DTOWN מעניק פטיפון איכותי מתנה לאחד הגולשים!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה סוג של הגרלה. לא רק אני מחליט. ההנהלה מחליטה.
נגיד את זה אחרת, לא הגרלה - הסכמה גורפת.

אבל בלי קשר, התחרות הזו היא לא האחרונה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני רוצה לשתף אתכם לרגע בהרגשה האמביוולנטית שלי לגבי חלק מהפוסטים פה : כמו שבתכניות ריאליטי היום, אם זה מאסטר שף, דה וויס או כל תכנית אחרת, אין מתמודד שלא מציג מעבר לאמנותו וכישרונו גם סיפור חיים עצוב כזה או אחר - כך גם פה אנשים מעלים נושאים אישיים כל כך בשרשור שנועד בסך הכל ... להשיג פטיפון חינם. אני מאד בעד רגש. אני מאד בעד פתיחות. לא הייתי רוצה לפגוע באף אחד שבחר לחשוף את המקומות הרגישים והפגיעים שלו. אבל האם זה לא זילות של הרגש ? האם החשיפה לא הפכה עד כדי כך לסטנדרט שפשוט אי אפשר בלעדיה ? אני מוכרח להודות שלי זה קצת מפריע.

לא.
על מנת להוציא החוצה מילים וסיפורים שלא תוציא לעולם בסתם דיון בפורום צריך סיבה.
אם התחרות הזו הוציאה כל כך הרבה רגשות מחברי הפורום אז רק הרווחנו.

בלי קשר, למדתי להכיר את החברים כאן ברמה היותר אישית בזכות הסיפורים היפים הללו.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

כן.
אני לא צריך לשמוע על הורים שהלכו לעולמם ועל סבא שנשאר בארצות ניכר. זה פורום של אודיו.
גם לי יש אמא שעברה מין העולם, ולנו היו זמני איכות משותפים כשבחרנו איזה מנורות לשים לה במגבר ואיזה אינטרקונקט לשים בין הנגן CD למגבר. אבל אני לא רואה לנכון לשתף את חברי הפורום בזה, כי זה פורום אודיו, לא קבוצת תמיכה ובטח שלא מעגל חבריי הקרובים.

למרות שברקץ שלנו הוא בהמה גסה בדר"כ, אני מזדהה לחלוטין עם רגשותיו. ככל הנראה כי גם אני בהמה גסה. אך עדין, מסוגרת.

זאת לא מחאה לשם המחאה. עדין הרעיון עצמו הוא מבורך, אם כי הדרך להגיע לשם (קרי, תחרות למי יש סיפור חיים יותר עצוב) היא לדעתי לא נכונה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
הנה התשובה. אצל עמיר.
בכל מקרה, ליהודה אין בעיה כלכלית, מכיר את הבחור. הוא יכול לקנות בקלות גם קוזמה. :)
מקווה שיעלה בהגרלה, אני מאוד אשמח.
אם הוא יכול לקנות קוזמה, למה צריך לתת לו פטיפון בחינם? למה לא לתת את זה לאדם שזה באמת מעבר להישג ידו אך הוא בתחילת דרכו האודיופילית?
זה כמו לתת את הפטיפון הזה לאלדר, או לך. או לי. או לכרמי. או לאלעד. או לעמיר. תנו אותו למישהו שמשווע לזה, אך ידו אינה משגת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כבר החלטת למי הבאנו את הפרס?
חשבתי שתיתן לנו קצת יותר קרדיט...:כל-הכבוד:

בכל מקרה, הסיפורים כולם קשורים לפטיפון בסופו של דבר. כל אחד החליט מה לפתוח ומה לא.
אני חושב שחלקינו כבר נעשו חברים בנפש. חלק מאיתנו חולקים את אותו מרחב אינטרנטי כבר 9 שנים. מאחלים מזל טוב בימי הולדת, משתתפים בשימחה כשמשהו מתחדש ואפילו באים לאירועים אחד של השני.

מתן חברי היקר וגס הרוח.:לב:
אל תזלזל בקרבה ובחברויות שנוצרו כאן. חלק מחברי הטובים ביותר הכרתי בפורום הזה. אני בטוח שאני לא היחיד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא.
על מנת להוציא החוצה מילים וסיפורים שלא תוציא לעולם בסתם דיון בפורום צריך סיבה.
אם התחרות הזו הוציאה כל כך הרבה רגשות מחברי הפורום אז רק הרווחנו.

בלי קשר, למדתי להכיר את החברים כאן ברמה היותר אישית בזכות הסיפורים היפים הללו.

אגב.
יהודה שלח לי את הסיפור הזה בפרטי לפני שהוא העלה לפורום. הפטיפון לא ממש מעניין אותו.
אני ביקשתי ממנו להעלות אותו. (ורד)

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
למה לא לתת את זה לאדם שזה באמת מעבר להישג ידו אך הוא בתחילת דרכו האודיופילית?

רעיון נחמד , איך לא הייתי קושר אותו ליכולת הכלכלית של אותו אודיופיל, אלה אל הרצון להתקדם לאודיו אנלוגי.
וכמוון לאלה, שאין להם עדיין את הקסם האנלוגי הזה. מצד שני מי שממש חולם על זה פשוט הולך וקונה פטיפון, אפילו יד שניה בפחות מ2500 ש"ח. אז אולי עדיף לתת את הפרס למתלבטים למינהם . או לאילה שרק מתחילים לבנות את המערכת. אישית הייתי מעדיף שהפרס יגיע לאדם שבאמת ישמע הרבה מוזיקה על תקליטים, אשתף ויחשוף חברים לאודיו אנלוגי. הרי כולם היום שומעים מוזיקה במחשב על רמקולים פשוטים , וכזאת דוגמה יכולה לשמש לאחרים להתייחס לאודיו קצת יותר ברצינות. גם הסאונד האנלוגי יכול לקסום להרבה מאזינים. הרי רובם שומעים בדרך כלל לא פחות טוב מאיתנו , ולעתים קרובות יותר טוב, כאין להם דעות על רכיב זה או אחר.
בעיני פטיפון זה מאוד סקסי במראה , וצליל האנלוגי זה משהו ממכר, סאונד שאי אפשר להתעלם ממנו.
לי אישית אין פטיפון , איך יצאה לי להאזין לא מעט אצל חברים אודיופילים....וכמוון כל הילדות עברה בין התקליטים.
במערכת שלי אין רכיב שנקרא פטיפון, וזה כנרא מעצלות לחפש מדיה , או חשש מהתעסקות .
איך מנסיון של חברים, מי שעבר את המשבר" המדיה והתעסקות" לא מוכן לוותר על הפטיפון שלו , רק משדרג אותו , קונה תקליטים ומנקה את האבק ממנו באהבה גדולה.

סופר צללים

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שמן הראוי שכל אחד יכתוב כל מה שעולה על דעתו הרי זה כל העניין לתת לחברים את החופש לכתוב את מה שעולה להם מבלי להפעיל שיקולי דעת כאלו ואחרים מה ישפיע על השופטים או לנסות לרצות בואו נקח דברים בפרופורציות אירי הכל זאת אמורה להיות תחרות עם חצי קריצה לא צריך להפוך כל דבר למריבה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
...אין מתמודד שלא מציג מעבר לאמנותו וכישרונו גם סיפור חיים עצוב כזה או אחר
דווקא כאן יש

אנשים מעלים נושאים אישיים כל כך בשרשור שנועד בסך הכל ... להשיג פטיפון חינם. אני מאד בעד רגש. אני מאד בעד פתיחות. לא הייתי רוצה לפגוע באף אחד שבחר לחשוף את המקומות הרגישים והפגיעים שלו. אבל האם זה לא זילות של הרגש ? האם החשיפה לא הפכה עד כדי כך לסטנדרט שפשוט אי אפשר בלעדיה ? אני מוכרח להודות שלי זה קצת מפריע.
לא נראה לי שעצם החשיפה לכשעצמה היא זילות של משהו.

מה שלי מפריע, זו המאניפולאצייה הריגשית -- "מגיע לי יותר כי אני יותר מסכן" -- הניגוד המוחלט של "יאללה, מצויין, שהטוב ביותר יזכה, הנה תראו מה אני יכול לעשות".

המאניפולאצייה הזו פונה אל סוג התרבות/המוסר שנותן בעצם פרס על היעדר יכולת, או על יכולת להצגת עליבות ומסכנות, ודוחק הצידה את אלה שכן יכולים, שמעודד שימוש במסכנות ובסבל וב"רגש" כאמצעי ציני להפעלה של אנשים למטרותיו של ה"סובל" המסכן.

תראו באיזו עוצמה שניצל הטוב הופעל ע"י מ"מסכנות" של יהודה.

לי נראה ש:
  1. אם מדובר בתחרות כתיבה כשהפרס הוא הפטיפון, הפרס מגיע לכותב הקטע ה"טוב" ביותר
  2. אם מדובר בהגרלה, הטקסט לא חשוב -- לכולם צריך להיות סיכוי זהה
  3. אם מדובר בצדקה, הטקסט לא חשוב -- יש לשלוף מאזני הכנסות/הוצאות משפחתיים ולראות מי הכי עני
  4. אם מדובר ברעה-חולה כמו קומוניזם -- כל אחד עושה לפי יכולתו אבל מקבל לפי "צרכיו" -- יש למצוא דרך להגדיר "צורך", ו"למדוד" מי הכי "צריך" את הפטיפון, מי הכי עורג אליו, את החורים-הרגשיים של מי הפטיפון יסתום בצורה היעילה ביותר, וכו'. כאן הטקס מעורר-החמלה ביותר צריך לזכות
הפוסט הבסיסי מגדיר "עליכם לכתוב, במינימום של 100 מילים מדוע דווקא לכם מגיע לזכות באותו פטיפון, האם מדובר בחלום ישן? שיפור נדרש למערכת או כל סיבה מקורית אחרת... צוות מנהלי האתר יבחר בזוכה שהיה לדעתנו המשכנע ביותר".

לא מוגדרים כאן הקריטריונים של מה "ישכנע" את צוות מנהלי האתר, כך שכל האפשרויות פרט להגרלה (#2) פתוחות, עם רמיזה דווקא לכיוון #4 ("האם מדובר בחלום ישן? שיפור נדרש למערכת...")

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה סוג של הגרלה. לא רק אני מחליט. ההנהלה מחליטה
חשבתי שתיתן לנו קצת יותר קרדיט
מצד אחד, בעצם יוצא שההתייחסות לתוצאות החלטת ההנהלה היא כאל משהו אקראי, כמו להגרלה.
מצד שני, בפועל, הקריטריונים לבחירה אכן אינם מוגדרים
מצד שלישי, מפתיע כבייכול שאנשים -- בהשראת האמור לעיל -- אינם נותנים קרדיט להחלטה הזו...

אז אולי זה לא כל כך מפתיע...

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
דווקא כאן יש

לא נראה לי שעצם החשיפה לכשעצמה היא זילות של משהו.

מה שלי מפריע, זו המאניפולאצייה הריגשית -- "מגיע לי יותר כי אני יותר מסכן" -- הניגוד המוחלט של "יאללה, מצויין, שהטוב ביותר יזכה, הנה תראו מה אני יכול לעשות".

המאניפולאצייה הזו פונה אל סוג התרבות/המוסר שנותן בעצם פרס על היעדר יכולת, או על יכולת להצגת עליבות ומסכנות, ודוחק הצידה את אלה שכן יכולים, שמעודד שימוש במסכנות ובסבל וב"רגש" כאמצעי ציני להפעלה של אנשים למטרותיו של ה"סובל" המסכן.

תראו באיזו עוצמה שניצל הטוב הופעל ע"י מ"מסכנות" של יהודה.

לי נראה ש:
  1. אם מדובר בתחרות כתיבה כשהפרס הוא הפטיפון, הפרס מגיע לכותב הקטע ה"טוב" ביותר
  2. אם מדובר בהגרלה, הטקסט לא חשוב -- לכולם צריך להיות סיכוי זהה
  3. אם מדובר בצדקה, הטקסט לא חשוב -- יש לשלוף מאזני הכנסות/הוצאות משפחתיים ולראות מי הכי עני
  4. אם מדובר ברעה-חולה כמו קומוניזם -- כל אחד עושה לפי יכולתו אבל מקבל לפי "צרכיו" -- יש למצוא דרך להגדיר "צורך", ו"למדוד" מי הכי "צריך" את הפטיפון, מי הכי עורג אליו, את החורים-הרגשיים של מי הפטיפון יסתום בצורה היעילה ביותר, וכו'. כאן הטקס מעורר-החמלה ביותר צריך לזכות
הפוסט הבסיסי מגדיר "עליכם לכתוב, במינימום של 100 מילים מדוע דווקא לכם מגיע לזכות באותו פטיפון, האם מדובר בחלום ישן? שיפור נדרש למערכת או כל סיבה מקורית אחרת... צוות מנהלי האתר יבחר בזוכה שהיה לדעתנו המשכנע ביותר".

לא מוגדרים כאן הקריטריונים של מה "ישכנע" את צוות מנהלי האתר, כך שכל האפשרויות פרט להגרלה (#2) פתוחות, עם רמיזה דווקא לכיוון #4 ("האם מדובר בחלום ישן? שיפור נדרש למערכת...")

עמיר
:כל-הכבוד:

בנוסף, נמר, אני לא מדבר על קשרים הדוקים שנוצרו בתוך הקליקה הפורומית כאן לאורך השנים. אני מדבר על אנשים שמגוללים סיפורי חיים קורעי לב בשביל לזכות בפטיפון. בעיניי זה בחזקת TOO MUCH DETAIL!

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
לזקנים בינינו
כל השרשור הזה מעלה נשכחות.............. פסטיבל שירי הדכאון של הגשש החיוור..........צוחק!
פסטיבל נערך בבנייני האומלל בירושלים, והועבר לצופים באמצעות בכיין. המתמודדים קיבלו ציונים בסולם איוב, תוך התחשבות במצבם המשפחתי. משפטים זכורים: "אמא שלי ניסתה להתאבד עם אקונומיקה", "אבא שלי החורג גמד", "אחותי התחתנה עם פרסי" ............. (lol) שזה דרך אגב משפט שזיכה בניקוד גבוה במיוחד.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מזכיר לי סרט טורקי/ערבי/הודי

שראינו אי שם בשנות השבעים...(נו טוב לא היה משהו אחר לעשות)
הרבה בכי,מעט תוכן.

האמת לא חשוב מי יזכה בפטפון (למי שלא הבין,אני לא צריך -מעדיף שמישהו שבאמת צריך? יזכה)
כי רק מקריאת הדברים שנכתבים הרי אי אפשר לדעת באמת מה ייתן הפטפון לזוכה?
יכול להיות שזה באמת יכניס אותו לעולם האנלוגי (במידה והוא לא שם) ויכול להיות שזה לא.
מה שבטוח שעצם הרעיון הוא דבר מבורך.

benjiman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה את הפטיפון...

יש לי אוסף גדול של תקליטים ישנים וטובים ... הפטיפון הותיק שלי ( גררד ) שווק חיים כבר ממזמן...אני מאוד רוצה לחזור ולהאזין לתקליטים שלי...לחזור לצליל האמיתי של המוזיקה.
המקום כבר מוכן...

תודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עמיר.
כבר כתבתי שזו לא הגרלה. אבל יש ממנה ממין ההגרלה.
הכוונה היא שעל כולנו להסכים פה אחד שלמישהו אחד מגיע הפטיפון. דהיינו - גורלו של מי להרוויח את הפטיפון.
חבל על הפילוסופיה.:)

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
שלום
אני סטודנט להנדסת חשמל שהחליט ללמוד מקצוע כל כך תובעני בגיל 27 בשביל להגשים חלום ויום אחד לתכנן רמקולים, מגברים וכו. וויתרתי על הרבה נוחות בחיים בשביל החלום הזה וכנראה שפאטיפון טוב לא אקנה בחמש השנים בקרובות. אני לא מגיע מרקע של עושר אבל תמיד כשאני מגיע לבקר את הוריי אני מתמוגג מאושר כשאני שם תקליטים בפאטיפון העתיק של אבי. לו היה לי פטיפון הייתי זוכה לחוות את האושר הזה יום יום. לא יודע אם זה אומר שמגיע לי לזכות, אבל מאושר אני בטוח אהיה אם אזכה.

בהצלחה לכולם וברכות לזוכה

בתור מי שסיים הנדסת חשמל לפני 10 שנים מבין אותך, לכל מי שעבר חוויה קשה כזו מגיע כזה פרס (להעביר את הלילות הלבנים, והתסכול מהקושי של התואר/גולני הזה),

ואם לא אז תוכל להתנחם שקצת אחרי סיום התואר, כנראה תוכל לפנק את עצמך בפטיפון טוב יותר.

בכל אופן בהצלחה למי שיזכה!

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
דרך אגב אני זכיתי במערכת קולנוע בייתי בתור סטודנט של יונדאי (לעומת זאת במעונות היתה לי מערכת רצפתיים של טנוי)
ועדיין זרחתי מאושר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ראשית, אני מודיע בזאת למנהלי האתר שאני "פורש בשיא" ומסיר את השתתפותי בתחרות המאוד יפה ומקורית הזו. הגעתי למסקנה שהפטיפון המוצע, שנחשב מן הסתם למצוין מסוגו ובתחום המחיר שלו, לא ממש מתאים לסט שלי. אצלי צריך פטיפון מושקע יותר. אין ברירה, אז אני כבר עובד על זה ;)

שנית, גם אני קצת מרגיש לא בנוח עם פסטיבל הדמעות. זה נחמד שאנשים יפרטו מדוע הם צריכים פטיפון, כיד הדמיון העשיר שלהם. בסופו של דבר זה סוג של תחרות חיבורים שנועדה גם לשעשע, גם לשכנע וגם לקרב את האנשים לתחום. מי שמכניסים סיפורים אנושיים נוגעים ללב, מחטיאים לדעתי את המטרה ואפילו קצת מסיטים את המבצע היפה הזה למקומות לא מתאימים, למרות שזו כמובן זכותם.

שלישית, אני רוצה לפרגן בענק למנהלי האתר וליבואן על היוזמה היפה. (ורד) :בעד:
אני רואה כמה חברים חדשים כותבים כאן בעקבות התחרות הזאת, ורואה איזו חשיפה יש לאנאלוג, שגם הוא חשוב מאוד להתפתחות ההובי שלנו בארץ, וכל זה באמצעות שיתוף פעולה שגם מסייע ליבואן בחשיפת המוצר, וגם מכניס אנרגיה טובה ועניין נוסף לפורום. באמת יוזמה יפה.

וכמובן, בהצלחה למשתתפים בתחרות הזו, מקווה שמי שיקבל את הפטיפון ייהנה ממנו וימשיך להיות פעיל באתר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ראשית, אני מודיע בזאת למנהלי האתר שאני "פורש בשיא" ומסיר את השתתפותי בתחרות המאוד יפה ומקורית הזו. הגעתי למסקנה שהפטיפון המוצע, שנחשב מן הסתם למצוין מסוגו ובתחום המחיר שלו, לא ממש מתאים לסט שלי. אצלי צריך פטיפון מושקע יותר. אין ברירה, אז אני כבר עובד על זה ;)

שנית, גם אני קצת מרגיש לא בנוח עם פסטיבל הדמעות. זה נחמד שאנשים יפרטו מדוע הם צריכים פטיפון, כיד הדמיון העשיר שלהם. בסופו של דבר זה סוג של תחרות חיבורים שנועדה גם לשעשע, גם לשכנע וגם לקרב את האנשים לתחום. מי שמכניסים סיפורים אנושיים נוגעים ללב, מחטיאים לדעתי את המטרה ואפילו קצת מסיטים את המבצע היפה הזה למקומות לא מתאימים, למרות שזו כמובן זכותם.

שלישית, אני רוצה לפרגן בענק למנהלי האתר וליבואן על היוזמה היפה. (ורד) :בעד:
אני רואה כמה חברים חדשים כותבים כאן בעקבות התחרות הזאת, ורואה איזו חשיפה יש לאנאלוג, שגם הוא חשוב מאוד להתפתחות ההובי שלנו בארץ, וכל זה באמצעות שיתוף פעולה שגם מסייע ליבואן בחשיפת המוצר, וגם מכניס אנרגיה טובה ועניין נוסף לפורום. באמת יוזמה יפה.

וכמובן, בהצלחה למשתתפים בתחרות הזו, מקווה שמי שיקבל את הפטיפון ייהנה ממנו וימשיך להיות פעיל באתר.

לדעתי היה לך יופי של הסבר למה מגיע לך הפטיפון, אבל בהצלחה ברכישה שלך - אשמח להיות מעודכן מה רכשת

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
זה אכן קיבל כיוון של מסכנות וברור שזו לא המטרה.
והרעיון של נתינה אולי צריך להבחן במדד של נתינה.
רוצה לומר המקל והגזר.
כתבת בשפה מתלהמת - נחסמת.
פרסמת מודעות מסירה - קיבלת פטיפון.
ומי שפרסם יותר מודעות מסירה ללא תמורה, זכאי לקבל.
נודע לי שיש איזה בחור שקוראים לו גיל,
שפרסם עשרות מודעות מסירה בשנים האחרונות,
גם כאן וגם בשני הפורומים המקבילים וחלקם עדיין קיימים בדפי ההיסטוריה.
ואם לא השתכנעתם עד כאן אז אמא שלו פרסית, אבא שלו תימני ואישתו מרוקאית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור