איך יראה הסטאפ הבא שלכם

• פותח הנושא Ls77
  • פורסם בתאריך

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
סבבה, זו המערכת הבאה שלי (ממש בקרוב) ולצערי הנסיעה להביא את המוזיקה שאני רוצה היא חלק מהעניין מכיוון שסטרימינג מאכזב וברכישה של פיילים בינתיים לא מצאתי איכות שמתקרבת לסידי…
ניסית פיילים מכאן?
מבטיח לך שהסאונד לא מהעולם הזה
אגב לאיזה רמקולים אתה משדרג?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תכלס, בהתאם לחלל.
היות ואני מאוד מרוצה מהתוצאה אצלי אני לא מעסיק את עצמי עם הצעד הבא, אלה אם אשנה חלל לאחד גדול יותר - מה שכנראה יגרום לי לרצות רמקולים גדולים יותר מאלה שברשותי היום.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ראשית מי אמר לך שלא מדדתי?
שנית מי אמר לך שאני לא מתנסה כבר תקופה ארוכה?
אם אין לך מה לתרום אז עדיף שתחריש ... אתה אחד מאלו שאני ממש לא מעוניין בדיאלוג איתם ...
זה לא היה ניסיון להתחכם, להתנשא, "לחנך", "ללמד" וכד', אלא ניסיון נטו לתרום.

אני מתנצל על מגבלותי -- חוסר יכולת לדעת את הדברים שלא נכתבו במפורש, חוסר יכולת לדעת מראש אם מה שאני כותב מועיל או לא, וחוסר יכולת לדעת מראש אם אתה רוצה להיות איתי בדיאלוג או לא (אם אמרת זאת בעבר, אז ובעוונותי שכחתי).

אם תדפדף למעלה, תראה שלא הגבתי לכל פוסט. אלה היו מקרים שלא ראיתי משהו מיוחד לתרום, אז החרשתי כנדרש.

דיאלוג הוא תקשורת דו צדדית. אם אתה לא רוצה להיות בדיאלוג, יש לך את האופציה שלא לענות.
ואם מה שאני כותב מפריע לך, יש לך את האופציה לחסום אותי.

מצטער שזה לא עבד מבחינתך.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
זה אומר שלא תוכל לשמוע תקליטים של תזמורות גדולות ו/או קטעים עוצמתיים עם הרבה באסים בצורה המתאימה להם.
ואם אתה רוצה לבדוק/לשמוע דברים שאין לך בתקליטים, לא תוכל לעשות זאת בחדר העבודה.
כמוכן, אם אתה רוצה לעבוד עם מוזיקה ברקע, תצטרך להפסיק ולהחליף תקליט/צד מדי פעם.

אתה בטוח שהשחור/לבן הזה יתאים לך?

ובאיזה רמקולים מוגברים מדובר? יש קטנים של Kef וענקיים של B&O (לא B&W) וכל מה שבאמצע. לאיזה אתה מתייחס?
אני מודע למגבלות עמיר, אבל זה טרייד אוף שאני חושב שאני יכול לחיות איתו בשלום ואשמח לנסות אותו.
לגבי המוגברים, שמעתי של סטנווי ואהבתי וממש בא לי על מודל די שלהם שדורש חלל גדול ואני מקווה ששלי יספיק בסידור שונה של הסלון.

• Like
Reactions: AK1

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
בשנים האחרונות אני נוטה לצמצם את המערכות שלי לכיוון של כמה שיותר מינימליסטיות מבחינת כמות המכשירים.
בהמשך לאותו קו, אני אבחר במגבר משולב, רמקולים מדפיים איכותיים או רצפתיים בינוניים בגודל (בהתאם לגודל החדר), כנראה מקור אחד - קומפקט דיסק או סטרימר, סטנד אודיופילי ואביזרי שיכוך לציוד.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ניסית פיילים מכאן?
מבטיח לך שהסאונד לא מהעולם הזה
אגב לאיזה רמקולים אתה משדרג?
המלצת על אתר שאני לא מכיר, אבדוק! יש אבל לייבלים כדוגמת channel classic שמוכרים פיילים שהוקלטו על ידם בפורמט שתבחר, עדיין (לפחות אצלי) הייתרון נמצא בסידי והשוותי!
אני לא מוצא את עצמי משדרג את הרמקולים שלי עד המוות!

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
תכלס, בהתאם לחלל.
היות ואני מאוד מרוצה מהתוצאה אצלי, אני לא מעסיק את עצמי על הצעד הבא, אלה אם אשנה חלל לאחד גדול יותר - מה שכנראה יגרום לי לרצות רמקולים גדולים יותר מאלה שברשותי היום.
גיא,
אצלך שומעים פנטסטי והרמקולים מתאימים בול לחלל...לטעמי רמקול מדהים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא,
אצלך שומעים פנטסטי והרמקולים מתאימים בול לחלל...לטעמי רמקול מדהים.

תודה על המילים החמות @yarino
במקביל לקפה ששודרג מאז הביקור, שודרג גם כבל הפונו - שיפור התקבל בשני התחומים ;)

תמונות מצורפות

• a524f01f-9fab-4240-a0d4-c8f0ea2590a8.jpg
    a524f01f-9fab-4240-a0d4-c8f0ea2590a8.jpg
    KB 78.9 · צפיות: 74
  • 453542f9-b643-44a6-b939-8c8490b177f3.jpg
    453542f9-b643-44a6-b939-8c8490b177f3.jpg
    KB 91 · צפיות: 74

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
שאלה טובה. לא יודע. עדיין לא מיקסמתי את היכולות של המערכת שיש לי. והסלון בכלל לא מטופל.
כמו שאמר לי איש הסאונד בחברה בה אני עובד, כל שקל נוסף שאני משקיע במערכת זה בזבוז כל עוד אני לא מטפל בחדר.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113

שומר את זה.....:)

רן

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
יש לי תוכניות כיצד ייראה הרמקול הבא שלי. כרגע קצת קשה להגיע לרמת ביצוע משום שיש לי את הפרוייקט השני שהייתי מעוניין להעביר הלאה אך בשל המצב עם DIY בארץ
נראה לי שאיאלץ לפרק את הדרייברים מהרמקול ולהשתמש בהם
IMG-20161124-WA0008.jpeg

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
סבבה, זו המערכת הבאה שלי (ממש בקרוב) ולצערי הנסיעה להביא את המוזיקה שאני רוצה היא חלק מהעניין מכיוון שסטרימינג מאכזב וברכישה של פיילים בינתיים לא מצאתי איכות שמתקרבת לסידי…
שטויות, תפנה למיכאל 123 ,ימליץ לך על מחשב עם RC שעובר בקלות דיסק מעופש .אני דווקא יש לי נסיון עם זה .

845

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
לא רואה את עצמי מחליף רמקולים בשנים הקרובות.. גם מבחינתי אין למה להחליף:)

לגבי הגברה, בוודאות יהיה משהו חדש,פעם-פעמיים בשנה:cool:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רומה למכור הוסמינסטר :(

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
המערכת הבאה שלי תורכב בראש וראשונה מרמקולים אלקטרוסטאטיים או פלאנריים, כאלה שאתה יושב כאילו בתחתיתו של מפל מים והם מפילים עליך את הסאונד ממלוא גובה המפל כלפי מטה. היו לי רמקולים של מרטין לוגאן מ-1997 עד 2017 ואני מתגעגע לחוויית המפל יום יום. יום אחד, התחייבתי לעצמי, אחזור לחוויה הזו.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אם יורשה לי להשאיל קצת טרחנות מעמיר, אני חושב שזאת שאלה שמפספסת קצת את הדינמיקה הנפוצה בתחביב, כי "מה הסט אפ הבא שלך" טומן בחובו החלפה מלאה של הקיים. התחביב לא עובד ככה, בדרך כלל. אנחנו משדרגים בשלבים או בחלקים.

אצלי תמיד היתה העדפה לדיוק, מהירות, צלילות ותחום דינמי. כשהמערכת בנויה נכון ואין בה פגמים (למשל, חריפות), אז השילוב של המאפיינים הנ"ל מייצרים עבורי חוויית האזנה מהנה יותר מכל ליטוף ישבן שמיוחס למנורות. לכן, למשל, בשעתו כשאייל פור ז"ל השאיל לי את המשולב של DARTZEEL, אמנם נפעמתי מהטונאליות האדירה של המגבר הזה, שגרמה לכל מגבר אחר ששמעתי לפניו להישמע מנוזל ועם צליל שמזכיר אפרכסת של טלפון, אבל לא יכולתי להתעלם מהמחסור בכוח ותחום דינמי, שמערכת ממש טובה צריכה.

לגופו של ענין, אני עדין חולם בלילות קיץ חמים על הטופ של PLAYBACK DESIGN ששמעתי אצל עופר לפני כמה חודשים - משהו בפרונט אנד הדיגיטלי הזה פשוט פירק אותי לחתיכות וניפץ כל מני הנחות אודיופיליות שאבד עליהן הכלח, כגון: "מערכת טובה יותר תוציא את הפגמים של הקלטות גרועות ותתגמל הקלטות טובות". קשקוש. מערכת הכי טובה תדע להפיק מהכל מרגליות. לא אשכח ששמנו את הדיסק של גידי גוב - אחת ההקלטות הגרועות בהיסטוריה - והדבר הזה (טרנספורט עם ממיר: MPS8 כמדומני) הפך אותו ליצירה נוגעת, תלת מימדית ועם טונאליות מאלפת. זאת למרות שבכל מערכת אחרת ששמעתי את האלבום הזה קיבלתי צליל מתכתי, מקומפרס, ושטוח.
אני מת להחליף את הדאק שלי לדאק שלהם. צריך פשוט להיפרד מסד"ג של 80,000 ש"ח. גדול עלי כרגע.
הבאה בתור היא ההגברה שלי, שאמנם מספקת לי חווית האזנה נפלאה, אבל הבנתי ש- CLASS A, לא משנה מה הגודל שלהם (ושלי גדולים) - זה לא כיוון שמדבר אלי. צליל עאלק אורגני שבא על חשבון ריפיון דינמי. אני צריך שהמערכת תנשך אותי. בעדינות, אבל תנשך. דגמים ספציפיים שאני חם עליהם? אין כאלה כי אין לי אומץ לשמוע.

בקיצור, הסט אפ ה"בא" שלי בהחלט יכלול הגברה כוחנית ומדוייקת, ואת הפרשנות המוזיקלית אשאיר לאנדראס קוח. (אושיית דיגיטל והמוח מאחורי החברה)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
המלצת על אתר שאני לא מכיר, אבדוק! יש אבל לייבלים כדוגמת channel classic שמוכרים פיילים שהוקלטו על ידם בפורמט שתבחר, עדיין (לפחות אצלי) הייתרון נמצא בסידי והשוותי!
זאת הוצאה אודיופילית של מוסיקה קלאסית בעיקר, אאל"ט. הקלטות מעולות. באשר למוסיקה? קטונתי, אתה מבין יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור