בשירות הוד מלכותה: רמקולים מוניטורים - B&W 805S - הביקורת

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
ומתוך פרסומים וסדרה אחרת , אתה קובע שהבודק לא שמע טוב ?!!!! וזה לא משהו שמתקרב לדמיון ואמונה בכת ?

המממ, אני רואה שלכתוב לך ברצינות, כמו שניסיתי בפנייה האחרונה אליך, לא ממש יש השפעה. נו שויין.

מעניין איך אתה מצליח לפספס ולעוות ולעקם כמעט כל מילה. אין ספק שייש לך לפחות סוג מסויים של כישרון, לפחות להרעיל, לעוות ולכתוב בגסות (כדי להראות שייש לך שיניים). כל הכבוד (Y)

*** אצלך specs הופכים ל"פרסומים"

*** הסידרה האחרת, S, אמורה להיות שיפור של הסדרה שקדמה לה, N, וככל שיידוע לי מניסיון, B&W לא הלכו אחורה אף פעם בסדרה 800, רק קדימה

*** "קובע שהבודק לא שמע טוב" -- דווקא בשני דברים לא הטלתי ספק -- בשמיעתו של הסוקר ובאינגריטי שלו, אם כי ענייני האיטגריטי הוא בהרבה מקרים בין הדברים העיקריים שמואשמים בהם סוקרים מקצועיים בחו"ל.

*** יש אנשים שאומרים שמהעובדה ש-2+2=4 נובע קיום אלוהים. אצלך מתגובה טבעית לגבי רעל שלך אצל 4 אנשים לגבי הרמקולים שלהם נוצרה כת. מספיק, Cut the bullshit!!!

עמיר

נ.ב., אשמח להשתתף בכת (לא סתם מועדון או משהו כזה) של אוהבי B&W. מיהו יודע אם קיימת כזו, איך מצטרפים, מה תנאי הקבלה ומה התועלת בהשתתפות?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
Professional Specs

הי!

רק כדי להראות למה אני מתכוון כשאני אומר specs מקצועיים/רציניים, אביא 2 דוגמאות:

Magico Mini 2 (ראו באתר שלהם, http://www.magico.net/?d=03_Products/03_Mini_II/5.html#bottom):

Dimensions (Inc'l stand): H: 42" (106 cm) D: 18" (45 cm) W: 15" (38 cm)
Weight: 200 lbs (90 Kg)
Driver Complement: 1" ring radiator Revelator tweeter 7" Nano-Tec mid-woofer
Sensitivity: 87 db
Impedance: 4 ohms
Frequency Response: 40Hz-40KHz
Recommended Power: 50-250 Watts

B&W 805S (ראו באתר שלהם, http://www.bowers-wilkins.com/display.aspx?infid=1153&terid=1259&sc=hf):

Woven Kevlar, Crossover Tuning, Nautilus Tapering Tube, Flowport, Mushrooms, Tweeter on Top, Matrix, De-Coupling

Technical Features: Free-mounted aluminium dome tweeter, Kevlar brand fibre cone bass / midrange, Matrix cabinet, Flowport
Description: 2-way vented-box system
Drive units: 1x25mm (1 in) aluminium dome high-frequency, 1x165mm (6.5 in) woven Kevlar cone bass / midrange
Frequency range: -6dB at 42Hz and 50kHz
Frequency response: 49Hz - 22kHz ±3dB on reference axis
Dispersion: Within 2dB of reference response, Horizontal: over 60º arc, Vertical: over 10º arc
Sensitivity: 88dB spl (2.83V, 1m)
Harmonic Distortion: 2nd and 3rd harmonics (90dB, 1m): <1% 100Hz - 22kHz, <0.5% 150Hz - 20kHz
Nominal Impedance: 8 Ohm (minimum 3.7 Ohm)
Crossover frequencies: 4kHz
Recommended Amplifier Power: 50W - 120W into 8 Ohm on unclipped programme
Max. Recommended Cable Impedance: 0.1 Ohm
Dimensions: Height: 418mm (16.5 in), Width: 238mm (9.4 in),
Depth: 351mm (13.8 in)
Net weight: 11.5kg (26 lb)

אני מניח שאפשר להבחין באיזשהו הבדל בצורת מסירת הנתונים (אני לא מתייחס כאן לתוכן או לאיזה טוב יותר), אם כי, למען הסר ספק, המשמעות שלו לגבי הצליל עצמו היא מאוד מוגבלת:

*** אם חברה לא מספקת נתונים בצורה "רצינית", זה לא אומר שהמוצר שלה לא טוב, או שהוא פחות טוב משל חברה אחרת

*** אם שני רמקולים נמדדים במדידות מסוג זה והמדידות של האחד יותר טובות, זה לא אומר שהוא יישמע טוב יותר מהשני

יש אולי חברות שכותבות נתונים שקריים בתורה "רצינית", כמו 16Hz - 70kHz ±1dB לגבי רמקול צוציק כלשהו ללא הגברה פנימית, אבל אם מדובר בחברה רצינית ואמינה, כמו B&W, מה שזה כן אומר זה:

*** יש לחברה את האמצעים, הציוד (כולל חדרים anechoic מתאימים) היידע והנכונות לבדוק בצורה רצינית את הציוד שהיא מייצרת לפני הוצאתו לשוק

*** אם מישהו מתרשם שהוא קיבל "בור" באיזשהו תחום תדרים, זה כנראה לא תכונה של הרמקול עצמו, אלא של גורם/ים אחר/ים כלשהם

כמוכן, מצב אפשרי שבו חברה לא תפרסם את הנתונים בצורה "רצינית" הוא כשהמדידות לא כל כך טובות... :)

כדאי אולי גם לזכור שלרוב חברות הרמקולים אין את הציוד, היידע והמיחשוב הדרושים לבניית רמקולים בצורה אפקטיבית. לחברות כמו B&W יש את היכולת לעשות דימויים בעזרת מחשב, מה שמאפשר להם לשפר ולתכנן בלי לבנות prototypes, שבנייתם איטית ויקרה, ואחרי שהם כבר בנו prototype, יש להם את הציוד והיכולת לבדוק אותו מכל זווית ופינה כדי לראות מה לשפר. הם גם מייצרים את ה-drivers של הרמקולים בעצמם, מה שמאפשר להם יותר גמישות ואינטגראצייה בתכנון. רוב החברות הקטנות יותר פשוט תופסות את ה-drivers הטובים ביותר שמתאימים להן לתקציב, ובונים סביבן קופסאות, תוך שיפור וטעייה איטיים ויקרים, כשמראש אין להן התקציב של B&W

B&W גם מעבירה את היידע שצברה במודלי העל שלה לדגמים הקטנים והזולים יותר, כך שמה שמתקבל (בחו"ל, לפני עיוותי המצב בארץ ע"י Top Audio) הוא יחס מעולה בין עלות ל"תועלת".

כל זה מצטרף לספקות/חשדות או איך שתקראו לזה לגבי תוצאות הסקירה.

עמיר

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סתם לשם עניין , רק שתדע , שB&W מהחומר שהבאת , היא פשוט מביאה יותר מידי נתונים שלא אומרים שום דבר על הרמקול . אני יכולתי לקחת את התגובה שלך ולהסביר אבל אני פשוט עייף מידי מכדי לעשות את זה . אבל בשביל כול אחד שלמד איך לנסות להבין איך דריברים יעבדו (לא שזה ממש אומר על התוצאה הסופית , אבל לפחות לנפות מהרשימה ), מבין שB&W למעשה נותנת נתונים שלא ממש צריך , ומאידך עם כזה פירוט הייתי מצפה לפחות שתספר לי את גבולות האימפדנס , ואת זה היא לא נותנת .
אם לא היית מפרש את דברי בצורה שאתה מפרש , הייתי אומר לך שהיא פשוט מחרטטת , וזה בניגוד לרמקול הקודם . אז אולי קהילת מעריצי B&W חושבת שזה אומר על האיכות ואם סדרה מסויימת יותר טובה אזי הם יכולים לומר משהו על סדרה שהם לא שמעו . אבל לגבי כול הסקפטים זה פשוט פאטטי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
סתם לשם עניין , רק שתדע , שB&W מהחומר שהבאת , היא פשוט מביאה יותר מידי נתונים שלא אומרים שום דבר על הרמקול . אני יכולתי לקחת את התגובה שלך ולהסביר אבל אני פשוט עייף מידי מכדי לעשות את זה . אבל בשביל כול אחד שלמד איך לנסות להבין איך דריברים יעבדו (לא שזה ממש אומר על התוצאה הסופית , אבל לפחות לנפות מהרשימה ), מבין שB&W למעשה נותנת נתונים שלא ממש צריך , ומאידך עם כזה פירוט הייתי מצפה לפחות שתספר לי את גבולות האימפדנס , ואת זה היא לא נותנת .
אם לא היית מפרש את דברי בצורה שאתה מפרש , הייתי אומר לך שהיא פשוט מחרטטת , וזה בניגוד לרמקול הקודם . אז אולי קהילת מעריצי B&W חושבת שזה אומר על האיכות ואם סדרה מסויימת יותר טובה אזי הם יכולים לומר משהו על סדרה שהם לא שמעו . אבל לגבי כול הסקפטים זה פשוט פאטטי
טוב, אי אפשר להגיד שלא ניסיתי, יותר מפעם אחת ויותר מפעמיים ויותר משלוש. אוקיי, אז נוכחתי פעם נוספת בחיים שייש מקרים שהם באמת אבודים. אעמוד באכזבה הנוראית הזו גם הפעם :)

I rest my case with you

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
נ.ב., למען הסר ספק (אצל אלה שהתעצלו לדפדף אחורה ולבדוק :)), "גבולות האימפדנס" כן נתונים.

truejoker, אולי כדאי שתלמד לקרוא ו/או לא להדחיק את מה שאתה קורא ו/או לחפש פגמים בצורה פחות פאתיטית... :)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נ.ב., למען הסר ספק (אצל אלה שהתעצלו לדפדף אחורה ולבדוק :)), "גבולות האימפדנס" כן נתונים.

truejoker, אולי כדאי שתלמד לקרוא ו/או לא להדחיק את מה שאתה קורא ו/או לחפש פגמים בצורה פחות פאתיטית... :)

אני לא התכוונתי לענות לך , כי אני לא חושב שזה שווה את זה , אבל בגלל שאולי אחרים יראו את זה ויחשבו שמה שאתה אומר זה אמת , אזי אני אומר מה שניסיתי לומר לך מקודם ואתה לא רוצה לקבל :
לא.מינימום של 3.7 אום לא אומר הרבה . הייתי רוצה מחברה שמספקת כ"כ הרבה נתונים את הנתונים הבאים
באיזה תחום תדרים יש לי 3.7 אום ומה האימפדנס הגדול ביותר ובאיזה תחום תדרים . ולפני שתגיד לי ששאר החברות לא נותנות את זה , אזי אתה צודק , אבל שאר החברות גם לא נותנות כ"כ הרבה מידע חסר תועלת , ע"מ להראות את עצמן כאילו הם נותנות המון מידע
וד"א אם אתה כבר רוצה , הייתי רוצה לראות גרף הענות של הרמקול כולו בתנאי בדיקה , ואני בטוח שיש להם כי רק כך יש להם את הנתונים שלהם

אי לכך ובהתאם לזאת הטענה שלך שהם כן מספקים נתוןנים טובים פשוט לא אוחזת מיים , בדיוק כמו הטענה שלך שהרמקול נשמע יותר טוב ממה שרוי בדק , למרות שלא שמעת אף פעם את הרמקול הספציפי , וגם לא את הסדרה .
כול מה שעשית זה שהתחלת באלימות מילולית כי התוצאות לא מצאו חן בעינך , התנצלת בחצי פה , וכשהגיבו כלפיך בצורה דומה כדי להראות לך שגם אחרים יכולים , הראית גסות רוח מדהימה , שאני מקווה מאוד שיום אחד זה יקרה לך ואז תבין עד כמה אתה גס רוח , ואח"כ אתה מודה שלא שמעת את הרמקולים ואת הסדרה למרות שכול הזמן טענת שכן ואפילו הזמנת מבחן חדש , ועכשיו אתה מנסה להיעזר בנתונים שלא אומרים דבר ולהפוך אותם לזהב טהור .
מסקרן אותי לדעת לאן תגיע עם האובססיה שלך לנצח בוויכוח ו/או להוכיח שהרמקולים שלך הם כאלו טובים למרות שאפילו לא שמעת אותם

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
אני לא התכוונתי לענות לך , כי אני לא חושב שזה שווה את זה , אבל בגלל שאולי אחרים יראו את זה ויחשבו שמה שאתה אומר זה אמת , אזי אני אומר מה שניסיתי לומר לך מקודם ואתה לא רוצה לקבל :
לא.מינימום של 3.7 אום לא אומר הרבה . הייתי רוצה מחברה שמספקת כ"כ הרבה נתונים את הנתונים הבאים
באיזה תחום תדרים יש לי 3.7 אום ומה האימפדנס הגדול ביותר ובאיזה תחום תדרים . ולפני שתגיד לי ששאר החברות לא נותנות את זה , אזי אתה צודק , אבל שאר החברות גם לא נותנות כ"כ הרבה מידע חסר תועלת , ע"מ להראות את עצמן כאילו הם נותנות המון מידע
וד"א אם אתה כבר רוצה , הייתי רוצה לראות גרף הענות של הרמקול כולו בתנאי בדיקה , ואני בטוח שיש להם כי רק כך יש להם את הנתונים שלהם

אי לכך ובהתאם לזאת הטענה שלך שהם כן מספקים נתוןנים טובים פשוט לא אוחזת מיים , בדיוק כמו הטענה שלך שהרמקול נשמע יותר טוב ממה שרוי בדק , למרות שלא שמעת אף פעם את הרמקול הספציפי , וגם לא את הסדרה .
כול מה שעשית זה שהתחלת באלימות מילולית כי התוצאות לא מצאו חן בעינך , התנצלת בחצי פה , וכשהגיבו כלפיך בצורה דומה כדי להראות לך שגם אחרים יכולים , הראית גסות רוח מדהימה , שאני מקווה מאוד שיום אחד זה יקרה לך ואז תבין עד כמה אתה גס רוח , ואח"כ אתה מודה שלא שמעת את הרמקולים ואת הסדרה למרות שכול הזמן טענת שכן ואפילו הזמנת מבחן חדש , ועכשיו אתה מנסה להיעזר בנתונים שלא אומרים דבר ולהפוך אותם לזהב טהור .
מסקרן אותי לדעת לאן תגיע עם האובססיה שלך לנצח בוויכוח ו/או להוכיח שהרמקולים שלך הם כאלו טובים למרות שאפילו לא שמעת אותם

אני די בטוח שאפשר להמציא עוד 73,221.74 נתונים שונים שאפילו B&W הגדולה והאדירה והמופלאה :))) לא נותנת, שאף אחד אחר לא נותן, אבל שאתה היית רוצה לראות בהקשר של "לנצח בוויכוח ו/או להוכיח שהרמקולים האמורים הם כאלו לא טובים" (בשום שלב לא הייה מדובר ברמקולים שלי). המינימום של 3.7 אוהם אומר בדיוק את מה שצריך לדעת בהקשר זה לצורך בחירת מגבר, ולא משנה אם זה ב-70Hz או ב-5,327Hz.

דרך אגב, בוודאי שמת לב ששינית את טענתך מ"את גבולות האימפדנס , ואת זה היא לא נותנת" לזה שהם כן נתונים, אבל לא באיזה תדרים... למעשה הגבול העליון לא כל כך משנה, ולכן אולי לא נתון במפורש, אם כי הוא כנראה 8 אוהם. לא שזה משפיע על משהו מעשי.

אי לכך ובהתאם לזאת הטענה שלך לעיל לא אוחזת מיים, בדיוק כמו שאר הטענות שלך, שמעוותות ומעקמות בכל פינה ומקום אפשריים.

אם אתה מתכוון להתנצלות שלי לרוי, היא הייתה בפה מלא, ורק על הטון שבו השתמשתי. לא התכוונתי בשום שלב להתנצל על התוכן של הדברים, שאני עדיין עומד מאחריהם בפה מלא.

אם אתה מתכוון לגסות רוח בהתייחסות אליך, you asked for it, buddy!
"הכל התחיל כשאני החזרתי לך", כמו שאומרים בגנון.

נא צטט את המקום/מקומות בהם טענתי ש"שמעת את הרמקולים ואת הסדרה". לתומי חשבתי שכתבתי שלא שמעתי את הרמקול הספציפי, וששמעתי רק מטריקס/נאוטילוס/דיאמונד מסידרה 800, ו"הודיתי" שלא שמעתי את סידרה S, אם כי היא אמורה להיות שיפור של סידרת נאוטילוס. שוב עיוותים כדרכך בקודש.

הגדרתי בדיוק לשם מה הבאתי את הנתונים, ו"להפוך אותם לזהב טהור" לא הייה בין המטרות...

אפרופו "להוכיח שהרמקולים שלך הם כאלו טובים למרות שאפילו לא שמעת אותם" -- בשום שלב לא דובר על הרמקולים שלי, ואותם, תאמין או לא, על דיברתו של אוהב B&W, עד כמה שזה בכלל שווה בעיניך, בהחלט שמעתי.

לא צריך ללכת רחוק בשביל "לנצח בוויכוח" מולך. זה אפילו לא קשה. עם זאת, אני מודה שכנראה יש כאן אלמנט של אובססייה, אחרת לא הייה טעם להתנצח אתך על שטויות והשמצות חסרות כל ביסוס ורלוונטיות. העובדה שאכן אני ממשיך בזה אכן לא אומרת עלי דברים טובים מדי... (sad)

אתה רואה, אפילו חובבי B&W יכולים לא להיות מושלמים, ואפילו להודות בזה בפה מלא (lol) ראה גם חתימה.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
truejoker

אפרופו גסות רוח -- אני שמח שהזכרת את זה.

שכחת, אולי, שבפוסט #102 בעמ' 11 התחלת בהתייחסות די צינית אלי ובפוסט #103 באותו עמוד התחלת להתייחס אלי בתור רקדן עם הצעות חביבות להפנים כל מיני שטויות. על כל זה הגבתי בהומור, לא בתוקפנות.

בפוסטים #136 ו-#137 התחלת להיות תוקפני באופן אישי מול Joshua_G ו-panter, שהעלו ל-panter את הפיוזים, ובצדק. כמה אנשים ראו לנכון פשוט לצנזר אותך או אפילו לסגור את השרשור.

בפוסט #139 באותו עמוד העליתי תמיהות על התופעה הזו של מסע צלב נגד חברת רמקולים, עם כל מיני פרשנויות מומצאות, שהדגשתי שהן כאלה ושאני לא אומר שאיזשהי מהן בכלל קשורה אליך. בפוסט #182 בעמוד 19 שאלתי אותך אם אתה מוכן לענות לפוסט #139 בעמוד 14.

בפוסט #196 בעמ' 20 אני היחיד שנתתי לגיטימאציה מפורשת למקום שלך, בניגוד מוחלט לאווירה הכללית.

בפוסט #198 בעמ' 20 ענית לפרשנויות המומצאות כאמור, ושכאמור במפורש, לא שוייכו אישית אליך, בהכחשות ובעלבון, שאפשר להבין אותם, אם כי, כאמור, זו ממש לא הייתה הכוונה.

בפוסט #200 באותו עמוד כתבתי לך באופן מאוד חד וישיר, אבל ממקום שמבחינתי האישית הייה מאוד מקבל, והצעתי גם כמה הצעות, בצורה שלדעתי מאוד מכבדת את מקומך.

בפוסט #206 בעמ' 21 כתבת גם את שני משפטי המפתח "אני עונה בבוטות רק לעבריני מקלדת. וזה פשוט מסיבה אחת, שלא יחשבו שהכול מותר להם", ו-"אתה פשוט הגעת לפאן אחר שלי שאותו אני מראה לאלו שחושבים שאין לי שיניים".

באיזשהו שלב נמאס לי מההרעלות וההשמצות הבלתי פוסקות שלך, והתחלתי להשיב לך בדיוק במטבע שלך, לפי קריטריוני ה"מוסר" שאתה עצמך הגדרת: "שלא תחשוב שהכול מותר לך", ו"להראות לזה שחושב שלאחרים אין שיניים", או, בגירסה שיישמתי לגביך, "להראות למי שמתעסק בענייני שיניים איך זה נראה ומורגש להיות מהצד השני".

מאז כבר הבנתי גם שהכת שהמצאת היא לא פרו-B&W אלא התאגדות ספונטאנית אנטי-truejoker וההרעלות וההשמצות שלו, וזה בוודאי כולל את תגובתם הטבעית והמובנת של אלה שכפי שאמרת "קטלת" להם את המערכת.

בפוסט #315 בעמ' 32 ניסיתי שוב להתייחס אליך ברצינות, ו"זכיתי" לתגובה #320 :)

אני מעריך שלא תאמין לי, אבל בהרבה מקרים עצרתי בעצמי שלא להשיב לך חזק מדי במטבע המגעיל שלך. מבחינתי, לכלכתי את המקלדת בבוץ כדי לעשות עבודה "חינוכית" במירכאות כפולות, פשוט כדי שאולי יום אחד תחווה את זה שהמשפט שאתה כתבת מאוד מתאים לגביך: "הראית גסות רוח מדהימה , שאני מקווה מאוד שיום אחד זה יקרה לך ואז תבין עד כמה אתה גס רוח" -- אז הנה, זה קרה לך עכשיו. אולי תוכל לקלוט גם מה אתה עושה.

לפני שאתה מנסה לחנך אחרים, אולי כדאי שתבדוק את המצב שלך קודם.

אולי כדאי שתחזור ותקרא את פוסט #200 בעמ' 20, שנכתב ברוח חברית, לפני שהתיאשתי ממך.

עמיר

נ.ב., וכל זאת מבלי להזכיר שמבחינה עניינית, לא תרמת לדיון כלום, רק השמצות וניסיונות פתיטיים, קנטרניים וחסרי ביסוס לקעקע את דבריהם של אנשים שכן מבינים עניין, כולל Joshua_G, שהראה מהר מאוד שהוא בליגה אחרת מרוב אלה שהשתתפו בדיון. לו גם הייה השכל לפרוש בזמן, מייד כשראה עם מי יש לו עסק כאן. אני סתם נתקעתי עם ה"אובססייה", ה"חינוך" והשיעמום בלי המגברים...(sad), מה שכאמור לא מחמיא לי במיוחד, אבל זה מה שקרה.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
מישהו בכלל קורא את כל הטרחנות הזאת?

אלוהיםאדירים!!! אתה הפראייר היחיד ביקום שבכלל קורא את כל הטרחנות הזאת!!! כדאי שתברא יקום אחר, שאינו מכיל טרחנים!!! :)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
truejoker

תפסתי את עצמי -- באיחור -- והבנתי שמה שאני עושה לא באמת אותנטי: אי אפשר באמת "לחנך" אנשים ע"י זה שמשפילים אותם.

אני עומד מאחרי אי ההסכמה המוחלטת לדבריך ולטון שבהם נאמרו, אבל, עם זאת, אני מתנצל בפניך בפה מלא על הטון שנקטתי גם כלפיך.

הפוסטים הראשונים שלי שהתייחסו אליך, אם בהומור ואם ברצינות, מייצגות יותר בנאמנות את הכיוון שאליו אני שואף מאשר העקיצות וגסות הרוח שנפלתי אליהם מתוך כעס ותיסכול שלא שלטתי בהם כראוי.

אני מבין שקשה לך מספיק גם בלי ה"חינוך" והציניות שלי, ולא הייתי צריך להקשות עליך עוד יותר. הייתי יכול לנהל אתך ויכוח מתוך אי הסכמה ועם כבוד של אדם-לאדם. לא עשיתי זאת.

פשלות שלי, big time, ואני מתנצל, בפה מלא לגמרי, לא על התוכן אלא על הטון.

האם אתה מקבל את ההתנצלות?
אתה ממש לא חייב. אבין אם לא.

עמיר

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אלוהיםאדירים!!! אתה הפראייר היחיד ביקום שבכלל קורא את כל הטרחנות הזאת!!! כדאי שתברא יקום אחר, שאינו מכיל טרחנים!!! :)

עמיר

קצת קשה. אם אברא יקום בלי טרחנים, מי יגן על B&W?

ואתן לך טיפ קטן: אמור יותר בפחות מילים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
קצת קשה. אם אברא יקום בלי טרחנים, מי יגן על B&W?

ואתן לך טיפ קטן: אמור יותר בפחות מילים.

להיפך: בעולם נטול טרחנים, לא יהייה מי שיתקיף את B&W, או כל דבר אחר, ולא ייהייה שום צורך בהגנות, לא על B&W ולא על אף דבר אחר :)

כשזה בא מ-אלוהיםאדירים, אין ספק שכדאי לקחת את הטיפ ברצינות. הבעייה היא שזה דורש יותר עבודה -- לצמצם ולמקד -- מאשר מה שאני מוכן לטרוח בהקשר ספציפי זה, למרות שאני כאן על תקן טרחן -- מי שטורח באופן קבוע :)

עמיר

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
מישהו בכלל קורא את כל הטרחנות הזאת?

שיש אנשים מסוימים שמתבטעים בגסות רוח, ציניות, התנסאות על אחרים,
שרוב תגובותיהם בפוסט הזה מסתיימות בהשמצות,
מסתובבים בכל מניי פורומים, ומרשים לעצמם לגחח על טעמם של אנשים אחרים,
בגלל אהבתם לסוג מסויים של רמקולים, או כל ציוד אחר,
ואחר כך באים בטענות שמחזירים להם באותה מטבע, שזה סה"כ נותן להם להבין מי הם באמת ואיך הם מתנהגים! אז אני חושב שזו לא טרחנות, אלה סוג של חינוך כמו שעמיר אומר
ובזה אני מסכים איתו מאד.

אם אתה שואל אם מישהו קורא את כל זה, אז התשובה נמצאת בגוף השאלה:O

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
עמיר, כל התשובות מאד מנומקות ונותנות מקום למחשבה.
טיפ קטן - יש אנשים שפשוט לא שווה להשקיע בהם את האנרגיה הזאת, יש להם משפטי "קאנון" במקום אזניים ;
וכל השאר הסטוריה...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
עמיר, כל התשובות מאד מנומקות ונותנות מקום למחשבה.
טיפ קטן - יש אנשים שפשוט לא שווה להשקיע בהם את האנרגיה הזאת, יש להם משפטי "קאנון" במקום אזניים ;
וכל השאר הסטוריה...

א. תודה!
ב. אני רק תוהה באם, מבין כל אלה שהשתתפו בדיון, אתה כולל רק בן אדם אחד ספציפי, או שמא יותר מאחד, תחת האבחנה שיש אנשים שפשוט לא שווה להשקיע בהם את האנרגיה הזאת, יש להם משפטי "קאנון" במקום אזניים... :)

אולי גם זו נקודה למחשבה? :)

עמיר

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
א. תודה!
ב. אני רק תוהה באם, מבין כל אלה שהשתתפו בדיון, אתה כולל רק בן אדם אחד ספציפי, או שמא יותר מאחד, תחת האבחנה שיש אנשים שפשוט לא שווה להשקיע בהם את האנרגיה הזאת, יש להם משפטי "קאנון" במקום אזניים... :)

אולי גם זו נקודה למחשבה? :)

עמיר

הפעם אני חושב שאם תחשוב על זה - תבין לבד בקלות...
(lol)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
הפעם אני חושב שאם תחשוב על זה - תבין לבד בקלות...
(lol)

הרבה מאי-ההבנות ומהתקלות בין אנשים קורות כשאדם א' חושב שהבין את דברי ב', אלא שב' התכוון למשהו אחר לחלוטין.

יכול להיות שהבנתי בקלות לפני ששאלתי ובלי לחשוב הרבה, אבל לא הייתה לי דרך לוודא שההבנה שלי תואמת את הכוונה שלך בלי לשאול במפורש :)

עכשיו אני יכול להניח שהסיכוי שהבנתי "נכון" הוא יותר גדול, אם כי רשימת האנשים עדיין פתוחה לניחושים פרועים :)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
truejoker
אתה ממש לא חייב. אבין אם לא.
עמיר

הי, truejoker,

אני יכול להבין ולקבל כן, אני יכול להבין ולקבל לא, אבל אני לא יודע איך לפרש שתיקה, ובעבר כבר לא עבד למציא פרשנויות... :)

בכל מקרה, בין אם כן, בין אם לא ובין אם המשך שתיקה, שנה טובה!
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור