הרבה יותר מדאיג מהקורונה, האם הדמוקרטיה מאחורינו ?

מצב
הנושא נעול.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לא בציניות כלל, אשמח אם תסביר מדוע רזרבות המט"ח לא נותנות אוויר לנשימה לגרעונות תקציביים, כי זה לפחות מה שאני חשבתי, ו"התהלכתי עם חזה מורם" ואולי אני טועה......אני חוזר, אני לא ציני.(ורד)

רזרבות מטח מיועדות למימון גירעון במאזן התשלומים , כאשר היקף היבוא גדול מהיקף היצוא.
הן לא מיועדות למימון פעילות גירעון תקציבי, כאשר סך הכנסות המדינה נמוכות מהוצאות המדינה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
היכן התקרהנתי ואיזה דיעה ימנית אתה מכבד? אין לי עניין בכבוד אלא בתשובה. איך יזבק מקדמת את הרעיון הציוני. בבקשה.
אין לי עניין לענות לך מכיוון שהדעות שלך מבוססות קודם כל על שינאה של ערבים ושמאלנים, אם נהיה טיפה גנרים אז סביר שאתה שונה גם אשכנזים, תל אביבים והומואים.
תרגיש טוב שניצחת בוויכוח ואף אחד לא ענה לך עיניינית כולל אותי, ביי!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
אני אענה לך, אתה חושב שגנץ (שהיה החייל מס' 1 ) פחות אוהב את המדינה ממך?...... או בלוגיקה אחרת, נראה לך שהוא יפגע "בשערה משערות המדינה" בכל קונסטלציה שהיא ? ......אבקש דו שיח ברגוע.
אני מבין את העמדה שלך. אבל לטעמי זו עמדה שגורסת שעצם תפקידו של אדם מעיד על כוונותיו רצונותיו ומהותו. ולא כך. אני ממזמן לא מאמין בצבא כמהותו של הצבר היהודי. גנץ הלך לצבא כי שם מצא את ייעודו האישי. מישהו אחר הלך לכלכלה, חברת חדמל, ירקן וכולי. אין שום משמעות לעניין. יאיר גולן סגן הרמטכל נמצא במפלגה שהוציאה את המילה ציונות מהמצע שלה. אתה קולט? מאיר דגן ראש המוסד רקח מזימות עם ליאון םאנטה מהסיאייאיי האמריקאי נגד ראש ממשלה מכהן. גנץ, יעלון אשכנזי הם בני אדם , כרגע הם נמצאים במצב אישי תועלתני שגובר על שיקול דעתם.גם הויכוח אשכנזי- ברק- גלנט מראה שהמערכת הצבאית עמוסה בפוליטיקה תככים ומזימות ואלוף בצבא לע רואה את העולםצכמו סגמ מורעל. לית מאן דפליג שהם שיקרו לבוחרים שלהם, ואני לא רומז שגנץ הצטרף לדאעש, אבל ממי שמגדיר את עצמו ציוני ופטריוט אתה מצפה למשהו בסיסי כמו...לא נשענים על תומכי טרור , פשוט ברור ובלי פסיכולוגיות. אגב, לא הצבעתי ביבי, כי בגירוש מעזה חיכה עד להצבעה האחרונה להתנגד ואני ציפיתי ממנו לאמת פשוטה וברורה מההתחלה- לא מגרשים יהודים מביתם בארץ ישראל. נקודה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני מבין את העמדה שלך. אבל לטעמי זו עמדה שגורסת שעצם תפקידו של אדם מעיד על כוונותיו רצונותיו ומהותו. ולא כך. אני ממזמן לא מאמין בצבא כמהותו של הצבר היהודי. גנץ הלך לצבא כי שם מצא את ייעודו האישי. מישהו אחר הלך לכלכלה, חברת חדמל, ירקן וכולי. אין שום משמעות לעניין. יאיר גולן סגן הרמטכל נמצא במפלגה שהוציאה את המילה ציונות מהמצע שלה. אתה קולט? מאיר דגן ראש המוסד רקח מזימות עם ליאון םאנטה מהסיאייאיי האמריקאי נגד ראש ממשלה מכהן. גנץ, יעלון אשכנזי הם בני אדם , כרגע הם נמצאים במצב אישי תועלתני שגובר על שיקול דעתם.גם הויכוח אשכנזי- ברק- גלנט מראה שהמערכת הצבאית עמוסה בפוליטיקה תככים ומזימות ואלוף בצבא לע רואה את העולםצכמו סגמ מורעל. לית מאן דפליג שהם שיקרו לבוחרים שלהם, ואני לא רומז שגנץ הצטרף לדאעש, אבל ממי שמגדיר את עצמו ציוני ופטריוט אתה מצפה למשהו בסיסי כמו...לא נשענים על תומכי טרור , פשוט ברור ובלי פסיכולוגיות. אגב, לא הצבעתי ביבי, כי בגירוש מעזה חיכה עד להצבעה האחרונה להתנגד ואני ציפיתי ממנו לאמת פשוטה וברורה מההתחלה- לא מגרשים יהודים מביתם בארץ ישראל. נקודה.
איכס!

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רזרבות מטח מיועדות למימון גירעון במאזן התשלומים , כאשר היקף היבוא גדול מהיקף היצוא.
הן לא מיועדות למימון פעילות גירעון תקציבי, כאשר סך הכנסות המדינה נמוכות מהוצאות המדינה.
ומה קורה אם מפנים כסף זה למימון גירעון תקציבי ? לדוגמא בעיתות חירום?......עכשיו אני חושב על זה ......כל הכסף למימון העלויות הנוכחיות בעקבות וירוס הקורונה יבואו מיתרות מטבע החוץ ?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
אין לי עניין לענות לך מכיוון שהדעות שלך מבוססות קודם כל על שינאה של ערבים ושמאלנים, אם נהיה טיפה גנרים אז סביר שאתה שונה גם אשכנזים, תל אביבים והומואים.
תרגיש טוב שניצחת בוויכוח ואף אחד לא ענה לך עיניינית כולל אותי, ביי!
נשוי לאשכנזיה, מזדהה בשם משפחתו ללא מורא, סביר חהניח שבכפר ערבי אני יגלה יותר הכרות עם באי המקום ממך, אוהב את עמי ולא שונא אף אחד, ולא מתבייש להביע את עמדתי גם אם לא נחמד לך לשמוע. . חולה על תל אביב ולפעמים חולה ממנה. גר בגבעתיים מעוז השמאל וההומואים. ועוד מילה לגבי אהבה, מונח נזיל , בוא נתערב שיש לי בכרטיס אשראי יותר תרומות לנזקקים מאשר לך..סתם תחושה.
הא, וגם אומן מתחיל , תתפלא , הנה קח תפרסם בפייסבוק שלך אזהרה מפני אומן שלא חושב כמו הממסד , מוכן למכור ציור גם לך . באמת.
https://www.shookroon.com/

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בוא נתערב! אני החודש תרמתי לבית הוורוד 2000₪

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
כתבת :
"מר אומרט תועד ונאשם בקבלת שוחד מעטפות כסף לכיס, כלפי ואליבא כולי עלמא נתניהו מואשם במשהו תקדימי עולמי נסיוני ובכתב האישום הורדיו את קבלת השוחד כי ..אין שוחד. גם בעניין המתנות צירפו מספר אנשים על מנת שזה יעשה רושם- אין להם קייס ומנדלבליט ניצן אשכנזי עוד ידובר על מניעהם כשיפורסמו ההקלטות מפרשת אשכנזי הרפז".

ועכשיו העובדות :
1. אולמרט הורשע רק בזכות הקלטות שנשלפו בשלב האחרון של המשפט.
עד לשלב הזה, זה היה מילה נגד מילה אבל למנהיג הדגול שלך לא הפריע לקבוע כבר בשלב החשדות , הרבה לפני שהוגש כתב האישום, שאולמרט לא יכול לנהל את ענייני המדינה במקביל לעיסוק המשפטי.
אבל ביבי יכול, כי ביבי זה " משהו אחר".
2. בכתב האישום אין אישום בשוחד ?
איזה פילטר התקנת בראש שלך ?
גם אני רוצה פילטר כזה שהכל וורוד וסבבה.
צירפתי עבורך משהו צבעוני . מזהה את האישום "שוחד" ?
3. אתה מטיל דופי ורומז שבכירים במערכת המשפט והיועץ המשפטי לממשלה, מינוי של ביבי, לוקים במניעים פסולים ולכן הוגש כתב האישום.
יש לך סימוכין להאשמות החמורות האלה או שאתה פטור ורשאי להטיל רפש ללא שום רסן רק משום שזה לא מתאים לדיעותיך ?
יענה לך רק דבר אחד, ואהבתי את חמורות הסבר שלך , דימיינתי אותך כותב עם מבט זועף של אריה גולן... אבל באמת, אם בפרקלעטות טוענים שהמינוי של בשר מבשרם 30 שנה בפרקליטות דן אלדד לסגן היועץ הוא פוליטי וסוס טרויאני..אז מה זה אומר?.אם מנדלבליט בעבר טועןצשתופרים לו תיק , נומאז מה זה אומר? אני נותן לך קרדיט שאתה נאיבי אולד פאשון. אבל כמו שאמר זבוטינסקי, אין לי חובה לעמוד דום לצלילי המרסלייז כאשר כייס מנסה לכייס אותי בכיכר. המערכת המשפטית בארץ רקובה ואומרים זאת אנשים שמבינים יותר ממני.
ואיך אתה בדיוק מקדם את העם היהודי?
אתה מעודד פרזיטיות וחיי מסכנות, עם גמ"חים.

מצחיק לראות כנס של מרכז הליכוד, ולהבין ששם לא היו מפק"צים ביחידות עילית.
במיוחד אלה שעושים שיתופים כמו וירוסים בפייסבוק, עם שגיאות כתיב שיאללה נפוצץ את השמאלנים והערבים.
הנה יצא המרצע מהשק. תמשיך . תוציא את הדעות שלך האמיתיות גרבוז. מעניין שגלנט, נתניהו, אוחנה וכולי לא היו קרביים. גם לא עוזי דיין. השמאל המילטריסטי החלול. מצד אחד ליברלים פאציפסטיים מצד שני חובבי גנרלים סמכות וסדר. מרתק.
אבל לשם הויכוח, במרכז של המשותפת היו מפקצים? הטיעון שלך מצחיק,גזעני וכאחת מבסס את רוב טיעוניי לגביי המהות של השמאל הישראלי. תמשיך. בבקשה!!

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נשוי לאשכנזיה, מזדהה בשם משפחתו ללא מורא, סביר חהניח שבכפר ערבי אני יגלה יותר הכרות עם באי המקום ממך, אוהב את עמי ולא שונא אף אחד, ולא מתבייש להביע את עמדתי גם אם לא נחמד לך לשמוע. . חולה על תל אביב ולפעמים חולה ממנה. גר בגבעתיים מעוז השמאל וההומואים. ועוד מילה לגבי אהבה, מונח נזיל , בוא נתערב שיש לי בכרטיס אשראי יותר תרומות לנזקקים מאשר לך..סתם תחושה.
הא, וגם אומן מתחיל , תתפלא , הנה קח תפרסם בפייסבוק שלך אזהרה מפני אומן שלא חושב כמו הממסד , מוכן למכור ציור גם לך . באמת.
https://www.shookroon.com/
אומנות של אומן שאני לא מתחבר אליו אני בד״כ פחות אוהב, לדוגמה נינה סימון שממש אהבתי אבל אחרי שראיתי תכנית עליה ולא התחברתי לאישיות הפסקתי לשמוע...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
בוא נתערב! אני החודש תרמתי לבית הוורוד 2000₪
ניצחת אותי החודש, אבל השנה תרמתי קצת יתר. טוב לדעת שאתה תורם. זה חשוב . רק הערת אגב, אני צריך לתרום יותר אבל קצת מתקמצן ...מה לעשות. שיים אחרונות הפרנסה קצת כבדה...אומן מתחיל משבר גיל הארבעים שנמשך.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
אומנות של אומן שאני לא מתחבר אליו אני בד״כ פחות אוהב, לדוגמה נינה סימון שממש אהבתי אבל אחרי שראיתי תכנית עליה ולא התחברתי לאישיות הפסקתי לשמוע...
נינה סימון היא מלכה. האומנית היחידה שחוצה את ההגדרות בין גבר לאישה באומן. לטעמי יכולה להיות ברשימת אומני הגז הכי גדולים ללא קשר למינה. גרמה לי לצייר יותר טוב.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
גם אני די התבאסתי מזה שהוא נדרש היה להיתמך ע"י המגזר הערבי .....אבל .....הוא יתמוך בתושבי שדרות מפני האיום העזתי לא פחות מנתניהו (אולי אפילו יותר-לך תדע) ......ואני משוכנע שגם אתה חושב כך למרות כל שכתבת.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נינה סימון היא מלכה. האומנית היחידה שחוצה את ההגדרות בין גבר לאישה באומן. לטעמי יכולה להיות ברשימת אומני הגז הכי גדולים ללא קשר למינה. גרמה לי לצייר יותר טוב.
בגדול היא היתה אישה אלימה ואומנות שבאה מאלימות לא עושה לי טוב.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
גם אני די התבאסתי מזה שהוא נדרש היה להיתמך ע"י המגזר הערבי .....אבל .....הוא יתמוך בתושבי שדרות מפני האיום העזתי לא פחות מנתניהו (אולי אפילו יותר-לך תדע) ......ואני משוכנע שגם אתה חושב כך.
נתניהו כושל בדרום. אבל רוברטס היקר, יש קווים שלא חוצים..ועובדה שגנץ עצמו נשבע שלא יילך עם בלד רקח תעל ושאר יררקות. לפעמים יש משמעות גם לנראות. זה כמו שאני יחזיר לך חוב עם כסף שגנבתי. בערך ואתה מבין את כוונתי.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
גם אני אוהב מינימליזם.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נתניהו כושל בדרום. אבל רוברטס היקר, יש קווים שלא חוצים..ועובדה שגנץ עצמו נשבע שלא יילך עם בלד רקח תעל ושאר יררקות. לפעמים יש משמעות גם לנראות. זה כמו שאני יחזיר לך חוב עם כסף שגנבתי. בערך ואתה מבין את כוונתי.
אני מבין את שאתה אומר לגבי ההבטחות וכאלה אבל אתה יודע מה באמת חשוב.....מה הוא יעשה עבור תושבי עוטף עזה "ביום הדין" - כמטאפורה על כל עניין בטחוני שהוא יידרש לו.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
כשמאלן חופש ביטוי זר לך, אז לידיעתך, אני מביע דיעה שלא מוצאת חן בעיניך ותתווכח איתה. בעסה לחיו. במדינה חופשית הא... " מי נתן לך זכות.." אתם מבינים?

שנאה מובילה לסבל, תדע כאשר היא תחזור אליך, קיצוניות לכל כיוון היא רעה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ומה קורה אם מפנים כסף זה למימון גירעון תקציבי ? לדוגמא בעיתות חירום?......עכשיו אני חושב על זה ......כל הכסף למימון העלויות הנוכחיות בעקבות וירוס הקורונה יבואו מיתרות מטבע החוץ ?

צריך להבחין בין גירעון לבין מימון תקציבי.
גירעון זה כמו דוח רווח והפסד של חברה.
מימון תקציבי זה כמו דוח תזרים מזומנים של חברה.
חברה צריכה להיות רווחית אבל גם חיובית מבחינת תזרים מזומנים.
חברה שהיא רק רווחית אבל עם תזרים מזומנים שלילי עלולה למצוא את עצמה בפשיטת רגל (או נרכשת עי מתחרה). למשל, חברה שלקחה הלוואות למימון השקעה בציוד ולא מצליחה להחזיר את ההלוואות כי הרווח לא מספיק.
חברה שיש לה תזרים מזומנים חיובי אבל היא לא רווחית לא תשרוד גם כן לאורך זמן כי התזרים החיובי לא נובע מהפעילות העסקית העיקרית שלה. לדוגמא, הלוואת בעלים לחברה תיצור תזרים מזומנים חיובי גם כאשר החברה בהפסדים.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
אני מבין את שאתה אומר לגבי ההבטחות וכאלה אבל אתה יודע מה באמת חשוב.....מה הוא יעשה עבור תושבי עוטף עזה "ביום הדין" - כמטאפורה על כל עניין בטחוני שהוא יידרש לו.
לא יעשה כלום כל עוד המשותפת היא בת בריתו. ועוטף עזה זה כבר כל הארץ כמעט. אבל אני כנראה מפספס את ההסהר של הנקודה שלי. ואין עניין לחזור עליה, לפחות לא התנגשנו - שאלת עניתי וחלילה. אוטופיה במונחים של הפוסט הזה

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
659
נקודות
113
שנאה מובילה לסבל, תדע כאשר היא תחזור אליך, קיצוניות לכל כיוון היא רעה.
לא מסכים אתך, אבל אני בטוח שהדלאי למה היה מסכים , אז אתה במצב טוב...בערך...

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור