שאלה: מאיזה מחיר אתה קובע שהציוד הוא אולטרה הי-אנד?

האם יש דבר כזה אולטרה הי-אנד:

• Total voters
    13

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
גגגגגגגגבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבייייייייייייייייייי.
התגעגעתי.
לא הצלחת להבין את כיוון השרשור, כי אין כזה.
לא מאמין שגיא שוב נפל למלכודת.
לא מאמין ששוב אני נפלתי.
ולא מאמין שתומר עדין ממחזר נושאים מטומטמים כאלה.
המסקנה היחידה שלי מכל הסיפור היא שכנראה שפשוט באמת אין על מה לדבר יותר בתחום הזה.
וואלה אתה חסר.
בוא אגיד לך דעתי שהיא ממש לא אולטרא מורכבת:
1. אנחנו אוהבים את האתר.
2. אנחנו לא משלמים על החברות באתר.
3. האתר צריך להתפרנס.
4. הבוקסות המרובעות שאתה רואה בין פוסט לפוסט זה פרסומות שמפרנסות את האתר.
5. המפרסמים רוצים לראות טראפיק אחרת לא יהיו פרסומות ואז יהיה כשל בסעיף 3 שיוביל לכשל של סעיפים 1 ו/או 2.
6. תומר, מעת לעת, יוצא למבצע אישי נועז להצלתו של סעיף 5.
בוא נגיד שהוא מביא מהגורן ומהיקב, העיקר שיהיה כתוב משהו.
7. אנחנו חייבים לעזור לו! ולעצום עין בלתי מכוונת על פוסטי הפח האלה, אחרת יהיה כשל כללי שיוביל לכך שנהיה עצובים.
המטרה מקדשת את האמצעים.
אני מקווה שאתה מבין את כיוון השרשור.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
גגגגגגגגבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבייייייייייייייייייי.
התגעגעתי.
לא הצלחת להבין את כיוון השרשור, כי אין כזה.
לא מאמין שגיא שוב נפל למלכודת.
לא מאמין ששוב אני נפלתי.
ולא מאמין שתומר עדין ממחזר נושאים מטומטמים כאלה.
המסקנה היחידה שלי מכל הסיפור היא שכנראה שפשוט באמת אין על מה לדבר יותר בתחום הזה.
מתנוש כפרוש
אתה מתגעגע כי אתה ״מבריזן נעלמן״ ללא תקנה :)
נתראה בשמחות :שתוי:

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
וואלה אתה חסר.
בוא אגיד לך דעתי שהיא ממש לא אולטרא מורכבת:
1. אנחנו אוהבים את האתר.
2. אנחנו לא משלמים על החברות באתר.
3. האתר צריך להתפרנס.
4. הבוקסות המרובעות שאתה רואה בין פוסט לפוסט זה פרסומות שמפרנסות את האתר.
5. המפרסמים רוצים לראות טראפיק אחרת לא יהיו פרסומות ואז יהיה כשל בסעיף 3 שיוביל לכשל של סעיפים 1 ו/או 2.
6. תומר, מעת לעת, יוצא למבצע אישי נועז להצלתו של סעיף 5.
בוא נגיד שהוא מביא מהגורן ומהיקב, העיקר שיהיה כתוב משהו.
7. אנחנו חייבים לעזור לו! ולעצום עין בלתי מכוונת על פוסטי הפח האלה, אחרת יהיה כשל כללי שיוביל לכך שנהיה עצובים.
המטרה מקדשת את האמצעים.
אני מקווה שאתה מבין את כיוון השרשור.
אם מה שאתה כותב הוא נכון, אני מוכן להיכנס לאתר בכל זמן שיש לי פנאי (יכול להתחייב בערך ל-10 כניסות ביום ..) בכדי לייצר "טראפיק" וזאת בכדי לחסוך שרשורים חסרי משמעות

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
דוד. האתר של נמר לא מתפרנס מדו ערוצי. מבטיח לך.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
דוד. האתר של נמר לא מתפרנס מדו ערוצי. מבטיח לך.
ברור לגמרי ולא טענתי כך. אבל אסור להזניח שום פינה. וגם הנישה שלנו צריכה לעשות לביתה, לפחות משהו וזה בסדר לגמרי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ברור לגמרי ולא טענתי כך. אבל אסור להזניח שום פינה. וגם הנישה שלנו צריכה לעשות לביתה, לפחות משהו וזה בסדר לגמרי.
סבבה. אז בוא נמשיך לדבר על זה:
Lorem ipsum dolor sit Ultra HI END amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus auctor erat ut diam volutpat, vitae finibus elit finibus. Integer et mi sed urna sollicitudin tempus. Praesent pellentesque tortor sed pellentesque facilisis. In euismod orci justo, eu fringilla elit blandit sit amet. Nunc sapien odio, facilisis in faucibus vitae, placerat sit amet dui. ultra hi end Ut semper hendrerit urna eu euismod. Nunc auctor augue vel laoreet convallis. Suspendisse tincidunt id diam at condimentum. Vivamus ac sapien eget ante condimentum pulvinar sed vitae urna. Duis congue vehicula eleifend. Pellentesque id libero hyper ultra hi end at ligula fringilla varius. Quisque accumsan ultricies lectus id hendrerit. Nunc vel pharetra tortor. Morbi quis egestas risus, id venenatis justo.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
גוגל רנסלייט מלטינית לאנגלית:)

In the chronic pain of the average person, it is important to be nice to the customers. Now wise and hated, easy in the jaws of life, to be loved by the real estate. Now the author of the fire or the bills of the valleys. Suspendisse tincidunt id diam at condimentum. We live and the wise need to improve before the couch, but the life of the urn. Homework for the teenagers. Free hyper ultra hi end at the unconventional way Each layer is just a bed of this bureau. Now or the quiver of the torturer. Who want laughter, that poisonous magic

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לכל אורך הדרך לא דיברתי על המקרה הכללי של קביעה ללא התנסות, אלא רק על המקרה הפרטי של בחירת העדפה בין מספר דברים שללא השוואות ניתן רק להניח שהם ממש מצויינים, אבל לא יודעים עד כמה כל אחד מהם טוב ללא בדיקה/השוואה. זה המקרה שבו מדובר במצב שלנו, ובהקשר זה, כל הדוגמאות שלך לא היו אנלוגיות למצב הזה.

ייתכן שההבדל באיכות יותר גדול ממה שאתה מעריך.
כדי לסבר את האוזן, אלך בכיוון שלך לרגע.

הרי יש מצבים שמייצרים מכשירים טובים יותר ממה שהיה קודם, ויש/היו גם מגזינים שהיו נותנים דירוגים, ומדי פעם היו צריכים להגדיל את המספר המקסימלי.

אם, לצורך הדיון, נניח שהציון המירבי של כל המכשירים שהזכרת הוא כמעט 100 עד 100, וגם נראה לך שאתה מכיר איך משהו שקרוב ל-100 נשמע, ואז אתה מעריך שאין מצב שהד'אגוסטינו יהיה עדיף עליהם בהרבה. אבל אולי הד'אגוסטינו הגדיל את האיכות שניתן לקבל ומגיע לו ציון 110 או יותר? כאמור, כבר היו דברים מע

ובקשר לענבים החמוצים, אני לא מוצא טעם להמשיך להתווכח לגבי אחרים שאין שום ביטחון שהוא שמדובר באותו מצב או דומה לו, ויש גבול עד כמה מעניין אותי להיכנס לכיס שלך. זה מרגיש חמוץ, ואני בטוח שאם הסכום האמור היה כמו שעבור האחרים זה $100 או $1000, לא היית חושב פעמיים אם לקנות אותו, ולו רק בשם הסקרנות (ו/או סמל הסטטוס :) )

לכל אורך הדרך לא דיברתי על המקרה הכללי של קביעה ללא התנסות, אלא רק על המקרה הפרטי של בחירת העדפה בין מספר דברים שללא השוואות ניתן רק להניח שהם ממש מצויינים, אבל לא יודעים עד כמה כל אחד מהם טוב ללא בדיקה/השוואה. זה המקרה שבו מדובר במצב שלנו, ובהקשר זה, כל הדוגמאות שלך לא היו אנלוגיות למצב הזה.
אז עכשיו אתה מוצא/ממציא תירוץ חדש תוך שאתה מתעלם מההמחשה שרשמתי, בקיצור שיח חרשים.
ייתכן שההבדל באיכות יותר גדול ממה שאתה מעריך.
כדי לסבר את האוזן, אלך בכיוון שלך לרגע.

הרי יש מצבים שמייצרים מכשירים טובים יותר ממה שהיה קודם, ויש/היו גם מגזינים שהיו נותנים דירוגים, ומדי פעם היו צריכים להגדיל את המספר המקסימלי.

אם, לצורך הדיון, נניח שהציון המירבי של כל המכשירים שהזכרת הוא כמעט 100 עד 100, וגם נראה לך שאתה מכיר איך משהו שקרוב ל-100 נשמע, ואז אתה מעריך שאין מצב שהד'אגוסטינו יהיה עדיף עליהם בהרבה. אבל אולי הד'אגוסטינו הגדיל את האיכות שניתן לקבל ומגיע לו ציון 110 או יותר? כאמור, כבר היו דברים מעולם.
בתאוריות הגעתי לירח לפני גיל 20...
ובקשר לענבים החמוצים, אני לא מוצא טעם להמשיך להתווכח לגבי אחרים שאין שום ביטחון שהוא שמדובר באותו מצב או דומה לו, ויש גבול עד כמה מעניין אותי להיכנס לכיס שלך. זה מרגיש חמוץ, ואני בטוח שאם הסכום האמור היה כמו שעבור האחרים זה $100 או $1000, לא היית חושב פעמיים אם לקנות אותו, ולו רק בשם הסקרנות (ו/או סמל הסטטוס :) )
ומה אם אני לא סקרן ולא מחפש סמל סטטוס שלא ניתן להראות מחוץ לבית ולהשוויץ בו בציבור, איזו תיאוריה חדשה תרשום כדי שהמילה האחרונה תהיה שלך?

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
יש כאילו שטוענים שהרמקול שלהם עולה 100,000 בעוד הם שילמו 20,000 עליו
ויש כאילו שבאמת משלמים את המחיר המלא מתוך תמימות
כך או כך, המחיר נועד לעינייני אגו מאחר ואין שום קשר לאיכות . עלות החומרים ועבודה איננה באמת מצדיקה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אז עכשיו אתה מוצא/ממציא תירוץ חדש תוך שאתה מתעלם מההמחשה שרשמתי, בקיצור שיח חרשים.

בתאוריות הגעתי לירח לפני גיל 20...

ומה אם אני לא סקרן ולא מחפש סמל סטטוס שלא ניתן להראות מחוץ לבית ולהשוויץ בו בציבור, איזו תיאוריה חדשה תרשום כדי שהמילה האחרונה תהיה שלך?
תקרא את כל תגובותי מההתחלה, ולכל אורך הדרך ניסיתי -- בחוסר הצלחה מוחץ -- להסביר לך שהדוגמאות שאתה מביא אינן רלוונטיות למקרה הספיציפי שבו מדובר. זו לא המצאה חדשה ולא תירוץ, זה ותיק כמו הדו-שיח הזה. אחסוך לך את המאמץ -- אם לא המצתי משהו, אלה כולן בעניין הזה:
אני בטוח שאתה יכול להפציץ בעשרות שמות, אבל יש לי הרושם שלא באמת השווית את מוצריהם לזה אחד-לאחד לעומק בתנאים נינוחים.
אם היה מדובר בחרא, אז הדוגמה שלך הייתה רלוונטית, אבל מדובר על הדברים שהם בטופ שיש בכלל באודיו וההבדלים ביניהם, כאשר כל מה שידוע לגביהם זה שהם ממש ממש טעימים, אבל לך אין מושג אמיתי באיזו מידה.
אבל מדובר על דברים שונים מהותית. בענייני חרא, אין צורך לטעום ולנסות כדי להרגיש עד כמה הוא חרא, אז היעדר ההתנסות האישית אינו משנה כלל. לעומת זאת, כשמדובר על הדברים הטובים ביותר שיש, אין הרבה משמעות להנחות יסוד חסרות בסיס לגבי האם/כמה X עדיף על Y.
הבעיה שאתה מצליח בקלות שלא להבין היא שהדוגמאות שאתה מביא אינן אנלוגיות למצב שבו מדובר.

במקרה של ד'אגוסטינו ביחס לציוד קצה אחר, נתון שהרכיבים שבהם מדובר הם מהטובים ביותר שכסף יכול לקנות, ואין לך שום דרך לדעת איזה מהם יהיה עדיף לטעמך בלי להתנסות. מדובר כאן בבחירה בין אלטרנטיבות שכולן מאוד חיוביות.

לעומת זאת, במקרה של חרא, גם אין בחירה מרובה, וגם האלטרנטיבות שליליות.

אני לא יודע מה עושה כאן SM, ועוד עם משפט חסר משמעות "לא ינסו יחסי SM מבלי שניסו".
בכל מקרה, גם כאן אין בחירה מרובה, ובנוסף, בסקס יש לא רק טוב/רע אלא גם העדפות, שמבוססות על הימשכות. אז מי שלא נמשך לזה לאו דווקא אומר מראש אם זה טוב/רע לכשעצמו, רק שאין משיכה להתנסות. זאת בניגוד למצב של משיכה ללא הסתייגות לציוד קצה.
כל אורך הדרך לא דיברתי על המקרה הכללי של קביעה ללא התנסות, אלא רק על המקרה הפרטי של בחירת העדפה בין מספר דברים שללא השוואות ניתן רק להניח שהם ממש מצויינים, אבל לא יודעים עד כמה כל אחד מהם טוב ללא בדיקה/השוואה. זה המקרה שבו מדובר במצב שלנו, ובהקשר זה, כל הדוגמאות שלך לא היו אנלוגיות למצב הזה.
אני הייתי כל הזמן באותו קו בדיוק, מהרגע הראשון עד האחרון. אולי מה שמפתיע הוא זה שלא הבנת -- או שזה לא מפתיע.

לא משנה לי מה אתה מחפש. מקווה עבורך שתמצא.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יש כאילו שטוענים שהרמקול שלהם עולה 100,000 בעוד הם שילמו 20,000 עליו
ויש כאילו שבאמת משלמים את המחיר המלא מתוך תמימות
כך או כך, המחיר נועד לעינייני אגו מאחר ואין שום קשר לאיכות . עלות החומרים ועבודה איננה באמת מצדיקה

והיצור הזה הוא אותוריטה בעינך למשהו? איזה ערך ראית בסרטון הזה? אני נשברתי אחרי דקה וחצי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אפילו האתר שלך מכיל פרסום, כנ"ל כל האתרים שרשמתי, תוכיח אותי אחרת.

נכון. וזה בדיוק מה שאני אומר. רק מי שחשוף לתחום רואה את הדברים הללו.

לפעמים גם גולשים מהללים מאינטרסים, בשיווק ופסיכולוגיה יש לכך מונחים אבל אתה לא צריך ללמוד כלום, אתה יודע הכול.

ברור. ואם לא היו משבחים המוצר היה נעלם. כי מה שחשוב הוא דעת הקהל. וזה, תתפלא, משפיע יותר מכל פרסום.
בטח שניתן ויש לכך דוגמאות בעולם העסקים, טסלה כדוגמה בולטת.

אין לה מוניטין. מוניטין נוצר רק בציר זמן. ובציר הזמן הקצר שהיא פה, המוניטין של טסלה הוא שהיא מתפרקת והשירות שלהם לא מי יודע כמה.

שיווק אודיו מפולח לפי סוג שוק, אין כאן שום דבר חדש, בדיוק כמו שלא תשווק שעון של אוריס כפי שישווק פאטק. כל מוצר, כל פילוח והשיווק שלו.. מה בדיוק חדש כאן, מדובר בתורות שיווק ישנות.

שעונים ואודיו לא דומים. לא בשיווק ולא בקהל. באודיו המוצר צריך להישמע טוב ומתאים למחירו. בשענות אתה משלם על מעמד ועיצוב בלבד. רוב חובבי השעונים לא עונדים אותו בשביל לראות את השעה. באודיו אתה חייב את המשתמשים, בשענות לא.

ולסיום. לא חייב להתחכם תמיד. אפשר רק מידי פעם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נכון. וזה בדיוק מה שאני אומר. רק מי שחשוף לתחום רואה את הדברים הללו.
נו, איפה בדיוק זה סותר את הדברים שרשמתי, פרסום הוא פרסום הוא פרסום (כנ"ל לגבי שיווק) ואין זה משנה באיזה אפיק הוא נעשה - רשתות חברתיות, מובילי דעת קהל, כתבות מפרגנות, פרסומות ממוקדות, מגאזינים ועוד ערוצים... לא כל מוצר מקבל חשיפה בשלטי חוצות או טמבלביזיה
ברור. ואם לא היו משבחים המוצר היה נעלם. כי מה שחשוב הוא דעת הקהל. וזה, תתפלא, משפיע יותר מכל פרסום.

אין לה מוניטין. מוניטין נוצר רק בציר זמן. ובציר הזמן הקצר שהיא פה, המוניטין של טסלה הוא שהיא מתפרקת והשירות שלהם לא מי יודע כמה.
כן, כן... בגלל זה שווי מניית החברה נמצא מעל 1000 דולר, לעומת 77 דולר של BMW (ישראל אינה בבואה למה שהולך בעולם)
אמינות, ע"פ קונסיומר ריפורט יונדאי נמצאת הרבה לפני שלושת הגרמניות שלא מתביישות לתקוע מחירי פרימיום בדרך למוסך.

אם אתה רוצה דוגמה מעולם האודיו לאיך בונים מוניטין ברגע, אז אסטלון.
חברה שכבר עם תחילתה ב 2013 עשתה בית ספר להרבה חברות וותיקות ומכרה את מוצריה כפרימיום מהרגע הראשון על אף שהגיע משום מקום, ללא שמץ של "מוניטין" קודם וממדינה ללא מסורת אודיו.
שעונים ואודיו לא דומים. לא בשיווק ולא בקהל. באודיו המוצר צריך להישמע טוב ומתאים למחירו. בשענות אתה משלם על מעמד ועיצוב בלבד. רוב חובבי השעונים לא עונדים אותו בשביל לראות את השעה. באודיו אתה חייב את המשתמשים, בשענות לא.
אתה טועה ומטעה, נכון שבשענות אתה משלם על מעמד החברה אבל גם בשענות אתה משלם גם על חומר ומחקר - זו הסיבה מדוע טאג הוייר טורביליון או Zenith Christopher Columbus עולה יותר מפאטק קלטברה או וששרון קונסטנטין אוברסיז גם בגרסאות פרימיום.

אודדיופילים כמו בעלי שעונים משוויצים ברכישות שלהם בתוך הקהילה - בדיוק כמו באודיו, איש מחוץ לקהילת חובבי שעונים לא ישים לב אם ה AP על היד שלך מקור, זיוף אם בכלל ידע מי זו חברת AP ולמה השעון שלך לא מונע באמצעות סוללה.

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מעניין איפה שראית ש טסלה מתפרקת על איזה מוניטין אתה מדבר קיימת מעל עשור בארהב כל רכב שני זה טסלה, בנוסף כל היצרנים עוברים לחשמלי וולקסוואגן הענקית עוברת לייצר רק חשמליות על מה אתה מדבר בדיוק נהגת פעם בטסלה אפרופו ....

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
שעון זה תכשיט. אמנות. וכמו אומנות מחירו עולה אחרי הקנייה (בחלק גדול מהמקרים). פונקציונלית, אין הבדל גדול בניהם - הם מראים את השעה והתאריך בסדר גמור.
אודיו זה בראש ובראשונה טכנולוגיה, כשהמטרה שלה היא פונקציונלית, איכות צליל. לכן המחירים של הרכיבים יורדים אחרי הקנייה (ברוב המקרים). מקובל על השוק שהרמקול שהיצרן איקס ישחרר עוד 10 שנה יהיה מתקדם יותר מהנוכחי.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
שעון זה תכשיט. אמנות. וכמו אומנות מחירו עולה אחרי הקנייה (בחלק גדול מהמקרים). פונקציונלית, אין הבדל גדול בניהם - הם מראים את השעה והתאריך בסדר גמור.
אודיו זה בראש ובראשונה טכנולוגיה, כשהמטרה שלה היא פונקציונלית, איכות צליל. לכן המחירים של הרכיבים יורדים אחרי הקנייה (ברוב המקרים). מקובל על השוק שהרמקול שהיצרן איקס ישחרר עוד 10 שנה יהיה מתקדם יותר מהנוכחי.
ואודיו זה לא תכשיט/סמל סטטוס אצל חלק לא מבוטל מהאנשים ?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
ואודיו זה לא תכשיט/סמל סטטוס אצל חלק לא מבוטל מהאנשים ?
אני נותן קרדיט לקהילה, ומאמין שזה נכון לגבי פחות אנשים ממה שאתה חושב. זה קיים, ברור.
אך אני באמת מאמין שאצל הרוב האובססייה בסופו של דבר היא לצליל. לא לגודל הקופסה, או מספר הקופסאות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
החברה היחידה שמחיר שעוניה עולה בקביעות (נוציא לרגע את עניין המחסור בשעוני יוקרה במהלך הקורנה שגרם לעליות גם במותגים אחרים אבל לא בכולם) היא רולקס וגם אז מדובר בדגמים ספציפיים של החברה ולא בכל הקולאז' (דבר שנגרם כצעד שיווקי מכוון - יצור מצומצם של השעונים המבוקשים תוך חיוב המפיצים לרכוש הרבה שעונים רגילים על כל שעון מבוקש).

מצטער אבל ברולקס לא תמצא אומנות (כמו במותגי יוקרה דוגמת השילוש הקדוש (פאטק, אדומר וושרון), ייגר, זניט ועוד..) בטח לא מכניקה אקזוטית (הקומפליקציות היחידות שרולקס מייצרת הם GMT ותאריכון) או טכנולוגיה פורצת דרך דוגמת יוליס נרדין, זניט ורבים אחרים.

בקיצור, רוב השעונים הם חרא של השקעה, שעוני יוקרה נועדו להוות סמל סטטוס כמו כול מוצרי יוקרה או מוצרים מוצרים אחרים שהגישה אליהם מצומצמת לכלל הקהל. גם כאן מדובר במוצרים שנמדדים בביצועים, סטייה, תקנים, אמינות ועוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור