האמת מאחורי התקליטים...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט היה אמור לשמוע מערכת כזו ביום בו התערבתם בנושא הבדלים בין כבלים.... רק שבסוף לא הגיע, כנראה היה עסוק במדידות.
מוכן בכל רגע להתערב אתך על 10,000 שקל בנושא אינטרקונקטים... מוכן, גיבור מקלדת ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,062
נקודות
113
מוכן בכל רגע להתערב אתך על 10,000 שקל בנושא אינטרקונקטים... מוכן, גיבור מקלדת ?

רוברט, גיבור מקלדת הוא אתה היות ולא אני התערבתי וביטלתי ברגע האחרון.
באופן כללי אני נגד התערבויות כספיות והימורים, אך מכיוון שאתה ונמר אינכם כאלה, מדוע לא תציע לנמר את ההצעה ?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט, גיבור מקלדת הוא אתה היות ולא אני התערבתי וביטלתי ברגע האחרון.
באופן כללי אני נגד התערבויות כספיות והימורים, אך מכיוון שאתה ונמר אינכם כאלה, מדוע לא תציע לנמר את ההצעה ?
אתה לא יודע מה הסיבות לביטול ההתערבות וכמובן שאיני רוצה לפתוח כאן ועכשיו במלחמת עולם חדשה עם נמר בדיוק כאשר העניינים על מי מנוחות.

אגב, אתה אמרת שאתה נגד התערבויות (נראה לי שיותר מפחד מאשר מעקרון) , אבל אם אתה מכיר חבר אודיופיל שאינו כמוך, אתה מוזמן להציע לו את ההתערבות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,062
נקודות
113
אתה לא יודע מה הסיבות לביטול ההתערבות וכמובן שאיני רוצה לפתוח כאן ועכשיו במלחמת עולם חדשה עם נמר בדיוק כאשר העניינים על מי מנוחות.

אגב, אתה אמרת שאתה נגד התערבויות (נראה לי שיותר מפחד מאשר מעקרון) , אבל אם אתה מכיר חבר אודיופיל שאינו כמוך, אתה מוזמן להציע לו את ההתערבות.

רוברט,
הסיבה לביטול ההתערבות עם נמר ידועה לכולם, רצית להכתיב את התוצאה, מה לעשות ונמר לא פראייר ומה שקרה, ביטלתם את ההתערבות, או בסלנג עממי השתפנת.

כפרה, פסיכולוגיה בגרוש לא תגרום לי להכניס אותך לביתי, מציע לך לשמוע יותר מוזיקה במקום להמשיך להפריח נפיחות...אחרי הכל בגילך השמיעה מתדרדרת במהירות ובקרוב כבר לא תוכל להתערב מעבר למדידות מכשיר שמיעה, רצוי class d.

שבוע טוב רוברטו...

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
במקרה של רוברט הגיל לא רלוונטי.
בכל מקרה, הוא ישמע רק מה שהמדידות יגידו לו.

אגב רוברט, לפני שבוע עשינו (בעבודה), בדיקות שמיעה.
אני מחכה לתוצאה, לפרסם אותה בשרשור המיוחס.
לא ככ מבין מזה רלוונטי, אבל ביקשת אז אני נעתר.
: -)

שבוע טוב.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
הסיבה לביטול ההתערבות עם נמר ידועה לכולם, רצית להכתיב את התוצאה, מה לעשות ונמר לא פראייר ומה שקרה, ביטלתם את ההתערבות, או בסלנג עממי השתפנת.

כ..
אתה טועה ומטעה (ולא מתום לב) .....ההתערבות בוטלה כי לא הסכמנו על כל נושא המדידות שאני הייתי אמור לבצע לפני הבדיקה.

תנאי הכרחי להתערבות הוא ששני האינטרקונקטים יהיו FLAT 20-20,000 - אם תנאי זה אינו מתקיים אזי כמובן שניתן לשמוע הבדלים בין האינטרקונקטים ואין כל עניין בבדיקה.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
רוברטס,

1/3 מההודעות שלך עצמך...זה מחמיא לי, אבל, אתה לא חייב לנצח בכל שרשור! תרפה קצת יהיה לך יותר קל בחיים.

עצתי לך תשחרר, לא יקרה שום דבר עם יהיו שתי דעות בשרשור ;).

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
רוברט, האם אי פעם ביקשת ממישהו שיש לו מערכת שבה שומעים את ההבדלים בין כבלים לבוא ולנסות להקשיב? בלי אגו, בלי דעה מוקדמת, פשוט לפתוח את הראש ולהקשיב להבדלים (שקיימים!).
יכולת לבקש מנמר אחרי שהתבטלה ההתערבות לבוא ולהקשיב, יכולת מעוד כמה אנשים בפורום. לא עשית את זה ואתה כל הזמן אך ורק מנסה להוכיח כמה אתה צודק ויודע, מציע התערבויות, שולח הודעות פרטיות לאנשים לבוא אליהם ולהוכיח להם שהם טועים.
למה שלא תשחרר, תוריד קצת מהאגו ותנסה להבין שאתה טועה ואז, כשתנסה באמת לשמוע את ההבדלים אתה תראה שהם אפילו די בולטים. עד היום ניסית לא לשמוע הבדלים, גש למישהו שיסכים להדגים לך ותחפש לשמוע הבדלים... אח״כ תחפש את הסיבות הטכניות.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
יהיו FLAT 20-20,000 - אם תנאי זה אינו מתקיים אזי כמובן שניתן לשמוע הבדלים בין האינטרקונקטים
בילבלת אותי לגמרי.
לצורך הדיון, סוגי הכבלים שנמכרים פה בארץ עי היבואנים ....
יש ביניהם הבדל ?
או שמחוייב למדוד אחד אחד?
או שמא, היצרן מפרסם את הנתונים?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,062
נקודות
113
אתה טועה ומטעה (ולא מתום לב) .....ההתערבות בוטלה כי לא הסכמנו על כל נושא המדידות שאני הייתי אמור לבצע לפני הבדיקה.

תנאי הכרחי להתערבות הוא ששני האינטרקונקטים יהיו FLAT 20-20,000 - אם תנאי זה אינו מתקיים אזי כמובן שניתן לשמוע הבדלים בין האינטרקונקטים ואין כל עניין בבדיקה.

התכוונת שתנאי הכרחי הוא שאתה תהנדס את הדברים כרצונך...חביבי, העולם האמיתי לא עובד כך, כפי שאתה מעיד עצם השתפנות שלך מההתערבות עם נמר.

רוברט, מעניין את האחוריים שלי איך כבל נמדד, הדבר היחיד שחשוב הוא איך הוא נשמע.
אהה...לפי דעתי, ניסיוני והבנתי אינטרקונקטים שנמדדים שונה מיצרים סאונד שונה, כלומר ע״פ הקשה לדבריך אינטרקונקטים שונים נשמעים שונה, תודה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט, האם אי פעם ביקשת ממישהו שיש לו מערכת שבה שומעים את ההבדלים בין כבלים לבוא ולנסות להקשיב? בלי אגו, בלי דעה מוקדמת, פשוט לפתוח את הראש ולהקשיב להבדלים (שקיימים!).
יכולת לבקש מנמר אחרי שהתבטלה ההתערבות לבוא ולהקשיב, יכולת מעוד כמה אנשים בפורום. לא עשית את זה ואתה כל הזמן אך ורק מנסה להוכיח כמה אתה צודק ויודע, מציע התערבויות, שולח הודעות פרטיות לאנשים לבוא אליהם ולהוכיח להם שהם טועים.
למה שלא תשחרר, תוריד קצת מהאגו ותנסה להבין שאתה טועה ואז, כשתנסה באמת לשמוע את ההבדלים אתה תראה שהם אפילו די בולטים. עד היום ניסית לא לשמוע הבדלים, גש למישהו שיסכים להדגים לך ותחפש לשמוע הבדלים... אח״כ תחפש את הסיבות הטכניות.
אני ניסיתי לשמוע כבלים החל מהרגע שהתחום הזה נולד , בערך משנת 1985, אף פעם לא הצלחתי לשמוע הבדלים ואף פעם אנשים שטענו שהם שומעים כבלים לא הצליחו לשמוע זאת במבחני בליינד שבצעתי להם ...כ-25-30 במספר לאורך השנים.

אתה מוזמן להוכיח לי שאתה כן שומע (ורד)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברטס,

1/3 מההודעות שלך עצמך...זה מחמיא לי, אבל, אתה לא חייב לנצח בכל שרשור! תרפה קצת יהיה לך יותר קל בחיים.

עצתי לך תשחרר, לא יקרה שום דבר עם יהיו שתי דעות בשרשור ;).
תומר , אתה שוכח שאני מנהל דו שיח עם 4-5 חברים בעת ובעונה אחת ומכאן ריבוי התגובות.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
אני ניסיתי לשמוע כבלים החל מהרגע שהתחום הזה נולד , בערך משנת 1985, אף פעם לא הצלחתי לשמוע הבדלים ואף פעם אנשים שטענו שהם שומעים כבלים לא הצליחו לשמוע זאת במבחני בליינד שבצעתי להם ...כ-25-30 במספר לאורך השנים.

אני לא מעוניין להוכיח לך כלום, הצעתי לך ללכת ולשמוע איפה ששומעים ולא איפה שאתה לא שומע אבל מסתבר שאתה מפוצץ באגו ורצון להוכיח לכל העולם כמה שאתה צודק.
תהנה!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,062
נקודות
113

למה הוא או מישהו אחר צריך להוכיח לך משהו.
אתה יכול להוכיח או לשלול את קיומו של אלוהים, האם גם אז תנסה להנדס את המבחן לטובתך ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
לפני שנים רבות מאוד....מודה, לא מוצא עניין בכך ואסביר למה:

ה-CD יצא בשנת 82 ....לדעתי משנת 83 עד לשנת 90, כש"המלחמה" בין האנלוג לדיגיטאל הייתה במלוא עוצמתה, שמעתי אלפי שעות של השוואה בין 2 הפורמטים ......אצל עשרות אודיופילים, עשרות או מאות שעות של שמיעה אצל כל אחד, וויכוחים אין קץ אל תוך השחר המפציע.

כל התובנות שגיבשתי הם מאז.....ואני יודע.....אתה תגיד שהתקדמנו כברת דרך מאז.....אז זהו שאני לא מסכים אתך.......לפחות לא במה שנמדד בביצועי ציוד האנלוג....ואני יודע שאתה+ 99 אחוז מהפורום נהיים חולים מהמילה הזו.;)

אלפי שעות השוואה ב-xxx שלי.

אז אתה בא לכאן, עם ידע של לפני 20 שנה, כשאז היית חשוף מקסימום לאיזה לין lp12, ועושה לנו שיעור הנדסי שאין לך מושג איזה רמות של פטיפונים מסתובבים היום בארץ?

זה כמו שאני אשווה בין אסטון מרטין לבנטלי ואתה תבוא ותספר לנו על המיצובישי גאלנט שנת 93 שנהגת עליה אז.

אח שלי, דם שלי, נשמה שלי, חלאס - אתה מתחיל לשחרר לי ברגים עם הבולשיט שעף לך מהמקלדת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אלפי שעות השוואה ב-xxx שלי.

אז אתה בא לכאן, עם ידע של לפני 20 שנה, כשאז היית חשוף מקסימום לאיזה לין lp12, ועושה לנו שיעור הנדסי שאין לך מושג איזה רמות של פטיפונים מסתובבים היום בארץ?

זה כמו שאני אשווה בין אסטון מרטין לבנטלי ואתה תבוא ותספר לנו על המיצובישי גאלנט שנת 93 שנהגת עליה אז.

אח שלי, דם שלי, נשמה שלי, חלאס - אתה מתחיל לשחרר לי ברגים עם הבולשיט שעף לך מהמקלדת.
אם לא היית על כפתור החסימה הייתי מה זה "נכנס בך" (בענייני אודיו כמובן) .....אבל הבטחתי לך להיות מרוסן והבטחות אני מאוד משתדל לקיים:)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אם לא היית על כפתור החסימה הייתי מה זה "נכנס בך" (בענייני אודיו כמובן) .....אבל הבטחתי לך להיות מרוסן והבטחות אני מאוד משתדל לקיים:)

קדימה. יש לך אישור.
בתוך זה נא ציין מה שמעת בדיוק ולמה השוואת. אני אוהב נסיון אמיתי, רסמי, לא קטלוגים או איזו התנסות שהיתה לך לפני 20 שנה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אתמול בערב הייתה לי הארה שקשורה לכל הדיון הבלתי נגמר הזה.
בחדשות שמונה באחד מהערוצים הייתה כתבה על לחם מלא אמת או פיקציה. מסתבר שכמעט כל הלחמים שנמכרים היום תחת הכותרת לחם מלא הם תערובת שרובה קמח לבן שמוספים אליה קליפות סובין ונבטי חיטה גרוסים.
לחם מלא בהגדרה חייב להיות לחם שכולו מזרעי חיטה שלמים טחונים, בכתבה דיבר אדם בעל ידע רב ועסק ענק בתחום והייתי קורא לו "המהנדס רוברט" לצורך העניין בכך שהראה לנו בפרצוף את האמת, אבל לא דובר שם על הבדלים בטעמים, ויש אנשים שתיתן להם את הלחם "האמיתי" ויאמרו לך שלא טעים להם ולא אכפת להם לאכול את הלחם "המקומבן" כי הוא טעים להם יותר, מהנדס המזון של חברת 'ברמן' שהופיע כנציג הצד שכנגד, נקרא לו "האודיופיל" טען שבלי חומרי שימור, קצת קמח סויה, וחומצה אסקורבית (ויטמין C) ללחם המקורי יש פחות טעם ומרקם והוא מתקלקל מהר.
אז מי צודק ואיזה לחם הוא נכון יותר...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,863
נקודות
113
קדימה. יש לך אישור.
בתוך זה נא ציין מה שמעת בדיוק ולמה השוואת. אני אוהב נסיון אמיתי, רסמי, לא קטלוגים או איזו התנסות שהיתה לך לפני 20 שנה.
הידע של רוברט כבר הוכך כל כך הרבה פעמים מאוד מוגבל, מאוד מיושן, הוא לא מודע לחידושים, הוא לא יודע להקשיב למוזיקה, אטום ולא פתוח לקבל את העובדה שהוא לא באמת יודע מה קורה היום בתעשיה.
הוא תמיד מתייחס לתדר מסויים ואף פעם לא למוזיקה, השיטות שלו לבדיקה מקובעות ואין לו שום רצון להתפתח.
בינינו אין לו שום קייס והוא ממש שמח להתחבא מאחורי ההבטחה שלו אליך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור