זוג מגברי מונו-בלוק TeddyAmp MB12 במבחן

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
תאר לך שהיא תיקח את כל הסכום הזה ותשקיע אותו בפרסום?, אני לא נכנס לנושא של מה כדאי לחברה כזאת או אחרת לעשות, מה הצעד שיגדיל את המכירות שלה בצורה הטובה ביותר, אולי זאת השקעה במגברי השרת,אולי בקבלים ואולי בעיצוב.. לא התנסתי ספציפית במגברי שרת, אלה במכשיר משודרג במספר רכיבים, כזה או אחר וגם אם היה שם מגברי שרת משודרגים אינני יכול לבודד לך אותם מהמכלול ולהגדיר את ההשפעה שלהם בנפרד.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
מילים בסלע

QUOTE]
מר פארדו הנכבד,
כבר שמענו על כך שהינך "מייצר ספקי כח למוצרי NAIM" כעת מתברר לנו כי מוצרים של NAIM,הינם מוצרים נחותים ובעלי רכיבים זולים עד פשוטים ושכל מטרת החברה היא-למקסם רווח ע"ח האיכות/צליל.
תמהני ,אולם בקדם מגברים של NAIM שברשותי אין "קבלים קוריאנים פשוטים" נהפוך הוא הדבר..
קדם מגברים של NAIM לדוגמא ה-NAC52 ,נחשב ,לא בעיני,אלא באזני מומחים בעלי שם עולמי במוסיקה,כאחד מהמגברים הטובים ביותר שחברת אודיו כלשהיא ייצרה..
צורם לי הדבר ,שאתה שמשתמש אולי במודולים של NAIM לשיפור עצמי,והחברה עצמה משמשת פלטפורמה לשיפורים(ראה מקרה אבונדייל)ולא בכדי...לא ראיתי מודולים של חברת אודיו אחרת,כבסיס לשיפורים...וגם למרבה הפליאה המארז של מגבר הכח הנדון,דומה להפליא למארזים של NAIM....
אז קצת ענווה לא תזיק,ללא כל קשר לאיכות המוצר שלך:D

אני לא יודע איפה קראת שאמרתי שהמוצרים של Naim נחותים, ואם זה השתמע כך מדברי אני מבקש לתקן. נהפוך הוא, אני אישית מחזיק בבית מכשיר NAC52 של Naim ואוהב אותו מאוד.

זה לא משנה את העובדה שאם תפתח מכשירים שלהם ותאמין לי פתחתי יותר מאחד, תמצא בהם רכיבים באיכות נחותה ממה שהייתי מצפה בייחס לרמת המחיר. ב NAC52 יש במקרה רכיבים באיכות סבירה, אבל ב NAC102 לדוגמא, שגם הוא מגבר מצויין ואני מחזיק אחד כזה, מרבית הקבלים הם קבלים פשוטים מתוצרת Shamwa הקוריאנית. אני מציין את זה כדוגמא ולא כדי להשמיץ את Naim. זה נכון לגבי מרבית הייצרנים, את Naim אני מכיר במקרה טוב יותר ולכן בחרתי בהם כדוגמא.

למקסם רווח זה לא בושה, זאת המטרה של כל יצרן, גם שלי. כל אחד בוחר את הנוסחה שמתאימה למצב שלו (שיטות מכירה, ממדי חברה, קהל יעד, וכו') המצב של Naim שונה ממצבי ולכן מיקסום הרווחים שלי נעשה בדרך שונה. לא אמרתי יותר טובה, אמרתי שונה.

נכון ש Les מ Avondale נוהג\נהג להשמיץ את Naim אבל הוא זה הוא ואני זה אני. אני נזהר מאוד שלא לעשות את זה וגם לא רואה סיבה לעשות את זה. אשמח אם לא יכניסו אותי לאותה תבנית שלו, ובטח לא להיות מואשם בחטאים שלו. אני גם לא משדרג מכשירים של Naim לפרנסתי.

אם ההערות שלי התפרשו כיהירות או התנשאות, לא זאת היתה הכוונה. יש לי עוד מה ללמוד לפני שאוכל להתנשא מעליהם...

תדי[/QUOTE]

תדי,
אני בהחלט מסכים עימך,כי לא בכל הקדמים/ספקים/מגברים של ניים יושבים רכיבי על(כפי שנדרש ממחירם הגבוה של הקופסאות השחורות:D) ולראיה הדוגמא שהבאת היא של מגבר ברמת הכניסה שלהם שכבר לא מיוצר,למיטב ידיעתי, ברם למיטב ידיעתי ,ככל שמתקדמים בסולם האבולוציוני של ניים,הרכיבים משתפרים ללא הכר.(אגב בכך טמון סוד ההצלחה העיסקית שלהם...)
למרות כל זאת ,הסינרגיה שמהנדסי ניים יוצרים עם אותם רכיבים פשוטים,לכאורה,בתוך קופסאות האלומיניום,השחורות,המוברשות באבץ(למיטב ידיעתי)יוצרת את הדבר שלשמו אני קורא-עונג אודיופילי. בשפה פשוטה-מוסיקה ממכרת ,שמורחת לי כל פעם מחדש,:) על הפנים.
בהזכרת שמו של אבונדייל,לא התכוונתי,מלכתחילה, לתייג אותך.כוונתי הייתה שניים משמשת כפלטפורמה לשיפורים/שינויים וכו' ולא בכדי...
אני מאחל לך הצלחה מכל הלב .

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
הרבה דומים ל...} המגבר הזה נראה כמו ניים אך לא בנוי כמוהו ולא נשמע כמוהו.

בכל מקרה, מהיכרותי עם תדי, בכמה מפגשים שבניהם אחד אישי בביתי ענווה יש לו והמוצרים שלו ענווים גם כן.

אגב דיטון.
לא הגיע הזמן שתגיע כבר לבקר אצלי!?[/QUOTE]

נמר ,
בשמחה,בפרטי.
נ.ב
כמה מגברים של ניים שמעת מול המגבר של תדי?:D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמעתי המון ניימים גם אצלי וגם אצל חברי.

הם לא דומים לתדי פרדו באופי הצליל. וכמובן שלא נחותים ממנו חלילה. פשוט שונים כאשר הדבר היחיד הדומה הוא העיצוב המינימליסטי שלא מעט אנשים אוהבים.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
או סוף סוף

אין ספק שתכנון והתאמת רכיבים הם הדברים החשובים.
אבל האם ראית את הפוסט של צחי בדבר שדרוג מגברי שרת?
http://www.dtown.co.il/forum/18227-שידרוג-השידרוגים-2-כניסה-חובה.html
איך יכול להיות שנגן מושקע בתכנון, שנמכר במחיר היי אנד, מכיל מגברי שרת בעלות של דולר או משהו כזה?
הרי מדובר על שדרוג לרכיב שעולה 20-30 דולר ונותן תמורה מלאה, כך לפחות לפי ניסיונו של צחי וכנראה גם של אחרים.
אז מדוע לא שמים רכיב שעולה עוד 20 דולר כאשר ממילא הנגן נמכר במחיר היי אנד?

תאר לעצמך שחברה מכובדת תשקיע קצת יותר ברכיבים איכותיים יותר בסדר גודל של 20-30 דולר כמו שתואר לעיל.
הרי התמורה שהיא תקבל תהיה בסדרי גודל, כאשר יעשו השוואה בינה לבין נגנים אחרים והיא תיקח בגדול....
לדעתי זה מקדם המכירות הטוב ביותר והזול ביותר.

ארז
מה אוסיף ומה אומר עוד ארז,,אתה מזכיר כאן את מגברי השרת ומה עם הספק כח
ומה עם הטרנספורט שהפך לCDROM בעלות של דולר, משום מה לא ראיתי שהוזילו את המוצרים, אבל אתה יודע הרי שהבעלים צריך לטוס בביזנס קלאס ולהשתכן במלונות פאר
ולכן גם הספק כח כבר עבר לממותג בעלות של 4 דולר וכמובן למה לשלם לסוני/פיליפס 30$
על טרנספורט וצ'יפסט כשאפשר CDROM בדולר וכמובן מגבר שרת שעולה להם 25 סנט
ממממממ.......החיים פשוט מעצבנים:(:(:(

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור