הכבלים הטובים בעולם!

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
יואל לא יודע מה הקשר שלך לשניצל אבל לקחת משפט שלי ולהחסיר ממנו מילים זה ,מכוער איפה הייתם שהוא כתב לי ,שמה שאני כותב זה אינפנטילי אל תיהיה ,סנגור זה עניין שלי מולו נקודה

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
יניב
אין קשר שלניצל, יש קשר לשפה שבה כותבים כאן.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אז כדאי שתתחילו באמת לפרק פה את האחווה ,שיש לכם, כי שניצל לא חסך בכתיבה מגעילה אני פשוט מתבייש שמגיעים לרמה כזאת.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לא עניין של אחווה. נתקלתי במה שכתבת והגבתי על זה.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אני חושב שהפוסט הזה, מוצא כל טוב .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,403
נקודות
113
גם לענין זה הבוגאטי אינה דוגמה טובה. לא מדובר כאן ביצרן איזוטרי, אלא בשפיץ של השפיץ של קונצרן VAG הענק. כל הטכנולוגיה, הידע, הנסיון והמשאבים של האחרון התגייסו לייצר משהו שהשאלה כמה עולה לייצר אותו, פשוט אינה רלבנטית.

מה לגבי Tesla Motors?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,474
נקודות
113
שניצל שכחת את הלא לפני "אמרתי שכל מה שכמותי הוא זבל " אז חכמולוג אל תשנה פה את המשפטים שלי .אתה לא רציו פה בפורום לפחות מבחינתי אז אם אין לך משהו מעניין להגיד אז תתקדם.
לא אומרים בהקשר הזה תתקדם ,אלא ת'קדם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,474
נקודות
113
שניצל שכחת את הלא לפני "אמרתי שכל מה שכמותי הוא זבל " אז חכמולוג אל תשנה פה את המשפטים שלי .אתה לא רציו פה בפורום לפחות מבחינתי אז אם אין לך משהו מעניין להגיד אז תתקדם.
תגיד? חוץ מלכתוב בלוחות , ולהתעופף בעניין הסילטק , מה עשית כאן שאתה כבר מסלק אותי מכאן?מה אני כבר לא מתאים לך כאן? אז מה אם אני חושב שהסילטק שלך כזה או אחר,והרי אמרת שהסילטק חשף חולשות המערכת שלי ,מה אני יעשה? , טעיתי מהתחלה ,ולך תחזור עכשיו אחורה לתקן ,הייתי צריך להתחיל מסילטק ,ועליו לבנות המערכת ,טעיתי!

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
בשרשור הזה הדברים ,שלך מאוד חלולים ולא מעניינים ,אין לי בעיה עם דעותך איך שלא ,יהיו לגבי חברה כזו או אחרת וכן שניצלון קודם מתחילים עם חיווט אחרי זה עם צמר כבשים ואחרי זה מערכת נסה והיווכח בהצלחה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
בשרשור הזה הדברים ,שלך מאוד חלולים ולא מעניינים ,אין לי בעיה עם דעותך איך שלא ,יהיו לגבי חברה כזו או אחרת וכן שניצלון קודם מתחילים עם חיווט אחרי זה עם צמר כבשים ואחרי זה מערכת נסה והיווכח בהצלחה
תראה, יניב, אני מניח שראית שאני לא נגדך, וניסיתי להרגיע כאן, אבל בבקשה, אל תעבור את גבול הטעם הטוב.

יחסית למה שאני מכיר ולמה שחטפתי באופן אישי משניצל, ,הוא הגיב אליך מאוד בעדינות, וגם זה לאחר התגרויות חסרות טעם/סיבה מצידך.

חוצמזה,אם תסתכל על תרומתו של שניצל לשירשור, כולל הפוסט הראשון, אז, עם כל הכבוד לתגובות שלך כאן, אתה לא בכיתה שלו משום בחינה, וכנראה שמה שהוא הספיק לשכוח מהיכרותו והתנסותו באופן אישי וישיר בנושאי מערכות ואודיו וכבלים וכל הקשור אליהם, כולל דברים שראוי לשכוח, זה כנראה יותר ממה שתספיק ללמוד בחייך, אפילו אם אתה צעיר.

אתה לא חייב לכבד אף אחד באופן פומבי, ולחשוב בפנים אתה יכול מה שאתה רוצה, אבל זה לא לעניין לזלזל בפומבי במישהו שבבירור מעל הרמה שלך.

למחשבה.

עמיר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
סליחה ak1 איך אתה קובע בכלל שהוא יותר מנוסה ממני , אם אתה בכלל לא מכיר אותי מי אתה שבכלל תסיק מסקנות כאלו עלי אתה לא יותר מסנגור זול של שניצל אם אתה רוצה להפוך את זה לאישי אז קדימה ,הוא מעל לרמה שלי ואני עוד חשבתי שאתה אינטילגנט שתדע להרגיע את הרוחות לשני הצדדים אני מגיל 12 בתחום אז אל תגיד לי צעיר . הוא הגיב לך ממש בעדינות .מה זה איום אני לא מבין אתם סתם לא יותר משני מאפיונרים נקודה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
סליחה ak1 איך אתה קובע בכלל שהוא יותר מנוסה ממני , אם אתה בכלל לא מכיר אותי מי אתה שבכלל תסיק מסקנות כאלו עלי אתה לא יותר מסנגור זול של שניצל אם אתה רוצה להפוך את זה לאישי אז קדימה ,הוא מעל לרמה שלי ואני עוד חשבתי שאתה אינטילגנט שתדע להרגיע את הרוחות לשני הצדדים אני מגיל 12 בתחום אז אל תגיד לי צעיר . הוא הגיב לך ממש בעדינות .מה זה איום אני לא מבין אתם סתם לא יותר משני מאפיונרים נקודה
בוא נעצור את זה כאן, בסדר? זה ממילא לא מוליך לשום מקום חיובי.

עמיר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ועוד איך ,עד שהלקוח שלך יתעורר.

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16

מגיל 12 עד הלום זה יותר נסיון משניצל באופן יחסי לגילו ;)
דווקא חשבתי שלמפיונרים יש מערכת ערסית בסגנון של boss (lol)
אני מציעה למען יישור ההדורים וכבוד החברים הנכבדים טסט ישיר בין הכבלים עם פאנל של עוד 2 אובייקטיביים (אולי רוברט ועוד חסיד נייטרלי חד שמיעה ) לאתגר והמפסיד מזמין את כולללללם לבירה בלאובלומס
יאללה תשתחררו חאלס סכינים חסר צרות בעולם ? תהינו לחיים ...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
ועוד איך ,עד שהלקוח שלך יתעורר.
שניץ, התפקיד שלך בעסק הזה הוא לישון ולא להתעורר, והחלק שלי זה להתבאס שעבדתי לא בזול אלא בחינם :(

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
זה כל כך לא מתאים לי להגיע לרמה כזאת מפוסט שהתחיל בנסיון להשוות בין שני כבלים הפך למסע השמצות על סילטק ועלי
בושה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,551
נקודות
113
זה כל כך לא מתאים לי להגיע לרמה כזאת מפוסט שהתחיל בנסיון להשוות בין שני כבלים הפך למסע השמצות על סילטק ועלי
בושה

יניב, כבוד לך, לנסיונך ולמערכת שלך, אך אולי תעשה קורס פיסוק מזורז? תודה לאל, שגיאות כתיב (וכתב) אין אבל קורס הבעה בכתב לא היית עובר. הנה מקום טוב להתחיל בו: http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=11677

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113

אין מצב שהשניצל לא רצוי פה בפורום,מקסימום אתה יכול לפרוש.
מפה תכתוב מה שאתה רוצה.זה לא כל כך משנה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,474
נקודות
113
רק רציתי לאמר שיש הבדל גדול ביין "רציו" ל "רצוי", האם ברורים לך ההבדלים?למה אתה מתכוון אם ה"תתקדם",? האם ל-זוז לי מהעיניים?
או לשדרג המצב?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,727
נקודות
113
רק רציתי לאמר שיש הבדל גדול ביין "רציו" ל "רצוי", האם ברורים לך ההבדלים?למה אתה מתכוון אם ה"תתקדם",? האם ל-זוז לי מהעיניים?
או לשדרג המצב?
הרציו שלי אומר שרצוי לך לישון בשירשור הזה :)

התשובות לא ישנו לך כלום ממילא.
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור