הכבלים הטובים בעולם!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
צודק לגמרי ,אבל אתה יודע ,כדי שיזרום קצת דם במחזור הדם של הפורום , האמת היא שאני באמת חושב כמוך!
לא מצליח להתגבר על האופי המחורבן שלי , אבל אני בטוח שאתה יודע שזה לא ככה בדיוק.בל בקשר לנזק אני חולק עליך ,קצת התלהבות מהתחום עוברת גם לחברים,ואני רואה את זה ועוד איך ,לא חושב שיש בזה רע ,ולמה חשוב לך לרסן אותי?נכון אנחנו לא אותו דבר,אבל הנה יש גם כאלו ,אז מה קרה?

ההתלהבות היא דבר מבורך.

ההגזמה שלך לפעמים בתיאור המצוינות של מוצר מסוים או החריינות של מוצר אחר היא שמפריעה לי.

לא יודע, אני למדתי מניסיוני שאין משהו שהוא טוב אבסולוטית מאחר באותם טווחי מחיר (למעט חריגים נדירים), וכמעט תמיד יש סוג של פשרה בכל מוצר.

כמובן יש את נושא ההתאמה והטעם, שמי כמוך יודע הוא רחב ושונה ממערכת למערכת ובמיוחד מאוזן לאוזן.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יש לי הרגשה שיניב ,שועל פורומים מנןסה ביותר.
עם ניסיון רב באודיו,ונהנה גם מאש.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אם אתה קורא להעמיד אנשים בפורום הנל על טעותם אש אז בחרתה בבן אדם הלא נכון

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
ההתלהבות היא דבר מבורך.

ההגזמה שלך לפעמים בתיאור המצוינות של מוצר מסוים או החריינות של מוצר אחר היא שמפריעה לי.

לא יודע, אני למדתי מניסיוני שאין משהו שהוא טוב אבסולוטית מאחר באותם טווחי מחיר (למעט חריגים נדירים), וכמעט תמיד יש סוג של פשרה בכל מוצר.

כמובן יש את נושא ההתאמה והטעם, שמי כמוך יודע הוא רחב ושונה ממערכת למערכת ובמיוחד מאוזן לאוזן.
כפי שכבר כתבתי כאן קודם, פרץ ההתלהבות הזה הוא מקסים, משובב נפש ובעיקר מאוד משכנע, הבעיה מתחילה כשהוא חוזר בפרקי זמן שונים ובכל פעם לגבי כבל אחר. וזה מותיר, אותי לפחות, קצת מבולבל.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אצלי הסילטקים לא מנחיתים את העוצמה ביחס לכבלים אחרים אלא ההיפך. אולי זה בגלל שאין להם סיכוך.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אף אחד לא אמר שום דבר רע על הכבל שהציגו פה AK1 התחיל עם מתלהב מסיסמאות כאילו אנחנו קונים לגו חשבתי שיש פה קהילה של אדיופילים אבל זו חבורה שמחרחרת מלחמות לא יותר מזה כבלי סילטק מוצגות בתערוכות שאני הייתי עם ציוד של KREEL ביותר מחצי מליון שקל והם מקשקשים לי על סיסמאות מה רוצים שנביא להם נוסחאות של הכבל סתם ילדים עזוב רד מזה
האם אתה קרוב משפחה של הטכנאי קרמר?מה רצית לכתוב כאן?האם החתול רץ לך על המיקלדת?
זבדה הבחור שועל לוחות למכירה , שכאילו קיבל עלינו עצבים שאנחנו חבורת זבל,הוא כנראה נצר לאב מרוקני ואם קורדיה=עצבני ,אבל לא יודע למה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום שניצל, יש לי דיבור איתך !!! - לא יתכן מצב , שבמשך ויכוח כל כך נחמד על נושא אינטרקונקטים ,אין לי את הידע/יכולת לתרום ולו מילה אחת להעשרת שרשור זה .

החלטתי שאני נרשם לקורס אינטרקונקטים דרך המכון להכשרת מהנדסים מטעם משרד העבודה והתעסוקה . בחודשים הקרובים אתאמן ימים כלילות ........ואהיה התלמיד הכי חרוץ בכיתה .

כשאחזור לכאן עם התעודת הרשמית - "אינטרקולוג מוסמך " ויתפתח שרשור מעיין זה – I will kick ass .:),,,,,,,;)

בברכה רוברט (עצבני לא פחות )

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
... SILTECH גם חברה ברמה מטורפת שמסתתר מאחוריה המון מדע
יש הרבה מדע מאחורי הכבלים האלה הם עשויים מזהב וכסף ברמה גבוהה מאוד
יניב,

מה שקרה כאן הייה, מבחינתי:
  • ראיתי שאתה מתייחס יותר מפעם אחת למדע שמאחרי הכבלים של סילטק
  • הנחתי שאם יש הרבה מדע שם, הם ייהייו הראשונים לפרט לגביו -- זה עשוי לתת להם ייתרון שיווקי אדיר, במיוחד כשייש טענה רווחת שכבלים זה עניין שרלטני
  • חיפשתי באתר שלהם ומצאתי רק חומר ההיפך-ממדעי
  • כתבתי לך שכל מה שמצאתי שהזכיר מדע הייה ה-slogan שלהם
  • כתבתי שזה בסדר גמור להתלהב מהסאונד, אבל אם משהו מההתלהבות מבוסס על המדע האדיר-כביכול שייש שם, הייתי מציע לשקול פעמיים
  • לא התקפתי אותך, לא התקפתי את סילטק ואמרתי במפורש שמבחינתי זה בסדר להתלהב מהסאונד שלהם
  • הגבת בצורה די מתלהמת וצירפת ציטוט מאוד לא מדעי
  • עניתי לך ברוח דבריך, ומייד אחר כך הוספתי פוסט שמנסה לפנות אליך שוב בשיחה רגילה, לא בהתלהמות
  • אמרתי שאני לא יודע אם יש/אין מדע מאחרי כבלי סילטק (לא שאני יודע שאין), ושאם תתן הפנייה לחומר מדעי, אבלע את דברי
  • מכאן והלאה המשכת בסיגנון חבורת הזבל
בעצם, מבחינתי, יצא שלא היטלתי שום ספק באיכות הסונית של סילטק, רק ב"מדע" שמאחריהם, בלי לומר שאין, רק שאני לא מצאתי, אבל בתגובה זכיתי רק להתלהמויות, שלחלק מהן הגבתי בהתאם. לא הייתה כאן שיחה בכלל.

שים לב, בבקשה:

• בשום נקודה לא עירערתי על האיכות הסונית של סילטק -- לא שמעתי מוצרים שלהם ולא אחווה דיעה בלי ששמעתי.
  • הרבה חברות כבלים משיגות תוצאות שנשמעות מצויין גם בלי לספר סיפורים על מדע, כך שהסיפורים האלה אינם תנאי לאיכות
אם אתה רוצה לחזור לעניין המדע מאחרי סילטק ולתת הפניות לחומר מדעי שלהם, מצויין.
אם לא, אין חובה.

רציתי שתדע שלא יצאתי נגדך אישית בכל העסק, ושאין לי נגדך שום דבר אישי.
התגובות הציניות מצידי היו תגובות להתבטאויות שלך, וניסיתי להחזיר את הדברים למסלול שיחתי.

בכל מקרה, נראה לי שהמוניטין של סילטק לא הושפע מכל העניין.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
אם אתה רוצה קצת אינופרמציה אז הנה לך

http://www.6moons.com/audioreviews/siltech/2.html

http://www.innerearmag.com/reviews/cables/Siltech_Emperor.shtml מצד ימין טכנולוגיה
תגי שזה סוביקטיבי משהו לא יודע זה דעה של מגזין ויש עוד
אנא, אל תכניס לי מילים לפה, ואין טעם לנחש מה אכתוב. בשביל מה?

אני אומר שהתוכן שם אינו מראה -- או שולל -- הרבה "מדע".

כתוב שם בעיקר שהם התייחסו לאספקטים מסויימים כמו speed — symmetrical rise/ fall time of a signal, jitter, distortion and microphonics, ונותן תוצאות של מדידות -- על פניהן מרשימות, אבל אין לי מושג איך זה יחסית לחברות אחרות.

לי אישית לא נראה שייש צורך לעשות עניין מיוחד מה"מדע" שם -- די בכך שהתוצאות נשמעות מצויין ונמדדות מצויין.

אם נראה לך שהם זקוקים לחיזוק נוסף של הילה מדעית -- שייהייה, אין בעייה, אבל בינתיים אין הרבה חומר על זה.

עמיר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עמיר ! לדעתי זה לא כוחות .הייתי יורד מזה וזהו , כבר נראה לא טוב!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
יניב -- מה שהייה חשוב לי להבהיר שזה לא שום דבר נגדך ו/או נגד סילטק.

אם יש לנו צורת הסתכלות שונה על חלקו של ה"מדע" בעניין -- זה לא באמת משנה, נכון?

אני אפילו לא אומר שאין מדע מאחרי הכבלים של סילטק, רק שאין תיעוד מובהק לעניין.

כך שבעצם כל ה"ויכוח" הגדול שייצא פה זה רק על מידת התיעוד-כלפי-חוץ של המדע של סילטק.
לא ויכוח ממש חשוב -- נכון? לא משהו להיעלב/להעליב בגללו, נכון?

האם נוכל להפסיק כאן ולעשות שלום? (ורד)

בברכה!
עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
את רוברט,שהצטרף באחרונה לפורום,אני מכיר למעלה מ 20 שנה.
מוזר שדרכינו נפרדו לתקופה ארוכה מאוד.
ההינו אז רווקים עם המון זמן פנוי לתחביב שהלך והשתרש.

בינתיים התחתנו,ילדים,עבודה-וכול אחד פנה לדרכו.

אלדר,ברמה האישית,שווה להכיר את הבחור,ולא לחינם הנני מליץ יושר לגביו.
הוא באמת אוהב לחקור,ולתהות בנושאים הטכנים.
ולא לחינם מקצועו-מהנדס.

אני יכול לספר לך,שלפני 20 שנה,והוא יאשר-הביא 2 מערכות מחו"ל,רמקולים של THIEL ואפוג'י,והגברה של ארגון,וחלק ניכר מהזמן,כולל בניה של מתקן לצורך כך,עסקנו בהשוואות A ל B.

זו תפיסתו האמיתית,הוא בוחן וחוקר דברים,אולי עם קצת פחות סנטימנטים ורגש שאליהם אנו רגילים.

למעשה,רק לפני חודש בשרשור שעלה פה,הבנתי שהוא זה הוא,ובמיוחד עלפי סגנונו.

איתן.

אין זה מקובל "שהנחתום יעיד על עיסתו " אז תודה גדולה לאיתן (gtr) שהיה לי לסנגור ומליץ יושר בפורום שהאג'נדה שלי לא כל כך מקובלת בו (בלשון עדינה ).

ובאווירת הנוסטלגיה ....... כשהכרתי את איתן הוא היה איש המכירות הראשי של Best Buy המיתולוגית ששכנה בסמוך לצומת הרחובות דרך פתח תקווה והרכבת .

כשאני שומע לעיתים קרובות את המושג "אומנות המכירה " ......עם דגש על אומנות אז איתן הוא האדם הראשון שעולה לי בראש .......עם הקשבה,נחמדות , ואורך רוח שבדרך כלל קשה לפגוש במחוזות הסטריאו והאינטרקונקט.

אני חושב שאם איתן יחזיר "עטרה ליושנה" ויחזור לתחום המכירות באודיו הפער בין "עוסק בתחום" ושאינו , יכול להצטמצם לאללה.

.........ושוב תודה על המילים החמות - רוברט :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
QUOTE=roberts;189386]אין זה מקובל "שהנחתום יעיד על עיסתו " אז תודה גדולה לאיתן (gtr) שהיה לי לסנגור ומליץ יושר בפורום שהאג'נדה שלי לא כל כך מקובלת בו (בלשון עדינה ).

ובאווירת הנוסטלגיה ....... כשהכרתי את איתן הוא היה איש המכירות הראשי של Best Buy המיתולוגית ששכנה בסמוך לצומת הרחובות דרך פתח תקווה והרכבת .

כשאני שומע לעיתים קרובות את המושג "אומנות המכירה " ......עם דגש על אומנות אז איתן הוא האדם הראשון שעולה לי בראש .......עם הקשבה,נחמדות , ואורך רוח שבדרך כלל קשה לפגוש במחוזות הסטריאו והאינטרקונקט.

אני חושב שאם איתן יחזיר "עטרה ליושנה" ויחזור לתחום המכירות באודיו הפער בין "עוסק בתחום" ושאינו , יכול להצטמצם לאללה.

.........ושוב תודה על המילים החמות - רוברט :)[/QUOTE]

איתן הג'ירף האילם היה צריך להיות מרצה בתחום,
מדעי ההתנהגות והכבוד לזולת.
אבל מה לעשות,ליבו בטונרים......:) :לב:

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ak1 אין ספק שפני לשלום חבל שחברך ,שניצל זה הבעיר את השרפה מתעסק אכשיו, בלכבות אותה בצורה חד צדדית. לגבי מדע או לא מדע מאחורי כל טכנולוגיה עומד מדע מסוים לגבי תיעוד מה אתה רוצה שאני יביא לך תמונות מהמפעל של מבחנות שעולה מהם עשן לבן בו ניהיה קצת ריאליסטים וניתן אימון לחברות קטנות ואזוטריות כמו סילטק "לא כולם רמאים" צריך מדי פעם גם לתת אמון בכל מיני דברים בחיים אבל לא משנה הבהרתה את הנקודה החיובית שלך וזה בסדר
לילה טוב

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
ak1 אין ספק שפני לשלום חבל שחברך ,שניצל זה הבעיר את השרפה מתעסק אכשיו, בלכבות אותה בצורה חד צדדית. לגבי מדע או לא מדע מאחורי כל טכנולוגיה עומד מדע מסוים לגבי תיעוד מה אתה רוצה שאני יביא לך תמונות מהמפעל של מבחנות שעולה מהם עשן לבן בו ניהיה קצת ריאליסטים וניתן אימון לחברות קטנות ואזוטריות כמו סילטק "לא כולם רמאים" צריך מדי פעם גם לתת אמון בכל מיני דברים בחיים אבל לא משנה הבהרתה את הנקודה החיובית שלך וזה בסדר
לילה טוב
עזוב, חבר, אין צורך להביא כלום. אם תביא, מה כבר יקרה? העולם יתהפך? סילטק יישמעו יותר טוב?
סתם ניתפסתי לעניין כי הייה נדמה לי שמאוד הדגשת אותו, וזה נראה לי לא אופייני לחברות כבלים.
נעזוב? :)

גם על שניצל אין מה להתעצבן יותר מדי -- סך הכל אמר את דעתו. כבר יש מספיק שמתקיפים אותו בלי שום פרופורצייה לשום דבר -- בטח ראית אפילו כאן.

ברגע שמדובר על ענייני טעם ומה נשמע יותר טוב (==טעם), הוויכוחים לא מגיעים לשום מקום, כי אין שום סיבה/דרך להעדיף טעם אחד על משנהו.

אפילו כשמדברים על עניינים מדעיים כבייכול, לא תמיד הוויכוחים מגיעים למקום משמעותי, למרות שאמורה להיות דרך להעדיף שיקולים מסויימים על אחרים.

קח את שניצל ואותי בקלות, תרביץ חיוך בריא והכל בסדר. לא קרה כלום.

עמיר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אחלה :כל-הכבוד:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
]
איתן הג'ירף האילם היה צריך להיות מרצה בתחום,
מדעי ההתנהגות והכבוד לזולת.
אבל מה לעשות,ליבו בטונרים......:) :לב:

היינו מוצאים נחמה פורתא עם ליבו היה לפחות בטנורים (נניח פלסינגו דומינגו ) ........אבל כפי שאמרת הוא בחר בטונרים .......וההפסד כולו שלנו.:עצוב:

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אותי,כצרכן,יצרן שאין לו אג'נדה כלשהי פשוט לא מעניין אותי.
אם יש ליצרן אג'נדה אני יכול לשפוט אותה רק באמצעות האוזניים שלי ובוודאי שאין טעם להווכח,בינינו ועם היצרן,על נכונות או תקפות האג'נדה שלו.
ניקח את סילטק כדוגמא: יש להם אג'נדה לכן יענינו אותי - כצרכן. אם שמעתי את האינטרקונקטים שלהם ולפי האוזניים שלי התוצאה טובה -אז: האג'נדה שלהם היא עוד פלוס שאסמן במסכת ההחלטות לרכוש או לא לרכוש. אם שמעתי ולמיטב אוזני לא נשמעו טוב - אז האג'נדה שלהם תהייה גם כן פלוס הפעם לטובת הלא לרכוש.
לא לרכוש (ובטח שלא אם לא האזנתי לאינטרקונקטים בעולם) וגם להווכח עם היצרן על האג'נדה שלו זה כבר מתחיל להיות מטופש.... :(

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור