איך יראה הסטאפ הבא שלכם

• פותח הנושא Ls77
  • פורסם בתאריך

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
רונן היקר
אתה יודע כמה "נתקים" היו לי כאילו, הפעם ההרגשה שונה, וזה לא בגלל הסכומים שכבר לא נוח לי לשוחח עליהם ולמעשה להבין כמה הקרבות עשיתי פה, פשוט עניין של הרגשה כפי שהייתה לי כשנכנסתי לתחום הסטיראו אי שם בשנת 2000 עם מערכת קומפלט של rotel michi והרגשתי שהגעתי לטופ ואין לי לאן להתקדם...אותה הרגשה, חצי תמימה, חצי שיכורה, רק שכיום אני מרגיש זאת לאחר קצת יותר מ 20 שנה,ועם אין ספור שילובים וניסיון, שוב.
בדיוק הזכרת לי את הסטאפ של קארי עם הקדם והמונובלוקים שחשבתי שסיימתי עם זה וזהו............אז חשבתי
אם אשתי היתה יודעת כמה השקעתי לאורך השנים-מודה שאני מסתיר, הייתי מסתבך כהוגן. אבל נראה לי שהרבה כאן מחזיקים יותר ציוד ממה שמשתמשים בפועל, וגם אם משדרגים הצידה, יש בזה משום הריגוש ,לא רק שידרוגים למעלה.

נערך לאחרונה ב:

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
דבר אחד בטוח, ממה שיצא לי להתרשם, רמקולים אקטיביים פחות סובלים מ"תת כח" הגברתי ממנו סובלות מספר מכובד של מערכות עם פאסיביים.

היצרן ידאג לדחוף את האלמנטים ברמת כח מתאימה. ברוב המקרים (או כולם היום?), בקלאס די.
דא עקא, כבר על סעיף קלאס די, 80% מהאודיופילים ה'רציניים' נותנים ברקס לרעיון..

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
דבר אחד בטוח, ממה שיצא לי להתרשם, רמקולים אקטיביים פחות סובלים מ"תת כח" הגברתי ממנו סובלות מספר מכובד של מערכות עם פאסיביים.

היצרן ידאג לדחוף את האלמנטים ברמת כח מתאימה. ברוב המקרים (או כולם היום?), בקלאס די.
דא עקא, כבר על סעיף קלאס די, 80% מהאודיופילים ה'רציניים' נותנים ברקס לרעיון..
למה בעצם
מה הבעיה עם class d

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
מבחינתי אין בעיה. אך נדמה לי שדיעה זאת אינה
המיינסטרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור