"Magico" - סיור במפעל...

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
זה לא כבל פשוט בכלל , דיברתי על זה מזמן עם יאיר , מגיקו משקיעה את הלב במוצריה , הלואי על כל החברות ככה.
אין לי שום דבר נגדם.... הרמקולים האלה יקרים מאוד ליצור עם כל עבודת המסגרות העדינה, ולוחות אלומיניום כבדים. אבל הכבלים די נראים לעין - גיד נחושת עם בידוד דק. אני לא אומר שזה רע - שאלתי איך זה מסתדר לכם ה"כבל-אופילים" :D

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני מציע שתרד מהעץ, זה לא גורם לך להראות יותר "מבין"

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
דק?
תחליף משקפים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אין לי שום דבר נגדם.... הרמקולים האלה יקרים מאוד ליצור עם כל עבודת המסגרות העדינה, ולוחות אלומיניום כבדים. אבל הכבלים די נראים לעין - גיד נחושת עם בידוד דק. אני לא אומר שזה רע - שאלתי איך זה מסתדר לכם ה"כבל-אופילים" :D

מה זה משנה?
העיקר ש-Magico מייצרים רמקולים בין הטובים ששמעתי.. (והם מקבלים ממני עוד יותר כבוד בגלל הטרנספורט המשמש אותם להדגמות)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מיכאל,

אי...אי...אי...השעון העולמי, והממיר שעולה $30K.

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אגב, לגבי הכבלים, משהו בנושא:
http://www.stereophile.com/content/vienna-acoustics150ayre-acoustics

There was also a single Nordost Odin AC cable. If you consider that the Ayre player was being used to provide the same functionality as a $2500 Ayre QB-9, it could be argued that this single AC cable cost as much as the rest of the system together. "It gives an improvement in sound quality and that's justification enough," answered Vienna's Kevin Wolff when I queried him about the system's price balance with the Nordost.​

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני מציע שתרד מהעץ, זה לא גורם לך להראות יותר "מבין"
אתה מוזמן לספק מידע במקום הצהרות בומבסטיות כלפי הבנה או אי-הבנה של אחרים. מדהים איך שם של מותג פתאום גורם לאנשים לראות הכל אחרת..... אם לא היית יודע שמדובר ברמקול של מג'יקו היית צוחק בקול רם על הכבל ה"צו'וקולוקו" הזה. לא - אני לא חושב שהוא צ'וקולוקו - אני בטוח שהוא עושה את העבודה..... אבל מסקרן אותי איך כזה כבל פשוט מסתדר ל"כבל-אופילים".

נערך לאחרונה ב:

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
דק?
תחליף משקפים.
כן, דק. כנראה שאתה זקוק לשיעור בפרופורציות: תשווה את עובי המוליך לרוחב ולעובי האזיקון, לעובי הלוח בתמונה, וכו'. מדובר במוליך יותר דק מחוט חשמל רגיל שרץ בקיר. אני מניח שהנחושת באיכות יותר טובה ממה שאקנה באייס, אבל עדיין.... כבל זול, וקצת מצחיק בעיני לחבר אותו לכבל חיצוני בעובי של נקניקיה, מה שכנראה רבים פה אוהבים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אתה מוזמן לספק מידע במקום הצהרות בומבסטיות כלפי הבנה או אי-הבנה של אחרים. מדהים איך שם של מותג פתאום גורם לאנשים לראות הכל אחרת..... אם לא היית יודע שמדובר ברמקול של מג'יקו היית צוחק בקול רם על הכבל ה"צו'וקולוקו" הזה. לא - אני לא חושב שהוא צ'וקולוקו - אני בטוח שהוא עושה את העבודה..... אבל מסקרן אותי איך כזה כבל פשוט מסתדר ל"כבל-אופילים".

מדוע אתה מתעקש שמדובר בכבל פשוט?

ביקשתי מיאיר שיחזור אלי כשיתפנה {מענה קולי}.
כפי שאני זוכר מדובר בכבל שעולה מאות דולרים למטר, מה ששכחתי זה את שמו {נראה לי hd labs}.ֿֿ

הבידוד סביב הכבל משלב ציפוי טפלון, הכבל עצמו הוא ליבה יחידה של נחושת, הכבל הזה עובר טיפול מיוחד לפני שהוא נכנס לרמקול שמבצעים אותו במיוחד עבור המג'יקו.

לא תוכל לרכוש את הכבל הזה בעצמך, הוא מיוצר אך ורק עבור המג'יקו.(Y)

אם תראה את הכבלים שלי {שוניאטה} אתה כנראה תחשוב שמדובר בכבל לא יקר. דקיק למדי, אולי דקיק מידי. המחיר שלו הוא אלפי דולרים ואין כבל במחיר שלו שנשמע כמוהו.

נראה לי שבעבר כבר הזמנתי אותך להאזין להבדלים בין כבלים על המערכת שלי {שההבדלים אצלי הם דרמטים}. אולי הגיע הזמן, לקראת בו האביב, שתבוא לביקור.(ורד)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מר MOKES היקר. מבחינתי מרגע זה אתה טרול.
אני מרגע זה מפסיק להאכיל את הטרול.

אני מציע גם לאחרים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
אתה לא מבין כלום! לא אומרים צוקולוקו , אומרים
צוקומוקו

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מר MOKES היקר. מבחינתי מרגע זה אתה טרול.
אני מרגע זה מפסיק להאכיל את הטרול.

אני מציע גם לאחרים.
לצערי התבטאויות אישיות הפכו לנורמה אצלך.
למנהלי האתר - "כתב האתר" מייצג אתכם. התבטאויות אישיות כגון אלה מקובלות עליכם?
נסיונות זולים לסתימת פיות משרתים את מטרת האתר?
לשיקולכם.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אורי צודק,
http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking other users into a desired emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion​

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אינני יודע על מה אתה מדבר - אני באמת הסתקרנתי איך רמקול של $50K משתמש במטרים של מה שנראה כחוטים פשוטים, עם מוליך שנראה דק עם בידוד שנראה דקיק, והסתקרנתי לשמוע את דעתם של אוהבי הכבלים היקרים - שמין הסתם בעצם מחברים כבלים עבים מאוד (בד"כ) לכבלים הדקים שבתמונה (בחלומותיהם הוורודים כמובן - אם יהיה ביכולתם לרכוש כזה רמקול. אני גם הייתי שמח לשים כזה רמקול אצלי). במקום להגיב באופן ענייני אורי בוחר בעצם להגיד "אל תגיבו" - זכותו אבל נראה לי נמוך ביותר (ולצערי לא מפתיע). הנושא שהעליתי הוא לחלוטין "on topic" לגבי הרמקולים שהוצגו בגאווה בתמונות, וטרולינג לא קשור פה לכלום. לשם השוואה, אני יכול לציין את תגובותיו של נמר, שגם לא מסכים איתי אבל מנסה להביא מידע רלוונטי לנושא - ותודה על כך.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
זה פשוט לא משנה באיזה כבלים הם משתמשים, כל עוד הרמקול נשמע ונמדד מעולה.
זה לא סותר את זה שאם לשדך לו כבל after-market הוא יכל להישמע טוב יותר בסטאפ מסוים

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני באמת הסתקרנתי איך רמקול של $50K משתמש במטרים של מה שנראה כחוטים פשוטים, עם מוליך שנראה דק עם בידוד שנראה דקיק

מי ששופט את איכותם של כבלים על פי איך שהם נראים בצילום – אין לו שמץ של מושג על מה הוא מדבר.

האם אתה בוחר כבלים למערכת שלך על פי הצילום שלהם?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לצערי התבטאויות אישיות הפכו לנורמה אצלך..

באותה מידה שדברי הסבר כאילו-מדעיים (אבל לא רלוונטיים) הפכו לנורמה אצלך.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
באותה מידה שדברי הסבר כאילו-מדעיים (אבל לא רלוונטיים) הפכו לנורמה אצלך.
שלום יאיר - כבר הגבת כמה פעמים לנושא שהעליתי, אבל לא הייתה לך תגובה אחת עם מידע ענייני כלשהו. זה ישתנה מתישהו, או שנמשיך לקרוא כאן הגיגים לגופו של אדם במקום לגופו של עניין?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
זה פשוט לא משנה באיזה כבלים הם משתמשים, כל עוד הרמקול נשמע ונמדד מעולה.
זה לא סותר את זה שאם לשדך לו כבל after-market הוא יכל להישמע טוב יותר בסטאפ מסוים

הנמדד מיותר במשפט שלך מכיוון שאם הוא נשמע מעולה המדידה לא תשנה את העובדה הזו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור