הכבלים הטובים בעולם!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אותי,כצרכן,יצרן שאין לו אג'נדה כלשהי פשוט לא מעניין אותי
אני מעריך שלכל יצרן יש אג'נדה, שלרוב כוללת למכור את המוצרים שלו, ולפעמים גם שייהייו טובים.

למה אתה מתכוון ב"אג'נדה" בהקשר זה?
מהי האג'נדה של סילטק?
אם תיתקל במוצר טוב שאתה לא יודע על האג'נדה של הייצרן שלו, או שהייצרן מדבר שטויות אבל מייצר דברים טובים (יש מלחינים וציירים כאלה, למשל), לא תירכוש?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
עמיר,

הפוסט האומלל הזה כבר צבר 13 עמודים. אם זה היה תלוי בי (והינה סיבה טובה למה זה לא תלוי בי) הוא היה ננעל וכבר מזמן.

בפתיח של התגובה האחרונה שלי התייחסתי למחשבות הסובייקטיביות שלי. מחשבות,שבעניין האגנדה,פורסמו ברבים פה באתר למשל בעניין של פילפס,למשל בעניין של פורטה פרו של קוס ועוד אחרים.

לשאול עכשיו מהי האגנדה של סילטק ועוד מפרי המקלדת שלך - נו באמת ממש מיותר הרי היה פה על זה שיח לא קצר בכלל.

אם תיתקל במוצר טוב שאתה לא יודע על האג'נדה של הייצרן שלו,
הרב גוגל אמור לספק את הצרכים שלי לידע אם לא יצליח - סביר מאוד שלא ארכוש.
שהייצרן מדבר שטויות אבל מייצר דברים טובים
לא אמרתי שמה שסילטק מסבירים או לא ממש מסבירים באתר שלהם זה דברי אלוהים חיים... את השאר הסברתי פוסט המקורי.

נשתמע.

מנחם

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ak1 א'גנדה זו מילה קצת כבדה לי טכנולוגיה יותר מסתדר לי אני מאמין,שלחברות אזוטריות וקטנות כמו סילטק, ANALASYS PLUS ,קובלה סוסנאה וכו' לא מסתמכים, על כמויות מסחריות להם עדיף ,האיכות ולאו דווקא מה שעומד מאחורי הטכנולוגיה שלהם משמש אותם, תמיד לפרסום אני מאמין שלחברות אלה ויצא לדבר בתערוכות איתם יש את קהל הלקוחות האיכותי שלהם. יש להם את המוניטין שלהם הם גם יותר איכותיים מחברות גדולות כי הם יותר קטנים סילטק זו חברה בה יש 60 עובדים הכל נעשה בעבודית יד (חבר טוב היה בסיור במפעל ) ככה בקרת האיכות גבוהה יותר ויש יותר תשומת לה לכל כבל וכבל, קח למשל וואן דאן הול חברה מצוינת אבל ענקית שמריצה כבלים בצורה מסחרית יותר ,או אודיוקווסט אותו דבר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
עבודת יד זה לא תמיד טוב..
מה שחשוב זאת בקרת איכות אוטומטית (וגם ידנית אולי בנוסף)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר,

הפוסט האומלל הזה כבר צבר 13 עמודים. אם זה היה תלוי בי (והינה סיבה טובה למה זה לא תלוי בי) הוא היה ננעל וכבר מזמן.

בפתיח של התגובה האחרונה שלי התייחסתי למחשבות הסובייקטיביות שלי. מחשבות,שבעניין האגנדה,פורסמו ברבים פה באתר למשל בעניין של פילפס,למשל בעניין של פורטה פרו של קוס ועוד אחרים.

לשאול עכשיו מהי האגנדה של סילטק ועוד מפרי המקלדת שלך - נו באמת ממש מיותר הרי היה פה על זה שיח לא קצר בכלל.

הרב גוגל אמור לספק את הצרכים שלי לידע אם לא יצליח - סביר מאוד שלא ארכוש.

לא אמרתי שמה שסילטק מסבירים או לא ממש מסבירים באתר שלהם זה דברי אלוהים חיים... את השאר הסברתי פוסט המקורי.

נשתמע.

מנחם
הגם אתה במצנזרים? למה לסגור שירשורים, למעט במיקרים סופר-קיצוניים? אבל בעצם לא באמת מעניינים אותי התירוצים של מי שחושבים שייש להם הזכות/החובה לנהל שיחות ומעשים של אחרים. הסיבות ברורות, וכולן בעצם ואריאציות על שליטה, שיפוטים וצדקנות. נעזוב זה..

ישבתי וקראתי את כל הפוסט (לא כל השירשור) על ה-Koss Porta Pro, שהמילה אג'נדה אינה מוזכרת בו, דרך אגב, ועדיין לא ברור לי, גם לאור הכתוב שם וגם לאור הכתוב כאן, למה אתה מתכוון כשאתה כותב "אג'נדה". אולי גם זה במסגרת ה"מחשבות הסובייקטיביות" שלך?

אם אתה מוצא דברים בגוגל על המוצר, זה לאו דווקא שייך לאג'נדה של המוצר או הייצרן, אלא לאג'נדות השונות של הכותבים.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ak1 א'גנדה זו מילה קצת כבדה לי טכנולוגיה יותר מסתדר לי אני מאמין,שלחברות אזוטריות וקטנות כמו סילטק, ANALASYS PLUS ,קובלה סוסנאה וכו' לא מסתמכים, על כמויות מסחריות להם עדיף ,האיכות ולאו דווקא מה שעומד מאחורי הטכנולוגיה שלהם משמש אותם, תמיד לפרסום אני מאמין שלחברות אלה ויצא לדבר בתערוכות איתם יש את קהל הלקוחות האיכותי שלהם. יש להם את המוניטין שלהם הם גם יותר איכותיים מחברות גדולות כי הם יותר קטנים סילטק זו חברה בה יש 60 עובדים הכל נעשה בעבודית יד (חבר טוב היה בסיור במפעל ) ככה בקרת האיכות גבוהה יותר ויש יותר תשומת לה לכל כבל וכבל, קח למשל וואן דאן הול חברה מצוינת אבל ענקית שמריצה כבלים בצורה מסחרית יותר ,או אודיוקווסט אותו דבר.
בלי קשר לכבדות/קלות של המילים, אג'נדה וטכנולוגייה הם דברים במרחבים שונים, לא חלופות באותו מרחב.

לי נראה שכל מה שאנחנו עושים כרגע זה פרשנויות לגבי החברות. אנחנו רואים חברה קטנה, מייצרת בעבודת יד, מתמחרת גבוה וייש לה קהל לקוחות מסויים.

כשמסתכלים על זה, אפשר להסיק מסקנות מאוד שונות עד הפוכות.

למשל, לגבי עבודת יד:
  • אפשר לומר שעבודת יד זה מתור שאיפה למושלמות ותשומת לב לכל פריט.
  • אפשר לומר שעבודת יד היא פחות טובה ועקבית מעבודת מכונה, שאינה זקוקה לתשומת לב ו/או לריכוז, אינה שוכחת כלום, אינה פונקציה של כמה שתו אתמול ועם מי רבו היום וכד', ושהחברה משתמשת בעבודת יד בגלל שאין לה מספיק תקציב למכונות טובות.
  • אפשר לומר שעבודת יד מדברת מאוד לאנשים מסוג מסויים, שרוצים להרגיש מיוחדים ומטופלים-אישית, כך שזה חלק ממארג התדמית.
וכך לגבי כל פרט ופרט. אין לנו דרך לדעת למה ומתוך מה החברה בחרה בעבודת יד, ולא בטוח שמה שמספרים לנו, אם מספרים, זו הסיבה האמיתית או סיפור תדמיתי, או שפשוט כך זה יצא במיקרה.

ואם מדברים על אמונות בהקשר כזה, אני מאמין שלב העניין במוצרי אודיו (ובכל דבר, בעצם) זה התיכנון הספציפי, לא רק הטכנולוגייה. איך המהנדס/המתכנן לקח את הטכנולוגיות והיידע (שיכולים להיות נחלת הכלל) ויישם אותם בצורה כזו שקיבל משהו מעבר למה שאחרים יכולים לעשות, עם אותן טכנולוגיות או אפילו עם טכנולוגיות שתיאורטית הן טובות יותר.

עמיר

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
yanifarsi

אני מסכים איתך. מאחר ואני חטאתי בהכנסת המילה אג'נדה שסוחבת את הפוסט הזה למקום אחר הדברים שכתבת הם בעצם הבהרת הכוונה שלי - גם אם לא התכוונת לזה.

עמיר,

הבנת? להרבה חברות,כולל אלה שציינתי בפוסט הקודם,יש "אג'נדה" (ואללה מילה אומללה) כלומר הם לא סתם מיצרים מוצר כי יש משהו שיקנה אותו אלה יש להם כוונה חזון מטרות ואמצעים להגיע למטרות ולשאוף לחזון.
המטרה לעשות כסף היא לא סוד ואיננה בזויה כלל ועיקר ואכן משותפת לכל מי שמגיע לשוק ומציע את מרכולתו. הבידול נעשה,לא רק אבל גם,באמצעות החזון המטרות והדרכם להגיע אליהן ואתה יושע בדיוק כמוני שהיצרנים כן חושפים את המידע הזה. הוא הוא אמת טהורה או אמונה או סתם אמירה שיווקית - כל אלה יפים ובמקומם את השיקול צריך כל אחד מאיתנו לעשות עם עצמו.

לגבי עבודת יד: אם זה טוב או לא טוב זו החלטה שלנו שצריכה לעבור את מבחן המציאות באמצעות האוזניים. אבל יצרנים בהחלט מתגאים ומציינים את זה ופה באתר יש כמה וכמה סרטונים של יצרנים שאפשרו להציץ לתהליך היצור ולהראות שרובו נעשה בעבודת יד זה,כנראה,חשוב ליצרנים ולא כנראה חשוב לנו כצרכנים. את השיםוט -כאמור - אם זה טוב או לא אם זה מוצלח או לא כל אחד יעשה עם עצמו בעזרת האוזניים שלו - זה בטח לא ערובה להצלחה וגם לא מתכון לכישלון.

מנחם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אותי,כצרכן,יצרן שאין לו אג'נדה כלשהי פשוט לא מעניין אותי.
אם יש ליצרן אג'נדה אני יכול לשפוט אותה רק באמצעות האוזניים שלי ובוודאי שאין טעם להווכח,בינינו ועם היצרן,על נכונות או תקפות האג'נדה שלו.
ניקח את סילטק כדוגמא: יש להם אג'נדה לכן יענינו אותי - כצרכן. אם שמעתי את האינטרקונקטים שלהם ולפי האוזניים שלי התוצאה טובה -אז: האג'נדה שלהם היא עוד פלוס שאסמן במסכת ההחלטות לרכוש או לא לרכוש. אם שמעתי ולמיטב אוזני לא נשמעו טוב - אז האג'נדה שלהם תהייה גם כן פלוס הפעם לטובת הלא לרכוש.
לא לרכוש (ובטח שלא אם לא האזנתי לאינטרקונקטים בעולם) וגם להווכח עם היצרן על האג'נדה שלו זה כבר מתחיל להיות מטופש.... :(

מנחם.
מה אתה אומר בעצם??????????

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ak1 אין ספק שפני לשלום חבל שחברך ,שניצל זה הבעיר את השרפה מתעסק אכשיו, בלכבות אותה בצורה חד צדדית.
איזה שרפה! זה ששניצל חושב שסילטק זו עבודה בעיניים ,הבעיר רק שריפה אצלך (וגרוד קל שלא שורף אצל רוזי), לא עסוק בלכבות כלום !מותר לי בינתיים לחשוב כאוות נפשי ,זו פעולה מעניינת לחשוב ,למה שלא תנסה פעם.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אוי באמת חברה אתם באמת יכולים לקחת את הדברים איך שאתם רוצים ,אבל אתם בכח מיצרים ספקות לכל דבר שנראה ומשדר יוקרה אם סילטק, שמתוך ניסיון של חבר מאוד טוב שהיה במפעל וראה את הנפשות הפועלות שם זה דבר "שאפשר לומר שעבודת יד היא פחות טובה ועקבית מעבודת מכונה, שאינה זקוקה לתשומת לב ו/או לריכוז, אינה שוכחת כלום, אינה פונקציה של כמה שתו אתמול ועם מי רבו היום וכד', ושהחברה משתמשת בעבודת יד בגלל שאין לה מספיק תקציב" זה מה שנקרא לבחוש בדלי עם *** (סליחה על הביטיו) שיצא ריח הלא שבנאדם קונה לדוגמא עוגיות ורשום עליהם ביתיות עבודת יד זה בטח יותר טוב ממפעל ,שלש 4 טון בצק. חברה עמכם הסליחה אבל הניגזרת ממפעל בוטיק אזיטורי שעובד עם 60 עובדים בעבודת יד זה חזון של פרפקציוניזם ואיכות גבוהה.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
שניצל לי נראה שסילטק חספה את המערכת שלך במערומיה שקול להחליף את הכול כולל שקעים (אני אפילו בצחוק לא הייתי אומר שסילטק זו עבודה בעיניים זה רק מוסיף לך כמה 000000 לאופי ) ובעיניין לחשוב לקח לך הרבה זמן עד שהגבת לי נראה שאתה חושב ל א ט ל א ט ל א ט ל א ט ל א ט ל א ט

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
להרבה חברות,כולל אלה שציינתי בפוסט הקודם,יש "אג'נדה" (ואללה מילה אומללה) כלומר הם לא סתם מיצרים מוצר כי יש משהו שיקנה אותו אלה יש להם כוונה חזון מטרות ואמצעים להגיע למטרות ולשאוף לחזון.
אוקיי, "חזון" זו כנראה המילה והמקובלת בתחום, אבל אני לא כל כך בטוח שלכל חברה יש/הייה חזון ו"אנחנו מאמינים" וכאלה לפני שהגיעו אנשי השיווק ואמרו שלכל חברה צריך להיות. בהרבה מיקרים זה משהו מומצא, post-mortem, ולא בטוח שעשו את התהליך של לרתום וליישר-קו עם כל אנשי החברה על הדברים האלה, אלא זה נשאר מן השיווק ולחוץ.

אני לא בטוח גם שאם דברים נעשים בעבודת יד והייצרנים מתגאים בזה כלפי חוץ זה אומר משהו -- אפילו לא אם זה חשוב לייצרנים או לא. הכל במסגרת הפרשנויות שלנו כצופים.

גם את השיפוט -- אם בעזרת האזניים ואם העזרת המוח השטוף -- אנחנו לא עושים ברמת עבודת-יד מול עבודת-מכונה, אלא ברמת התוצאה בלבד. ישנה אפילו אפשרות שמוצר שעקרונית הוא נפלא יישפט על ידינו כעלוב כי מי שהרכיב אותו ביום שני שתה יותר מדי ביום ראשון, והתופעה ידועה.

אישית -- אותי כל הדברים האלה לא מעניינים, בין אם הם אמירות "אמיתיות", "שיווקיות" או "סתמיות", ובין אם השיגו את התוצאות בעזרת טכנולוגייה והרכבה במכונה או תישאול של רוח רפאים טכנולוגית בעת סיאנס ועבודת-יד מלווה בתפילה, העיקר התוצאה.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אוי באמת חברה אתם באמת יכולים לקחת את הדברים איך שאתם רוצים ,אבל אתם בכח מיצרים ספקות לכל דבר שנראה ומשדר יוקרה אם סילטק, שמתוך ניסיון של חבר מאוד טוב שהיה במפעל וראה את הנפשות הפועלות שם זה דבר "שאפשר לומר שעבודת יד היא פחות טובה ועקבית מעבודת מכונה, שאינה זקוקה לתשומת לב ו/או לריכוז, אינה שוכחת כלום, אינה פונקציה של כמה שתו אתמול ועם מי רבו היום וכד', ושהחברה משתמשת בעבודת יד בגלל שאין לה מספיק תקציב" זה מה שנקרא לבחוש בדלי עם *** (סליחה על הביטיו) שיצא ריח הלא שבנאדם קונה לדוגמא עוגיות ורשום עליהם ביתיות עבודת יד זה בטח יותר טוב ממפעל ,שלש 4 טון בצק. חברה עמכם הסליחה אבל הניגזרת ממפעל בוטיק אזיטורי שעובד עם 60 עובדים בעבודת יד זה חזון של פרפקציוניזם ואיכות גבוהה.
כל אחד ונקודת המבט שלו. אני לא מנסה להציג אותך כאידיוט בגלל נקודת המבט שלך, אנא אל תנסה לעשות את זה לי. טוב לא ייצא מזה, רק חבורת זבל... :)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
שניצל לי נראה שסילטק חספה את המערכת שלך במערומיה שקול להחליף את הכול כולל שקעים (אני אפילו בצחוק לא הייתי אומר שסילטק זו עבודה בעיניים זה רק מוסיף לך כמה 000000 לאופי ) ובעיניין לחשוב לקח לך הרבה זמן עד שהגבת לי נראה שאתה חושב ל א ט ל א ט ל א ט ל א ט ל א ט ל א ט
Hey hey hey, חבר, עברת למצב התקפה וליריות לכל הכיוונים אחרי שהתלוננת קודם על חירחור מלחמות. בוא נאט את הקצב? לא כל מי שחושב אחרת ממך הוא אידיוט, וגם למערכת של שניצל במערומיה אין מה להתבייש מול אף מערכת בסביבה. אני לא יודע איזו מערכת יש לך (את שלי אני לא מפרסם), אבל לאט לאט, בבקשה.

עמיר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ak1 אל תיהיה לי פה שוטר או עורך דין אני מבקש ממך ,הפוסט הוא לשניצל ששוב מתגרה יכול להיות שהוא משלם לך טוב בעד הסינגור, אני עד לפני ששוב הוא פנה אלי ,כתבתי בצורה תרבותית אז כדאי שתרגיע את מי שצריך ואל תיהיה לי פה ,מנהל הפורום

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ak1 אל תיהיה לי פה שוטר או עורך דין אני מבקש ממך ,הפוסט הוא לשניצל ששוב מתגרה יכול להיות שהוא משלם לך טוב בעד הסינגור, אני עד לפני ששוב הוא פנה אלי ,כתבתי בצורה תרבותית אז כדאי שתרגיע את מי שצריך ואל תיהיה לי פה ,מנהל הפורום
לא פניתי אליך כמו שוטר או מנהל או עורך דין -- ממש לא!
סך הכל ניסיתי להרגיע -- ואת הפוסט של שניצל ראיתי רק אחרי שכתבתי לך את שתי התגובות הקודמות.
לא רציתי שנחזור למצב של מלחמה על כלום.

עמיר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
זה ברור אבל אתה רואה את הלך הדברים אני מתכתבים בצורה תרבותית ושניצל "מכה בדשא בשביל לעורר את הנחשים" לא נשמע לך טוב סילטק לא קרה כלום, אל תזלזל מעל דפי הפורום על חברת היי אנד זה מוציא אותך קטן וחבל

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
זה ברור אבל אתה רואה את הלך הדברים אני מתכתבים בצורה תרבותית ושניצל "מכה בדשא בשביל לעורר את הנחשים" לא נשמע לך טוב סילטק לא קרה כלום, אל תזלזל מעל דפי הפורום על חברת היי אנד זה מוציא אותך קטן וחבל
כנראה שרק עכשיו הוא ראה את הפוסט שלך מאתמול והגיב אליו..
בכל מקרה, אין בעייה, אם אתם רוצים לריב, תיהנו :)

הריב ממילא לא על סילטק או על כבלים, כי אתם לא מדגימים כרגע אחד לשני איך נשמע א' מול ב', אלא לכל אחד יש סאונד אחר בראש, בהתייחסות לאיך זה נשמע במערכת שלו ובייחס לכבלים אחרים במערכת שלו.

אז הריב הוא על עד כמה רלוואנטי מה שייש לאחר בראש, בלי שום דרך לקבוע/לשפוט/להתייחס או בכלל, שזה ויכוח מקושקש למדי ומבוסס-אגו בלבד, אבל אפשר להמשיך בו לאין-סוף.

אז היות ואני לא שוטר, לא עורך-דין ולא מנהל הפורום, אני מפנה את השטח :)
אתם יכולים להמשיך לריב, להבין שאתם מתעסקים בקקי ולהשלים, או כל ואריאצייה אחרת שתעלה בדעתכם.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור