זוג מגברי מונו-בלוק TeddyAmp MB12 במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: זוג מגברי מונו-בלוק TeddyAmp MB12 במבחן

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
(Y) כיף לקרוא על הבוקר.

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תודה רבה. יופי של סקירה. מאחל לתדי הצלחה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה שווה מגבר שלא מתחמם לקראת סוף השבוע החורפי שמצפה לנו :)

יופי של סקירה - ממש עושה לי חשק לשמוע אותם אצלי (Y)

rib

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יופי של סקירה (Y).

נמר, איך לדעתך הם יתפקדו עם הפוקלים מהסקירות האחרונות?
הייתי שמח גם לשרשר אותם לרסיבר ק"ב ולראות את ההשפעה...

maor_av

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר,
סקירה יפה מאוד. היה אצלי מגבר של טדי 30וואט לערוץ(משולב) שמאוד התרשמתי ממנו.
איך היית משווה אותם מול ה POWER שלך ?
ושאלה קצת מכשילה. האם היית מחליף את המגבר שלך במגבר של טדי ?

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
סקירה

יפה.
מה עם טדי פרה אמפ...?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נמר,
תודה על הסקירה.
כיף לראות מוצר כחול לבן שעושה עבודה כל כך טובה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
נהניתי לקרוא את הסקירה.
אני בעלים גאה של המונובלוקים האלה מאז תחילת השבוע.
לדעתי ולטעמי, זה אחד המגברים הטובים ביותר אי-פעם, בכל מחיר שהוא.
מה שאני שמעתי על המערכת שלי, בנוסף לתכונות המגבר שהוזכרו בסקירה, הוא משהו שאין לי הסבר לו: המגבר הזה מעלים עיוותים מהמקורות השונים. בהאזנה לפטפון, בצלילים בינוניים-גבוהים, בעוצמות חזקות, תמיד היו אצלי עיוותים. עם המגברים האלה, 98% מהעיוותים האלה נעלמו.
יתר-על-כן, עד תחילת השבוע, לא מצאתי שום אמצעי המנגן תקליטורי CD שיכולתי להנות ממנו ממש. המגברים המופלאים האלה פשוט מעלימים את הצרידות המתכתית שעד היום הייתה קיימת תמיד, במערכת שלי, עם כל נגן CD או ממיר DAC . המגברים האלה העלימו את אותה צרידות מתכתית. כתוצאה, אני גם בעלים גאה של נגן CD שנסקר כאן לאחרונה, ayon CD-07 ואני נהנה הנאה צרופה מהאזנה לתקליטורי CD (אם כי עדיין פטפון נשמע לי טוב יותר).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שילוב מעניין של AYON עם מגבר של תדי (Y)
עם איזה PRE אתה משתמש ולא חסר לך כניסות XLR?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
שילוב מעניין של AYON עם מגבר של תדי (Y)
עם איזה PRE אתה משתמש ולא חסר לך כניסות XLR?

קדם-המגבר הנוכחי של הוא Unison Research Mystery 2 (עד שאבנה לעצמי קדם-מגבר).
לא חסרות לי כניסות XLR .

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
כבוד וגאווה ישראלית, טוב לדעת שגם לנו יש ייצוג מכובד בגזרת ההגברה העולמית..

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
נס חנוכה או משיח הגיע ?

נכתב ע"י Joshua_G;132612. יתר-על-כן:
תתחדש ותהנה

האם מדובר בנס חנוכה או משיח הגיע ולא ידעתי?

איתי

logan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אכן. תדי יצר מונובלוקים מרשימים ביותר ויש לזכור שהוא חלוץ בייצור מגברים טרנזיסטוריים בישראל, מאז ימי הקיטים של שנות השבעים והשמונים (טונאר, דקדה, ו-SG )

ואגב בשנות השבעים בוצע בארץ נסיון מעניין ביותר לבנות שעתוק למגבר ההספק הגדול ביותר של נאים אודיו. הוא הוצג בכמה חנויות, בהן בחנות בירושלים שכבר אינה קיימת (ברחוב אבן ישראל במרכז העיר), אך מעולם לא שמעתי אותו.

אני זוכר שכנער הסתובבתי כמהופנט מול המוצרים בחנות הזו - שם שמעתי לראשונה בוז 901
עם האקולייזר הפנימי שלהם מחובר למגבר הספק של מרנץ.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
המ, הנה מתחיל חוסר השקט...
כמי שמאושר להיות הבעלים הגאים של מגבר אחד ויחיד, פרי ידיו הברוכות של טדי, אני תוהה איך ישוו זוג המונובלוקים המסוקרים למגבר שלי.
המגבר שלי מפיק 50 ווט בלבד, אבל אלוהים איזה 50 ווט!
שקיפות, דינמיות, שקט ופירוט מופלאים - אלה הן התכונות הבולטות של המגבר הזה, ומעל הכל, נייטרליות: הוא יכול להישמע כל דבר ממטיל ברזל צונן ועד וינטג' שפופרתי נוטף סוכר, הכל תלוי במה שמגיע אליו.
אם טדי הלך ממנו צעד אחד קדימה, ובתוספת עוד קצת כוח - אז אללה יוסתור איזה זוג מונובלוקים הם צריכים להיות!
ולגבי המחיר: אם המגבר הספציפי שלי הביך כל הגברה עד 35-30 אלף ש"ח שהעמדתי מולו, ואם אכן טדי הלך עם המונובלוקים המסוקרים צעד אחד קדימה, אז מחיר של 12,000 ש"ח זה פשוט...

מעל הכל, אני שמח מאוד שיש היום בישראל, לראשונה, יצרן אודיו היי אנד בתחום האלקטרוניקה, ולא פחות חשוב - יצרן ששם את הדגש ואת כל ההשקעה על התוצאה, ולא על עטיפה נוצצת. בנוסף, כמו שיודע כל מי שזוכה להכיר את האדם הנהדר הזה, טדי פרדו הוא כל דבר שבעולם חוץ מזחיחות וקפיאה על השמרים: הוא לא מפסיק לחפש דרכים לשפר את המוצרים שלו, ואת כל השיפורים הוא עושה... בחינם! אני מודה, אני אוהב את האיש הזה, את הכשרון הגדול שלו, את הלהט וההתלהבות, את הצניעות, ואת העובדה שרדיפת בצע, המאפיינת כל כך הרבה חברות אודיו אחרות, פשוט איננה חלק מעולמו.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
כבוד. לאט לאט ארצנו המפוחמת מנפקת כבוד אודיופילי: פרדו, מוראל, יפה!

מוצר נו נונסנס. גם מחיר שפוי. רק כבוד (Y) והרבה.

נהניתי לקרוא את הסקירה.
אני בעלים גאה של המונובלוקים האלה מאז תחילת השבוע.
לדעתי ולטעמי, זה אחד המגברים הטובים ביותר אי-פעם, בכל מחיר שהוא.
מה שאני שמעתי על המערכת שלי, בנוסף לתכונות המגבר שהוזכרו בסקירה, הוא משהו שאין לי הסבר לו: המגבר הזה מעלים עיוותים מהמקורות השונים. בהאזנה לפטפון, בצלילים בינוניים-גבוהים, בעוצמות חזקות, תמיד היו אצלי עיוותים. עם המגברים האלה, 98% מהעיוותים האלה נעלמו.
יתר-על-כן, עד תחילת השבוע, לא מצאתי שום אמצעי המנגן תקליטורי CD שיכולתי להנות ממנו ממש. המגברים המופלאים האלה פשוט מעלימים את הצרידות המתכתית שעד היום הייתה קיימת תמיד, במערכת שלי, עם כל נגן CD או ממיר DAC . המגברים האלה העלימו את אותה צרידות מתכתית. כתוצאה, אני גם בעלים גאה של נגן CD שנסקר כאן לאחרונה, ayon CD-07 ואני נהנה הנאה צרופה מהאזנה לתקליטורי CD (אם כי עדיין פטפון נשמע לי טוב יותר).

יהושוע, אחרי שקראתי את הפוסט הזה הצצתי החוצה לראות אם מסתובב תמהוני עם חמור לבן וזקן ארוך. יהושוע? דיסקים?!:מה??????????:

(תתחדש!)

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
המגבר הזה מעלים עיוותים מהמקורות השונים. בהאזנה לפטפון, בצלילים בינוניים-גבוהים, בעוצמות חזקות, תמיד היו אצלי עיוותים. עם המגברים האלה, 98% מהעיוותים האלה נעלמו.
.

:מה??????????:????
לא כתבת בשעתו שאין אצלך כל עיוות מהמקור האנלוגי שלך
ואפילו שהאזנת ליצירות "קשות" (ברליוז-רקוויאם) ??
איך אפשר להסביר שמגבר מעלים עיוותים מהמקור??
אולי זה הקבלים ששידרגת לפרה??

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
4 קילוגרם למונובלוק?כנראה שצריך לשנות תפיסה,ואני חשבתי כמה יותר נחושת יותר טוב, אבל אני עדיין קשה לי להאמין שה8 קילו מונובלוקים הללו ינגנו כמו ה170 קילו שיש לי בבית,

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור