איך יראה הסטאפ הבא שלכם

• פותח הנושא Ls77
  • פורסם בתאריך

Ls77

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
מסקרן אותי לדעת היכן אתם רואים עצמכם
בעוד מספר שנים.
לדעתכם, הסטאפ הבא שלכם ילך לכיוון
של פרוססור עם כיול מתקדם?

האם יהיה דגש על טיפול אקטיבי ומדידות יותר מאשר טיפול פאסיבי?
האם שמעתם אצל חברים כאן ובכלל,
סטאפ סטריאו שגרם לכם להבין שאולי צריך
לחשב מסלול מחדש?ואין "חיה" כזו סטריאו
טהור שמתאים לכל חלל וישמע היטב בכל חלל?

האם כל התחום יוביל אותנו לשם בכל מקרה?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
וואלה אחלה פוסט. ארים את הכפפה בשמחה.

הסט אפ הבא יכלול רמקולים גדולים של מאותו יצרן שיש לי היום TIDAL
ההגברה תישאר SS אבל אחרת לחלוטין ממה שיש לי היום. אני כיום כבר יודע שהפקתי ממנה את המירב עם הרמקולים הנוכחיים. אז בטח עם הרמקולים הבאים.
הכבילה לבטח לא תשתנה ואם כן אז רק אחרי שדרוג הגברה שתבוא אחרי שדרוג הרמקולים.
תשתית החשמל תישאר אך השנאי המייצב הנוכחי יזין רק את המקורות והקדם היות וההגברה הבאה כבר תהיה יותר מידי עבורו מבחינת שימור הדינמיקה והאימפקט.
אקוסטיקה, האקוסטיקה תקבל שדרוג משמעותי מאוד.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
וואלה אחלה פוסט. ארים את הכפפה בשמחה.

הסט אפ הבא יכלול רמקולים גדולים של מאותו יצרן שיש לי היום TIDAL
ההגברה תישאר SS אבל אחרת לחלוטין ממה שיש לי היום. אני כיום כבר יודע שהפקתי ממנה את המירב עם הרמקולים הנוכחיים. אז בטח עם הרמקולים הבאים.
הכבילה לבטח לא תשתנה ואם כן אז רק אחרי שדרוג הגברה שתבוא אחרי שדרוג הרמקולים.
תשתית החשמל תישאר אך השנאי המייצב הנוכחי יזין רק את המקורות והקדם היות וההגברה הבאה כבר תהיה יותר מידי עבורו מבחינת שימור הדינמיקה והאימפקט.
אקוסטיקה, האקוסטיקה תקבל שדרוג משמעותי מאוד.
איזה דגם הטידל?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,479
נקודות
113
שלי משתנה מידי פעם ,, אבל לא מוכר כלום (מי יכול להכניס בכלל רמקול כמו שלי הביתה ?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
הפיתוחים בתחום הרמקולים הופכים ליותר ויותר מתקדמים וסביר שאשקיע יותר בזה. יש דגש על הנדסת חומרים סופר מתקדמת שמשתלבת עם פיתוחים מדהימים בהנדסת קול ותורת הגלים. כדאי לראות את מעבדות המחקר והפיתוח של b&w באנגליה, שהושקעו בהם מאות מיליונים.

לגבי אקוסטיקה - אני מהעולם הישן. לטעמי הפאסיבי עדיף.

הדאקים לדעתי, כבר מיצו את הקצה והמספרים זה רק לשיווק.
לא רואה סיבה להחזיק דאק עם יכולת מטורפת של 32/768, אם יש דאק מלפני עשור שנשמע משמעותית יותר טוב, גם אם הוא 24/96 וגם לאור העובדה שהאוזניים שלנו עם פחת מואץ ככל שהגיל עולה.
כנ"ל לגבי סטרימרים. מעדיף לפטופ מקונפג היטב לביט פרפקט עם רון, בלי פילטרים ביציאה כמו ברוב הסטרימרים שניסיתי.

אחלה פוסט, אגב.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
כפי שאנחנו רואים פה, בגלובוס.

יש מגוון דרכים לשמוע מוזיקה
בין עם זה באוזניות, ניידיות
או מערכת קומפלט דו ערוצית.

אופן זה ישאר
והטכנלוגיה תמשיך להתפתח
As it should be.

good old fashion stereo
כמובן ימשיך וישמש כבסיס לכל מערכת "איכותית".

לגבי
אני פתוח לכל דבר
ומשתדל לא להיות מקובע
למרות ה ,"אני מאמין" שלי.

אני מאמין שהמערכת שלי תשתנה עוד בעתיד ואולי תמשוך אותי לכיוונים אחרים/חדשים.

זה הכיף בתחביב הזה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אחלה פוסט, מצד שני די ריטורי כי תחום הזה לעולם לא ייתן לישון בשקט:)
הכי מעניין לדעת תגובה של מי שהוא ש"סיים" (אך לא בטוח שיש כאלה בתחום - ראו שורה מעל:))...
אם לגביי.... החלפת הגברה ליותר בריאה וראויה, אולי הוספת או שיבוך כבל חשמל... שיכך פה ושם...
מה שכן מעניין זה אפשרות לתת ביטוי לטיפול אקוסטי כך שלא יבלוט בעיין ולא יקבל "קץ" מיידי מהנהלה:) חלל בעייתי (טיפוסי ישראלי - בעיה בפני עצמה ולא יודע האם יש באמת פתרונות לכך...)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
המערכת הבאה שלי היא בעצם שתי מערכות שנותנות שני סוגים של חוויות שונות.
בסלון - מודרניזציה: רמקולים מוגברים, יש היום מבחר גדול של היי אנד מאוד מוצלחים כאלה, סאב ומערכת RC. הכל בהזרמה.
בחדר עבודה- רומנטיקה all the way: משהו יפני מוטרף, שופרים עם מנורות סינגל אנדד כמה וואטים בודדים, פטיפון וקו פרטי עד חח״י בחדרה.

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
המערכת הבאה שלי תיהיה מנימילסטית יותר. כניראה משולב רציני פלוס זוג רמקולים צנועים במראה אך באיכות גבוה מאד.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
בסלון - מודרניזציה: רמקולים מוגברים, יש היום מבחר גדול של היי אנד מאוד מוצלחים כאלה, סאב ומערכת RC. הכל בהזרמה.
בחדר עבודה- רומנטיקה all the way: משהו יפני מוטרף, שופרים עם מנורות סינגל אנדד כמה וואטים בודדים, פטיפון וקו פרטי עד חח״י בחדרה.
איזה מוגברים?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
זה אומר שלא תוכל לשמוע תקליטים של תזמורות גדולות ו/או קטעים עוצמתיים עם הרבה באסים בצורה המתאימה להם.
ואם אתה רוצה לבדוק/לשמוע דברים שאין לך בתקליטים, לא תוכל לעשות זאת בחדר העבודה.
כמוכן, אם אתה רוצה לעבוד עם מוזיקה ברקע, תצטרך להפסיק ולהחליף תקליט/צד מדי פעם.

אתה בטוח שהשחור/לבן הזה יתאים לך?

ובאיזה רמקולים מוגברים מדובר? יש קטנים של Kef וענקיים של B&O (לא B&W) וכל מה שבאמצע. לאיזה אתה מתייחס?

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
במערכת הנוכחית יש ווילסונים (WP6), הגברה של Audio Research (LS27, VS110), דאק SMSL וכבלים של MIT.
מתלבט האם ללכת לכיוון של RC או של החלפת הרמקולים על מנת לקבל את הקפיצה המשמעותית הבאה באיכות.
המערכת בחדר יעודי קטן - 6.1 * 4.2,
האקוסטיקה טובה - קירות גבס, מרווח של כ-5 ס"מ אוויר וקירות בטון, דלת אקוסטית וחלון אחד בלבד בקצה החדר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
במערכת הנוכחית יש ווילסונים (WP6), הגברה של Audio Research (LS27, VS110), דאק SMSL וכבלים של MIT.
מתלבט האם ללכת לכיוון של RC או של החלפת הרמקולים על מנת לקבל את הקפיצה המשמעותית הבאה באיכות.
המערכת בחדר יעודי קטן - 6.1 * 4.2,
האקוסטיקה טובה - קירות גבס, מרווח של כ-5 ס"מ אוויר וקירות בטון, דלת אקוסטית וחלון אחד בלבד בקצה החדר.
ראשית, אתה לא באמת יכול לדעת עד כמה האקוסטיקה טובה או לא בלי למדוד. מדידות יכולות להראות בעיות שלא היית חושב עליהן.

שנית, מערכת RC לא קונים רק על סמך תיאוריות. נהוג לבקש הדגמה אצלך בבית לפני הקניה, אולי בתשלום כלשהו אם אתה מחליט לא לקנות.

עושים לך כיול בסיסי ומשאירים לך את המכשיר לכמה ימים. אם אתה מחליט לקנות, אולי יעשו אפילו כיול מעבר לבסיסי, ו/או שחברים יעזרו בזה, ו/או שאם אתה לא מסתפק בזה, להביא מומחים לכיול.

שלישית, אם אתה רוצה להחליף רמקולים, כדאי כמובן לבקש אותם להאזנה בבית לפני הקניה.

כך שבמקום להתלבט באוויר בלי נתונים, עדיף לבדוק קודם את מה שאפשר לבדוק.

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
זוג JBL ישנים איזה מרנץ וינטאז ופיוניר משנות ה 80 אלו ששמים את הדיסק הפוך, לא רוצה כלום מעבר.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
איזה צניעות יש פה באתר, ממש פיות טובות וצנועות, בן גוריון היה מתבייש בחזירות שלו.
אני לוקח סדרה 7 של סולושן, טרנספורט של דיסיאס, כמובן טיפול אקוסטי מקצועי מבחינתי פסיבי בלי חשבון לכסף.
הזמנה אינסופית של דיסקים אונליין ונסיעה לחנויות גדולות (מת על חיפוש דיסקים בחנות) רמקולים עדיין לא החלטתי אבל בהתאם לתקציב החזירי של שאר המערכת…

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
איזה צניעות יש פה באתר, ממש פיות טובות וצנועות, בן גוריון היה מתבייש בחזירות שלו.
אני לוקח סדרה 7 של סולושן, טרנספורט של דיסיאס, כמובן טיפול אקוסטי מקצועי מבחינתי פסיבי בלי חשבון לכסף.
הזמנה אינסופית של דיסקים אונליין ונסיעה לחנויות גדולות (מת על חיפוש דיסקים בחנות) רמקולים עדיין לא החלטתי אבל בהתאם לתקציב החזירי של שאר המערכת…
הנושא אינו "מהי מערכת החלומות שלכם" אלא "איך יראה הסטאפ הבא שלכם" (במציאות)
זה מסביר את "הצניעות".

האם הרכיבים שהזכרת הם מה שאכן תחליף בהם את הקיימים?
ואקוסטיקה ללא הגבלה?
(ודיסקים ונסיעות אינם קשורים לנושא)

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
הנושא אינו "מהי מערכת החלומות שלכם" אלא "איך יראה הסטאפ הבא שלכם" (במציאות)
זה מסביר את "הצניעות".

האם הרכיבים שהזכרת הם מה שאכן תחליף בהם את הקיימים?
ואקוסטיקה ללא הגבלה?
(ודיסקים ונסיעות אינם קשורים לנושא)
סבבה, זו המערכת הבאה שלי (ממש בקרוב) ולצערי הנסיעה להביא את המוזיקה שאני רוצה היא חלק מהעניין מכיוון שסטרימינג מאכזב וברכישה של פיילים בינתיים לא מצאתי איכות שמתקרבת לסידי…

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
סבבה, זו המערכת הבאה שלי (ממש בקרוב) ולצערי הנסיעה להביא את המוזיקה שאני רוצה היא חלק מהעניין מכיוון שסטרימינג מאכזב וברכישה של פיילים בינתיים לא מצאתי איכות שמתקרבת לסידי…
ממש יופי, תיהנה!!! (ורד) :בעד:

נערך לאחרונה ב:

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
18
ראשית, אתה לא באמת יכול לדעת עד כמה האקוסטיקה טובה או לא בלי למדוד. מדידות יכולות להראות בעיות שלא היית חושב עליהן.

שנית, מערכת RC לא קונים רק על סמך תיאוריות. נהוג לבקש הדגמה אצלך בבית לפני הקניה, אולי בתשלום כלשהו אם אתה מחליט לא לקנות.

עושים לך כיול בסיסי ומשאירים לך את המכשיר לכמה ימים. אם אתה מחליט לקנות, אולי יעשו אפילו כיול מעבר לבסיסי, ו/או שחברים יעזרו בזה, ו/או שאם אתה לא מסתפק בזה, להביא מומחים לכיול.

שלישית, אם אתה רוצה להחליף רמקולים, כדאי כמובן לבקש אותם להאזנה בבית לפני הקניה.

כך שבמקום להתלבט באוויר בלי נתונים, עדיף לבדוק קודם את מה שאפשר לבדוק.
ראשית מי אמר לך שלא מדדתי?
שנית מי אמר לך שאני לא מתנסה כבר תקופה ארוכה?
אם אין לך מה לתרום אז עדיף שתחריש ... אתה אחד מאלו שאני ממש לא מעוניין בדיאלוג איתם ...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור