תוצרת איטלקית? <הועבר על ידי נמר>

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ועוד משהו מהגיגי ליבי - תגידו מה יש לאיטלקים?, משום מה בשנים האחרונות יש רושם שחוץ מעטיפה זוהרת כמעט כל המוצרים שמגיעים מארץ המגף חלולים למדי?

לא יודע לגבי מגברים טרנזיסטורים איטלקים ואמינותם, על איכות הצליל אני מסכים שיש להם עוד מה לשפר והרבה.

אני עדיין בדעה שמי שהתמקד במוצרים מאיטליה יהיה בקשיים כשמשוים את כל המוצרים הללו לחברות אירופאיות אחרות ולאמריקאיות, שלא לדבר על אמינות , הגענו למצב אבסורדי שאפילו ציוד סיני נחשב יותר טוב, מה.
זה קצת מוזר לקבל חוות דעת שכזו מאחד ש:

א. הוא מחליף מכשירים סידרתי שרובם הגדול כלל לא מאיטליה.
ב. ומאדם שלו היה בביתו ציוד איטלקי פרט לרמקול שאינו מיוצר כבר שנים.

האם תוכל לומר אם איזה מוצרים איטלקים הייתה לך התנסות כזו או אחרת ולמה הגעת למסכנה שאפילו מכשירים סיניים נשמעים טוב יותר?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא יודע לגבי מגברים טרנזיסטורים איטלקים ואמינותם, על איכות הצליל אני מסכים שיש להם עוד מה לשפר והרבה.

זה קצת מוזר לקבל חוות דעת שכזו מאחד ש:

א. הוא מחליף מכשירים סידרתי שרובם הגדול כלל לא מאיטליה.
ב. ומאדם שלו היה בביתו ציוד איטלקי פרט לרמקול שאינו מיוצר כבר שנים.

האם תוכל לומר אם איזה מוצרים איטלקים הייתה לך התנסות כזו או אחרת ולמה הגעת למסכנה שאפילו מכשירים סיניים נשמעים טוב יותר?

רוב המגברים האיטלקיים ששמעתי נשמעו צבועים ונפוחים {מה שמתפרש רומנטי}. אודיו אנלוג הוא בין הבודדים שמציג איכות צליל גבוהה במיוחד.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
רוב המגברים האיטלקיים ששמעתי נשמעו צבועים ונפוחים {מה שמתפרש רומנטי}. אודיו אנלוג הוא בין הבודדים שמציג איכות צליל גבוהה במיוחד.

כל אחד מגדיר איכות צליל באופן שונה כנראה. הטרנזיסטורים האיטלקים ממה שאני שמעתי הציגו צליל אנליטי וכלל לא מוזיקלי. מגברי השפורפרות האיכותיים ששמעתי הציגו חתימת צליל מאד מוזיקלית ונעימה ללא כל ניפוח. אגב קצת צבע עוד לא הרג אף אחד זה רק מוסיף לחווית האזנה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מגדיר איכות צליל כפי שהיא נשמעת - צליל איכותי.

המגברים האיטלקים ששמעתי הם לא מעטים. לכולם היה גוון צליל חם ומאוד "מתובל", גם במנורות וגם בטרינזיסטור.
הציוד האיטלקי הוא מאוד צבוע באופיו {יש כאלה שאוהבים} במיוחד ברמקולים. כמובן שבכל כלל יש יוצא מהכלל.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני מגדיר איכות צליל כפי שהיא נשמעת - צליל איכותי.

המגברים האיטלקים ששמעתי הם לא מעטים. לכולם היה גוון צליל חם ומאוד "מתובל", גם במנורות וגם בטרינזיסטור.
הציוד האיטלקי הוא מאוד צבוע באופיו {יש כאלה שאוהבים} במיוחד ברמקולים. כמובן שבכל כלל יש יוצא מהכלל.

החוויה מהמגבר שלך השאירה אצלי טעם שונה אבל זה כבר עניין סוביקטיבי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
החוויה מהמגבר שלי לא יכולה להשאיר לך שום טעם משום שאין לך מושג איך הוא נשמע. כאשר עשינו את ההשוואה לברייסטון היה מורגש שהוא עוד שניה מתעלף בגלל שהוא לא סחב את הרמקול, החיבורים שלו היו גמורים, הוא התחמם בצורה לא תקינה כל כך והתוצאה עם הברייסטון הייתה מתכתית, סנטטית, חסרת נשמה וכמובן שהשליטה הייתה פשוט מצחיקה. אם כך אתה מסיק מסקנות אז כנראה שיש לך עוד הרבה מאוד קילומטרים לעבור באודיו ובהבנה בסיסית של מה שאתה שומע.

בקיצור, אם הברייסטון היה נשמע טוב יותר לאוזנייך זה בסדר גמור, אבל אל תסיק מכך שאתה מבחין באיכויות.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אין בכלל ספק, האיטלקים לא יודעים לבנות ציוד אודיו, לא יודעים לבנות מכוניות ספורט אקזוטיות ולא יודעים לצייר. בכלל, יש להם גנים מחורבנים, תראו את ברלוסקוני.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין בכלל ספק, האיטלקים לא יודעים לבנות ציוד אודיו, לא יודעים לבנות מכוניות ספורט אקזוטיות ולא יודעים לצייר. בכלל, יש להם גנים מחורבנים, תראו את ברלוסקוני.

שכחת לכתוב שהם גם לא מבינים בקפה :D

נמר, לא אמרת שאנחנו צרכים להתנתק מסטיגמות כאשר מדברים על מגברי מנורות מול SS ופתאום אתה מכניס את זה על ציוד איטלקי :מבולבל:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי יש ציוד איטלקי חם ומתוק וכן יש ציוד שהוא לא כזה.
לגבי האמינות אני בטוח שגם כן נוכל למצוא מוצרים מכלל הקשת.

לדעתי יש הרבה יותר קשר בין מגברי מנורות השונים לבי מוצרים שמיוצרים באיטליה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שכחת לכתוב שהם גם לא מבינים בקפה :D

נמר, לא אמרת שאנחנו צרכים להתנתק מסתיגמות כאשר מדברים על מגברי מנורות מול SS ופתאום אתה מכניס את זה על ציוד איטלקי :מבולבל:

מדהים!

בזמן האחרון לא קוראים את מה שאני כותב.

כרמון ידידי. כתבתי במפורש "בכל כלל יש יוצא מהכלל"!!!

רועי.
אני הכי אוהב הצהרות כאלה. במיוחד שהן מגיעות מפי אנשים שבדקו כל מוצר איטלקי שיש בעולם.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
בכל הכבוד אמירה מהסוג של "בכל כלל יש היוצא מהכלל" רק מדגישה את ההכללה ולא מוציאה את אומרה ידי חובתו בענין. ובכלל הנסיון הזה לאפיון צליל על פי ארץ מוצאו של המתכנן או הבונה, היא באמת כבר ארכאית, אולי אפילו קצת עבשה, בדיוק כמו האמירה שכל מוצר סיני הוא כמובן מחורבן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בכל הכבוד אמירה מהסוג של "בכל כלל יש היוצא מהכלל" רק מדגישה את ההכללה ולא מוציאה את אומרה ידי חובתו בענין. ובכלל הנסיון הזה לאפיון צליל על פי ארץ מוצאו של המתכנן או הבונה, היא באמת כבר ארכאית, אולי אפילו קצת עבשה, בדיוק כמו האמירה שכל מוצר סיני הוא כמובן מחורבן.

אני לא יודע מה איתך ידידי אבל אתה זה שיצא בהצהרות.

מנסיוני הרב עם ציוד איטלקי {והוא רב} ברוב המוחלט של המקרים ישנו דגש על צליל מאוד רומנטי וחם. קשה למצוא ציוד איטלקי ניטרלי ולא מתובל. וכמו שאמרתי, יש כאלה אבל הם בודדים. רוצה דוגמאות?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא יודע מה איתך ידידי אבל אתה זה שיצא בהצהרות.

מנסיוני הרב עם ציוד איטלקי {והוא רב} ברוב המוחלט של המקרים ישנו דגש על צליל מאוד רומנטי וחם. קשה למצוא ציוד איטלקי ניטרלי ולא מתובל. וכמו שאמרתי, יש כאלה אבל הם בודדים. רוצה דוגמאות?

(Y)(Y)

אני לא מבין מה המהומה. מזמן הוכח שציוד כמו העם הבונה אותה , אחד הם. אגב כמו המוזיקה לרוב.

וזה נכון לרוב בכל התחומים.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
החוויה מהמגבר שלי לא יכולה להשאיר לך שום טעם משום שאין לך מושג איך הוא נשמע. כאשר עשינו את ההשוואה לברייסטון היה מורגש שהוא עוד שניה מתעלף בגלל שהוא לא סחב את הרמקול, החיבורים שלו היו גמורים, הוא התחמם בצורה לא תקינה כל כך והתוצאה עם הברייסטון הייתה מתכתית, סנטטית, חסרת נשמה וכמובן שהשליטה הייתה פשוט מצחיקה. אם כך אתה מסיק מסקנות אז כנראה שיש לך עוד הרבה מאוד קילומטרים לעבור באודיו ובהבנה בסיסית של מה שאתה שומע.

בקיצור, אם הברייסטון היה נשמע טוב יותר לאוזנייך זה בסדר גמור, אבל אל תסיק מכך שאתה מבחין באיכויות.

הסוגיה עם המגבר שלך ביחס לבריסטון נטחנה מספיק. אם לא הפנמת את מה ששמעת אז אין שום סיבה שתסכים לזה היום. כל הדימויים שלך על איך שהמגבר עבד אצלך לקוחים מהאגדות והם אינם סוביקטיבים אלה שקריים ואני לא מוצא שום עניין לדון על כך.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טוב נו. לא חשבתי אחרת.

בכל מקרה, אני ממש לא מצפה ממך שתבין על מה אני מדבר. אולי עוד כמה שנים וכמה תובנות שתלמד בדרך.
אחרי הכל המערכת של אלדר לא איכותית מבחינתך, הרמקול שלי לא מהיר, לא דינמי, לא טבעי ולא מדויק כמו ששלך {וזו בדיחת השנה}, המגבר שלי לא ברמה שמספקת אותך, גם את הדרטזיל שללת מתוך תערוכה וזה למרות שהוא נחשב לבין הטובים ביותר שקיימים בעולם ויחד עם זאת אתה טוען שאני לוקח סיפורים מהאגדות בכל הנוגע לקופסת מתכת הקקיונית, הישנה והלא תקינה שהבאת אלי הביתה.

בוא נגיד את זה אחרת. עם 90 אחוז מהגולשים כאן אינך יכול להתדיין אם נתחשב ברמת ההבנה שלך באודיו.

אל תיפגע - תלמד.
ואם נפגעת - תלמד, זה מאוד מחשל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שלם לכולם

נערך לאחרונה ב:

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב, האמת היא שגם לי זו נשמעת הכללה, ואפילו הכללה על גבול ההשתלחות. נכון שהחלקים ביוניסון ריסרץ' אינם סוף הדרך, אבל מה אתם שומעים, את החלקים או את התוצאה הסופית? גם החלקים במגבר פונו של EAR834 רחוקים משלמות, בלשון המעטה, אבל הוא מפיק תוצאה נאה למחירו בדיוק כפי שהיוניסון ריסרץ' מפיק תוצאה נאה למחירו. חוץ מזה, VIVA עושה מוצרים נהדרים בתחום השפופרתי, ו-AUDIA FLIGHT בתחום הטרנזיסטורי, ועוד ועוד.
אם מתחילים בהשתלחות, אפשר להתפרע לגמרי על כל שוק. קל מאוד, אבל מה הטעם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמעון. להשוות ear ליוניסון זה לא הגיוני (-:
ה- ear עולה על יוניסון באלפי מונים בכל פרמטר.

המגברים שציינת הם חלק מיוצא מהכלל. האודיו פלייט מייצרים מוצרים מרהיבים!

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
קצת הזוי השרשור הזה.

בוא נדבר על תוצרת ישראלית במקום

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
(Y)(Y)

אני לא מבין מה המהומה. מזמן הוכח שציוד כמו העם הבונה אותה , אחד הם. אגב כמו המוזיקה לרוב.

וזה נכון לרוב בכל התחומים.
טוב אני מתנצל. לא היה לי מושג ש"מזמן הוכח" כדבריך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור