בשירות הוד מלכותה: רמקולים מוניטורים - B&W 805S - הביקורת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שיר קטן.

יום שישי והשמש זורחת
בוקר יפה שמתחיל עם מקלחת
לשטוף את הליכלוך והעצבים
לקראת יום חופש רגוע ומקסים.

יום של משפחה וחברים
וארוחת ערב ובילוי נעים.
יום של קדושה ורגיעה
ולא ויכוח על קופסאת עץ שחורה.

אז אנא מכם ידידי היקרים
הרגיעו מיד את העצבים
שלא חלילה אנצל את יכולתי
לערוך את כל מה שנראה לא איכותי.

ובנימה אישית תתוכחו! אבל בכייף.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
שיר קטן.

יום שישי והשמש זורחת
בוקר יפה שמתחיל עם מקלחת
לשטוף את הליכלוך והעצבים
לקראת יום חופש רגוע ומקסים.

יום של משפחה וחברים
וארוחת ערב ובילוי נעים.
יום של קדושה ורגיעה
ולא ויכוח על קופסאת עץ שחורה.

אז אנא מכם ידידי היקרים
הרגיעו מיד את העצבים
שלא חלילה אנצל את יכולתי
לערוך את כל מה שנראה לא איכותי.

ובנימה אישית תתוכחו! אבל בכייף.

(Y)

נמר גדול, נמר מפחיד!
אנא אותי אל תטריף! :)

עמיר

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אני שואל את עצמי מתי מישהו כבר יבצע המתת חסד לשרשרור הזה?

שאלות שצריכות להישאל:

- האם מישהו מקוראי הפורום השכיל אפילו קצת מהשרשור הזה? (בואו נגיד מעמ' 10 ואילך)
- האם נאמרות בו תובנות חשובות שכדאי לפתח?
- מדוע כשאני גולש בפורומים בחו"ל אני כמעט ולא נתקל בוויכוחים שגולשים למי מבין יותר, מי אובייקטיבי יותר, מי נטול אינטרסים יותר, מי שחצן יותר, למי יש מערכת טובה יותר וכו' וכו'? למה פה זה על כמעט בסיס יומי?

והשאלה שהכי צריכה להישאל היא "למה זה מגיע לנו?"

(לנו זה חובבי האדיו שבסך הכל רוצים להרחיב את אופקיהם האודיופילים ושרשור אחרי שרשור מוצאים עצמנו-מותשים- במרכזה של מלחמת השלכת בוץ ילדותית בין חברי הפורום שרובם אינם ילדים כלל)

שתהיה שבת שלום

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113

שאלות שצריכות להישאל:

- האם מישהו מקוראי הפורום השכיל אפילו קצת מהשרשור הזה? (בואו נגיד מעמ' 10 ואילך)
- מדוע כשאני גולש בפורומים בחו"ל אני כמעט ולא נתקל בוויכוחים שגולשים למי מבין יותר, מי אובייקטיבי יותר, מי נטול אינטרסים יותר, מי שחצן יותר, למי יש מערכת טובה יותר וכו' וכו'? למה פה זה על כמעט בסיס יומי?

(לנו זה חובבי האדיו שבסך הכל רוצים להרחיב את אופקיהם האודיופילים ושרשור אחרי שרשור מוצאים עצמנו-מותשים- במרכזה של מלחמת השלכת בוץ ילדותית בין חברי הפורום שרובם אינם ילדים כלל)

שתהיה שבת שלום

יש לנו פה קורבן מסכן של היעדר-תרבות הפורום הישראלית (sad)

ליבנו נקרע לחתיכות קטנות (sad)

הבנאדם המשיך ביוזמתו לעקוב אחרי השרשור מעמוד 11 עד עמוד 21, ובמקום לקלוט בעמוד 11 או 12 שאין לו מה לחפש שם עבור עצמו, ושכל ההצגה המטופשת לא נערכת בשבילו, הוא אגר די זעם כדי להציע שכוח עליון יבצע המתת חסד.

ואחרי שעלה לו הרעיון המבריק הנ"ל, והוא סיים לשאול את השאלות שצריכות היו להישאל, אבל רק הוא הייה מספיק חכם להעיז ולשאול (דורש חוכמה עמוקה וגם הרבה אומץ), הוא כלל כמובן את שאלת השאלות שלשם-שינוי אכן צריכה להישאל ע"י הקורבנות באשר הם: "למה זה מגיע לנו?"

יכולתי להמשיך באותו סיגנון, היה כיף, מיציתי :)

שתהיה שבת שלום!
עמיר

נערך לאחרונה ב:

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
יש לנו פה קורבן מסכן של היעדר-תרבות הפורום הישראלית (sad)

ליבנו נקרע לחתיכות קטנות (sad)

הבנאדם המשיך ביוזמתו לעקוב אחרי השרשור מעמוד 11 עד עמוד 21, ובמקום לקלוט בעמוד 11 או 12 שאין לו מה לחפש שם עבור עצמו, ושכל ההצגה המטופשת לא נערכת בשבילו, הוא אגר די זעם כדי להציע שכוח עליון יבצע המתת חסד.

ואחרי שעלה לו הרעיון המבריק הנ"ל, והוא סיים לשאול את השאלות שצריכות היו להישאל, אבל רק הוא הייה מספיק חכם להעיז ולשאול (דורש חוכמה עמוקה וגם הרבה אומץ), הוא כלל כמובן את שאלת השאלות שלשם-שינוי אכן צריכה להישאל ע"י הקורבנות באשר הם: "למה זה מגיע לנו?"

יכולתי להמשיך באותו סיגנון, היה כיף, מיציתי :)

שתהיה שבת שלום!
עמיר

לא נותר לי אלא לקוות שבאמת, אכן, מיצית

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
truejoker היקר,

תודה שענית לשאלתי.

רציתי רק לומר שמצער אותי ש:

*** מכל יכולותיך, אתה משתמש ומתגאה כאן בעיקר ביכולת של "אני יודע היטב היכן לפגוע ואיך"

*** שאתה מתעסק בלפגוע ישירות באנשים. שים לב שבחברה B&W אתה פוגע רק באופן מאוד עקיף, אם בכלל.
במקרה ולא שמת לב , אתה אולי התנצלת אח"כ אבל הטון שלך הוא בדיוק כמו של כול אלו שאוהדים את החברה הזו (וזה ד"א פנומנה שאומרת דרשיני , אבל זה נושא לשירשור אחר לחלוטין(lol)), דהיינו שאם מעיזים לומר משהו אזי פוגים בקודש קודשים ואז יש ג'יהאד נגד אלו שאומרים שה"דת" הזו היא כוזבת

*** אף אחד מהאנשים האלה לא פגע בך ולא עשה לך כל רע לפני שתקפת אותו. לכל היותר, אחרי שכבר התקפת, הם הגיבו

לא מדוייק . אני אף פעם לא עונה בבוטות לאנשים שמתנהגים יפה . אני עונה בבוטות רק לעבריני מקלדת . וזה פשוט מסיבה אחת , שלא יחשבו שהכול מותר להם

*** לזה זה שהאמור לעיל מצער אותי אין שום משמעות בשטח, ואין לי שום ציפייה ממך שתעשה דברים לפי מה שמוצא או לא מוצא חן בעיני

*** אני לא מתעסק בלשפוט אותך אם אתה בסדר או לא

*** אני לא מבקש / מצפה ממך להפסיק או לשנות משהו, אפילו לא פסיק

ואולי להציע, אם יש לך מבחינתך עניין בזה:

*** לשקול האם זה מי שאתה רוצה להיות: מישהו שמתקיף אנשים ביוזמתו רק בגלל שהם אוהבים/קנו מוצרים של חברה (זו שהיא "אחת החברות הכי לא מוערכות על ידי" זה לא באמת מה שמשנה מבחינה זו)

*** לשקול שאם היית אולי מנצל כישורים אחרים שלך, חבריים קצת יותר, אולי היית יכול לרתום אנשים לעזור לך במקום להחזיר לך אלימות מילולית. למשל, ייתכן שייש כאן חברים שיכולים היו לעזור לך להוביל ואפילו לתקן את המערכת שלך ללא תמורה כספית
אין לי בעיה עם כישורים אחרים ועם לעזור לאנשים כשאני יכול . אתה פשוט הגעת לפאן אחר שלי שאותו אני מראה לאלו שחושבים שאין לי שיניים (lol)
ולגבי הסיפא של דבריך :

אני אומר את זה בצורה הבאה . אני אדם שמכיר טובה לאנשים בצורה של אובססיה , ולכן אני לא ממש מוכן לקבל עזרה אם אני לא מכיר את האדם , ואני יודע שאני מוכן להיות חייב לו

*** לאחר כל ההתקפות האלה שכבר ביצעת, זה יכול להיות כבר קשה יותר, אבל זה לא מן הנמנע. אם תזכור שאתה זה שיזמת את האלימות ולפיכך "הרווחת ביושר" את האלימות המוחזרת, יהייה לך יותר נגיש לקחת עליה אחריות, להתנצל ו"לנקות את השטח" כדי שדברים אחרים יוכלו להיכנס אליו

אין לי בעיה להודות בטעויות ולהתנצל כשזה מתבקש (אתה יכול להאמין לזה או לא כרצונך ), אני רק לא חושב שהגענו לזה איתך

שים לב, בבקשה, שאני לא אומר שאם תתנצל ותהייה יותר ידידותי העולם ישתנה פתאום וכולם, כולל אותי, ירוצו מיידית לעזור לך ללא תמורה ויתחילו לשנוא B&W אפילו רטרואקטיבית. ממש לא. העניין הוא שלשנוא ולפגוע זה מצב שבו אתה שותה את רוב הרעל כל הזמן ומקווה שאחרים ימותו ממה שאתה מפזר לעברם בחלק מהזמן. הם לא.
אני לא רוצה שישנאו את B&W , אני רק לא מוכן לסיפור הזה שכשכול פעם המגרעת הזו של איקוליזציה ברמקול מתגלית , ואנשים מגיבים לזה , באים כול בעלי B&W וצורחים שאם תקנו מגבר X הרמקול ישמע יותר טוב ואם לא אזי זו רדיפה של הרמקול האהוב עלינו (lol)
יש אנשים שמתאים להם הסאונד של B&W , אבל אני לא מוכן שאנשים יגידו לי שאני לא אודיופיל ו/או שאני לא מבין ו/או שאני לא בוחן רק מפני שאני שונא את העובדה שהם עושים לי קולרציה ברמקול . יש מספיק מקומות שבהם צריך לסדר את הסאונד , לא צריך מהתחלה להתחיל עקום (lol)
שוב אני לא רוצה שיעזרו לי סתם, אני מוכן שיעזרו לי כשאני מוכן והסברתי למה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
(lol)

שאלות שצריכות להישאל:

שתהיה שבת שלום

פשוט בשביל ליישר את ההדורים . אין לי שום בעיה עם המערכת שלי היא טובה לי וכשאוכל אשדרג מה שארצה . ולכן אין לי בעיה של מי יותר גדול (lol) אם זה מה שהבנת ממני אני מצטער

לגבי הנושא של מלחמות אישיות , אנני נלחם , ואני חושב שאתה יכול לבדוק את התגובות שלי כאן ובכחול ולראות לבד מתי ולמה אני בוטה וכמה אנשים היגעו לזה אצלי . זה יתן לך פרספקטיבה מי אחראי לזה ומי לא (lol)

ולגבי תרבות הדיבור בפורומים כאן , כמו כול דבר בחיים , הישראלים שונים לטוב ולרע מכול העולם , וזה אומר שכול הדברים מתלקחים הרבה יותר . ושוב יש לזה חסרונות ויש לזה יתרונות. אבל אני חייב לומר שכשאני מוצא את עצמי יותר מדי זמן בפורומים בחו"ל אני מתגעגע להתלהמות כאן למרות שאני אישית שונא אותה , והסיבה לכך שמרגישים שיש רגש כלשהו מאחורי התלהמות , שם הכול קריר ופוליטקאלי קורקט לשעיתים זה משעמם (lol)
אז יש טוב ויש רע בסיפור הזה ולעיתים (במיוחד בזמן מלחמות היבואנים (lol), אנשים גרמו לי אי רצון לפתוח את הפורום ), אבל למרות הכול עדיין זה יותר טוב (lol)
זה כמו שאתה טס לחו"ל ואתה צורח "עד כאן הגיע הישראלי המכוער " אבל אח"כ אתה מתגעע לחזור . תחשוב על זה כך ותראה את זה באור טיפה יותר חיובי(lol)

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
מצ'עמם

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113

צודק.

אפשרות חדשה -- אפשר גם ללכת למקומות יותר מעניינים עבורך...

נראה שכם אני אפרוש.
האחרון שנשאר שיכבה את האור...

עמיר

נערך לאחרונה ב:

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
נתקלתי במקרה בשרשור הזה. מעניין.... אפילו הייתי אומר - משעשע. שתי קבוצות חברי הפורום (אחת - בעד הרמקולים והשנייה – נגד), שאף אחת מהן לא שמעה את B&W805S (לפי ווידוייהן), מתווכחות על טיב הרמקולים עם הסוקר, שלא באשמתו שמע אותם בתנאים לא נכונים. לא יכולתי להתאפק – כי הייתי בעלים של B&W805S כשנה ולמדתי היטב מה הם התנאים שמביאים את הרמקולים למיטבם.

1. שיקולי הקנייה. לפני שנתיים הלכתי לחפש רמקולים רצפתיים בתקציב של 15-17K. באותו הרגע הרמקולים B&W לא היו באים בחשבון, כי את הדגמים (הנמוכים) ששמעתי בעבר מאד לא אהבתי. בלי להיכנס לפרטים מיותרים – בדקתי 7 או 8 רמקולים רצפתיים מחברות שונות בתקציב הנ"ל – ולא התרגשתי מאף אחד. למזלי, המוכר הצליח לשכנע אותי לשמוע את B&W805S עם MF5 – והם פשוט הקסימו אותי. אז – קניתי.

2 . סאונד. מדובר ברמקולים נהדרים: מאד מפורטים, עם סאונד חם, מאוזנים ביותר - בלי שום נפילות ב-mid או בכל תחום אחר. אבל – הם מפונקים, אפילו מפונקים מאד. הם דורשים את:

א. ההגברה המתאימה
בבחירת המגבר שמעתי אותם עם מגברי סטריאו הבאים: Classe (סאונד מפורט וקר מאד, כלל לא מרגש), עם QUAD (היה מזעזע), עם Rotel, NAD (הדגמים שעלו כ-6-7K, הרמקולים הנידונים נשמעו כסתם רמקולים). לעומת זאת, עם MF5 הם נשמעים נפלא. מסקנה? עוצמת המגבר לא קובעת, צריכה להיות גם התאמה לרמקולים.

ב. הכבלים המתאימים.
אם מישהו היה אומר לי לפני שנתיים שכבלים יכולים כל כך להשפיע על הסאונד – הייתי צוחק עליו. אבל – עובדה: ישנם כבלים שאיתם הצמד B&W805S – MF5 נשמע בלתי נסבל (חד ונטול באס ו-MID, או קהה ללא גבוהים – אולי זאת הייתה הסיבה בגללה לרועי חסר mid בבדיקה? ). לא הזדמן לי לשמוע רמקולים אחרים (כולל אלה שיש לי כעת) שהיו כל כך רגישים לכבלים. הבשורות הטובות – קיימים צמדים של "כבל רמקולים - אינטרקונקט" שנותנים סאונד מאד מאוזן. אחד הצמדים שמצאתי: כבל רמקולים – Inspiration ואיטרקונקטים Integration.

ג. הסטנדים המקוריים.

במערכת שציינתי קודם, הרמקולים יורדים כמעט ל-40Hz (נמוך יותר מהצהרת היצרן) כאשר הם מותקנים על הסטנדים המקוריים. על סטנדים מזדמנים לא שמעתי באס כל כך עמוק.

הרמקולים אינם סלחניים ומדגישים את כל המגרעות של מקור או הקלטה – אבל מי שקונה ציוד ברמה הזו, לא שומע (בדרך כלל) הקלטות ברמה נמוכה.

בגלל שלא פשוט "להצליב" את כל התנאים שתיארתי קודם (דרושים זמן וסבלנות), רובם ששמעו את הרמקולים – שמעו אותם בשילובים הלא נכונים, ולכן משמיצים את הסדרה **8 בתום לב (המדיניות של Top Audio רק "מחממת" אותם).

בשורה התחתונה – ההתרשמות של אלי כרמי מהרמקולים היא מדויקת מאד:
אני חייב לציין שלא הרגשתי שיש לרמקולים האלו חור בתחום התדרים או שחסר לי המופע של הזמר/זמרת במרכז הבמה. הרמקולים לדעתי היו מפורטים עם במה מאוד מרשימה ... אבל לי הפריע חוסר הנפח של רמקול מדפי גם עם הרמקול הזה (כמו רמקול מדפי אחר

זה מה שגרם גם לי להחליף את B&W805S, אבל עדיין- מדובר ברמקולים נהדרים שבהחלט שווים בדיקה בבחירת הציוד. הייתי ממליץ לבדוק אותם ב"פיוז" כי שם הם מחוברים למערכת הנכונה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סקירה מעניינת...
על כמה סטנדים שונים האזנת להם?

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
שמעתי אותם על סטנדים מאד מסיביים (לא זוכר את החברה – זה היה לפני שנתיים), וסתם מוצבים על שידה.

הייחוד של הסטנדים המקוריים הוא שהרמקולים מוצמדים אליהם עם ברגים (יש בבסים הרמקול הברגה המותאמת לחורים בסטנד) – כלומר , הסטנד מהווה "המשך" הרמקול. השפעת הסטנד המקורי הייתה רק בתחום הבס (כמובן).

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
רמקול נחמד אם מחיר מטורף, טוב לג'אז ולקלאסית,
לרוק קל או כבד חבל על הכסף.
בחנתי אותו לא מעט גם אצל יגאל בפיוז ובעוד חנויות
אם סוגי הגברה שונים.
אם המחיר שלו היה5000 ש"ח הוא היה שווה תקנייה,
מעבר לזה לא.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
מעניין אם הזדמן לך לשמוע רמקולים במחיר 5000 ש"ח שהיו מתקרבים בסאונד שלהם ל-805S.. המחיר הרשמי באמת מופקע, אבל במעמד הקנייה אפשר להגיע למחיר סביר (הלא רחוק ממחיר חו"ל +מע"מ)..

לגבי סגנונות המוסיקה – אני באמת שומע בעיקר קלסי וג'ז. מוסיקה כלה ורוק כל (נוסח אריק קלפטון) גם נשמעים נהדר. רוק כבד, ראפ ודומיהם נשמעים לאוזניי גרוע עם כל הרמקולים ובכל המערכות (lol).

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
כן ויטלי, השוויתי אותם ראש בראש עם פרדיים סטודיו 40
שעולים בסביבות ה7000 ש"ח ולא היה מה להשוות.
הפארדיים עלו עליהם בכל פרמטר אפשרי,הb&w לא
רמקול רע,הוא רמקול סטנדרטי עם שם מפוצץ ותמחור מופקע
ולא שפויי.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
מעניין אם הזדמן לך לשמוע רמקולים במחיר 5000 ש"ח שהיו מתקרבים בסאונד שלהם ל-805S.. המחיר הרשמי באמת מופקע, אבל במעמד הקנייה אפשר להגיע למחיר סביר (הלא רחוק ממחיר חו"ל +מע"מ)..

לגבי סגנונות המוסיקה – אני באמת שומע בעיקר קלסי וג'ז. מוסיקה כלה ורוק כל (נוסח אריק קלפטון) גם נשמעים נהדר. רוק כבד, ראפ ודומיהם נשמעים לאוזניי גרוע עם כל הרמקולים ובכל המערכות (lol).

התשובה היא כן. הרמקולים שלי הרבה יותר טובים, בצורה מובהקת. לא מתקרבים, אלא הרבה יותר טובים, רמה אחרת. והם עלו 5000 ש"ח בדיוק בזמנו. השוויתי ביניהם פעמים רבות לאורך החודש שהיה לי את ה- 805S. ובאמא'שלי שאני לא מדבר מ"גאוות בעלות" או משהו, באמת שאין לי כזו. מדובר בפערים מאוד מהותיים, הרבה מעבר למה שפריט ציוד כלשהו יכול לתקן.

רק אנא, בוא נעזוב את עניין הרקדנים שלא יודעים לרקוד כי הריצפה עקומה, כי זה עלול להימשך לנצח. :(

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נתקלתי במקרה בשרשור הזה. מעניין.... אפילו הייתי אומר - משעשע. שתי קבוצות חברי הפורום (אחת - בעד הרמקולים והשנייה – נגד), שאף אחת מהן לא שמעה את B&W805S (לפי ווידוייהן), מתווכחות על טיב הרמקולים עם הסוקר, שלא באשמתו שמע אותם בתנאים לא נכונים. לא יכולתי להתאפק – כי הייתי בעלים של B&W805S כשנה ולמדתי היטב מה הם התנאים שמביאים את הרמקולים למיטבם.

הי, vitalyi!

כל הכבוד על העמדת הדברים בפרופורציות שפויות יותר!! (Y)

לפחות מבחינתי, בחלק שבו השתתפתי, היו שני קווים עיקרים בוויכוח:

הטענה שלי הייתה לא לגבי טיב הרמקולים, שאכן לא שמעתי מעולם, אלא לגבי טיב הבדיקה, ומכאן לגבי אמינות המסקנות. כל הטיעונים שלי היו בבחינת סימני שאלה תיאורטיים לגבי נקודות חלשות באופן תיאורטי בבדיקה. הפוסט שלך הראה שלפחות במערכת אחת, בחדר אחד ולפי טעם אחד ביקום, אכן יש באופן מעשי, לא רק תיאורטי, מקום לטיעונים שלי. זו לא הוכחה ניצחת מעל לכל ספק סביר, רק אינדיקטיבית, אבל תודה בכל זאת (Y)

הקו השני התעסק בתכונות האישיות של אוהדי מוצרי B&W, בהשתייכותם לכת, ובשימוש בחוסר נימוס כאמצעי להוכחת קיום שיניים לכת של האנטי-כת הראשונה. לא חייבים לאהוב את זה, אבל כנראה שייש מקום גם לדברים כאלה בפורומים פתוחים במדינה דימוקראטית.

אני מסכים אתך לגבי הבעייתיות האינהרנטית, כנראה, של רמקולים קטנים יחסית. לאיזה רמקולים החלפת?

בברכה!
עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הי, חבר'ס! :)

נראה שאנחנו נכנסים כאן לוויכוח טעון מהסוג של "טעם וריח", ומה יותר "טוב" ומה יותר "שווה את הכסף", כאילו אלה דברים אבסולוטיים.

מה שווה לבנאדם תלוי בהרבה דברים. למשל, באיזה מידה זה "עושה לו את זה" (מאוד אישי), כמה כסף פנוי יש לו וכמה הוא מוכן לעבוד בשביל לשלם על זה (מאוד אישי), ועוד כל מיני שיקולים כמו איך זה נראה, האם זה משתלב בריהוט בסלון, איך זה מתחרה בתכניות למטבח חדש, הסיכון שמהווים הילדים/החתול, ה-wow factor מול החברים האישיים ואלה בפורומים, מה אחוז ההנחה שהוא מקבל ובאיזה מידה אפשר להשוויץ בה, וכו'.

מבחינתי האישית, למשל, אף רמקול "מדפי" לא שווה מעל 200 ש"ח. לאמבטיה/מטבח/משרד מעל לסכום כזה אין טעם מבחינתי להוציא, ולמערכת העיקרית אני מעדיף רמקול רצפתי "רציני", אפילו לסראונד.

הצעה: בואו נעזוב את ה"אין מה להשוות" האלה -- זה פשוט נכון, באופן מילולי, לא באופן שבו אנחנו משתמשים בביטוי הזה כאן. "חבל על הזמן" במשמעות המקורית, המילולית.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
היי עמיר,

אני בהחלט מסכים עם דבריך. לא כולם כאן שומעים את מה שאתה אומר (או לא רוצים לשמוע), בעיניי גישתך היא בריאה וקונסטרוקטיבית. לגבי שאלתך – שדרגתי את 805S ל-803S כי אני אוהב את הסאונד של סדרה **8.

רועי,

אם תשים לב – כתבתי שהגעת למסקנותיך השגויות לא באשמתך. קיבלת ציוד מסיום אותו סקרת, אינך יכולת לדעת שהתצורה הייתה רחוקה מאופטימלית. כמו כן, אינך ידעת על רגישות יתר של הרמקולים הנסקרים לציוד אליו הם משודכים. אני מאמין שביצעת את הבדיקה כראוי והגעת למסקנות בהתאם למערכת שעמדה לרשותך.

אני חייב לסייג את דברי לגבי העליונות של 805S כי התבססתי על ההעדפות המוסיקליות שלי. שמעתי את פרדיים סטודיו 40, ואת הרבה רמקולים אחרים בתקציב הרלוונטי – לי הם נשמעו משמעותית פחות טוב מ-805 S המשודכים למערכת הנכונה. כמובן שיש כאלה שדעתם שונה - זה אומר שהם מעדיפים חתם סאונד אחר ותו לא. טבעי ולגיטימי, אין לי שום בעיה עם זה. הבעיה היא אחרת. כפי שעמיר ציין לא פעם, אי- התאמת רמקולים להעדפות המבקר אינה מהווה סיבה להשמצתם הגורפת, ועל אחד כמה וכמה – לירידה על הפסים האישיים בהבעת דעת על מי שכן אוהב את הרמקולים (רמקולים הם סתם דוגמה, במקומם יכול להיות כל פריט אחר, לאו דווקא קשור למוסיקה).

נערך לאחרונה ב:

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
ויטלי
כשעשיתי את ההשוואה בין הסטודיו 40 לבין ה805
זה נעשה עם כמה סוגים שונים של מגברים,
בינהם גם המגבר שיש אצל יגאל בחנות הclasse

חבר טוב שלי היה כבר נעול על ה805 וכבר הזמין
אותם,אולם לאחר ההשוואה בינהם הוא לקח תפרדיים
שלדעתו נישמעו טוב יותר.
גם כשהשווינו בין ה805 ל803 ,ה805 נישמעו יותר טוב(לא יודע איך)
ושמתי לב שבסוגים שונים של רמקולים היי הנד, המדפיים נישמעים יותר טוב מהרצפתיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור