זוג מגברי מונו-בלוק TeddyAmp MB12 במבחן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי ארז.

הארום קנטוס דורש כוח. המגבר הזה בהחלט חזק ואמור להניע אותו היטב. שווה לנסות.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
VOLLA

ל - VOLLA לא מספיק מגבר חזק, הוא צריך מגבר היכול להוציא הרבה זרם.

אני מכיר כמה וכמה מגברים חזקים וטובים של 100 וואט שנשמעים איתו נחמד, אבל לא ממצים את הרמקול.

כדי שמגבר יוציא זרם שיצליח להזיז טוב באמת רמקול כזה, אתה צריך שנאי גדול וקבלים גדולים. שיוכלו לאגור כמויות אנרגיה גדולולת - וזה אומר מגבר גדול וכבד. זו לא תיאוריה, זאת פיזיקה.

היוצא מהכלל היחיד הוא מגבר עם ספק SWITCHING שאינו מכיל כלל שנאי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הדיון המשיך לנושא ציוד איטלקי ולכן הופרד.

לדיון על המוצרים תוצרת איטליה ניתן להמשיך בלינק הבא.

http://www.dtown.co.il/forum/18185-ציוד-איטלקי-דיון.html

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כדי שמגבר יוציא זרם שיצליח להזיז טוב באמת רמקול כזה, אתה צריך שנאי גדול וקבלים גדולים. שיוכלו לאגור כמויות אנרגיה גדולולת - וזה אומר מגבר גדול וכבד. זו לא תיאוריה, זאת פיזיקה.

גם המונו-בלוקים של תדי פרדו יוצאים מכלל זה.

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
גם המונו-בלוקים של תדי פרדו יוצאים מכלל זה.

אכן כן. המטרה היא להשיג מתח יציב, שנאי גדול וקבלים גדולים הם דרך אחת, יש דרכים אחרות: ספקי switch mode, רגולטורים לינארים ועוד. ב TeddyAmp יש רגולטור מסוג אחר, אפקטיבי יותר, והוא זה שלדעתי אחד ה"אחראים" הראשיים לתוצאות...

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
הגברה

המגבר הספק שלי חזק ממנו משמעותית כמעט בכל פרמטר.

מדובר בשתי חיות שונות גם ברמת גוון הצליל. האודיו אנלוג שולט ברמקול טוב יותר, זה אומר ברמה אבסולוטית. למרות התדי שולט היטב, אפילו מדהים ביחס למשקלו ולעוצמתו על הנייר {120 וואט} האודיו אנלוג מרגיש יותר נוח עם הרמקול שלי ועם רמקולים בכלל.

אני מאוד נהנה להסתכל על האודיו אנלוג שכן הוא מרשים ביופיו, אני צריך מגבר חזק ואימתני שילווה אותי לביקורות.

ראו את הציטוט למעלה, ממה שכתב נמר, שעומד בהתאמה למה שכתבתי.

אין לי רצון וכוונה להתדיין על המגבר הנ"ל מעבר לכך, ולכן לא אוכל להמשיך לכתוב בשירשור זה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
המגבר הספק שלי חזק ממנו משמעותית כמעט בכל פרמטר.

מדובר בשתי חיות שונות גם ברמת גוון הצליל. האודיו אנלוג שולט ברמקול טוב יותר, זה אומר ברמה אבסולוטית. למרות התדי שולט היטב, אפילו מדהים ביחס למשקלו ולעוצמתו על הנייר {120 וואט} האודיו אנלוג מרגיש יותר נוח עם הרמקול שלי ועם רמקולים בכלל.

אני מאוד נהנה להסתכל על האודיו אנלוג שכן הוא מרשים ביופיו, אני צריך מגבר חזק ואימתני שילווה אותי לביקורות.

ראו את הציטוט למעלה, ממה שכתב נמר, שעומד בהתאמה למה שכתבתי.

אין לי רצון וכוונה להתדיין על המגבר הנ"ל מעבר לכך, ולכן לא אוכל להמשיך לכתוב בשירשור זה.

טוב, אין לי ספק שהתשובה של טדי מבהירה שאין רק דרך אחת.
ואני יודע את זה כמי שמחזיק מגבר של טדי בן 50 ווט בלבד, שנשמע - אחד מול אחד - חזק יותר מכל מגבר סטריאו ומונו עד 250 ווט שהבאתי לביתי לבדיקה. ואל תשאלו אותי מה הסיבה. אין לי מושג, זו פשוט עובדה, וגם כמה חברים שעשיתי להם בזמנו את ההדגמה הזאת נוכחו בכך.
הפלא הגדול עם המגבר הזה הוא שהוא שולט ברמקולים ביד רמה כמו מגבר 250 ווט בריא, ועם זאת נותן את כל האיכויות הסוניות שרק מגברים קטנים יודעים לתת.
לגבי האודיו אנלוג, הוא אכן "מפלצת" גם ביחס כמעט לכל מגברי ה-200 ווט, וכפי שאמרתי מקודם (וכולנו יודעים היטב), כוח אדיר כזה תמיד בא על חשבון משהו, ובעיקר על חשבון הצליל הטבעי, השקט והזרימה החלקה. חוץ מזה, כמי שהחזיק פעמיים רמקולים שפשוט "שתו" כל מגבר שהעמסתי עליהם, אני לא מקנא באדם שרק מגבר כזה יכול לספק את הרמקולים שלו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ל - VOLLA לא מספיק מגבר חזק, הוא צריך מגבר היכול להוציא הרבה זרם.

אני מכיר כמה וכמה מגברים חזקים וטובים של 100 וואט שנשמעים איתו נחמד, אבל לא ממצים את הרמקול.

גם אני חשבתי ככה , אבל טדי הוכיח אחרת , לא רוצה לחשוב מה היה יוצא אם טדי היה מגדיל הגמד ל20 קילו.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
גם אני חשבתי ככה , אבל טדי הוכיח אחרת , לא רוצה לחשוב מה היה יוצא אם טדי היה מגדיל הגמד ל20 קילו.

גם אני חולם להגדיל את הגמד ... :)

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
תעשו ניתוח להגדלה, לא כל כך מסובך היום.

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
גם אני חולם להגדיל את הגמד ... :)
אתם מוכנים לצאת מהסרט שכבד יותר = טוב יותר ?!
תדי הרי אמר במפורש:
- שמבחינה עיצובית הוא משווק את המוצרים שלו לשוק הארופאי והמזרח הרחוק. האם לדעתכם אותם עמים חסרי נסיון, מספיק טיפשים לחשוב שזה בסדר שהמכשירים הכה אהובים עליהם צנועים במשקלם, מידותיהם ועיצובם? (נאמר בעוקצנות כמובן)
- ומבחינה אלקטרונית הוא משתמש בסוג שנאי המוריד משמעותית את מידות ומשקל המכשירים, כלומר אין לו צורך בשנאי ענק וכבד! ואנחנו יודעים שזהו בעצם הרכיב היחידי שמגיע למידות ומשקלי העל שאתם כה מפנטזים עליהם.
אתם לא מאמינים לו?
ומה אם היה מגדיל את מארזי המונובלוקים קמעה ויוצק בטון לתחתיתם?

נערך לאחרונה ב:

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתם מוכנים לצאת מהסרט שכבד יותר = טוב יותר ?!
תדי הרי אמר במפורש:
- שמבחינה עיצובית הוא משווק את המוצרים שלו לשוק הארופאי והמזרח הרחוק. האם לדעתכם אותם עמים חסרי נסיון, מספיק טיפשים לחשוב שזה בסדר שהמכשירים הכה אהובים עליהם צנועים במשקלם, מידותיהם ועיצובם? (נאמר בעוקצנות כמובן)
- ומבחינה אלקטרונית הוא משתמש בסוג שנאי המוריד משמעותית את מידות ומשקל המכשירים, כלומר אין לו צורך בשנאי ענק וכבד! ואנחנו יודעים שזהו בעצם הרכיב היחידי שמגיע למידות ומשקלי העל שאתם כה מפנטזים עליהם.
אתם לא מאמינים לו?
ומה אם היה מגדיל את מארזי המונובלוקים קמעה ויוצק בטון לתחתיתם?

לא קל לשנות את הדעה בעניין הגודל והמשקל, מפני שמדובר בסופו של דבר בעניינים של אנינות תרבותית, ואין צורך להרחיב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דווקא יש צורך להרחיב.

תדי בנה מגבר קל, קטן, מרגיש כמו מוצר מאוד חלוש אבל התוכן הנסתר מהעין והחפוי מפוזה עושה את מה שגדולים, כבדים, יקרים ומוכרים ממנו לא עושים.

מאוד פשוט, מה שצריך זה לשמוע הרבה ואז מבינים שלא הכל מתחיל ונגמר בשנאים גדולים. הטכנולוגיה והמוח המפתח מלמד אותנו בכל יום משהו חדש. אחרי הכל גם הדיגיטלים הקלים מצליחים לנער הרבה רמקולים שאחלה טרנזיסטור יכול ליפול שדוד מולם. המשקל אומר הרבה, אין ספק. אבל כנראה שהטכנולוגיה כן יכולה לנצח משקל.

לגבי הארום קנטוס.
הוא בהחלט רמקול רעב!!! יכול להיות שהתדי יניע אותו ויכול להיות שגם לא. שווה לנסות משום שיש לי הרגשה טובה לגביו. הכי הרבה, אם לא יניע {שיש סיכוי כזה} למדנו איפה הגבול שלו.

נורא פשוט.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא קל לשנות את הדעה בעניין הגודל והמשקל, מפני שמדובר בסופו של דבר בעניינים של אנינות תרבותית, ואין צורך להרחיב.

וואלק שמעון יקירי

מי שמך לקבוע מה נחשב כתרבותי ומה לא ומהי "אנינות תרבותית".

בעיני זה דווקא מאד תרבותי ומאד אנין תרבותית לרכוש מגבר בהמתי ששוקל טונה עם מלאן תאלפים וואטים בצבע שחור עים לוגו בזהב ולתת בראש עם מטאליקה בדיסטורשיין מטורף...

בעיני זה דווקא מאד לא תרבותי וסר טעם לחלוטין להסתפק בצליל כינור ענוג וחיוור שבקושי נשמע המושמע דרך איזה רמקול מוניטורי פלצני ויקר עם מגבר בגודל ובמשקל של קופסת גפרורים.

וואלה הצלחת להרגיז אותי עם הבעלות על מה תרבותי ומה לא ומה נחשב כאנינות תרבותית...

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא יש צורך להרחיב.

תדי בנה מגבר קל, קטן, מרגיש כמו מוצר מאוד חלוש אבל התוכן הנסתר מהעין והחפוי מפוזה עושה את מה שגדולים, כבדים, יקרים ומוכרים ממנו לא עושים.

מאוד פשוט, מה שצריך זה לשמוע הרבה ואז מבינים שלא הכל מתחיל ונגמר בשנאים גדולים. הטכנולוגיה והמוח המפתח מלמד אותנו בכל יום משהו חדש. אחרי הכל גם הדיגיטלים הקלים מצליחים לנער הרבה רמקולים שאחלה טרנזיסטור יכול ליפול שדוד מולם. המשקל אומר הרבה, אין ספק. אבל כנראה שהטכנולוגיה כן יכולה לנצח משקל.

לגבי הארום קנטוס.
הוא בהחלט רמקול רעב!!! יכול להיות שהתדי יניע אותו ויכול להיות שגם לא. שווה לנסות משום שיש לי הרגשה טובה לגביו. הכי הרבה, אם לא יניע {שיש סיכוי כזה} למדנו איפה הגבול שלו.

נורא פשוט.

ואם לא יניע, אז להחליף את הרמקול.
כל האנשים שהכרתי במשך השנים, שהחזיקו רמקולים רעבים כאלה, הסתובבו מסביב להם בתסכול נורא, ומשתי סיבות: א. או שאף פעם לא הצליחו להשביע את הרמקול, ב. או שהצליחו, אבל נפלטו ממנו נחרות וגרגורי מפלצת.
המסקנה: אם לא מדובר ברמקול מדהים, שאין כדוגמתו - ברח על נפשך מרמקולים כאלה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
וואלק שמעון יקירי

בעיני זה דווקא מאד תרבותי ומאד אנין תרבותית לרכוש מגבר בהמתי ששוקל טונה עם מלאן תאלפים וואטים בצבע שחור עים לוגו בזהב ולתת בראש עם מטאליקה בדיסטורשיין מטורף...

בעיני זה דווקא מאד לא תרבותי וסר טעם לחלוטין להסתפק בצליל כינור ענוג וחיוור שבקושי נשמע המושמע דרך איזה רמקול מוניטורי פלצני ויקר עם מגבר בגודל ובמשקל של קופסת גפרורים.

וואלה הצלחת להרגיז אותי עם הבעלות על מה תרבותי ומה לא ומה נחשב כאנינות תרבותית...

יקירי, הבעתי את דעתי, אבל לפי תגובתך הלוהטת נראה שדרכתי לך על משהו.
הירגע, אני בהחלט מכבד את נטייתך למגבר ענק עם פלטה כסופה וכפתורים מזהב, המפיק דיסטורשן בקולי קולות, ויכול להאפיל אפילו על שוק הכרמל, ובוודאי על כינור ענוג.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
וואלק שמעון יקירי

(Y)(great)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ממש לא להחליף את הרמקול. הוולה הוא רמקול נהדר וצריך ללמוד שרמקול צריך הגברה.
לא הייתי מחליף שום רמקול טוב {כמו הוולה} בגלל שהתדי פרדו לא יושב עליו.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ממש לא להחליף את הרמקול. הוולה הוא רמקול נהדר וצריך ללמוד שרמקול צריך הגברה.
לא הייתי מחליף שום רמקול טוב {כמו הוולה} בגלל שהתדי פרדו לא יושב עליו.

ואני לא מקבל את דעתך. יש מעט מאוד רמקולים קשים שכדאי להתאמץ עליהם, והם נמצאים בסקלות אחרות לגמרי מהרמקול המדובר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור