הרבה יותר מדאיג מהקורונה, האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

מצב
הנושא נעול.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
צריך להבחין בין גירעון לבין מימון תקציבי.
גירעון זה כמו דוח רווח והפסד של חברה.
מימון תקציבי זה כמו דוח תזרים מזומנים של חברה.
חברה צריכה להיות רווחית אבל גם חיובית מבחינת תזרים מזומנים.
חברה שהיא רק רווחית אבל עם תזרים מזומנים שלילי עלולה למצוא את עצמה בפשיטת רגל (או נרכשת עי מתחרה). למשל, חברה שלקחה הלוואות למימון השקעה בציוד ולא מצליחה להחזיר את ההלוואות כי הרווח לא מספיק.
חברה שיש לה תזרים מזומנים חיובי אבל היא לא רווחית לא תשרוד גם כן לאורך זמן כי התזרים החיובי לא נובע מהפעילות העסקית העיקרית שלה. לדוגמא, הלוואת בעלים לחברה תיצור תזרים מזומנים חיובי גם כאשר החברה בהפסדים.
ראשית, תודה גדולה על ההשקעה !!!(ורד) יש לי עבודת בית לימים הקרובים.......מסתבר שאודיו זה פשוט;)

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אז קיבלתי תשובה חד משמעית לשאלה ששאלתי בכותרת.
הדמוקרטיה בהחלט מאחורינו
הלילה הממשלה עוקפת את הכנסת שבה אין לה רוב כדי לבצע מהלך קיצוני ביותר שיכלול מעקב אחרי האזרחים שלה.
https://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.8681201

לכל הכותבים על ביבי ושוב על ביבי ועל פוליטיקאים אחרים קטנים ככל שיהיו ולמי יש עיניים כחולות או קול בריטון מרשים אתם בויכוחים של שלשום.
אנחנו בסכנה מוחשית ולא בגלל הקורונה. איבדנו את הדמוקרטיה.
כמו דיקטטורים אחרים שעלו באמצעות הדמוקרטיה ואז בעטו אותה לכל הרוחות, ארדואן, פוטין, היטלר גם אנחנו באותו מצב.
לא ייאמן.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
בגדול היא היתה אישה אלימה ואומנות שבאה מאלימות לא עושה לי טוב.
תשמע....את זה עוד לא שמעתי" נינה סימון אלימה..אומנות שבאה באלימות" ארבע נשים, האישה האחרת,סינרמן,don't explain, ועוד ועוד אלימים? טוב ,לא מסכים בכלל, מתפלא, אבל . אני מבין שאתה ושומע אומנותית רק מי שאתה מסכים לאישיותו. אז איך אתה עם צט בייקר?.מיילס דיוויס? גיימס בראון? האם כל אומן צריך לעמוד בקריטריון הזה , אתה לא חושב אין קשר בין האופי האישי לכשרון האומנותי? אני שומע אומן באומנותו לא את דעתו , אגב. מראדונה כנראה חרא אישיות אבל האלוהים של הכדורגל. אבל אני כנראה פאשיסט ולא ליברל o_O...
ואגב, פוליטית זה אומר שאתה מסכים עם עודה וטיבי, או לכל הפחות אין לך בעיה מהותית עם דיעותיהם ןלכן אין לך בעיה עם ישיבה איתם? כי זו תשובה לכל הדיון ששמה אותו בפרספקטיבה וגם זו עמדה לגיטימית שאומנם מכניסה אותך למחנה הלא ציוני אבל הופכת את עמדתך לקוהרנטית.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יענה לך רק דבר אחד, ואהבתי את חמורות הסבר שלך , דימיינתי אותך כותב עם מבט זועף של אריה גולן... אבל באמת, אם בפרקלעטות טוענים שהמינוי של בשר מבשרם 30 שנה בפרקליטות דן אלדד לסגן היועץ הוא פוליטי וסוס טרויאני..אז מה זה אומר?.אם מנדלבליט בעבר טועןצשתופרים לו תיק , נומאז מה זה אומר? אני נותן לך קרדיט שאתה נאיבי אולד פאשון. אבל כמו שאמר זבוטינסקי, אין לי חובה לעמוד דום לצלילי המרסלייז כאשר כייס מנסה לכייס אותי בכיכר. המערכת המשפטית בארץ רקובה ואומרים זאת אנשים שמבינים יותר ממני.
כמובן שתתעלם משתי הנקודות הראשונות (הדרישה של ביבי מאולמרט להתפטר כבר בשלב החשדות, לפני שכתב האישום הוגש ואת עניין האשמה בשוחד שאצלך "נשכח" ) ותתרכז רק בספקולציה שהיא לא פחות ולא יותר מאשר שמועה.
אבל לזעוק לחזקת החפות אתה יודע...
מעניין שלהכפיש את מי שמפריע לדעותיך, לא צריך "חזקת חפות" ואפילו לא צריך כתב אישום...גם כתב חשדות לא נדרש....
"מישהו אמר" וזה מספיק.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
אז קיבלתי תשובה חד משמעית לשאלה ששאלתי בכותרת.
הדמוקרטיה בהחלט מאחורינו
הלילה הממשלה עוקפת את הכנסת שבה אין לה רוב כדי לבצע מהלך קיצוני ביותר שיכלול מעקב אחרי האזרחים שלה.
https://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.8681201

לכל הכותבים על ביבי ושוב על ביבי ועל פוליטיקאים אחרים קטנים ככל שיהיו ולמי יש עיניים כחולות או קול בריטון מרשים אתם בויכוחים של שלשום.
אנחנו בסכנה מוחשית ולא בגלל הקורונה. איבדנו את הדמוקרטיה.
כמו דיקטטורים אחרים שעלו באמצעות הדמוקרטיה ואז בעטו אותה לכל הרוחות, ארדואן, פוטין, היטלר גם אנחנו באותו מצב.
לא ייאמן.
אין ספק שאתה מגזים יחד עם הדאגה המוצדקת שלך. ברגע שהסכימו לביומטרי , והטכנולוגיה השימושית שלנו היא חלק מאיתנו נפרצו כל הגבולות. ואני אישית נגד הביומטרי וחושב שבארץ אין הבמה אמיתית של זכויות הפרט. נקווה שישימו בלמים ותהיה ביקורת למהלך. אגב, אתה גם נגד מצלמות ברחוב? שאלה אמיתית לא מתחכמת.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
כמובן שתתעלם משתי הנקודות הראשונות (הדרישה של ביבי מאולמרט להתפטר כבר בשלב החשדות, לפני שכתב האישום הוגש ואת עניין האשמה בשוחד שאצלך "נשכח" ) ותתרכז רק בספקולציה שהיא לא פחות ולא יותר מאשר שמועה.
אבל לזעוק לחזקת החפות אתה יודע...
מעניין שלהכפיש את מי שמפריע לדעותיך, לא צריך "חזקת חפות" ואפילו לא צריך כתב אישום...גם כתב חשדות לא נדרש....
"מישהו אמר" וזה מספיק.
אולמרט, שהיו כשלים במשפט שלו, נאשם באישומים שונים מנתניהו . אולמרט איבד את הרוב הפרלמנטרי שלו ובגלל זה הוא נבעט. מה לעשות שהאישומים של אולמרט יותר מוחשיים ופחות בידיוניים מנתניהו. אבל באמת, תשאר עם אולמרט ותהנה. אני לא מבין איך זה קשור? לפי החוק נתניהו יכול לכהן, כמו כל ראש ממשלה, עד גזר דין חלוט. וזה משמר את האיזון הנכון בין העם שהוא הריבון לבין המערכת המשפטית פקידותית.הבעיה היא, ידידי, לא מה אמר נתניהו או לא אמר, כי עם השקר של כחול לבן שלע ישבו עם המשותפת אין לך בעיה..העניין הוא שאתה בתוכך לא מעריך את בוחרי הימין כי הם נחותים ממך מחשבתית, ולא יכול להיות שהם מבינים ורואים משהו שאתה מתקשה להבין. 58 מנדטים מבינים ואו חושבים שכל עניין כתב האישום הוא בדיחה עצובה , וזה שהכל הודלף בצורה מגמתית רק מעצים את העמדה הזאת. אבל אני לא פסיכולוג וניתן לחלוק על האבחנה שלי.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
רוי.
שירתתי בלבנון, בעזה ובשטחים הרבה יותר מכל מיני ימנים מתלהמים שהחזיקו מטאטא בשירות הצבאי, וקוראים לכסח את הערבים
על מזה בדיוק מעיד?!

אני בדיוק הניגוד שלך.
והייתי בלבנון, שטחים, עזה והר דב.
3 שנים סדיר. 19 שנה מילואים. 5 שנים המשכתי להתנדב.
צלש (יחידתי) ממלחמת לבנון השניה.
נו אז? מאי נפקא מינה.

אד.
לא שאני בעד. גם לא בדיוק נגד.
אבל במצב שלנו כעת, ואין לי ספק שגם לדעתך הוא לא בדיוק זניח (בלשון המעטה)
איך אתה רוצה לצמצם "נזקים" ?
מה הפיתרון שלך, לאיזה טמבל שהוא אכן חולה, אבל שם פס! ולא רוצה להיכנס לבידוד או מעבר.
שיסתובב לידך? ליד הילדים שלך?
היום שמעתי, שאחד נמאס לו מהבידוד וניסה להימלט (שבר את הדלת).

פריום.
וואי וואי, אני כמו שוקרון.
ההזמנה שלך עדיין בתוקף?
: -)
אגב, מזה לעזאזל הבית הורוד ??

נסמך בצידו.
לטעמי, צדקה/תרומה... תשמרו לעצמכם.
לא לפרסם.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תשמע....את זה עוד לא שמעתי" נינה סימון אלימה..אומנות שבאה באלימות" ארבע נשים, האישה האחרת,סינרמן,don't explain, ועוד ועוד אלימים? טוב ,לא מסכים בכלל, מתפלא, אבל . אני מבין שאתה ושומע אומנותית רק מי שאתה מסכים לאישיותו. אז איך אתה עם צט בייקר?.מיילס דיוויס? גיימס בראון? האם כל אומן צריך לעמוד בקריטריון הזה , אתה לא חושב אין קשר בין האופי האישי לכשרון האומנותי? אני שומע אומן באומנותו לא את דעתו , אגב. מראדונה כנראה חרא אישיות אבל האלוהים של הכדורגל. אבל אני כנראה פאשיסט ולא ליברל o_O...
ואגב, פוליטית זה אומר שאתה מסכים עם עודה וטיבי, או לכל הפחות אין לך בעיה מהותית עם דיעותיהם ןלכן אין לך בעיה עם ישיבה איתם? כי זו תשובה לכל הדיון ששמה אותו בפרספקטיבה וגם זו עמדה לגיטימית שאומנם מכניסה אותך למחנה הלא ציוני אבל הופכת את עמדתך לקוהרנטית.
יצא וראיתי תכנית עליה וברגע שלא התחברתי לאישיות הפסקתי לאהוב את האומנות. יש גם דוגמאות הפוכות, ראיתי את הסרט על איימי ווינהאוס והתאהבתי.
יש לי בעיה עם המנהיגים של הערבים בישראל (אחמד טיבי) ואני חושב שהם מזיקים לבוחרים שלהם בדיוק כמו שהמנהיגים שלנו מזיקים לנו.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אולמרט, שהיו כשלים במשפט שלו, נאשם באישומים שונים מנתניהו . אולמרט איבד את הרוב הפרלמנטרי שלו ובגלל זה הוא נבעט. מה לעשות שהאישומים של אולמרט יותר מוחשיים ופחות בידיוניים מנתניהו. אבל באמת, תשאר עם אולמרט ותהנה. אני לא מבין איך זה קשור? לפי החוק נתניהו יכול לכהן, כמו כל ראש ממשלה, עד גזר דין חלוט. וזה משמר את האיזון הנכון בין העם שהוא הריבון לבין המערכת המשפטית פקידותית.
למה כל כך קשה לך לדייק בעובדות?
אולמרט הורשע בדיוק באותם אישומים שיש נגד ביבי.
עד כאן עובדות.
כתבת נכון שראש הממשלה יכול לכהן עד גזר דין חלוט.
מסכים איתך וכל עוד שזה החוק אז צריך לכבד אותו.
אישומים בדיוניים או לא ?
בשביל זה צריך שיהיה משפט.
הציבור הוא לא שופט.
כתבת שהעם הוא הריבון.
זה נכון אבל פה יש נקודה חשובה ומהותית - האם העם הוא הריבון בכל מצב ?
דוגמא - היטלר יימח שמו קיבל רוב בפרלמנט הגרמני בבחירות דמוקרטיות ובשם העם העביר חוקים גזעניים ואנטי דמוקרטים.
האם אתה תומך בחקיקה גזענית ואנטי דמוקרטית ?
אם לא, איך לדעתך אפשר למנוע דבר כזה ? כמובן שאם אתה תומך בזה אז השאלה הזאת מתייתרת.
פה, לדעתי, טמון שורש המחלוקת בין המחנות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
יאללה , מוריד את הטורים וחוזר לעינייני, וסהכ באמת שניסיתי לקיים דיון ( כבוגר החוג לפילוסופיה של אוניברביטת תל אביב אני אוהב טיעונים טובים) ביהדות טוענים שאם התווכחת אם מישהו והוכחת לו שאתה צודק לא חמדת כלום,וההפך אם למדת משהו חדש זה הדבר הטוב . איזהו חכם הלומד מכל אדם. אז למדתי שאני לא מסכים עם רוב הדברים שענו לי אבל לפחות למדתי שלרוב העונים לא נח עם המהלך של הישיבה עם המשותפת - וזה חיובי מבחינתי.
מחילה ממי שעיצבנתי או העלבתי בשוגג,
בריאות איתנה, מינימום שיעולים והרבה מוסיקה ואומנות כולל נינה המלכה סימון (ורד)(ורד)

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
למה כל כך קשה לך לדייק בעובדות?
אולמרט הורשע בדיוק באותם אישומים שיש נגד ביבי.
עד כאן עובדות.
כתבת נכון שראש הממשלה יכול לכהן עד גזר דין חלוט.
מסכים איתך וכל עוד שזה החוק אז צריך לכבד אותו.
אישומים בדיוניים או לא ?
בשביל זה צריך שיהיה משפט.
הציבור הוא לא שופט.
כתבת שהעם הוא הריבון.
זה נכון אבל פה יש נקודה חשובה ומהותית - האם העם הוא הריבון בכל מצב ?
דוגמא - היטלר יימח שמו קיבל רוב בפרלמנט הגרמני בבחירות דמוקרטיות ובשם העם העביר חוקים גזעניים ואנטי דמוקרטים.
האם אתה תומך בחקיקה גזענית ואנטי דמוקרטית ?
אם לא, איך לדעתך אפשר למנוע דבר כזה ? כמובן שאם אתה תומך בזה אז השאלה הזאת מתייתרת.
פה, לדעתי, טמון שורש המחלוקת בין המחנות.
איש יקר, זוהי מדינה יהודית, חוק השבות הוא חוק גזעני בעיניך? אין דמוקרטיה אחת זהה לחברתה. וגם הגבלת זכותי להיכנס לקניון ללא בידוק היא הפרת זכות יסוד דמוקרטית של חופש תנועה ומרחב אישי. אז מה?.מערכת המשפט שלנומשונה מהאמריקנית ושונה מהאנגלית והצרפתית. מערכות משטר שונות וכולם דמוקרטיות. רק בארץ שינוי מעמד היועץ המשפטי הוא פגיעה ב"דמוקרטיה" משל דמוקרטיה היא קולה - אותו טעם בכל העולם. . כל החלטה שהרוב מקבל במסגרת ערכיו היא תקינה למעט חריגים נדירים שגורמים לאפלייה לא מידתית ונטולת הקשר זולת אפלייה. לדוגמא, הערך של מדינה יהודית נותן גושפנקא לאפלייה המובנית של חוק השבות. וטוב לי עם זה. הגדרת המדינה כיהודית היא גזענית לכאורה, וטוב לי עם זה. החופש הוא בין הגבולות הערכיים שאני מגדיר.. באמריקה מי שנולד באמריקה מקבל אזרחות- למה? ככה זה הקנה מידה הטריטוריאלי שלהם. זכותם.
תבין, הריבון הוא העם בכל מחיר. לא קשור הנאצים לעניין. אף אחד לא מבין יותר מהעם מה טוב לעם , וזה מתגלה בבחירות חופשיות- דמוקרטיה פרוצדורלית שנובעת מחופש דיבור ומחשבה והבעת דיעה מהותיים. המדרון החלקלק שאתה רומז עליו שיש מי שיודע יותר טוב מה טוב והוא נטול אינטרסים וממש מלאך השם - סו הסכנה לעבר פאשיזם והמלך הפילוסוף האפלטוני. דיקטטורה של חבורת " ידענים" מצומצמת.ואין כאן מקום לפרט.
לגבי נתניהו והמשפט, כל בר דעת מבין שהאישום בפרשת בזק וואלה הוא דמיוני, וגם בכתב האישום הוציאו את החשד לפרסום אוהד. ככה שיש לנו לחכות למשפט שנקווה שיהיה צודק. אולמרט, ותבדוק אותי, איבד את הרוב הפוליטי לכן ירד מכיסאו. וגם העדות המוקדמת של טלנסקי , שבדיעבד יש להצטער עליה כי היא מנוגדת למנהל תקין ומוכיחה את רמיסת הזכויות מצד מערכת המשפט, היא גמרה את כהונתו מבחינה מוסרית כלפי רוב חברי הכנסת. גם שולה זקן העוזרת אוטנתית תרמה את חלקה בתיאורים מוחשיים ועסיסיים- אף אחד לא מאשים את נתניהו שלקח כסף לכיסו. וגם עניין המתנות שצורפו מכמה אנשים לייצר כאילו נפח הוא לכל היותר מנהלי. אבל, ישפוט השופט .
כמו שכתבתי אני מסיים את הדיון ומקווה שבבחירות הבאות במהרה הכרעת העם תהיה יותר ניצחת. סליחה אם העלבתי או פגעתי במישהו , זאת לא הייתה כוונתי , פשוט בויכוח יש אמיתויות שאין להתעלם מהם כדי שהויכוח יהיה אמיתי וחופשי. בריאות לכולם.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
רוי.
שירתתי בלבנון, בעזה ובשטחים הרבה יותר מכל מיני ימנים מתלהמים שהחזיקו מטאטא בשירות הצבאי, וקוראים לכסח את הערבים
על מזה בדיוק מעיד?!

אני בדיוק הניגוד שלך.
והייתי בלבנון, שטחים, עזה והר דב.
3 שנים סדיר. 19 שנה מילואים. 5 שנים המשכתי להתנדב.
צלש (יחידתי) ממלחמת לבנון השניה.
נו אז? מאי נפקא מינה.

אד.
מה הפיתרון שלך, לאיזה טמבל שהוא אכן חולה, אבל שם פס! ולא רוצה להיכנס לבידוד או מעבר.

פריום.
וואי וואי, אני כמו שוקרון.
ההזמנה שלך עדיין בתוקף?
: -)
אגב, מזה לעזאזל הבית הורוד ??

נסמך בצידו.
לטעמי, צדקה/תרומה... תשמרו לעצמכם.
לא לפרסם.
https://giveback.co.il/project/56176

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני פשוט לא סומך על המנהיגים שלנו שאחרי שמצב החירום ייגמר הם לא ימשיכו להשתמש באמצעים פסולים, אנטי דמוקרטיים ברגע שהגבול נפרץ הוא כבר לא יחזור למצבו התקין וזו פגיעה בחופש ובדמוקרטיה.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אין ספק שאתה מגזים יחד עם הדאגה המוצדקת שלך. ברגע שהסכימו לביומטרי , והטכנולוגיה השימושית שלנו היא חלק מאיתנו נפרצו כל הגבולות. ואני אישית נגד הביומטרי וחושב שבארץ אין הבמה אמיתית של זכויות הפרט. נקווה שישימו בלמים ותהיה ביקורת למהלך. אגב, אתה גם נגד מצלמות ברחוב? שאלה אמיתית לא מתחכמת.

המאגר הביומטרי מסוכן בעיקר אבל לא רק בגלל האפשרות שלו להיפרץ והוא אכן כבר נפרץ באופן חלקי.
מצלמות בשטח ציבורי אינן דומות בשום דבר לחדירה למידע פרטי, ואנחנו יודעים בדיוק המידע של מי מעניין את אלו שמקבלים את ההחלטות לחדור לטלפונים של אזרחים.
החומרה כאן היא כפולה ומכופלת כי זה התבצע תוך עקיפה של הפרלמנט וועדותיו בידיעה ברורה שלשרשות המבצעת אין שם רוב וזה כמובן נוגד את המהות של דמוקרטיה.
תוך שבוע לא יהיה אדם שלא חשוד בקירבה לחולה קורונה ויהיה תירוץ לחדור לטלפונים של כולם. פוליטיקאים, שופטים, אנשי צבא, משטרה, כולם.
וזה רק צעד אחד משורה של צעדים שהפכו את המדינה לדיקטטורה תוך כמה ימים.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אני פשוט לא סומך על המנהיגים שלנו שאחרי שמצב החירום ייגמר הם לא ימשיכו להשתמש באמצעים פסולים, אנטי דמוקרטיים ברגע שהגבול נפרץ הוא כבר לא יחזור למצבו התקין וזו פגיעה בחופש ובדמוקרטיה.
זה כמובן נכון ואתה צודק לחלוטין, אבל לא צריך לחכות עד אז,
בוא נזכור שזהו החודש שבו ניתן לאדם אחר שאינו המנהיג המכהן מנדט להרכיב ממשלה.
אין ספק שאמצעי המעקב והחדירה לפלאפונים ישמשו בדיוק כדי לחבל בנסיונות להרכיב ממשלה וזו כאמור כבר לא דמוקרטיה.
אנחנו בכל זאת חיים כאן כבר כמה שנים ורואים את ההתנהלות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
המאגר הביומטרי מסוכן בעיקר אבל לא רק בגלל האפשרות שלו להיפרץ והוא אכן כבר נפרץ באופן חלקי.
מצלמות בשטח ציבורי אינן דומות בשום דבר לחדירה למידע פרטי, ואנחנו יודעים בדיוק המידע של מי מעניין את אלו שמקבלים את ההחלטות לחדור לטלפונים של אזרחים.
החומרה כאן היא כפולה ומכופלת כי זה התבצע תוך עקיפה של הפרלמנט וועדותיו בידיעה ברורה שלשרשות המבצעת אין שם רוב וזה כמובן נוגד את המהות של דמוקרטיה.
תוך שבוע לא יהיה אדם שלא חשוד בקירבה לחולה קורונה ויהיה תירוץ לחדור לטלפונים של כולם. פוליטיקאים, שופטים, אנשי צבא, משטרה, כולם.
וזה רק צעד אחד משורה של צעדים שהפכו את המדינה לדיקטטורה תוך כמה ימים.
אכן, צריך לפקוח עין שבעתיים ... בחיי שהסיטואציה מורכבת....

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
למדתי שאני לא מסכים עם רוב הדברים שענו לי אבל לפחות למדתי שלרוב העונים לא נח עם המהלך של הישיבה עם המשותפת - וזה חיובי מבחינתי.
עם ההרכב הנוכחי של המשותפת אני מתנגד לשבת אבל בהחלט הייתי רוצה נציגות של ערבי ישראל בממשלה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
יאללה , מוריד את הטורים וחוזר לעינייני, וסהכ באמת שניסיתי לקיים דיון ( כבוגר החוג לפילוסופיה של אוניברביטת תל אביב אני אוהב טיעונים טובים) ביהדות טוענים שאם התווכחת אם מישהו והוכחת לו שאתה צודק לא חמדת כלום,וההפך אם למדת משהו חדש זה הדבר הטוב . איזהו חכם הלומד מכל אדם. אז למדתי שאני לא מסכים עם רוב הדברים שענו לי אבל לפחות למדתי שלרוב העונים לא נח עם המהלך של הישיבה עם המשותפת - וזה חיובי מבחינתי.
מחילה ממי שעיצבנתי או העלבתי בשוגג,
בריאות איתנה, מינימום שיעולים והרבה מוסיקה ואומנות כולל נינה המלכה סימון (ורד)(ורד)

סוף טוב הכל טוב, ואולי אתה פילוסוף פורץ דרך.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור