שאלה: מאיזה מחיר אתה קובע שהציוד הוא אולטרה הי-אנד?

האם יש דבר כזה אולטרה הי-אנד:

• Total voters
    13

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
הייתי אומר שנתח גדול ועיקרי מגיע מהקבוצה הראשונה שהם יותר אוהבי טכנולוגיה שהרבה מהם גם עוסקים בזה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אני כבר לא מדבר על כול חברות "האולטרה" שצצו פתאום ודורשות מחיר בשמיים.
יסלח לי מראש גיא רגואן שאני עושה שימוש בחברה שהוא מביא - סליחה.
מה המוניטין או ההיסטוריה של פיליום שעד אתמול לא הייתה קיימת והיום ממותגת כמוצר אולטרה?

ב 2022 גם מוניטין עיסקי ואודיופילי ניתן לבנות מהר מאוד.
זה שעד אתמול אתה לא הכרת אותה לא אומר שהיא לא הייתה קיימת. זה גם לא אומר שאין לה מוניטין וזה גם לא אומר שהיא היי אנד או אולטרה או ברמת סוברו פשע שנת 88. החברה כבר 8 שנים מייצרת. אז אתה לא שמעת עליה. So what.
לא חושב שזה לעניין שלקחת דווקה את החברה הזו ולא עצרת לרגע לחשוב על המשמעות של היבואן. אתה יודע, קצת כבוד לפרנסה של בן אדם ש-״במקרה״ יכול להיות מושפע באופן ישיר או עקיף מ-״משפט מחץ״ כמו זה שכתבת. הרי התחלת אותו בהתנצלות מראש. אזי אתה מבין בדיוק על מה אני מדבר. בו לא ניתמם. הרי את סיפור הבורג שרואים מהצד כבר שמענו. מה זה עכשיו, פרק 2 ההמשך?

עכשיו יגידו שאני בא להגן על היבואן. גם יגידו שההגנה הזו תקנה לי 99% הנחה על רכישה של מגבר הדגל. בלה בלה בלה.... הכתבים הם בלוף.... בסדר, שמענו.
אז אומר כאן שהיבואנים בארץ לצערי לא צריכים הגנות מאיש. יש להם עור של פיל אפריקאי. זה בא עם דרישות התפקיד. ולמה לצערי? כי 99% מאיתנו פה לא היו שורדים את העיסוק בתחום הזה יותר מיומיים. בריכות השיט שהם צריכים לשחות בהן כדי להתפרנס הפכו לשגרע (כן, ב-ע). ואין פה יבואן אחד שיגיד אחרת. במרוצת השנים שמעתי סיפורים וראיתי מקרים מסמרי שיער.
תשמע מר חורש היקר, לא יודע מה קורה שם אצלך אבל משום מה התגובות שלך בתקופה האחרונה נראות לי קצת לוחמניות. רודפות צדק להוכיח אחרת ולו רק לשם ההתעקשות. לא יודע לשים את האצבע בדיוק. אבל יש כזה וייב. אולי השתפשפו עליך קצת יותר מידי סיפורי ציוד מעופשים.

אני לא מחפש להתנגח. באמת שלא. אני לא שם. מיצתי את זה מזממממן.... אבל בחיית דינק, קצת יותר סבבה ופחות מהסגנון השני.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
@genvirt @yarino

לגבי הערכת גורמי ההצלחה של מכירות טסלה בארץ שלא ערוכה לרכבים חשמליים אפשר לקרוא בקישור הבא:

טסלה היא האייפון החדש - אם לפרויד היה סמארטפון - TheMarker
ד''ר לירז מרגלית נהדרת, אני עוקב אחרי הטורים שלה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תגיד, אם לכאורה בוקר אחד קמתי על צד שמאל ונכנסתי לאיזה כינוס אודיופילי, ורחמנה ליצלן רצחתי 20 איש.
האם יצא לי מוניטין של רוצח המונים באותו הרגע או שאצטרך לחזור על הפעולה לאורך ציר זמן כדי "לזכות" במוניטין ?

לחלופין אם אתרום ממש ברגע זה מיליון דולר לאומנות על אף שמעולם לא תרמתי לפני כן לנושא, האם גם אז אצטרך להמתין ל"מר" מוניטין או שמספיקה פעולת תרומה יחידה בסדר גודל כזה ע"מ שיצא לי מוניטין של פילנטרופ ?

דוגמה נוספת, אתלט/ספורטאי/קבוצה המגיעה משום מקום וקובע שיא עולם/זוכה באליפות... האם גם אז המוניטין הוא משהו שלא נקבע באותו הרגע?

עשה לי טובה. אם אתה לא מבין מה זה מוניטין אז לך תקרא במילון. אני לא מתווכח על מונחים ברורים. מוניטין זה משהו נצבר. ואם אתה רוצח 20 איש בכינוס אודיופילי אז למרות המוניטין שצברת, כאדם בריא בנפשו, בפעולה אחת שעשית (רצחת לכאורה) אז אתה אתה סתם רוצח בלי מוניטין.

שוב. מוניטין זה נצבר. הוא לא מהיום למחר.

• Like
Reactions: Rag

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני כבר לא מדבר על כול חברות "האולטרה" שצצו פתאום ודורשות מחיר בשמיים.
יסלח לי מראש גיא רגואן שאני עושה שימוש בחברה שהוא מביא - סליחה.
מה המוניטין או ההיסטוריה של פיליום שעד אתמול לא הייתה קיימת והיום ממותגת כמוצר אולטרה?

ב 2022 גם מוניטין עיסקי ואודיופילי ניתן לבנות מהר מאוד.

מוניטין לא שייך לעניין. נניח שזה מוצר חדש בשוק (והוא לא), אדיר, עם יכולות גבוהות שחובבים התפעלו ממנו. את מי מעניין המוניטין במקרה הזה? אם ימשיכו ככה, גם בדגמים ובסדרות הבאות, יצברו מוניטין טוב. אם לא, ושאר המוצרים שלהם יהיו לא מוצלחים, יצברו מוניטין רע. מאוד פשוט, מאוד קל, לא צריך להתפלסף כל הזמן.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
יש הבדל מאוד גדול בין שיתוף של לקוח שהתחדש במוצר X לפרסום מרקטינג ועל ידי כך "הייפ".

אי אפשר לקחת מספר כה מצומצם וזעיר כחוט השערה כמדד כלשהו להצלחת המוצר "ולהאשימה" בהייפ או קשקוש אחר,
בטח במדינה עם כלום השפעה כדג רקק באוקיינוס אדיר.

רשמתי זאת כבר ואחזור על עצמי
יש חברות שלא צריכות אין ספור Reviews למינהן במגזינים למינהן בשביל לשרוד ולייצר עניין מתמשך ו/או בשביל להותיר חתמם בנוף, כמו חברות "מיינסטרים" למינהן.

לא מעט חברות אשר נחשבות יחסית ל "צעירות" בנות נניח 5 עד 15 שנה, ומצליחות להותיר חותם ונוכחות גם בלי פרסום יום וליל עי מגזינים למינהם.
חובת ההוכחה עליהם!!
ורואים זאת היטב (היטב) גם במדינת הפיסטוק שלנו.

מוצרי "בוטיק" ו "קצה" הם לא לכל אחד, ומספרם כמעט אפסי בעוגת המשתמשים והמשתמשים הפוטנציאליים.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני חושב שהגיע הזמן לא לשאול האם יש או אין אולטרה היי אנד אלא לשאול את השאלה האמתית למה המונח הזה כל כך אמוציונלי ולמה הצליח להרגיז כל כך הרבה אנשים.
דעתי האישית היא שזה רק טריגר של משהו עמוק יותר אצל קהילת החובבים והשאלה מהו ולדעתי זה התסכול הרב שנובע מצירוף של מחירים חסרי הגיון מול תמורה, חוסר רגולציה טכנית שמביא להמון מיסמאץ' בין רכיבים שגורם להפסדים כספיים וכן, מה לעשות, גם קנאה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לא יודע, אותי שאלה זו לא הרגיזה בכלל.
כפי שציינתי מוסג "אולטרה" עבורי רק הצבעה לרף מחיר גבוהה של המוצר ושזה מוצר כביכול בוטיק וכביכול בנוי ברכיבים איכותיים ובלה בלה.
משום מה מחיר בינטלי או איזה למבורג'יני לא מרגיז את אף אחד, וכולם מבינים שזה מה שהוא שלא לכולם ומבינים שזה יקר מאוד, ואיכותי (ייתכן) ויוקרתי, אבל זה עדיין רכב שנוסעים בו לקנות יוגורט :)

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
דעתי האישית היא שזה רק טריגר של משהו עמוק יותר אצל קהילת החובבים והשאלה מהו ולדעתי זה התסכול הרב שנובע מצירוף של מחירים חסרי הגיון מול תמורה
אם אין תמורה, למה התסכול...? אלא אם הטרוניות הן מצד רוכשי האולטרא ולא המתבוננים מהצד, לא?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם אין תמורה, למה התסכול...? אלא אם הטרוניות הן מצד רוכשי האולטרא ולא המתבוננים מהצד, לא?
אני מתייחס יותר למיד-היי, נראה לי שמי שהשתתפו בשירשור הם לא בעיקר בעלי אולטרה

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אני מתייחס יותר למיד-היי, נראה לי שמי שהשתתפו בשירשור הם לא בעיקר בעלי אולטרה
אז זה דיון תיאורטי, והתיסכול צריך להיות תיאורטי ...:) כל אחד צריך להיות מפסוט ממה שיש לו, ואם הוא לא מפסוט שיחשוב איך הוא משפר במידת האפשרי אצלו, כלכלית ופיזית מבחינת חדר האזנה. אולטרא היי אנד למי שיכול להרשות לעצמו זו אפשרות ככל האפשרויות.

• Like
Reactions: gds

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אז זה דיון תיאורטי, והתיסכול צריך להיות תיאורטי ...:) כל אחד צריך להיות מפסוט ממה שיש לו, ואם הוא לא מפסוט שיחשוב איך הוא משפר במידת האפשרי אצלו, כלכלית ופיזית מבחינת חדר האזנה. אולטרא היי אנד למי שיכול להרשות לעצמו זו אפשרות ככל האפשרויות.

הדיון תיאורטי, התסכול בלבלים השונים של התחביב-לא.

האם יש דבר כזה אולטרה היי אנד? הנה תראה: אולטרה היי אנד
האם יש הבדל בין אולטרה למה שהיה עד לא מזמן "סתם" היי אנד אההה...לא בטוח.
זה כתבתי מקודם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור