הכבלים הטובים בעולם!

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בוקר טוב!

אני רואה שקמת על צד ימין והטון השתנה לחלוטין. אני שמח בשבילך!

הצורה שבה כתבת עד עכשיו לא נראתה כמו "הסתייגות" או הערכה גדולה או "כבוד לניסיון".

ולא הייתי חופר כאן באר -- בטח היית יורק בה דבר ראשון. ולהצית בארות? נשמע כמו המצאה מוזרה, אלא אם מדובר בבארות נפט. עדיין לא זכיתי להגיע לבאר כזו, אבל אם אי פעם אגיע, אתה יכול להיות בטוח שלא אצית אותה.

ואכן שניצל לא נצרך לעזרתי ולא ביקש אותה.

עמיר

אתה פשוט לא מסוגל הא?
שום יכולת דחיית סיפוקים,איפוק,הבלגה.
איזו אובססיה!
כנראה שאין סיכוי שאי פעם ישתנה אצלך משהו ואתה דן את כולנו לסבול את ההצפה וההשתלטות שלך עם חשבונות אישיים מטופשים בכל שרשור כאן. ממש בלתי נסבל הדבר הזה.
וזה בכלל לא משנה שעל פניו ככל הנראה במפגש פנים אל פנים אתה אדם נחמד ואינטלגנט. האישיות האינטרנטית שלך מאוד לא נעימה ומאוד מכבידה. יש סיכוי שאי פעם תפנים מזה משהו ותשחרר קצת? נהיה מאוד מעיק כאן בזכותך ונדמה שזה לא ממש מזיז לך. תראה איך החרבת עוד שרשור (או שמא שוב תענה לי ותסביר שלא אתה התחלת?)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,473
נקודות
113
אתה פשוט לא מסוגל הא?
איזו אובססיה!
כנראה שאין סיכוי שאי פעם ישתנה אצלך משהו ואתה דן את כולנו לסבול את ההצפה וההשתלטות שלך עם חשבונות אישיים מטופשים בכל שרשור כאן. ממש בלתי נסבל הדבר הזה.
וזה בכלל לא משנה שעל פניו ככל הנראה במפגש פנים אל פנים אתה אדם נחמד ואינטלגנט. האישיות האינטרנטית שלך מאוד לא נעימה ומאוד מכבידה. יש סיכוי שאי פעם תפנים מזה משהו ותשחרר קצת? נהיה מאוד מעיק כאן בזכותך ונדמה שזה לא ממש מזיז לך. תראה איך החרבת עוד שרשור (או שמא שוב תענה לי ותסביר שלא אתה התחלת?)
בבת ים לא אומרים "החרבת " אלא "חירבת".

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
בוקר טוב לכולם
כאחד שהעלה את הפוסט על הכבלים של סילטק אני רוצה להגיב לשני אנשיםפה
1. AK1 אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני בטח לא מתלהב מסיסמאות Where science meets music מה נראה לך שאני ילד שמתלהב מאימרות וסיסמאות מה אתה בכלל יודע על סילטק על איך היא מיצרת ומה עומד מאחורי הטכנולוגיה של הכבלים שלהם הידיים שלך קלות על המקלדת ואתה לרגע לא חושב מה אתה כותב שמעת אותם התנסת איתם קראת ביקורות עליהם א ז הנה לך עצה תחשוב טוב לפני שאתה יורה כי זה לא עושה אותך בדיוק חכם בשביל למלות פה את הפוסטים בדברי אבל וריקנות זה עושה אותך לא פחות מאשר האשמה שלך לגבי רוברט
2. שניצל ידידי אני לא יודע אם מה אתה עובד אבל יכול להיות שאם שידכת סילטק למערכת שלך אז הכבל הראה את החסרונות של המערכת שלך שזה קורה לא פעם אין ביקורת אחת בעולם על סילקט שקוראת לו כבל סתום אז נכון הביאו לך לשמוע צעצוע חדש מבית JORAMA שקימים אולי שבוע ואתה מתלהב וקוטל את כל האחרים ,לא יודע מה שמעת עם סילטק או איזה מערכת יש לך להגיד דברים חסרי מקצועיות רק מראה על חוסר ידע ובגרות עם כל הכבוד
3.זו ביקורת מאתר שנקרא HIFIUNLIMITID אתר מאוד שקוף וניטרלי זוהי ביקורת על הכבלים של סילטק 770 תלמדו משהו

The highs are magically smooth, extended as high to near dog's hearing frequencies, and yet have just the right amount of texture to make high hats and cymbals sound real. The mids are full bodied, and vocals just about to "pop" out of the three dimensional sound stage palpably, set
further back. The bass goes very low and is uber tight, with excellent transient response when portraying up right bass instruments, making musical note to note highly discern able. The result is realistically effortless refinement, combined with some of the best transient response. The micro/macro dynamics response are just equally as strong. In the end, I don't know if I am listening to the limits of the speaker cable, or the limits of my system? I personally feel this cable is capable of so much more than I can describe here, in the context of the "right" system. After all, this cable's pricing belongs to a much, more elite class of audio category as it's naturally respected partners. Certainly, this is the very best speaker cable I've ever came across so far till this date!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
אתה פשוט לא מסוגל הא?
איזו אובססיה!
אני אענה לך, רק כדי שלא תרגיש שלא מתייחסים אליך, מסכן.

אין שום סיכוי שיישתנה אצלי משהו לפי ה-specs שאתה ודומיך מגדירים.
מצטער, לא מעריך את מי שחושב שזכותו להכתיב לאחרים איך וכמה להתנהג כסמכות למשהו בכלל, ובוודאי להתנהגות בפרט.

וצורת ההסתכלות שלך על מה מחריב שירשור קצת סלקטיבית כלשהו, לא?

ואם אובססייה -- תסתכל במראה -- אתה לא בדיוק נטול אובססיה בלנסות לשנות אותי ואת התנהגותי האינטרנטית.
אולי תפנים את זה ותשחרר קצת?

אם הייתי לוקח אותך במידה כלשהי של רצינות, התנהגותך הייתה בלתי ניסבלת. היא בוודאי לא קבילה בשום קנה מידה של נימוס שבשמו אתה מבטא את החשבונות האישיים שלך.

אין לי שום חשבון אישי עם רוזי1, אפילו לא עם רונן החוסם, וגם לא איתך, למרות שאתה מזמזם הרבה באיזור שלי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
מה נראה לך שאני ילד שמתלהב מאימרות וסיסמאות
כן
.
מה אתה בכלל יודע על סילטק על איך היא מיצרת ומה עומד מאחורי הטכנולוגיה של הכבלים שלהם
אני מחזיר אליך את השאלה -- מה אתה בכלל יודע על סילטק על איך היא מיצרת ומה עומד מאחורי הטכנולוגיה של הכבלים שלהם?

גם הביקורת שהבאת היא דיעה סובייקטיבית, ללא שום התייחסות למדע, ואין הרבה תוכן מאחריה. את אותו טקסט בדיוק אפשר לכתוב כמעט על כל כבל שהוא, כולל אולי כבל של "תחנה מרכזית"
.
זה לא עושה אותך בדיוק חכם
שום דבר לא יעשה אותי חכם, בדיוק או בערך. אבוד לי.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
יניב,

מה שאני אומר בעצם שלא סילטק באתר שלהם, ולא אתה בפוסטים שלך, הבאתם איזושהי התייחסות למדע מעבר לסיסמה האמורה.

אני לא "צודק" בקשר לזה שלסילטק אין מדע מאחרי הכבלים שלהם -- אני פשוט literally לא יודע -- ועד עכשיו המאקסימום שראיתי זו הסיסמה הריקה ההיא.

אם תיתן הפנייה לאיזשהו מקום שמראה התייחסות מדעית רצינית מצד סילטק (בניגוד לתיאורים כמו "שקוף" ו"גוף מלא"), אין לי בעייה לבלוע את מה שכתבתי עם "בלופ" גדול.

עמיר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,473
נקודות
113
2. שניצל ידידי אני לא יודע אם מה אתה עובד אבל יכול להיות שאם שידכת סילטק למערכת שלך אז הכבל הראה את החסרונות של המערכת שלך שזה קורה לא פעם אין ביקורת אחת בעולם על סילקט שקוראת לו כבל סתום אז נכון הביאו לך לשמוע צעצוע חדש מבית JORAMA שקימים אולי שבוע ואתה מתלהב וקוטל את כל האחרים ,לא יודע מה שמעת עם סילטק או איזה מערכת יש לך להגיד דברים חסרי מקצועיות רק מראה על חוסר ידע ובגרות עם כל הכבוד
3.זו ביקורת מאתר שנקרא HIFIUNLIMITID אתר מאוד שקוף וניטרלי זוהי ביקורת על הכבלים של סילטק 770 תלמדו משהו

ril!
טוב ! למדנו! תודה רבה, אני מאוד מעריך את "גאוות היחידה " שלך ושל רוזי,אין לי גם עניין להכנס לזה עמוק מידי , בקשר למיקצועיות ולבגרות , זה לא המקצוע שלי ,ואני מאוד צעיר , למרות שכפי שנראה ,אתה הרבה יותר צעיר ,אם אתה כותב על זה "תלמדו משהו"

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אתה קשקשן לא פחות מאלה שאתה מעיר להם פה בפורום כאחד שקצת קרא והעמיק ושמע את ההסבר של נשיא סילטק על טכנולוגית הכבלים שלהם אתה יכול להגיד שהם שקרנים רמאים כמו על כל חברה הרי זה קל על המקלדת לכתוב דברים שביודעים אין לך ו לו טיפה ידע על מה שאתה מדבר. הטכנולוגיה של סילטק מבוססת על מחקרים מעולם הרפואה הם ניסו בעזרת מדענים לשלב החדרה של זהב וכסף ביחד החומרים הם יקרים כי גם הכמות גבוהה,יצא לי בשבועיים האחרים להשתתף בפורומים של אודיו בעולם וסילטק חברה מאוד מעורכת נכון יקרה אבל מעורכת

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
אתה קשקשן לא פחות מאלה שאתה מעיר להם פה בפורום כאחד שקצת קרא והעמיק ושמע את ההסבר של נשיא סילטק על טכנולוגית הכבלים שלהם אתה יכול להגיד שהם שקרנים רמאים כמו על כל חברה הרי זה קל על המקלדת לכתוב דברים שביודעים אין לך ו לו טיפה ידע על מה שאתה מדבר. הטכנולוגיה של סילטק מבוססת על מחקרים מעולם הרפואה הם ניסו בעזרת מדענים לשלב החדרה של זהב וכסף ביחד החומרים הם יקרים כי גם הכמות גבוהה,יצא לי בשבועיים האחרים להשתתף בפורומים של אודיו בעולם וסילטק חברה מאוד מעורכת נכון יקרה אבל מעורכת

על מנת להצדיק מחיר גבוה, חייבים לגבות את זה באיזו מדענות שלא מהעולם הזה: פיתוח של NASA, רפואה וכו'...
טיפולים במינוס 400 מעלות וכו'... אחרת זה יהיה סתם כבל וריק מתוכן מבחינה שיווקית.
יש בסופו של דבר הרבה שיווק וממבו ג'מבו.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אם אתה צעיר תתחיל אם מונסטר דגם דגם ונדבר עוד שנה ילד ולא צרים להתמקצע בשביל בגרות ובטח ובטח צריך מקצועיות לבחון כבלים ברמות כאלה ולהשמיץ אותם ללא ידע וניסיון

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
טוב ! למדנו! תודה רבה, אני מאוד מעריך את "גאוות היחידה " שלך ושל רוזי,אין לי גם עניין להכנס לזה עמוק מידי , בקשר למיקצועיות ולבגרות , זה לא המקצוע שלי ,ואני מאוד צעיר , למרות שכפי שנראה ,אתה הרבה יותר צעיר ,אם אתה כותב על זה "תלמדו משהו"

שניצל,
אמרתי לך כבר פעם שאתה גורם נזק לתחום באמירות שלך?
אודיופיל "לא בוגר" כמוני יכול לטעות ולחשוב שכל מה שאומר שניצל הם דברי אלוהים חיים.

בגלל שרק אני ואתה כאן, אז ביננו, אז אתה בטח יודע ,שהרבה ממה שאתה כותב זה סתם התלהבות של רגע,
וגם נכתב בלי לחשוב יותר מחצי פעם.
גלל שכל כך מחזיקים ממך כאן, קח אחריות, תפסיק להתלהם, להתלהב כעולל מכל קונקטור חדש, ולשכתב סלוגנים מפרסומות של קוקה קולה.
הרי למדת כבר שהדרך למוסיקה טובה היא ארוכה ואיטית, והכי חשוב עם הרבה סבלנות, בדיקה , התאמה והעמקה.
אללה, תרגיע וקח אחריות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
לברבר שלא על המיקלדת אפילו יותר קל -- ואין שגיעוט קטיב.

באמת חשוב שסילטק ביססו דברים על מחקרים מעולם הרפואה, שבאמת מאוד רלוואנטיים לסאונד.

אף חולה בעולם לא יהייה מוכן שיטפלו בו בעזרת ציוד שהסאונד שלו לא high-end, כולל סכין המנתח, שלמען החדרתו היעילה הוא צריך להיות מזהב וכסף ביחד ועם צליל שרק סילטק יכולים לתת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,473
נקודות
113
תגיד ? אתה רוצה לריב? בסדר הבנו! מה שכתבת נשמע כמו תגרנות בשוק , אגב מאוד אהבתי את ה-"מעורכת" ,

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
אחד שקצת קרא והעמיק ושמע את ההסבר של נשיא סילטק
הנה -- זה מישהו שמתמצא, לא סתם מישהו כמו שניצל.

להסתדר בשלשות ולעמוד דום בשורות ישרות.
כולם על הבירכיים, להשתחוות יחד, כפות ידים על הריצפה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,403
נקודות
113
על מנת להצדיק מחיר גבוה, חייבים לגבות את זה באיזו מדענות שלא מהעולם הזה: פיתוח של NASA, רפואה וכו'...
טיפולים במינוס 400 מעלות וכו'... אחרת זה יהיה סתם כבל וריק מתוכן מבחינה שיווקית.
יש בסופו של דבר הרבה שיווק וממבו ג'מבו.

בדיוק..

אגב, לרוב.. מדובר על מהנדס שעבד כטכנאי בצעירותו ב-QA ב-Boeing :)

לוקשים, לוקשים, לוקשים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,473
נקודות
113
שניצל,
אמרתי לך כבר פעם שאתה גורם נזק לתחום באמירות שלך?
אודיופיל "לא בוגר" כמוני יכול לטעות ולחשוב שכל מה שאומר שניצל הם דברי אלוהים חיים.

בגלל שרק אני ואתה כאן, אז ביננו, אז אתה בטח יודע ,שהרבה ממה שאתה כותב זה סתם התלהבות של רגע,
וגם נכתב בלי לחשוב יותר מחצי פעם.
גלל שכל כך מחזיקים ממך כאן, קח אחריות, תפסיק להתלהם, להתלהב כעולל מכל קונקטור חדש, ולשכתב סלוגנים מפרסומות של קוקה קולה.
הרי למדת כבר שהדרך למוסיקה טובה היא ארוכה ואיטית, והכי חשוב עם הרבה סבלנות, בדיקה , התאמה והעמקה.
אללה, תרגיע וקח אחריות.
צודק לגמרי ,אבל אתה יודע ,כדי שיזרום קצת דם במחזור הדם של הפורום , האמת היא שאני באמת חושב כמוך!
לא מצליח להתגבר על האופי המחורבן שלי , אבל אני בטוח שאתה יודע שזה לא ככה בדיוק.בל בקשר לנזק אני חולק עליך ,קצת התלהבות מהתחום עוברת גם לחברים,ואני רואה את זה ועוד איך ,לא חושב שיש בזה רע ,ולמה חשוב לך לרסן אותי?נכון אנחנו לא אותו דבר,אבל הנה יש גם כאלו ,אז מה קרה?

נערך לאחרונה ב:

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
חשבתי שיש לי פה עסק עם אנשים מביני עניין אבל אני רואהי שזו חבורת הזבל לא יותר מזה שמנסה לחרחר מלחמות תישארו עם מה שיש לכם כי יותר מזה לא יהיה לכם אתם פשוט ילדים קטנים שלא מבינים כלום חבל לרדת לרמה כזאת

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אין מספיק סולמות בשביל להוריד את כולם מהעצים....

מה קרה לכם?
בא שניצל וסיפר על התרשמותו מכבל כזה או אחר.
לא מתאים לניסיון שלכם או לחוויה שלכם מאותו הכבל?
אז לא מתאים. לא נורא.
אי אפשר לספר שהניסיון שלכם שונה ולספר עליו?
האם כולם חייבים להתרשם אותו דבר ואם לא אז הזולת "לא מבין ואין לו מושג"?

פשוט מיותר ולא מוסיף כבוד.

ארז

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אין מספיק סולמות בשביל להוריד את כולם מהעצים....

מה קרה לכם?
בא שניצל וסיפר על התרשמותו מכבל כזה או אחר.
לא מתאים לניסיון שלכם או לחוויה שלכם מאותו הכבל?
אז לא מתאים. לא נורא.
אי אפשר לספר שהניסיון שלכם שונה ולספר עליו?
האם כולם חייבים להתרשם אותו דבר ואם לא אז הזולת "לא מבין ואין לו מושג"?

פשוט מיותר ולא מוסיף כבוד.

ארז

כשהבלגן נגמר, הגעת להפריד?
רק יעורר את המהומה מחדש.
מה שתארת אינו מדויק.

מיותר.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אף אחד לא אמר שום דבר רע על הכבל שהציגו פה AK1 התחיל עם מתלהב מסיסמאות כאילו אנחנו קונים לגו חשבתי שיש פה קהילה של אדיופילים אבל זו חבורה שמחרחרת מלחמות לא יותר מזה כבלי סילטק מוצגות בתערוכות שאני הייתי עם ציוד של KREEL ביותר מחצי מליון שקל והם מקשקשים לי על סיסמאות מה רוצים שנביא להם נוסחאות של הכבל סתם ילדים עזוב רד מזה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור