבות מסין-יש מה לשמוע.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
ה-2 גרוש שלי על העתקה :

מבחינתי אן שום פסול בהעתקה של עיצוב מוצר כל עוד לא מדובר בפטנט רשום !
פראייר מי שמשלם על זה אפילו מיל אחד! :(

זה בהחלט שקול ללומר שאין פסול בגניבה אם אין שומר.

אולי תהייה פרופסור לתורת המוסר באיזה מוסד מכובד, כמו במאפייה למשל (שאוי ואבוי למי שלא מכבד אותה!!)

נערך לאחרונה ב:

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
מעבר לדיון כשלעצמו עולה אלמנט פסיכולוגי מעניין -אנשים נוטים להגן בחירוף (מקלדת במקרה זה)על הרכישות שלהם איש וסיבותיו הוא.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
ה-2 גרוש שלי על העתקה :

מבחינתי אן שום פסול בהעתקה של עיצוב מוצר כל עוד לא מדובר בפטנט רשום ! ״

צחי היקר....מה בין פטנט רשום על ייצור מוצר ,לבין זכויות יוצרים רשומות על יצירות מוזיקליות הרשומות בארגון מוכר(כגון: אקו״ם) ?......האם פטנט על מוצר יש לכבד ורישום זכויות יוצרים מותר להפר,אם זה משתלם למישהוא ?

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
מעבר לדיון כשלעצמו עולה אלמנט פסיכולוגי מעניין -אנשים נוטים להגן בחירוף (מקלדת במקרה זה)על הרכישות שלהם איש וסיבותיו הוא.

האם אתה בעד חיקויים סיניים או אחרים של רמקולי מרטין-לוגאן ?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
פראייר מי שמשלם על זה אפילו מיל אחד! :(

זה בהחלט שקול ללומר שאין פסול בגניבה אם אין שומר.

אולי תהייה פרופסור לתורת המוסר באיזה מוסד מכובד, כמו במאפייה למשל (שאוי ואבוי למי שלא מכבד אותה!!)
בן אדם אתה נודניק ! אתה תמיד חייו לדחוף משפט גם עם הוא לא קשור לכלום ! או שאתה הזוי ולא מבדיל בן הדיון על העתקת דיסקים ( שאן ויכוח שמבחינת החוק היבש שזה לא חוקי ) והדיו הזה שמדבר על העתקת מראה .
כל עוד לא מדובר בהעתקת סמל מסחרי זו לא עברה . יכול להיות שמסטרל חוטאים בזה שהם גורמים לציבור לחשוב שהוא קונה משהו אחר ועם כך הדבר B&W צרכים לפתור את זה בבית משפט .
ולא פרופסור ולא כינים . אל תחנך אותי ואל תתיף לי מוסר .
אתה הופך את הדיון ללא כפי ולא מעניין ! וכחנות לצורך הוכחנות זה לא התחום שלי כך שאל תצפה לתגובות נוספות ממני !
שא ברכה !

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
האם אתה בעד חיקויים סיניים או אחרים של רמקולי מרטין-לוגאן ?
1.אני לא נושא הדיון כאן מר ronnyb.
2. שם המשתמש שלי לא מעיד על העדפתי לרמקול כשארצה להגיב ספיציפית בנושא אכתוב על כך ,עד אז איני עוסק בהיפותיזה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
בן אדם אתה נודניק ! אתה תמיד חייו לדחוף משפט גם עם הוא לא קשור לכלום ! או שאתה הזוי ולא מבדיל בן הדיון על העתקת דיסקים ( שאן ויכוח שמבחינת החוק היבש שזה לא חוקי ) והדיו הזה שמדבר על העתקת מראה .
כל עוד לא מדובר בהעתקת סמל מסחרי זו לא עברה . יכול להיות שמסטרל חוטאים בזה שהם גורמים לציבור לחשוב שהוא קונה משהו אחר ועם כך הדבר B&W צרכים לפתור את זה בבית משפט .
ולא פרופסור ולא כינים . אל תחנך אותי ואל תתיף לי מוסר .
אתה הופך את הדיון ללא כפי ולא מעניין ! וכחנות לצורך הוכחנות זה לא התחום שלי כך שאל תצפה לתגובות נוספות ממני !
שא ברכה !
אני לא מצפה לתגובות ממך, וגם לא למוסר ו/או התנהגות ראוייה אחרת.

מבחינתך גם עבירה ממשית על החוק, כמו בהעתקות מוסיקה, לא משנה כלום, אז על אחת כמה וכמה כשאין שומרים.

אני מבדיל מצויין, אל תדאג, וכאן לא מדובר בהעתקת מראה או סמל מסחרי, מדובר בהעתקת דברים שמשפיעים לטובה על הסאונד (להלן "טכנולוגיות"), והעתקת עיצוב מהמם, והסתמכות על מוניטין של חברה בעלת מוניטין, דברים שמקלים על המכירות.

אז אתה בא ותוקע את דעתך -- ועוד מתמחר אותה גבוה לאין שיעור מערכה -- שאין בזה פסול!!

אז לאור זה שאתה מטיף לאנטי-מוסר, בכל מיני מקומות, אל תתפלא אם מטיפים לך מוסר, גם אם זה לא כייפי עבורך.

אין כאן שום עניין של וכחנות -- רק ניסיון לשמור את האוויר נקי ממנטאליות ה"כשר אבל מסריח" שאתה מביא בחלק מהזמן, ומסתם עבריינות שאתה מטיף לה בחלק האחר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
מה כולם נדבקו כאן לפוסט המעפן הזה ?מה איכפת לנו איזה רוחות נושבות ולאן?יש לכם בבית כולה מכשיר אחד מסוגו ורמקולים סט אחד ,אז קודם כל -למה שיהיה סיני? למה שיהיה vfm ? לא עדיף כבר לקנות מחברת עלית אפילו משומש ?
לדעתי מי שקונה את הסינים הללו ,בעיקר את החיקויים העלובים הללו , שנשמעים פשוטים לגמרי ,שמעתי גם מיסטראל ,גם אאורום קנטוס ,קיין אקספושר ועוד כל מיני זבל שצוינו כקידמת הטכנולוגיה הסינית ,תודה רבה לכם ,אבל זה לא בשבילי ,
לא מבין איך אנשים אומרים שזה נשמע יותר טוב מהמקור? בניגוד לחיקוי של שעון שמראה מה השעה ,כאן זה סיפור אחר .

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שניצל היקר....אתה צודק מאד,למעט דבר אחד,אני לא מגנה מישהו שמחפש vfm....אבל שיחפש זאת לא בחברות שמתעסקות בחיקויים ובגניבת עבודה של אחרים.ונכון,אפשר להשיג מוצרים מקוריים באיכות טובה גם מיד שנייה ותצוגות של חנויות.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
עמיר בוקר טוב
(מצטער שוב שאנחנו נכנסים לאותה שיחה אפלה על ההיסטוריה של B&W).

אבל משהו שלי אישית איציק ממה שרשמת:

אין להתעלם מהאפשרות ש-B&W גנבו את הרעיון של מיקום הקופסאות זו מעל זו, למרות שהוא נראה די אינטואיטיבי,

עמיר על איזו אינטואיטיביות אתה מדבר?
העובדות הם:
שנתיים לפני ה-801, יצא ה-KEF 105 וכאמור לאחר שנתיים ה-801 יצא עם אותו תכנון עיצובי-טכנולוגי זהה (לא CLONE) אך בהחלט מדבר באותה השפה העיצובית והתכנונית.

הרעיון של מיקום הקופסאות זו מעל זוו, הוא הבסיס ל-800D שאנחנו רואים היום!!!!!

אבל בהחלט יש אפשרות שהם לא גנבו אלא הגיעו אליו בעצמם

אתה ממשיך לאמר זאת ואני אומר שישנה פה העתקה בוטה !
אנחנו רק לא יודעים מה היה באותן השנים, מפני שהחשיפה היחידה שהייתה, הייתה בעיתונות.
לדעתי B&W שילמו זכויות לאותו "פטנט" ל-KEF.
עד שלא יוכח לי אחרת, אני דבק בכך.
ואני בהחלט אשמח שתוכיח לי אחרת(ורד)

כאשר עיצוב הקופסאות, החיצוני (ובוודאי הפנימי), וכל פרט ופרט בכל אחת מהיחידות והקופסאות הוא ודאי עצמאי של B&W

צר לי עמיר, אין לי מושג אך הגעת לזה???
שוב העובדות אומרות שה-KEF 105 יצא לפני, אז אך ה-B&W בעלי הקרדיט על כך??
גם שום דוגמא ממה שהבאת אינה רומזת לחלוקת הקופסאות!!
בטח ובטח לא קשור ל-801!
(על הפנים בכלל אנחנו לא מדברים!.רק על החוץ!!)

אך רשמת:
"כשר אבל מסריח"

Kef105-2.jpg

עמיר היקר, יש ברשותך את ה-802D (שכאמור שילמת עליו במיטב כספך והוא עלה גם לא מעט) כך שאין לי צל של ספק למה אתה ממשיך לגונן את ה"העתקה" שהייתה מ-KEF.
הקוראים צריכים להיות אווילים עם קבלות בשביל לא לראות את ההקשר הישיר בין B&W ל-KEF...וכמובן את "גניבת הטכנולגיה".
בדיוק כמו שמס' אנשים כאן (שבחיים לא ראו פיזית את המיסטרל המדובר). מאשימים את חברת מיסטרל על גניבה!
כאשר מדובר באותו עקרון בדיוק!!, ההעתק עיצובי טכנולוגי לא זהה לחלוטין בהשראת B&W 801, ואני בטוח שגם שם מיסטראל שילמה זכויות יוצרים ל- B&W כמו שB&W שילמה זכויות יוצרים (בהנחה) ל-KEF.

נכון היום העיצוב של B&W פיסולי ועיצובי - פעם העיצוב היה בהשראת KEF שהיה קופסאות מרובעות ומכוערות!!!
אין לי צל של ספק שאם היינו חוזרים 40 שנה אחורה, ו-KEF היו ניראים חיצונית בצורה יותר מרשימה ומודרנית ו"פיסוליים", היינו רואים זאת גם ב-801 המקורי!!! "בהשראת KEF"....
;)

לידע הכללי.

ותג MISTRAL AUDIO הוא מותג אודיו ששייך לחברה הבריטית ADS Worldwide או Audio design services,
שהוקמה לפני יותר משני עשורים על ידי המהנדס הבריטי David Hopkins (מוכרת גם כ
David Audio Design & Manufacturing), וכיום עובדת בשיתוף עם חברת Full TAT
Group הסינית. תחת המותג Mistral מיוצרים כיום ליין רחב של רמקולים שונים, מגברי
שפורפרות ואוזניות, נגנים, ואף כבלים. אמנם כל מוצרי המותג מיוצרים כיום בסין, אך
החברה מתגאה שמרכז המחקר והפיתוח שלה עדיין נמצא במנצ'סטר שבאנגליה עם צוות של
מהנדסים בריטים שעובד בשילוב עם המהנדסים בסין. "

אך רשמתי לפני
השרשור כבר מזמן לא עוסק ב-MISTRAL אלא בעיוורון מכוון של מס' אנשים כאן!!!!

תמונות מצורפות

• Kef105-2.jpg
    Kef105-2.jpg
    KB 30.7 · צפיות: 572
נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
עמיר בוקר טוב
(מצטער שוב שאנחנו נכנסים לאותה שיחה אפלה על ההיסטוריה של B&W).

אבל משהו שלי אישית איציק ממה שרשמת:

עמיר על איזו אינטואיטיביות אתה מדבר?
העובדות הם:
שנתיים לפני ה-801, יצא ה-KEF 105 וכאמור לאחר שנתיים ה-801 יצא עם אותו תכנון עיצובי-טכנולוגי זהה (לא CLONE) אך בהחלט מדבר באותה השפה העיצובית והתכנונית.

הרעיון של מיקום הקופסאות זו מעל זוו, הוא הבסיס ל-800D שאנחנו רואים היום!!!!!

אתה ממשיך לאמר זאת ואני אומר שישנה פה העתקה בוטה !
אנחנו רק לא יודעים מה היה באותן השנים, מפני שהחשיפה היחידה שהייתה, הייתה בעיתונות.
לדעתי B&W שילמו זכויות לאותו "פטנט" ל-KEF.
עד שלא יוכח לי אחרת, אני דבק בכך.
ואני בהחלט אשמח שתוכיח לי אחרת(ורד)

צר לי עמיר, אין לי מושג אך הגעת לזה???
שוב העובדות אומרות שה-KEF 105 יצא לפני, אז אך ה-B&W בעלי הקרדיט על כך??
גם שום דוגמא ממה שהבאת אינה רומזת לחלוקת הקופסאות!!
בטח ובטח לא קשור ל-801!
(על הפנים בכלל אנחנו לא מדברים!.רק על החוץ!!)

אך רשמת:
"כשר אבל מסריח"

צפה בקובץ המצורף 14000

עמיר היקר, יש ברשותך את ה-802D (שכאמור שילמת עליו במיטב כספך והוא עלה גם לא מעט) כך שאין לי צל של ספק למה אתה ממשיך לגונן את ה"העתקה" שהייתה מ-KEF.
הקוראים צריכים להיות אווילים עם קבלות בשביל לא לראות את ההקשר הישיר בין B&W ל-KEF...וכמובן את "גניבת הטכנולגיה".
בדיוק כמו שמס' אנשים כאן (שבחיים לא ראו פיזית את המיסטרל המדובר). מאשימים את חברת מיסטרל על גניבה!
כאשר מדובר באותו עקרון בדיוק!!, ההעתק עיצובי טכנולוגי לא זהה לחלוטין בהשראת B&W 801, ואני בטוח שגם שם מיסטראל שילמה זכויות יוצרים ל- B&W כמו שB&W שילמה זכויות יוצרים (בהנחה) ל-KEF.

נכון היום העיצוב של B&W פיסולי ועיצובי - פעם העיצוב היה בהשראת KEF שהיה קופסאות מרובעות ומכוערות!!!
אין לי צל של ספק שאם היינו חוזרים 40 שנה אחורה, ו-KEF היו ניראים חיצונית בצורה יותר מרשימה ומודרנית ו"פיסוליים", היינו רואים זאת גם ב-801 המקורי!!! "בהשראת KEF"....
;)

לידע הכללי.

ותג MISTRAL AUDIO הוא מותג אודיו ששייך לחברה הבריטית ADS Worldwide או Audio design services,
שהוקמה לפני יותר משני עשורים על ידי המהנדס הבריטי David Hopkins (מוכרת גם כ
David Audio Design & Manufacturing), וכיום עובדת בשיתוף עם חברת Full TAT
Group הסינית. תחת המותג Mistral מיוצרים כיום ליין רחב של רמקולים שונים, מגברי
שפורפרות ואוזניות, נגנים, ואף כבלים. אמנם כל מוצרי המותג מיוצרים כיום בסין, אך
החברה מתגאה שמרכז המחקר והפיתוח שלה עדיין נמצא במנצ'סטר שבאנגליה עם צוות של
מהנדסים בריטים שעובד בשילוב עם המהנדסים בסין. "

אך רשמתי לפני
השרשור כבר מזמן לא עוסק ב-MISTRAL אלא בעיוורון מכוון של מס' אנשים כאן!!!!
לדעתי אתם קצת מגזימים ! אני לא בטוח שהעיצוב המדובר הוא בחזקת פטנט שיש בגינו זכויות יוצרים . המון חברות ממקמות אלמנטים בקופסאות נפרדות ובצורות שונות .
גם כיום יש דמיון עיצובי ביין המון חברות לדוגמה מאוד פופולארי היום תיבה עים קירות מעוגלים כך שהחלק האחורי יותר צר . אלפי חברות משתמשות בתיכנון דיאפוליטי ( טויטר בין 2 אלמנטים ) לא כל כיוון עיצובי זה גנבה ! זה יכול להיות אופנה .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
לדעתי אתם קצת מגזימים ! אני לא בטוח שהעיצוב המדובר הוא בחזקת פטנט שיש בגינו זכויות יוצרים . המון חברות ממקמות אלמנטים בקופסאות נפרדות ובצורות שונות .
גם כיום יש דמיון עיצובי ביין המון חברות לדוגמה מאוד פופולארי היום תיבה עים קירות מעוגלים כך שהחלק האחורי יותר צר . אלפי חברות משתמשות בתיכנון דיאפוליטי ( טויטר בין 2 אלמנטים ) לא כל כיוון עיצובי זה גנבה ! זה יכול להיות אופנה .

היי צחי צהריים טובים

בעקרון אתה צודק.
צחי האם ראית לפני KEF 105 רמקולים מסוג זה:
אלמנט באס מופרד בתיבה מסיבית עם אלמנט 12 אינץ' ומעליו אלמנט מיד 5 אינץ' ומעליו אלמנט טוויטר בנוי באופן מופרד (קופסתי אחד מהשני).

לגבי ה-801 וה-KEF המדובר, חוץ מהעניין הטכנולוגי,
אי אפשר להתעלם שהם ניראים "כמעט" אותו הדבר עם "כמעט" אותן פורפורציות ומראה עיצובי דומה...
מה עוד שה-KEF 105 יצא כשנתיים לפני ה-801...!!

מה המהנדסים של B&W היו במשך שנתיים בבונקר תת קרקעי ללא קשר לעולם החיצוני, ולא ראו שהוציאו רמקול שניראה חיצונית (וטכנולוגית) בדיוק כשלהם כשנתיים לפני...????(lol)

אני חייב לציין שהשרשור כבר מתחיל לשעשע אותי...;)

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
היי צחי צהריים טובים

בעקרון אתה צודק.
צחי האם ראית לפני KEF 105 רמקולים מסוג זה:
אלמנט באס מופרד בתיבה מסיבית עם אלמנט 12 אינץ' ומעליו אלמנט מיד 5 אינץ' ומעליו אלמנט טוויטר בנוי באופן מופרד (קופסתי אחד מהשני).

לגבי ה-801 וה-KEF המדובר, חוץ מהעניין הטכנולוגי,
אי אפשר להתעלם שהם ניראים "כמעט" אותו הדבר עם "כמעט" אותן פורפורציות ומראה עיצובי דומה...
מה עוד שה-KEF 105 יצא כשנתיים לפני ה-801...!!

מה המהנדסים של B&W היו במשך שנתיים בבונקר תת קרקעי ללא קשר לעולם החיצוני, ולא ראו שהוציאו רמקול שניראה חיצונית (וטכנולוגית) בדיוק כשלהם כשנתיים לפני...????(lol)

אני חייב לציין שהשרשור כבר מתחיל לשעשע אותי...;)
אתייחס לדבריך בפירוט יותר בהמשך, רק שהוופר של ה-801 הייה 270 מ"מ, המיד 105 מ"מ ומהטוויטר 26 מ"מ -- גודל היחידות שונה.

חוצמזה, זה מעל זה היא אולי תנוחה מיסיונרית שמרנית, אבל היא מאוד נוחה ואינטואיטיבית לתיבות תהודה בגודל שונה, שזה קונספט שהייה ל-B&W כבר לפני כן.

מספיק כבר לטחון את המוח שוב ושוב בחזרה על אותן 5 עובדות שהובהרו כבר. את שטיפות המוח תשאיר לסינים עצמם, בבקשה.

אנחנו במדינת היהודים, שייש לזה מספיק חסרונות לכשעצמו, לא צריך להוסיף עינויים סיניים.

עמיר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אתייחס לדבריך בפירוט יותר בהמשך, רק שהוופר של ה-801 הייה 270 מ"מ, המיד 105 מ"מ ומהטוויטר 26 מ"מ -- גודל היחידות שונה.

חוצמזה, זה מעל זה היא אולי תנוחה מיסיונרית שמרנית, אבל היא מאוד נוחה ואינטואיטיבית לתיבות תהודה בגודל שונה, שזה קונספט שהייה ל-B&W כבר לפני כן.

מספיק כבר לטחון את המוח שוב ושוב בחזרה על אותן 5 עובדות שהובהרו כבר. את שטיפות המוח תשאיר לסינים עצמם, בבקשה.

אנחנו במדינת היהודים, שייש לזה מספיק חסרונות לכשעצמו, לא צריך להוסיף עינויים סיניים.

עמיר

עמיר עמיר עמיר

ניראה לי ששטיפת המוח ואי הכרת העובדות היא אצלך לא אצלי ידידי...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עמיר עמיר עמיר

ניראה לי ששטיפת המוח ואי הכרת העובדות היא אצלך לא אצלי ידידי...
לא טחנתי כל כך הרבה פעמים את אותם 5 משפטים ואותו צירוף תמונות. די! תרפה קצת. אענה לך בהמשך היום. יש עוד דברים בחיים חוץ מהשירשור הזה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
לא טחנתי כל כך הרבה פעמים את אותם 5 משפטים ואותו צירוף תמונות. די! תרפה קצת. אענה לך בהמשך היום. יש עוד דברים בחיים חוץ מהשירשור הזה.

ממה שניראה הנושא נטחן ודיי מוצא משניי צידי המתרס.

ואכן יש דברים חשובים הרבה יותר מאודיו.:בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תסלחו לי חברים אבל המלחמה הזו להגנה על המוצר קצת הזויה.
אתם מצליחים להעלות חיוך על פני כשאתם משווים את מיסטרל לאפסילון ול-kef ול-b&w.

ההצהרות האלה של "מתחרה עם רמקולים שעולים פי 5 ממנו" הן לא פחות מיהירות חסרת בסיס. אני מכיר ושמעתי כמה רמקולים בחיי. חלקם מהווים תמורה בלתי רגילה לכסף וחלקם תואמים את מחירם. מעולם לא שמעתי רמקול שמתחרה עם רמקולם שעולים פי 3 או פי 4 ממחירו. פי 5 זו כבר פנטזיה.

David Hopkins? מי זה? מה הוא הינדס חוץ מאת הרמקולים האלה.
מה עומד מאחורי המוצר, באיזה טכנולוגיה השתמשו? מהם רכיבי הקרוס, הכבילה. באיזה עץ השתמשו ובאיזה יחידות ומי בונה אותן. במידה והן בניה עצמית אז תנו קצת מידע עליהן.

חברים, זה יכול להיות רמקול מצוין. אפילו מדהים למחירו ואף יותר מכך. אבל בחייאת ראבק, כל מוצר אחר היה מיד מוגדר כמוצר מדבקה.

מי אלה Full TAT Group? מה הם משווקים בדיוק ומה הופך אותם לקבוצה שממנה יוצאים מוצרי איכות? צ'וטטתי קצת באתר שלהם ומצאתי שהם משווקים רמקולים שנחשבים לבסיסיים מאוד, שנויים במחלוקת כמו ads שאין לי מושג אם מישהו מכיר אותם מלבד מי שרוכש אותם. אין שם איזכור למיסטרל או לרמקולי היי אנד בכלל. כן מצאתי שהם משווקים גם נייר טואלט. באמת. אולי זה לא האתר הנכון, אם זה כך, אקח את דברי בחזרה. אבל זה האתר היחיד שמאתי, שעונה על ההגדרה הזו, שמקורו בסין ויש שם רמקולים.

הבעיה כאן היא עקרונית מבחינתי. העובדה שכאילו מתנערים מההעתקה של המקור מקוממת אותי. כשהיבואן טוען שזה רמקול שמעניין רק את מי שסאונד הוא העיקר מקוממת אותי לא פחות. זה כאילו מי שמחפש רמקול מחברה נחשבת מחפש גם סאונד טוב אבל לא רק. האם אני, כאחד שרכש רמקול חדש מחברה נחשבת בעולם לא מעוניין רק בסאונד?

התגובות והדוגמאות שנותנים חברי לתחום שמחזיקים במיסטרל גם כן מקוממת אותי. לשים את אפסילון, kef וחברות נוספות ומכובדות ביחד עם מיסטרל זה פשוט מצחיק. מדובר ביצרניות שמתוכן התפתחו טכניקות. כל אחד נבנתה בהשראה של האחרת אך מעולם לא הועתקה בגסות כזו. ואתם, בתוך לופ הגנתי ראוי להערצה, יורים לכל הכיוונים וכאשר נגמרת המחסנית עושים קולות של "פיו פיו". אין לכם שום קייס הגנתי למיסטרל! לא לכם, לא ליבואן ולא ויצרנית עצמה. עצם העובדה שיש מחלוקת כזו, התנגדות כזו לתגובות של המחזיקים ברמקול מלמדת אותי שהמוצר הזה, לפחות בישראל, יהיה שרוי בתוך מים עכורים שיהיה קשה מאוד לנקות. אני מציע לכל מחזיקי מיסטרל לגלות קצת יותר ענווה. יכול להיות שמדובר ברמקול מעולה, מצויין ומדהים. אבל מכאן ועד להכניס אותו לאותה קטגוריה של b&w, kef ואפסילון מבחינת טכנולוגיה והשראה זו התכחשות למצב בו נימצאת מיסטרל. לגבי הכנסת המיסטרל לאותה קטגוריה כמו השאר מבחינת איכות צליל אין לי מילה אחת להגיד בעניין. בסופו של דבר זה מה שיקבע מבחינתי.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
כל הכבוד נמר, זה בדיוק הדבר, מיסטרל הוא מוצר מדבקה, נקודה!
יכול להיות שנשמע בסדר, עדיין מועתק ומדבקה.
כל מי שחושב ואומר אחרת, זכותו. בינתיים אלה העובדות

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
תודה נמר, סיכמת יפה

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
חחח.. אחרי שסימנו עם זה ..כי גם ככה יש יותר מידיי סינים בעולם
מה אתם מעדיפים
ציוד אנגלי
או
ציוד אמריקאי
חחח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור