"Magico" - סיור במפעל...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...יש להם כ-30 עובדים ושלושים מפיצים. הם התחילו בקטן והפכו למה שהם הפכו היום. סיור של SoundStage:
http://www.soundstageglobal.com/ind...nt&view=category&layout=blog&id=65&Itemid=152

תומר

בתמונה: אלון וולף.

תמונות מצורפות

• magico_0101.jpg
    magico_0101.jpg
    KB 116.5 · צפיות: 408

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
כבוד !

תענוג לראות.

tunzujmm2mfw.jpg
[/URL][/IMG]

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
פשש...יש תמורה לאגרה. מאוד מרשים.

כמה עצוב לראות את השלט: "Made in the USA" ולא "Made in Israel".

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כנראה הם יודעים שהסיכוי למצוא פה עובדים שיעשו את זה ככה במחיר שעושים את זה בארה"ב שואף לאפס.

אגב, אני מביע על זה צער, לא זלזול. דווקא היהודים ידועים בעולם כעובדים שקדנים ומדוייקים. לא סתם תעשיית היהלומים פה היא כזו .

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אורי, צר לי לבשר לך שתעשיית היהלומים כבר מזמן לא פה אלא בהודו.

ולא נראה לי שתמחור המג'יקו הוא כל כך פונקציה של מחיר העובדים. אם כבר אז אני חושב שמחיר שעת עובד מיומן כאן נמוכה ממחיר שעת עובד מיומן שם. נראה לי שזה יותר עניין של שינוע המוצר להיכן שרוב הצרכנים נמצאים, שמן הסתם זה בארה"ב.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מג'יקו שייכת לשני ישראלים, אלון וולף ויאיר תמם. הם מנהלים אותה ביד רמה. כל כבוד להם, ויש כבוד (Y).

תומר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
כל הכבוד לשני החברה האלה.
המיקום בצמרת העולמית אומר הכל.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עניין של ביזנס

קל יותר לשווק רמקולים בעולם עם מדבקה של Made in USA
מאשר ישראל. הרי גם גבע יכול לייצר כאן, והוא בחר במקום אחר. (בצדק)

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
בארץ אפשר לייצר בעיקר אוויר חם. רמקולים קצת יותר קשה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
מג'יקו שייכת לשני ישראלים, אלון וולף ויאיר תמם. הם מנהלים אותה ביד רמה. כל כבוד להם, ויש כבוד (Y).

תומר

אני אישית רוצה רק בהצלחה שלהם. אני חושב שהם הצליחו להשיג את מה שמעט מאוד הצליחו באופן כללי {בלי קשר לישראלים}.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ומה אומרים חובבי הכבלים על המטרים הרבים של כבל פשוט בתוך הרמקולים של מג'יקו?
magico_0406.jpg

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
ואיך הסקת שזה כבל פשוט? ציפור קטנה לחשה לך או שזו אינטואיציה פנימית? אתה כמובן לא חייב לענות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
מוקס.
אם היית יודע איזה כבל זה אז כנראה שהיית מתחמק מהתמונה הזו לחלוטין.
אבל השעה מאוחרת ויכול להיות שלא ראו את זה הרבה אנשים, זה הזמן לערוך את עצמך ולשחק אותה כאילו שאלת שאלה תמימה. כמו למשל "מעניין איזה כבלים יש שם, מישהו יודע?".

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני בטוח שאלו לא סתם כבלים...לפי מראה אתה לא יכול לדעת שום דבר...זה שיש להם ציבעוניות כזו של כבלים מהחנות החשצל הקרובה לא אומר שום דבר
הרבה חברות עושות קוניפגורציות מסויימות אפילו לכבל קיים בבידוד אחר שיכול להראות כזול מבחינה ויזואלית בלבד...אני מניח שמתחת לעור תמצא חומרים שונים לגמריי
וגם שתדע לך חוק לחיים - תמונות משקרות

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אוקיי - איזה כבל נראה כמו גיד נחושת דק בבידוד פשוט? הנה במבט יותר קרוב.
magico_0405.jpg

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
לפני שאני אספר לך איזה כבל זה אני רוצה להבין איך הגעת לכך שמדובר בגיד נחושת, ולא כסף למשל, או זהב, ובידוד פשוט.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ו..... האם הייתם משתמשים בכזה כבל (שנראה מהום-סנטר) לחבר את הרמקול למגבר? מדוע לא בעצם - הכבילה בתוך הרמקול ארוכה יותר - הכבל החיצוני פחות משמעותי ממה שרץ בפנים.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לפני שאני אספר לך איזה כבל זה אני רוצה להבין איך הגעת לכך שמדובר בגיד נחושת, ולא כסף למשל, או זהב, ובידוד פשוט.
רואים בתקריב שזה לא כסף. אם זה היה זהב הרמקול הזה היה עולה הרבה יותר ממה שהוא עולה. רואים גם בתמונה שזה גיד יחיד - solid core ולא חוט שזור. אין הרבה אפשרויות - נראה כמו גיד נחושת נטו. לגבי הבידוד - גם את זה ניתן לראות, אין הרבה חוכמות. אם אתה יודע משהו אחר תגיד..... אני מגיב למה שרואה בתמונה.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,061
נקודות
113
תגיד את זה לסטף ורטהיימר, נראה איזו תשובה תקבל....

בארץ אפשר לייצר בעיקר אוויר חם. רמקולים קצת יותר קשה.

בארץ יש תעשיות שלא רואות שום חברת רמקולים ממטר... ויש גם חברת רמקולים שעושה יופי של עבודה!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,613
נקודות
113
ומה אומרים חובבי הכבלים על המטרים הרבים של כבל פשוט בתוך הרמקולים של מג'יקו?
magico_0406.jpg
זה לא כבל פשוט בכלל , דיברתי על זה מזמן עם יאיר , מגיקו משקיעה את הלב במוצריה , הלואי על כל החברות ככה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור