זוג מגברי מונו-בלוק TeddyAmp MB12 במבחן

hm68

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
8
במקום להתעניין ברשת תבוא כבר לבקר, שנים שלא ראיתי אותך.:)(ורד)

לגבי העניין הזה של המגבר.
עדיין לא החלטתי להשאירו דולק כל הזמן {קצת מפחד מהפסקות חשמל}, אין לו דרגת שינה, הוא כל הזמן ער כמו נמר.:D

אני משתמש במוצר הזה (http://www.audioanalogue.com/) ויכול להעיד מניסיון אישי כי הוא מגן מעולה על המערכת מפני כל מיני פורענויות ברשת החשמל. לגבי השפעות על הצליל אני אישית לא הצלחתי להבחין בהשפעה כל שהיא על הצליל של המוצר.

לגבי ביקור אצלך (אשר תמיד נחשב לתענוג עבורי), אני מגיע לסביבה רק בימי שבת ונראה לי לא לעניין להפריע לך ביחוד לאור שעות עבודתך במהלך השבוע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תפריע לי חופשי.

אני ממתין להפרעה שלך באיזה שבת שתבחר. {-:

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
סקירה נפלאה, מסקרן יהיה לשמוע אותם :)

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
אכן. תדי יצר מונובלוקים מרשימים ביותר ויש לזכור שהוא חלוץ בייצור מגברים טרנזיסטוריים בישראל, מאז ימי הקיטים של שנות השבעים והשמונים (טונאר, דקדה, ו-SG )

ואגב בשנות השבעים בוצע בארץ נסיון מעניין ביותר לבנות שעתוק למגבר ההספק הגדול ביותר של נאים אודיו. הוא הוצג בכמה חנויות, בהן בחנות בירושלים שכבר אינה קיימת (ברחוב אבן ישראל במרכז העיר), אך מעולם לא שמעתי אותו.

אני זוכר שכנער הסתובבתי כמהופנט מול המוצרים בחנות הזו - שם שמעתי לראשונה בוז 901
עם האקולייזר הפנימי שלהם מחובר למגבר הספק של מרנץ.

אתה מוזמןלשמוע את ה"שעתוק" הקרוי ליריק העובד אצלי נוןסטופ משנת1981 מחובר ל-NAC52+SUPERCUP ולזוג DITTON66 הצליל תאווה לאזנים...
אין פלא שמוצרי NAIM מהווים השראה לשיעתוקים...:D

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
דיטון,
יש לך תמונה של המגבר המדובר?

haimo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תדי פרדו ב: AUDIO ASYLUM

באתר הנ"ל, בקטגוריה DIGITAL DRIVE יש פוסט לגבי ה DAC של תדי.
1) יופי שישראלים נולים חלק בפורום.
2) אפשר לדעת מי זה..?

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי זה מי?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תומר ו-HAIMO, תודה על הקישור.
א. איזה כיף לקרוא סקירה כזאת על ה-DAC שלי...
ב. איזה כיף לקרוא את הפירגון ו/או את התגובות האינטליגנטיות, בלי הנפות אצבע למעלה ולמטה וכל שאר הסמיילים וההבלים הדומים.
ג. הכי מעניין אותי הוא אם הבחור שם מדבר על MK3 או MK4. כי אם הוא מדבר על MK3, אז כשהוא ישמע את ה-MK4, הוא לא יארגן יום מחלה, אלא חודש מחלה - בדיוק מה שקורה לי מאז ששדרגתי ל-MK4.

haimo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
צר לי לקלקל את המסיבה

6000 ש"ח למונובלוק, שהחומרה שלו בהתרשמות כללית לא צריכה לעלות רבע מזה IMHO, בחישוב ההקלות ליצרן מקומי, זה יותר מדי לטעמי. לגבי מו"פ, זה גם ניתן לחישוב, אבל על כך לא אתווכח. אם תדי היה רוצה להיות מהפכן בתחום אזי היה מתמחר, לנו הישראלים, באופן יותר מתקבל על הדעת.
לגבי הפוסט ב AA רציתי רק לדעת את האובייקטיביות של הכותב, לפי כרטיסו הוא תושב ארה"ב.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב, HAIMO, כלכלן גדול אתה לא. שהרי אם ההתרשמות שלך נכונה, והחומרה לא צריכה לעלות לטדי יותר מרבע ממחיר המונובלוק לצרכן - אז האיש עובד בהפסד קשה. ומי מרוויח מזה? אתה ואני.

חוץ מזה איש, קצת יותר פירגון:
אתה כמו ההוא שמחפש רק פגמים, ומוצא רק דברים טובים, ולא יודע את נפשו מתסכול. למה? אין נביא בעירו?

haimo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תמחור

ידעתי שהייתי צריך להגיד שישית...בל נשכח שלא מדובר במפעל דוגמת NAD או אפילו REGA "הקטנים", העלויות של תדי שוליות, ובנימה זו, שוליות כמו של "יבואני דירה" פה בארץ (כאלה שנהיו נציגים רשמיים של חברות אודיו ומציגים כמה דוגמאות בדירה פרטית) ודופקים מחירים כאילו יש להם מערכת שווק אדירה ושכ"ד של קניון רמת-אביב. כל זאת מבלי להוריד דבר מהישגיו המקצועיים של תדי כמובן.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ידעתי שהייתי צריך להגיד שישית...בל נשכח שלא מדובר במפעל דוגמת NAD או אפילו REGA "הקטנים", העלויות של תדי שוליות, ובנימה זו, שוליות כמו של "יבואני דירה" פה בארץ (כאלה שנהיו נציגים רשמיים של חברות אודיו ומציגים כמה דוגמאות בדירה פרטית) ודופקים מחירים כאילו יש להם מערכת שווק אדירה ושכ"ד של קניון רמת-אביב. כל זאת מבלי להוריד דבר מהישגיו המקצועיים של תדי כמובן.

HAIMO, בוא נאמר, בלשון המעטה, שאתה קצת לא בעניינים.
כל "יבואני הדירה" בארץ עובדים על מחירי חו"ל כולל מע"מ, לפעמים (תלוי במוצר) לא כולל מע"מ, ולפעמים אפילו נמוך ממחיר חו"ל.
יש רק יבואן אחד שעונה על הגדרתך, אבל הוא לא מצוי באתר הזה.

נו, איש, איפה ה"דפקט" הבא שתנסה בכל כוחך להאיר - ולשווא?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

תדי הוא יצרן ולא יבואן. אתה לא יכול להשוות.

לגבי התמחור - מהכרות שלי עם כמה יבואנים כאלה, זה בדרך כלל מחיר חו"ל + מע"מ (ומשם זה רק יכול לרדת, ככל שהמחיר גבוה יותר). חבל סתם ללכלך.

Aviados

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
You got to love the fact someone can complain about the pricing when compared to the cost of the components WITHOUT KNOWING WHICH COMPONENTS ARE USED ...

I just can't seem to grasp your mindset , Teddy worked for countless hours perfecting his product ,achieving stellar results,creating a product that according to Namer's review is nothing less then a bargain and somehow you still manage to complain...

What next ,go to Teddy with a bag filled with all the components and ask him to "be a sport" and build you one for free...

נערך לאחרונה ב:

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
אומרים צדיק מלאכתו נעשית בידי אחרים, ולמרות זאת ומכיוון ואין הרבה יצרנים אחרים כאן בארץ אשמח לשתף אתכם באיך נראית התמונה הרחבה יותר, או מהצד השני של המתרס.

כשאתם רואים מחיר של מוצר צריך לקחת בחשבון שבערך 25% מהמחיר הסופי הולך לשותפים העסקיים הגדולים של כל יצרן והם מע"מ ומס הכנסה. אח"כ 30-40% הולכים ליבואן\מפיץ\חנות. זה אולי נשמע הרבה אבל יש להם את ההוצאות שלהם ובגדול זה הרבה יותר מוצדק ממה שזה נראה. אתם רוצים הרי הדגמה לפני שאתם קונים לא? ומה זה בחינם? זה לא עולה לחנות כסף? יש את עלות המשלוח והיבוא שהם בד"כ סביב 10%, יש עלוייות נלוות כמו מתן אחריות, פגמים בייצור, החזרות, וכו' נגיד 5-10%, יש עלוייות פרסום ושיווק נגיד 10-20%, יש עלויות פיתוח, יש עלויות אשורי תקינה (מעל 20 אלף שקל למכשיר!). כלומר יצרן קלאסי שימכור בפי ארבע ממחיר הרכיבים מפסיד והרבה (לא דיברנו על עלויות ייצור, משכורות, עלויות תפעול, הנהלת חשבונות, וכו'). במוצרי high-end לדעתי הייחס הוא מעל אחד לעשר, ובד"כ הרבה מעל. אבל אם תחשבו על זה רגע, זה לא משאיר כל כך הרבה לייצרן.

תשאלו לגבי המוצרים שלי, ובכן אין לי מה להסתיר, אני שומר יחס של בערך אחד לשלוש בין עלות הייצור למחיר הסופי. כשאני אומר עלות יצור זה לוקח בחשבון שאני קונה את הרכיבים בכמויות גדולות, לו אתם הייתם קונים את הרכיבים בהם אני משתמש הייתם מגיעים לעלות רכיבים של לפחות שני שליש (האמת שאת רוב הרכיבים לא יכולתם לקנות בכלל, אבל נגיד...). לדוגמא, כל קונקטור של WBT מסדרת NextGen יעלה לכם 30 יורו לפני מע"מ ועלויות משלוח. כלומר, לו הייתם מקבלים ממני תכניות ומנסים לבנות זוג מגברים כזה אני לא בטוח שהייתם ממש חוסכים.

אז תשאלו איך זה שאני לא מפסיד? אז ככה, קודם כל את מרבית המכירות שלי (כלומר לחו"ל) אני עושה במכירה ישירה ללקוח הסופי. אין מפיץ, אין חנות, אין הדגמה. למזלי, בניתי לי כבר שם כזה שיש אנשים שמוכנים לקנות "על עיוור". אני לא מוציא אגורה על פרסום, אלא מסתמך על תגובות לקוחות בפורומים וחבר מביא חבר (היוצא דופן היחיד היה תערוכת dtown אבל זה היה בשביל הכיף...), ללקוח בארץ אין עלוייות יבוא ומשלוח, אני מחזיק כמות קטנה ויעילה של עובדים כך שעלויות התפעול שלי נמוכות, ואני שומר על מתח רווחים יחסית צנוע.

מקווה שהארתי קצת את הנושא, תדי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תדי על הכבוד.
פוסטים כמו שכתבת כאן, כתבתי כבר בכל הפורומים עשרות פעמים. אבל זה , לצערנו משהו שהוא קשור להסתכלות של אנשים והיכולת להסתכל על מערך לעומת העולם הקטן שלהם.
יש מספיק אנשים שחושבים שליצר אוטו למשל זה סה"כ עלות הברזל שלו. ולכן , למה הוא לא עולה טון מתכת וזהו?
וכו...
תודה על השיתוף.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היום נסעתי במיוחד לעופר כדי לשמוע את המונובלוקים , לפי שהגעתי חשבתי שמדובר במוצר של toys r us , אבל כששמעתי אין ספק שמדובר במגבר אמיתי ששוה כל שקל שמבקשים עליו , לא שאני באופן אישי ההיתי קונה, כי אני בעניין שפורפרות כרגע, אבל במחיר הזה יש מצב להפעיל למשל עם זוג מונובלוקים לצד את הרמקול שלי כמעט כמו רמקול אקטיבי, והרי אין בעיה להחביא את שני המונובלוקים מאחרי הרמקול, או אפילו להכניס אותם לתוך הרמקול כמו שעושות חברות רמקולים גרמניות ברמקולים בעלי מחירים אסטרונומים , המגבר של טדי בטוח טוב יותר משלהם ,וגודלו הקטן רק יתרון.
12000 שח זה בלי כסף לתמורה שהוא נותן , למרות כל התחשיבים של כל מיני אנשים חכמים כאן בפורום,
אני בעצמי לא ברורה לי האיכות במשקל ובמחיר הזה- ולי נראה הדבר כיציאה גאונית שלא קיימת בשוק.
ממתין שיצא לשוק המגבר של ה-250w , ואז באם תהיה אפשרות לבדוק 4 מגברים , כלומר 2 לצד יש מצב להחלפה של כל הציוד והגישה לתוצרת כחול לבן , למה לא , הרי טדי ההוא משלנו , מוכשר בטרוף , אחריות כאן בישראל , יכולת הנעה כמו של krell , צליל של pass labb ,ניקיון כמו של אף אחד , מה לא טוב תגידו לי אתם?
תדי- כל הכבוד!

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היום נסעתי במיוחד לעופר כדי לשמוע את המונובלוקים , לפי שהגעתי חשבתי שמדובר במוצר של toys r us , אבל כששמעתי אין ספק שמדובר במגבר אמיתי ששוה כל שקל שמבקשים עליו , לא שאני באופן אישי ההיתי קונה, כי אני בעניין שפורפרות כרגע, אבל במחיר הזה יש מצב להפעיל למשל עם זוג מונובלוקים לצד את הרמקול שלי כמעט כמו רמקול אקטיבי, והרי אין בעיה להחביא את שני המונובלוקים מאחרי הרמקול, או אפילו להכניס אותם לתוך הרמקול כמו שעושות חברות רמקולים גרמניות ברמקולים בעלי מחירים אסטרונומים , המגבר של טדי בטוח טוב יותר משלהם ,וגודלו הקטן רק יתרון.
12000 שח זה בלי כסף לתמורה שהוא נותן , למרות כל התחשיבים של כל מיני אנשים חכמים כאן בפורום,
אני בעצמי לא ברורה לי האיכות במשקל ובמחיר הזה- ולי נראה הדבר כיציאה גאונית שלא קיימת בשוק.
ממתין שיצא לשוק המגבר של ה-250w , ואז באם תהיה אפשרות לבדוק 4 מגברים , כלומר 2 לצד יש מצב להחלפה של כל הציוד והגישה לתוצרת כחול לבן , למה לא , הרי טדי ההוא משלנו , מוכשר בטרוף , אחריות כאן בישראל , יכולת הנעה כמו של krell , צליל של pass labb ,ניקיון כמו של אף אחד , מה לא טוב תגידו לי אתם?
תדי- כל הכבוד!
(great)(great)(great)(Y)(Y)(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור