קדם מגבר NAD M66 במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,026
נקודות
113
חחחחחחח

נאד

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
רועי - אני באמת פיוריסט - אסביר אחר כך !

ועמיר - אני העדפתי וציינתי את זה בעשרות מונים את המרד מחובר ישירות. עשרות מונים .
חחח אני יודע שאתה פיוריסט ויודע גם ע"פ איזו דיסציפלינה...
בשרשור הזה אני רק קורא מפרגן - אני מניח שברור לך שאישית הייתי מעדיף לחבר ישירות (לא נכנס פה לשיקולי אנלוג).
פשוט שעשע אותי האנדרסטייטמנט המעודן שלך :p

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
חחחחחחח

נאד
תמיד ה NAD יהיה עדיף, זה לא משנה איזה Pre היה מתמודד מולו, כל עוד שניהם בחדרים לא מטופלים.

מה יש ל Pre ב 4 מליון ש"ח להציע, כדי לפתור הבדלים של 28DB בין התדרים במערכת של שי?

אחרי טיפול אקוסטי (מקצועי)
התחרות עבור ה- NAD תהיה מן הסתם הרבה יותר מורכבת.

רו

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,026
נקודות
113
חחח אני יודע שאתה פיוריסט ויודע גם ע"פ איזו דיסציפלינה...
בשרשור הזה אני רק קורא מפרגן - אני מניח שברור לך שאישית הייתי מעדיף לחבר ישירות (לא נכנס פה לשיקולי אנלוג).
פשוט שעשע אותי האנדרסטייטמנט המעודן שלך :p
בוא נסביר שלא ישאר רק ביני לבינך :) .

אני אומר דבר כזה - למעשה זה לא אני - זה פשוט בכללי נכון מדעית.

1.החדר עושה שמות בסיגנל בסטיות ששום מכשיר אלקטרוני לא יכול לעשות. היחיד שעושה גם צרות ברמה שקרובה אך עדיין רחוקה מאוד זה רמקול.

2.החדר תמיד פוגע במישור הזמן ( תדרים שונים שלא מגיעים באותו זמן לאוזן או לדוגמא תדרים מודגשים מבחינת משך זמן הדעיכה שלהם פי כמה וכמה או מופחתים פי כמה וכמה משאר התדרים) וכמובן במישור האמפליטודה - הגבר או החלש.

3.אני פשוט נעזר ברמקולים טבעיים- כנקודת פתיחה הכרחית עבורי .
לאחר מכן - במידה ואשפר - אקוסטיקה פאסיבית - שלא ממש ניתן לטרגט בה בצורה מדויקת הפחתה ספציפית או ביטול בור בתדר מסוים אבל אפשר למזהר הרבה בעיות ובעיקר אפשר לשלוט על מישור הזמן -שזה היתרון הכי גדול שלה.

לאחר מכן - אקוסטיקה אקטיבית - שכן ניתן לשלוט בה באופן טוב בתדר ספציפי (עם מגבלות מסוימות שאולע כדאי לכתוב עליהם מאמר נפרד) וגם ברזוננסים של תדרים מסוימים.

סאב או מספר סאבים לשליטה בעקומה - היכן שהמערכת לא יכולה לתקן את הרמקול - נניח דיפ בבאס.

אז בסופו של יום כל הצעדים האלה נעשים כדי לשמור על הסיגנל- זה עבורי פיוריזם.( לא רק עבורי) .
אם אתה משתמש במעט מאוד מוצרים אבל הגרף נראה כמו הגרף של מניית טסלה - זה לא פיוריסטי. זה תמיד גם בהכרח נשמע ככה.

המערכות הכי טובות ששמעתי או מדדתי כללו רום קורקשיין או חדר מדהים או שניהם.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,026
נקודות
113
תמיד ה NAD יהיה עדיף, זה לא משנה איזה Pre היה מתמודד מולו, כל עוד שניהם בחדרים לא מטופלים.

מה יש ל Pre ב 4 מליון ש"ח להציע, כדי לפתור הבדלים של 28DB בין התדרים במערכת של שי?

אחרי טיפול אקוסטי (מקצועי)
התחרות עבור ה- NAD תהיה מן הסתם הרבה יותר מורכבת.

רו
אני התכוונתי ששמעתי את הנאד מחובר ישירות למגבר כוח היה עדיף בהרבה מאשר נאד כולל תיקון דרך אקיופייז פרה ולמגבר.
אני חושב שאתה ואפילו דוד(מתל מונד ) הסכמתם איתי .

לדעתי, פשוט מדובר בפרפורי גסיסה אחרונים של הפיוריזם הדמיוני עד ששי יסכים איתי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני התכוונתי ששמעתי את הנאד מחובר ישירות למגבר כוח היה עדיף בהרבה מאשר נאד כולל תיקון דרך אקיופייז פרה ולמגבר.
אני חושב שאתה ואפילו דוד(מתל מונד ) הסכמתם איתי .

לדעתי, פשוט מדובר בפרפורי גסיסה אחרונים של הפיוריזם הדמיוני עד ששי יסכים איתי.
לא הבנתי: האם ה-NAD (לא נאד נפוח :)) המחובר ישירות היה עם תיקון או ללא תיקון?

אם הוא היה ללא תיקון, זה אומר שהפיוריזם מנצח את התיקון.
ואם הוא היה עם תיקון, זה אומר שהפיוריזם (הוצאת מכשיר מיותר בשרשרת) גם עדיף.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,026
נקודות
113
לא הבנתי: האם ה-NAD (לא נאד נפוח :)) המחובר ישירות היה עם תיקון או ללא תיקון?

אם הוא היה ללא תיקון, זה אומר שהפיוריזם מנצח את התיקון.
ואם הוא היה עם תיקון, זה אומר שהפיוריזם (הוצאת מכשיר מיותר בשרשרת) גם עדיף.

הוא היה בשני המצבים כולל תיקון.
בהקשר הזה כוונתי הייתה במילה "פיוריזם" - להשאיר פרה אנלוגי טהור וכביכול נחשב יותר בשרשרת .
ניסוח פחות מוצלח אבל הבנת את כוונתי,כעת.

בכל מקרה - בעל הבית לא חושב כך (כרגע)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הוא היה בשני המצבים כולל תיקון.
בהקשר הזה כוונתי הייתה במילה "פיוריזם" - להשאיר פרה אנלוגי טהור וכביכול נחשב יותר בשרשרת .
ניסוח פחות מוצלח אבל הבנת את כוונתי,כעת.
אבל להשאיר פרה מיותר בשרשרת זה לא פיוריזם, אלא להיפך, מאריך ללא צורך את מסלול הסיגנל. שלב מיותר בשרשרת יכול רק להרוס, לא לשפר (אלא אולי אם הוא משמש כפילטר שהטונליות שלו עדיפה לאזני המאזין)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,026
נקודות
113
אבל להשאיר פרה מיותר בשרשרת זה לא פיוריזם, אלא להיפך, מאריך ללא צורך את מסלול הסיגנל. שלב מיותר בשרשרת יכול רק להרוס, לא לשפר (אלא אולי אם הוא משמש כפילטר שהטונליות שלו עדיפה לאזני המאזין)
אני מסכים.
רשמתי שהניסוח שלי היה שגוי וגם הסברתי למה התכוונתי.
האם לרשום שוב ? זה אפשרי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור