בשירות הוד מלכותה: רמקולים מוניטורים - B&W 805S - הביקורת

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אוי ואבוי. So much לגבי דיון תרבותי.

כן, תראה מה שקורה שאני עסוק כמה דקות טובות בכתיבת משהו שדורש מחשבה... :)

בעצם, עד כמה שהבנתי, תמיד יש כאלה דברים בפורומים. אפשר להתעלם מהרעש ולהמשיך את הקו ה"תרבותי" (במרכאות כפולות או בלעדיהן) בשקט.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
truejoker, האם תוכל בבקשה לענות לפוסט שלי -- #139 בעמוד 14?

זה באמת מעניין אותי.

תודה!
עמיר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אורי, אין לי בעיה עם הצהרות, רק במקרה בו הן פוגעות אישית במישהו אחר.
מה שצריך, נערך.

ליאור אי אפשר להתדיין עם קירות.
סלח לי אבל זו האמת.
לטוב ולרע, זה מה שאני חושב.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
כרגע נראה לי ש"האינטרס הריגשי" שלך הוא לא להיכנס לדיון הזה, כי הוא עלול לסכן את העמדה שלקחת -- "תנו לי לכתוב את הכתבות שאני אוהב על רמקולים, מגברים לא משנים, וממילא הם בעייה של היבואנים, המגבר שלי מספיק טוב". לקבל שייתכן שמגברים עשויים לעשות הבדל עצום מסכן גם את יכולתך לכתוב כתבות וגם את ההתייחסות שלך למגבר שלך -- כל אחד מאלה בנפרד יכול להיות כואב מאוד, רגשית, אז עדיף לא.

לא פיקניק...:)

סורי, הניתוח הזה אינו נכון. האינטרסים שלי לא להיכנס לדיון הם כדלקמן:

1. באמת אין לי כוח, זה נלעס פעמים רבות מידי.
2. אין לי רצון או מוטיבציה לחנך, להטיף, או לשנות את דעתו של פלוני. באמת. שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
3. המגבר שלי מספיק טוב. אפשר להתווכח על זה עד שבוע הבא, אבל מבחינתי אין על מה. גם הפיוניר שהיה לי היה מספיק טוב.
4. לקבל שמגברים עשויים לעשות הבדל עצום וכו'... טוב, זה כבר כן להיכנס לויכוח, אבל אני לא מקבל זאת, ובוודאי שלא משתכנע אחרת מדיון בפורום. אגב, אני בהחלט שמעתי הבדלים בין מגברים בעבר, אבל זה עלה בקנה אחד עם הבדלים טכנולוגים מהותיים ביניהם, ואפילו כאן לא הייתי מהמר על משכורתי (העלובה) שאבחין ביניהם במבחן עיוור (המבחן התקף היחיד מבחינתי).
5. אין שום סיכון בהתייחסותי למגבר שלי- זו חתיכת פלדה עם ג'וקים בפנים, מכונה. או שהיא עושה את עבודתה או שלא. עבורי היא עושה את עבודתה היטב. אין שום דבר רגשי בעניין.
6. לעניין היכולת לכתוב כתבות, אין קשר; זה תלוי ברצונות הנהלת האתר והרצון לשיתוף פעולה של יבואנים, שלצערי אינו גדול. גם כאן, אני לא רואה מה הקטע הרגשי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אורי, אני מעדיף לא לקרוא לאנשים "קירות".

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
ליאור אי אפשר להתדיין עם קירות.
סלח לי אבל זו האמת.
לטוב ולרע, זה מה שאני חושב.

אורי,

א. האם העצבים שלך לא שווים יותר מהחשיבות האדירה שייש לדיון הזה?
ב. לגיטימי שאדם יינעל במקום שלו. אותי זה מעניין למה, אבל ממש לא חייבים לנסות להזיז אותו משם. שיימצא שם. מקום לגיטימי
ג. אני מקווה שאצלך בביית לא הכל ירוק!!! מה שהלחות עושה לבתים!!! :)

תן חיוך! אבל גדול!!!
שנשמע את השיניים שלך חורקות מהחיוך בכל הארץ!

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
סורי, הניתוח הזה אינו נכון. האינטרסים שלי לא להיכנס לדיון הם כדלקמן:

1. באמת אין לי כוח, זה נלעס פעמים רבות מידי.
2. אין לי רצון או מוטיבציה לחנך, להטיף, או לשנות את דעתו של פלוני. באמת. שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
3. המגבר שלי מספיק טוב. אפשר להתווכח על זה עד שבוע הבא, אבל מבחינתי אין על מה. גם הפיוניר שהיה לי היה מספיק טוב.
4. לקבל שמגברים עשויים לעשות הבדל עצום וכו'... טוב, זה כבר כן להיכנס לויכוח, אבל אני לא מקבל זאת, ובוודאי שלא משתכנע אחרת מדיון בפורום. אגב, אני בהחלט שמעתי הבדלים בין מגברים בעבר, אבל זה עלה בקנה אחד עם הבדלים טכנולוגים מהותיים ביניהם, ואפילו כאן לא הייתי מהמר על משכורתי (העלובה) שאבחין ביניהם במבחן עיוור (המבחן התקף היחיד מבחינתי).
5. אין שום סיכון בהתייחסותי למגבר שלי- זו חתיכת פלדה עם ג'וקים בפנים, מכונה. או שהיא עושה את עבודתה או שלא. עבורי היא עושה את עבודתה היטב. אין שום דבר רגשי בעניין.
6. לעניין היכולת לכתוב כתבות, אין קשר; זה תלוי ברצונות הנהלת האתר והרצון לשיתוף פעולה של יבואנים, שלצערי אינו גדול. גם כאן, אני לא רואה מה הקטע הרגשי.

אוקיי, אם לא נכון אז לא נכון. בסדר גמור.

אני מקווה שמבחינתך הכל בסדר בעניין ושלא נפגעת ממני.
אם כן אני ממש מתנצל -- ממש לא הייתה שום כוונה בכיוון.

עמיר

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
לא, ממש ממש לא נפגעתי. פשוט מנסה להסביר את עצמי, רק חושש שאני לא כ"כ מצליח.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לא, ממש ממש לא נפגעתי. פשוט מנסה להסביר את עצמי, רק חושש שאני לא כ"כ מצליח.
אני שמח. הצלחת מצויין, כתוב מאוד ברור.

כמובן שייש מצב שאתה כותב א', מתכוון ל-ב' ואני מבין ג', אבל ה-ג' שאני חושב שהבנתי נראה לי בסדר גמור.

אני יוצא לזלול משהו. :)

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
בתאבון!

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ליאור מתנצל אם הסיגנון לא היה ראוי, אם יש דברים שאני לא אוהב זו יהירות אצל אנשים
מסויימים, שגורמים לי להגיב באותו צד של מטבע לצערי.
לקרוא לאנשים פלצנים בגלל אהבתם לחברת רמקולים מסויימת לא נראה לי תרבותי לדיון.
אם יצרתי רושם של אדם ברברי אני גם מתנצל, מי שמכיר אותי יודע שאני לא כזה, אבל לפעמים צריך להיות מאד מאופק בשביל לא להתיחס לאותם אנשים, אשתדל לא לפגוע בתרבות הדיון(ורד)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין בעיה, העיקר שממשיכים קדימה ברוח טובה :)

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
(Y)(ורד)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
ליאור מתנצל אם הסיגנון לא היה ראוי, אם יש דברים שאני לא אוהב זו יהירות אצל אנשים
מסויימים, שגורמים לי להגיב באותו צד של מטבע לצערי.
לקרוא לאנשים פלצנים בגלל אהבתם לחברת רמקולים מסויימת לא נראה לי תרבותי לדיון.
אם יצרתי רושם של אדם ברברי אני גם מתנצל, מי שמכיר אותי יודע שאני לא כזה, אבל לפעמים צריך להיות מאד מאופק בשביל לא להתיחס לאותם אנשים, אשתדל לא לפגוע בתרבות הדיון(ורד)

ג'ורג' ברנארד שו פגש אשת חברה במסיבה ושאל אותה "האם היית הולכת איתי למיטה עבור מיליון פאונד?" האישה ענתה בחיוב. "ועבור חמישה פאונד?" שאל שו. כאן האישה התרגזה: "מי בדיוק אתה חושב שאני?" שאלה בזעם. "על השאלה הזו כבר יש בינינו הסכמה" אמר שו. "עכשיו אנחנו רק מתמקחים על המחיר" :)

אני מעריך שלכולנו יש צדדים "ברבארים" או איך שבוחרים לקרוא לזה, וזה רק שאלה מה המתג (מחיר) שגורם להם לקפוץ :) אצל כל אחד זה כנראה משהו אחר, ולפעמים לכאלה שנראים מאוד סבלנים בכל מיני נסיבות מדהימות יש טריגרים פעוטים שמקפיצים אותם במקומות לא צפויים, כמו לוחמים ללא-חת שמשתפנים מעכבר.

קורה, אצל בני אדם... :)
עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שים לב ש"חייבת להיות" היא הנחת יסוד, ושכזו, היא ממש לא מבוססת.
כמוכן, יש הנחת יסוד נסתרת אחרת, שהייצרנים מתכננים מראש את גודל הבמה, מה שאני לא בטוח שקורה.

נראה לי סביר (בלי ידיעה/בדיקה מוקדמת), שהמהנדסים מתכננים מראש לפי שיקולים טכנולוגיים בלבד, ואחר כך נעזרים ב-feedback של golden eared לאתר ליקויים, לבצע fine-tuning ולבסןף לשפר.

זה רק ניחוש לא מבוסס.

עמיר

עמיר ידידי.

אני טוען שהמגבר לא ישמע טוב רק בעזרת מדידות אך דרושות מדידות על מנת לאתר בעיות צליל.

כאשר המגבר אינו מצליח ליצר במה נאותה סימן שישנה בעיה שלרוב נקראת זליגה בין צד ימין וצד שמאל. אי לכך דרושה מדידה מדוייקת על מנת לאזן את שני הצדדים שינגנו 50-50 באופן אבסולוטי. האוזן לבד אינה יכולה לאשר זאת אך היא בהחלט תבחין בזה באופן כהה. המדידה תביא את ההפרדה למדוייקת יותר.

כאשר מדובר במגבר דואל מונו המדידה הכרחית עוד יותר. הרי מדובר בעצם בשני מגברים בקופסא אחת שאמורים להיות זהים לחלוטין, תאומים, משובטים. גם כאן האוזן בלבד אינה הכלי היעיל.

נלך לרמקולים.
חיתוך הקרוס מתבצע גם הוא בעזרת מדידות. הרי לא אני ולא אתה ולא האזניים שלנו ידעו כיצד נחתן הקרוס מהאזנה לרמקול בלבד. אי לכך גם כאן המדידה הכרחית.

D.F גבוה הוא נתון אשר כל שהוא גבוהה יותר השליטה ברמקול היא בהתאם בהתחשב ששאר הנתונים גם כן נמדדים כשולטים בכל. אבל יש יחסי גומלין בין נתון אחד למשנהו ורק כלי מדידה יובילו אותנו ליחס הנכון בין הזרם, הוואט, ה-D.F והפידבק.

עכשיו נחשוב שאין מדידות, אין אפשרות לדעת מה הנתונים המדוייקים ונסתמך רק על הכלי האורגני {דהיינו האוזן}. האם תצליח לייצר שני מגברים זהים לחלוטין? התשובה היא לא!

אי לכך ובהתאם לזאת לא ניתן ליצר מגבר ללא מדידות ולא מומלץ להוציא מגבר לשוק טרם האוזן שמעה אותו. המדידות טובות אבל אם הצליל "מעפאן" חוזרים לשולחן השירטוטים ומתחילים לחפש את הפרמטר המזיק בעזרת כלי המדידה.

זו אינה הנחת יסוד, זו עובדה קימת בשטח.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
truejoker, האם תוכל בבקשה לענות לפוסט שלי -- #139 בעמוד 14?

זה באמת מעניין אותי.

תודה!
עמיר

למען הסר ספק, המקום שלך לגיטימי בעיני:

*** מותר לך לא לאהוב את B&W ו/או את מוצריה, נציגיה ו/או תמחוריה
*** מותר לך לא לאהוב את מי שאוהב B&W, ולחשוב שהוא פלצן בגלל זה
*** מותרלך להגיד זאת בפה מלא
*** אני לא חייב לאהוב את זה, אבל זו עדיין זכותך הדימוקראטית

אני לא אנסה להוציא אותך מהמקום שמתאים לך.

לאוסף הפרשנויות שאני יכול להמציא למה אתה בנאדם יכול לא לאהוב B&W אפשר להוסיף למשל דברים כמו:

*** מישהו מ-B&W או נציגיה התייחס אליו שלא בכבוד או פגע בו בדרך אחרת
*** מישהו מ-B&W או נציגיה ברח עם אשתו :)
*** הייה פגם/תקלה בציוד של B&W שלא טופל כיאות, או שהחברה או נציגיה ברחה מאחריותה לטפל (הכל המצאות, כזכור).

ומי יודע מה עוד.

באמת מעניין אותי לדעת למה אתה כל כך נגד החברה ו/או מוצריה ו/או אוהדיה.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
הי, נמר יקר!!!

אני טוען שהמגבר לא ישמע טוב רק בעזרת מדידות אך דרושות מדידות על מנת לאתר בעיות צליל.
ברור, מוסכם, אין ולא הייה ויכוח על זה בשום שלב ומעולם לא נטען אחרת!
זו התפרצות בדלת פתוחה לרווחה. תיזהר לא ליפול!!! :)

כאשר המגבר אינו מצליח ליצר במה נאותה סימן שישנה בעיה שלרוב נקראת זליגה בין צד ימין וצד שמאל.
זו אפשרות. עם זאת, בחלק מהמקרים הבמה שחובבי וויניל מתפעלים ממנה נובעת דווקא מעובדת הצימצום של ה-channel separation בוויניל יחסית למה שייש בהקלטה המקורית, שיכולה להישמע דווקא שמאל-ימין במקור :)

לא תמיד נשמע טוב יותר ==> נכון יותר או טוב יותר,
ולא תמיד נכון יותר או טוב יותר טכנולוגית ==> נשמע טוב יותר,
לפחות לחלק מהאוזניים

לא ניתן ליצר מגבר ללא מדידות ולא מומלץ להוציא מגבר לשוק טרם האוזן שמעה אותו. המדידות טובות אבל אם הצליל "מעפאן" חוזרים לשולחן השירטוטים ומתחילים לחפש את הפרמטר המזיק בעזרת כלי המדידה.

שוב- ברור, מוסכם, אין ולא הייה ויכוח על זה בשום שלב ומעולם לא נטען אחרת!
תהליך הפיתוח כולל כנראה בנייה ראשונית, המבוססת על שיקולים טכנולוגיים בלבד, ללא צורך ב"אנשים עם אוזניים מזהב". לאחר מכן מתחיל שלב איטראטיבי, שבו ה"אנשים עם אוזניים מזהב" מעירים את הערותיהם, והמהנדסים צריכים למצוא את הקשר בין התיאורים המילוליים שלהם, כמו "חסר אוויר סביב הכלים" (מה זה אומר לעזאזל?) לבין רכיבים ספציפיים במכשיר ומה לעזאזל צריך לשנות. אין לי כוח לחפש את הדוגמה באינטרנט כרגע, אבל לפעמים זה לשנות סוגי קבלים (לא את הערכים שלהם). כל זה במסגרת "הכל מדיד" :). לאחר הרבה ניסיון ותיסכול, נבנית הקורלציה בין מה שמודדים לבין מה ששומעים, כך שתוצאות אוסף המדידיות מתחילות להיות משמעותית יותר למתכננים.

בקיצור, זה מצב שנקרא "violent agreement" :)
שבו שני הצדדים בעצם לגמרי מסכימים, אבל בגלל שהניסוחים שלהם שונים ו/או הגיעו לאותה מסקנה ממקומות שונים, הם מתווכחים בכל זאת... :)

תהייה בריא+חזק!
עמיר

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
True Joker היקר,

ישנו "סינדרום מייקרוסופט" -- אנשים שעסוקים בלשנוא בלהט את החברה הגדולה והרעה והשתלטנית וכו', למרות שאינם בעלי אינטרס לכאן או לכאן.
לא. הסבר יבוא בסוף

אולי מפריע לך שמתעלמים מדיעותיך? או שאתה צריך להסביר לכל הטיפשים והפלצנים האלה למיניהם שיירדו מכל השטויות שלהם וילכו בדרך שלך (שבעצם לא הגדרת מהי)?

אני אמנם שחצן אבל לא עד כדי כך (lol) ועוד יותר אני לא משתחצן כשאני חושב שמתעלמים מהדיעות שלי (lol) אני מבין שהבנאדם לא מכיר אותי ולא יודע מה הוא מפסיד (lol)
אולי זה סימפטום הענבים החמוצים -- שאתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך את ההוצאות, כולל בהגברה, ואז מעדיף להסביר לעצמך ולכולם שזה לא טוב? דרך אגב, "לא יכול להרשות לעצמך" כולל לא רק את האפשרות של היעדר משאבים כלכליים אלא גם אי מתן רשות פנימית.

וואו !!!! הגענו לפסיכולוגיה בגרוש ?!!! חשבת פעם שמי שקונה B&W זקוק למעשה להוכחה שהוא קנה טוב כי הוא קנה מחברה כזו ומאידך הוא רוצה "אש" מהסביבה (lol), אתה רוצה עוד כמה תובנות של פסיכולוגיה בגרוש ? כי אני יכול לנפק לך הרבה מהן
יש כאלה שיכולים בלי שום בעייה כלכלית לקנות את הלמבורגיני שהם רוצים, אבל לא מרשים לעצמם לקנות אפילו את ה-BMW שהיו מוכנים להתפשר עליה ובסוף נוסעים בפיאט קטנה שהם בזים לה ומסבירים לעצמם ולכולם כמה שמכונית זה רק דבר שנוסע ממקום למקום ולא צריך להיות פלצנים.
(lol)(lol)(lol)אהבתי
אז מה ההסבר/ים שאתה מוכן, אם בכלל, לתת לתופעה הזו?

עמיר

ההסבר הוא פשוט ביותר זו אחת החברות הכי לא מוערכות על ידי , אבל הפנאטים שמשתייכים לכת הזו , ינסו כול מיני הסברים להודיע למה הרמקול שלהם הוא טוב . ובד"כ רמת האמוציות שלהם להגן על החברה ועל הרמקולים שלה , חורגת מכול רמת אמוציות שאני רואה בכול חברה אחרת . אז בהחלט אני עונה לאנשים והיות ובד"כ הם עונים בצורה די בוטה , אזי גם אני

אני אדם מאוד מנומס ויכולים להעיד על זה רבים , אבל עם כול הכבוד זה לא אומר שאני מוכן לסבול אלימות מילולית בלי להחזיר . ואני יודע היטב היכן לפגוע ואיך .

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
א. מי טען שהרמקול המדובר צריך רק קרל? ישנם עוד הרבה מגברים שיעשו עם הרמקול הזה חסד, ומה רע בחתונה קתולית? לא חייבים קרל ב 60,000 ש"ח כדי להזיז אותו.
זה שאתה מחשיב עצמך אודיופיל ולא היית קונה b&w לא מעיד כלום על החברה הזאת שמהנדסיה עושים רמקולים נהדרים, <נערך>!

הוא אמר את זה ובכול פעם שמישהו שיש לו B&W רוצה להסביר מדוע הרמקול שלו לא נשמע טוב בביקורת הוא מביא את הטיעון הזה
ד"א בפורום הכחול יש ביקורת על רמקול אחר של B&W , ואני לא מסכים עם ביקורת כזו והסברתי שם למה . אז אם תבדוק את התגובה שלי שם ואת הביקורת אתה תבין מדוע שם אני מפרגן ומדוע כאן אני די קטלני

ב. מה הקשר בין בוחן שיש לו שני מגברים שהוא מכיר, לבין הרמקול שהוא מביא למבחן?
אם הוא מכיר את ההגברה שלו בבית זה אומר שהיא צריכה להתאים לרמקול המדובר?

באופן עקרוני , כן . אתה לא חי בחלל ריק , ואף אחד לא ישים רק קרל או MF על רמקול . אז אם הרמקול שלך לא עובד טוב חוץ מאשר הגברות כלשהין , תרשום את זה בדף המוצר

ג. לפי מה שאתה טוען, חברה שמכוונת את הקרוס ברמקול לתת מיד באס ע"ח המיד היא חברה שקרנית? ואם רוצים לברוח מהבעיה צריך לקנות רמקול של 8000$ ? מעניין מאד
אתה נשמע כמישהו שעבר את כל הסדרות של b&w ! עובדה קצת לא הגיונית מצידי לחשוב כך, כי אתה אודיופיל ובחיים לא היית קונה b&w זה לפלצנים. תתפלא אבל אם כבר החלטת
כי החור במיד לא נובע מהמקור, אז יש לי חדשות בשבילך, יש לך עוד מה ללמוד, מקור יכול להיות מאד מאד קריטי למערכת כולה.
נכון המקור יכול להיות הבעיה , לא כשהוא משודך לB&W . מצטער אבל כול פעם שיש חור במיד ויש רמקול B&W , בד"כ הבעיה היא איתו . וזה מכמה פעמים שביקרתי אצל אודיופילים שיש להם וממה שאני קורא ברשת . אז אם יש בעיה צריך לבדוק היכן (ואתה יודע היטב מה המקור לעיוות הזה של האמרה המקורית (lol))

ד. מצטער אבל לא ממש מסקרן אותי לדעת כמה עולה הסט שלך, מעניין אותי איך הוא נשמע. לא אביע דעה לפני שאשמע כי אז יתפרש הדבר כנחרצות מצידי. קבל המלצתי חדל להתרברב על היותך אודיופיל, אתה נמצא בחברה של אותם אנשים כמוך, שהציוד שלהם בבית כולל כותב שורות אלו, יכול לגרום לך לחשוב שאצלך בבית לא הכל ירוק.
תירגע אני לא מתרברב על כלום , אני פשוט חושב שמישהו שחושב שלמשל אייפוד לא יכול להיות מקור מתאים הוא לא ממש אודיופיל כי הוא אפילו לא בדק מה ניתן להוציא מאייפוד
וכשמישהו אחר בודק אודיופיליה ע"פ חשבון הארנק שקנה אותה הוא גם לא
ואומר לך משהו אחרון על הנושא הכספי , אין לי שום כוונה לעבוד מהבוקר עד הערב בשביל התחביבים שלי . אבל אם זה היה כ"כ חשוב לי הייתי משיג את הכסף הזה . אני רק באמת לא חושב שמעבודה עד שבירת הרוח אני ארוויח יותר הנאה מהמוסיקה במערכת הרבה יותר יקרה . מה עוד שמספר האנשים שאני הכרתי עם כמה מליוני דולרים , לא ממש הרשימו אותי שהם נהנים מהמערכת שלהם הרבה יותר ממני . אז יכול להיות שפגשתי את האנשים הלא נכונים (lol), אבל אני לא הולך לבדוק את זה .
זה לא חשוב לי מספיק כדי לעבוד . וד"א המגבר שלי מקולקל , והיות ואני לא יכול להוביל אותו , ואני לא ממש רוצה לבקש טובות מאנשים שאני לא ממש מכיר , המערכת העיקרית שלי משותקת כבר יותר משנה . אני נהנה ממוסיקה עם אוזניות , ואני מודע לחסר , אבל זה לא מה שיגרום לי להיות חייב תודה למישהו שאני לא בטוח שאני רוצה להיות חייב לו . אז זה כבר לימד אותי שלא תמיד הכסף המושקע יקבע את רמת הנאתך מהמוסיקה (ולא זה לחא אומר שאני לא אשדרג או אחליף את זה כשאוכל לנוע בחופשיות (lol)זה רק אומר שכסף PER SE לא חשוב לי עד כדי כך )

וד"א אם זה מכליל אותי בין אלו שיורדים על B&W כי הם לא יכולים להרשות לעצמם SO BE IT (lol)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
truejoker היקר,

תודה שענית לשאלתי.

רציתי רק לומר שמצער אותי ש:

*** מכל יכולותיך, אתה משתמש ומתגאה כאן בעיקר ביכולת של "אני יודע היטב היכן לפגוע ואיך"

*** שאתה מתעסק בלפגוע ישירות באנשים. שים לב שבחברה B&W אתה פוגע רק באופן מאוד עקיף, אם בכלל.

*** אף אחד מהאנשים האלה לא פגע בך ולא עשה לך כל רע לפני שתקפת אותו. לכל היותר, אחרי שכבר התקפת, הם הגיבו

ובנוסף רציתי לומר ש:

*** לזה זה שהאמור לעיל מצער אותי אין שום משמעות בשטח, ואין לי שום ציפייה ממך שתעשה דברים לפי מה שמוצא או לא מוצא חן בעיני

*** אני לא מתעסק בלשפוט אותך אם אתה בסדר או לא

*** אני לא מבקש / מצפה ממך להפסיק או לשנות משהו, אפילו לא פסיק

ואולי להציע, אם יש לך מבחינתך עניין בזה:

*** לשקול האם זה מי שאתה רוצה להיות: מישהו שמתקיף אנשים ביוזמתו רק בגלל שהם אוהבים/קנו מוצרים של חברה (זו שהיא "אחת החברות הכי לא מוערכות על ידי" זה לא באמת מה שמשנה מבחינה זו)

*** לשקול שאם היית אולי מנצל כישורים אחרים שלך, חבריים קצת יותר, אולי היית יכול לרתום אנשים לעזור לך במקום להחזיר לך אלימות מילולית. למשל, ייתכן שייש כאן חברים שיכולים היו לעזור לך להוביל ואפילו לתקן את המערכת שלך ללא תמורה כספית

*** לאחר כל ההתקפות האלה שכבר ביצעת, זה יכול להיות כבר קשה יותר, אבל זה לא מן הנמנע. אם תזכור שאתה זה שיזמת את האלימות ולפיכך "הרווחת ביושר" את האלימות המוחזרת, יהייה לך יותר נגיש לקחת עליה אחריות, להתנצל ו"לנקות את השטח" כדי שדברים אחרים יוכלו להיכנס אליו

שים לב, בבקשה, שאני לא אומר שאם תתנצל ותהייה יותר ידידותי העולם ישתנה פתאום וכולם, כולל אותי, ירוצו מיידית לעזור לך ללא תמורה ויתחילו לשנוא B&W אפילו רטרואקטיבית. ממש לא. העניין הוא שלשנוא ולפגוע זה מצב שבו אתה שותה את רוב הרעל כל הזמן ומקווה שאחרים ימותו ממה שאתה מפזר לעברם בחלק מהזמן. הם לא.

מבחינתי, הדבר הצפוי הוא שתמשיך בדיוק באותה דרך וגם תתקיף אותי על הפוסט הזה. אני רק מנסה להביא לתשומת ליבך שייש גם דרכים אחרות, אם אתה רוצה בכלל לשקול אותן, ומה שהעליתי אינו מבחינתי "האמת", האור", או "הדרך הנכונה", אלא סתם עוד דרך מחשבה אפשרית מני רבות.

בהצלחה בדרך שתבחר,
עמיר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור