DTOWN מעניק פטיפון איכותי מתנה לאחד הגולשים!

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
קנה כרטיס לניס - תקפוץ לבקר את גרושתי ... אתה אוהב צרפתיות בלונדות ? שאשתך לא תתחיל לחשוד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני אשלח מישהו שיקח אותם. אל תדאג, בכל עיר ובכל מדינה יש לי מישהו.:)

לעניין התחרות.
נותרו ימים ספורים, כדאי להתאמץ. שמעתי אתמול את הפטיפון הזה, פגז!

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
זה אומר שאם כולם מתאמצים פה לקבל את הפטיפון, אני יכול ככה, בקטנה, לקבל את ה REGA DAC ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי יודע. הכל יכול להיות...:)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
כמה דקות אחרי השעה אחת בלילה נשמעה דפיקה חזקה בדלת.
תחילה התעלמתי, אבל אחרי דפיקה נוספת, צלצול ועוד דפיקה, קמתי ופתחתי את הדלת.
..
... הגיע הזמן לרחם על השכנים ולהשכין שלום אמת בין התקליטים והדיסקים שלי.
תנו להם פטיפון ויש אצלי בבית מזרח תיכון חדש.
WOW, כל הכבוד על הכישרון! :בעד::בעד::בעד:(ורד)(ורד)(ורד)

לפעמים קורה שאפילו אני מבחין שמשהו הוא טוב במיוחד :)

עמיר

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
רוצה לזכות בפטיפון כדי לקנות תקליטים...
אצלי זה עניין הביצה והתרנגולת... כרגע אין לי לא תרנגולת ולא ביצים...(lol)

bello

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אם אקבל את הפטיפון מבטיח

למצוא משהוא/משהיא צעיר חובב מוזיקה ללא אמצעים (אולי נוער בסיכון) ולתת להם אותו מתנה בתוספת 300 תקליטים שנשארו לי לאחר מכירת הפטיפון.

רק שאם אני חושב על זה......הם יצטרכו גם פונו סטייג', כבילה, ראש (האם זה בא עם ראש), מגבר ורמקולים......

מתחיל להסתבך, טוב אז אולי תתנו למשהוא אחר.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
כל הכבוד "לתורם".
לא רוצה להעכיר את האווירה אבל מבחינתי - לא תודה !
לא מעוניין. לא עניין אותי עד היום ולא מהיום.
אהה.. עוד משהו.. גם אם משהו יחליק על השכל ויחליט שזה הפוסט שראוי לפרס אינני יכול לקבל אותו מפאת המשרה אותה אני ממלא.
(לא תקבלו רמז,תחשבו לבד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,493
נקודות
113
כרגע אין לי לא תרנגולת ולא ביצים...(lol)
גם לי אין תרנגולת!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
רוצה לזכות בפטיפון כדי לקנות תקליטים...
אצלי זה עניין הביצה והתרנגולת... כרגע אין לי לא תרנגולת ולא ביצים...(lol)
אם אין לך ביצים, אכן מצבך עגום :(

אבל אם יש לך כסף לקנות תקליטים, אולי תוכל לקנות לפחות שתי ביצים במכולת... :)
אולי תוכל אפילו לייצר מזה תרנגולות... או לטפל בפרגיות...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איתי.
הסר דאגה מליבך. לא תקבל את הפטיפון.:)

לגבי התגובה הזו שלך?
אחת מהמיותרות שנתקלתי בהן אי פעם בחיי בכל מרחבי הפורומים בעולם כולו.

רק על השיא הזה, מגיע לך לזכות בתחרות הבאה - גם נכריח אותך, אפילו אם לא תרצה.צוחק!

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
היי
נמר היקר האומנם זהו דבר אישי שאותו אני רוצה לכתוב לגבי הפוסט של הפטיפון שאתם מגרילים א: לא בכדי אני רושם זאת כדי לקבל את הפרס אבל טוב להעביר חוויות כי אנחנו כמו משפחה בבית . משפחה מאושרת שלצערנו רגע קריטי שעברנו במשפחה מה שקרה בתאונת דרכים קשה אימי ז"ל נפטרה אוטובוס דרס אותה למוות זה קרה שבוע לפני חג הפסח . אותי היא השאירה יתום בגיל 8 ואני הכי קטן בין האחים הינו 7 שזה 6 אחים +1 אחות . זה קרה בשנת 1981 בתאריך ח בניסן . כבר אז שההיתי קטן אהבנו לשמוע מוזיקה בבית ואבי הביא ממרוקו את הפטיפון הישן . אבל אמי אמרה אז כשאגדל היא תקנה לי פטיפון חדש במתנה בבר מצווה שהיא ואבא יעשו לי . נכון ההיתי קטן אבל תמיד ההיתי לייד התקליטים הישנים שאבא החזיק באוסף שלו . לצערי אחרי מה שעברנו.
כפי שאתה יודע מות אמי היתה משהו קשה מנשוא עבור אבי והמשפחה בכלל . לאחר שניגמרה שנת ההאבל קמנו בכוחות חדשים שיפצנו את הבית אבי רצה לתת את כל חפצייה של אמי ז"ל עד כמה שזה היה קשה לו ובכלל לנו . אני חליתי במחלת האפילפסיה ואושפזתי באותה תקופה . אני זוכר שאבי אמר לי ליד מיטתי בבית החלים שהוא יגשים את החלום שאמא הבטיחה לי . וזה היה חקוק לו חזק בזיכרון בנתיים אבי עשה סדר בבית הוא מצא סכום כסף בתוך מתפחת עטופה קשורה . נכון לומר שגם קיבלנו סכום פיצויים עקב התאונה הקשה . אבל שום כסף שבעולם לא ישיב את אמא והכל כאין ואפס לא משתווה בכלל . ואז יום אחד אבא קנה מערכת בחלקים של סוני + פטיפון סוני . אחי מרוב התלהבות והסבר של הטכנאי שכח איך לתפעל אותה . אך שכן קרוב של אחי הבכור סידר את העיניינים ואז התחלנו לקנות תקליטים ולהאזין . אני תמיד ההיתי שם את האלבום של חיים משה שניקרא " אהבת חיי" ושם יש את השיר אמא אמא את שם למעלה עודך בוכה עודך דומעת על הפרידה בטרם עת" ואת הצליל והקולות רק הפטיפון ידע לעשות ולהמתיק ולנחם את הכאב שעברנו ואני בכל אופן . אבל החיים ממשיכים הלאה והמוזיקה משרישה בי את התקווה לחיים חדשים ושנזכה לשמחות ורגעים טובים יותר אמן

eliben

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום
אני סטודנט להנדסת חשמל שהחליט ללמוד מקצוע כל כך תובעני בגיל 27 בשביל להגשים חלום ויום אחד לתכנן רמקולים, מגברים וכו. וויתרתי על הרבה נוחות בחיים בשביל החלום הזה וכנראה שפאטיפון טוב לא אקנה בחמש השנים בקרובות. אני לא מגיע מרקע של עושר אבל תמיד כשאני מגיע לבקר את הוריי אני מתמוגג מאושר כשאני שם תקליטים בפאטיפון העתיק של אבי. לו היה לי פטיפון הייתי זוכה לחוות את האושר הזה יום יום. לא יודע אם זה אומר שמגיע לי לזכות, אבל מאושר אני בטוח אהיה אם אזכה.

בהצלחה לכולם וברכות לזוכה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,493
נקודות
113
היי
נמר היקר האומנם זהו דבר אישי שאותו אני רוצה לכתוב לגבי הפוסט של הפטיפון שאתם מגרילים א: לא בכדי אני רושם זאת כדי לקבל את הפרס אבל טוב להעביר חוויות כי אנחנו כמו משפחה בבית . משפחה מאושרת שלצערנו רגע קריטי שעברנו במשפחה מה שקרה בתאונת דרכים קשה אימי ז"ל נפטרה אוטובוס דרס אותה למוות זה קרה שבוע לפני חג הפסח . אותי היא השאירה יתום בגיל 8 ואני הכי קטן בין האחים הינו 7 שזה 6 אחים +1 אחות . זה קרה בשנת 1981 בתאריך ח בניסן . כבר אז שההיתי קטן אהבנו לשמוע מוזיקה בבית ואבי הביא ממרוקו את הפטיפון הישן . אבל אמי אמרה אז כשאגדל היא תקנה לי פטיפון חדש במתנה בבר מצווה שהיא ואבא יעשו לי . נכון ההיתי קטן אבל תמיד ההיתי לייד התקליטים הישנים שאבא החזיק באוסף שלו . לצערי אחרי מה שעברנו.
כפי שאתה יודע מות אמי היתה משהו קשה מנשוא עבור אבי והמשפחה בכלל . לאחר שניגמרה שנת ההאבל קמנו בכוחות חדשים שיפצנו את הבית אבי רצה לתת את כל חפצייה של אמי ז"ל עד כמה שזה היה קשה לו ובכלל לנו . אני חליתי במחלת האפילפסיה ואושפזתי באותה תקופה . אני זוכר שאבי אמר לי ליד מיטתי בבית החלים שהוא יגשים את החלום שאמא הבטיחה לי . וזה היה חקוק לו חזק בזיכרון בנתיים אבי עשה סדר בבית הוא מצא סכום כסף בתוך מתפחת עטופה קשורה . נכון לומר שגם קיבלנו סכום פיצויים עקב התאונה הקשה . אבל שום כסף שבעולם לא ישיב את אמא והכל כאין ואפס לא משתווה בכלל . ואז יום אחד אבא קנה מערכת בחלקים של סוני + פטיפון סוני . אחי מרוב התלהבות והסבר של הטכנאי שכח איך לתפעל אותה . אך שכן קרוב של אחי הבכור סידר את העיניינים ואז התחלנו לקנות תקליטים ולהאזין . אני תמיד ההיתי שם את האלבום של חיים משה שניקרא " אהבת חיי" ושם יש את השיר אמא אמא את שם למעלה עודך בוכה עודך דומעת על הפרידה בטרם עת" ואת הצליל והקולות רק הפטיפון ידע לעשות ולהמתיק ולנחם את הכאב שעברנו ואני בכל אופן . אבל החיים ממשיכים הלאה והמוזיקה משרישה בי את התקווה לחיים חדשים ושנזכה לשמחות ורגעים טובים יותר אמן
הרגת אותי, נמר כמה עולה הפטפון הזה ? תגיד לי עכשיו!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
הרגת אותי, נמר כמה עולה הפטפון הזה ? תגיד לי עכשיו!
לא נהרגת מזה -- רק אחרי שתתקע את המחט של הפטיפון עד הסוף לכיוון הלב! :)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,493
נקודות
113
זהו ,אני קונה ליהודה כזה פטפון מתנה , וחברה תזהרו קצת מיותר מדי סרטים טורקיים ,גם לחסונים ביננו יש נשמה ,כמה עולה -נמר?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הנה התשובה. אצל עמיר.
בכל מקרה, ליהודה אין בעיה כלכלית, מכיר את הבחור. הוא יכול לקנות בקלות גם קוזמה. :)
מקווה שיעלה בהגרלה, אני מאוד אשמח.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
מקווה שיעלה בהגרלה, אני מאוד אשמח.
בעצם, אם זו הגרלה, למה צריך כישרון ספרותי? :)

הרי בעצם די בכך שמישהו יכתוב משהו כמו "נא לצרף אותי להגרלה" (מותרים גם שגיאות כתיב וגם שינויי ניסוח) והרי הוא בפנים, לא?

איזה יתרון יש, אם בכלל, לסיפור עתיר הדמיון של של TakeOne מול בקשה סתמית כמו של efi1965, למשל?

סתם תהייה -- אני מחוץ לסיפור -- אבל ללא כוונות זדון -- סתם מסקרן.

עמיר

נ.ב., עכשיו ראיתי שלפי הפוסט המקורי, זו לא אמורה להיות הגרלה, אלא "צוות מנהלי האתר יבחר בזוכה שהיה לדעתנו המשכנע ביותר" -- אם זה המצב, זה עונה על שאלתי.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני רוצה לשתף אתכם לרגע בהרגשה האמביוולנטית שלי לגבי חלק מהפוסטים פה : כמו שבתכניות ריאליטי היום, אם זה מאסטר שף, דה וויס או כל תכנית אחרת, אין מתמודד שלא מציג מעבר לאמנותו וכישרונו גם סיפור חיים עצוב כזה או אחר - כך גם פה אנשים מעלים נושאים אישיים כל כך בשרשור שנועד בסך הכל ... להשיג פטיפון חינם. אני מאד בעד רגש. אני מאד בעד פתיחות. לא הייתי רוצה לפגוע באף אחד שבחר לחשוף את המקומות הרגישים והפגיעים שלו. אבל האם זה לא זילות של הרגש ? האם החשיפה לא הפכה עד כדי כך לסטנדרט שפשוט אי אפשר בלעדיה ? אני מוכרח להודות שלי זה קצת מפריע.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור