"Magico" - סיור במפעל...

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אחרי שכתבת שאין לי שום מתודה רצינית, אין לי מה להוסיף בעניין.
בכלל, מאחר והגישה שלך היא כל כך לא רצינית, אני לא רואה כל טעם להיכנס לדיון ענייני אתך.
אגיד לך מדוע אני שואל: אני משוכנע שאתה לא הצלחת לבודד התנגדות הכבל בתור גורם משתנה יחיד, ולכן לא באמת בדקת איך משתנה זה משפיע על הצליל. אני טועה?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אגיד לך מדוע אני שואל: אני משוכנע שאתה לא הצלחת לבודד התנגדות הכבל בתור גורם משתנה יחיד, ולכן לא באמת בדקת איך משתנה זה משפיע על הצליל. אני טועה?

מה שכתבתי הוא שאין קשר ישיר בין התנגדות כבלי רמקול לבין האיכות הנשמעת שלהם. לאחרונה השוויתי שני כבלים, כאשר הדק יותר מביניהם נשמע יותר טוב.

העניין הוא שאתה טוען טיעונים לא בדוקים.
לעומתך, אני בדקתי ומצאתי שהטיעונים שלך לא נכונים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
מה שכתבתי הוא שאין קשר ישיר בין התנגדות כבלי רמקול לבין האיכות הנשמעת שלהם. לאחרונה השוויתי שני כבלים, כאשר הדק יותר מביניהם נשמע יותר טוב.

(Y)

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0

איזה שני כבלים? מה עוביים ומה המוליך? מה אורכם? מה נתוניהם - אם אתה כ"כ בטוח שבדקת שני כבלים עם התנגדות שונה? (אגב - אם אין לך מדידות אתה יכול גם לצלם את המוליכים, כפי שראינו בצילומים בנשוא השרשור). אתה שוב ושוב כותב דברים לא מדויקים, גם לגביך וגם לגבי. אני אכן כתבתי שלא בדקתי התנגדות כבל בתור גורם יחיד - וזאת מכיוון שזה דבר קשה מאוד לבצע בבית (לבצע ניסוי שבו הכל קבוע חוץ מההתנגדות). אתה טענת שאתה כן עשית בדיקה כזו, אבל אז בעצם אתה אומר שכל מה שעשית זה לבדוק שני כבלים שונים. בקיצור - לא הצגת את מעשיך בצורה נכונה. לגופו של עניין - כן בדקתי כבלים שונים אצלי בבית - אנא ראה פוסטים קודמים שלי בשרשור. בכל אופן - אתה טוען שאחד מהם "נשמע יותר טוב" - מה זה אומר? אתה יכול לתאר קצת יותר שלפחות נוכל להבין מהיכן נובעת קביעה סובייקטיבית זו?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
איזה שני כבלים? מה עוביים ומה המוליך? מה אורכם? מה נתוניהם - אם אתה כ"כ בטוח שבדקת שני כבלים עם התנגדות שונה?

אכן כן, מדובר בשני כבלים בעלי עובי שונה בסדרי גודל ובעלי התנגדות שונה.

(אגב - אם אין לך מדידות אתה יכול גם לצלם את המוליכים, כפי שראינו בצילומים בנשוא השרשור).

בניגוד אליך, אני לא אומד את עוביו של כבל על פי צילום. כדי למדוד את עוביו של כבל אני נעזר בקליבר. לבד מזה שהיצרנים מפרסמים את נתוני העובי.

בכל אופן - אתה טוען שאחד מהם "נשמע יותר טוב" - מה זה אומר? אתה יכול לתאר קצת יותר שלפחות נוכל להבין מהיכן נובעת קביעה סובייקטיבית זו?

אין כאן מה להבין, נשמע לי טוב יותר משמעותי שהוא נשמע לי טוב יותר. אם אינך מבין כיצד לאדם מסוים רמקול אחד נשמע טוב יותר מאשר רמקול אחר – אין לי אמצעים להסביר לך את זה. מה שנכון לרמקולים נכון גם לכל דבר אחר במערכות שמע – מגברים, מקורות, כבלים ושקעי חשמל.

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
יהושע חבל על האנרגיות

האיש חושב שהוא יודע הכל בהכל

הוא שופט כבלים על פי מראה

מנסה להראות כל זמן את "ידיעותיו המקיפות בפיזיקה ובאלקטרוניקה"

כמו כן גם בצילום הוא יודע הכול

חבל

יום אחד הוא ייתבגר ויילמד לפתוח את מה שמסתתר בין אוזניו

או שלא

ויבין שאין אמיתות מוחלטות בעולמנו

כנראה שזה קצת מלחיץ אותו הרעיון הזה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
ראיתי את התמונה יובל.

נו אז מה האורך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור