DTOWN מעניק פטיפון איכותי מתנה לאחד הגולשים!

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לך תשמע אצל נמר. שמעתי יש לו תרנגולת מאוד איכותית...:)

דרך אגב אם אזכה בה, אקנה גם ביצים וגם פורנו סטייג' ;)
1+
שושו....גם לך מגיע הפרס.

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
פברואר 91, בחוץ קור כלבים וגשם שחותך בבשר החי. יסעור בודד של חיל האויר נמוך וחשוך חוצה קו אדום ומוריד אותי ואת הצוות שפיקדתי עליו קצת דרומית למארג' עיון לבצע איזה עיניין.
היסעור מתרחק ומשאיר אותנו בשקט אלים ובחושך מוחלט.
עם כל מייל שהוא מתרחק, משקל האחריות תוקע אותי יותר עמוק באדמה. בדידות של ניצחון או כישלון.
הולכים שלוש שעות, עוד שלוש בונים עמדה ומחכים. עובר יום ועוד אחד, בשלישי לפנות בוקר אני קפוא ומרוט אבל כבר מרגיש בבית. התמקמנו בתוך מזבלה מקומית ומכיוון שנגמרו שקיות החירבון, אני מחליט לבצע מספר 2 מחוץ לעמדה.
אני הולך כמה צעדים, עוצר, עוצם עניים, מתענג על הרגע, נושם לרווחה ומתחיל להוריד את הווסט.... פתאום רעש חזק של פצפוץ או שבר ממש מאחורי. הלב מתפוצץ. אני מסתובב במהירות האור ורואה שני מחבלים, מרחק יריקה, בגובה שלי ולא פחות המומים ממני.
שולף. דורך. יורה.
אמיר, הקשר שלי מוריד את השני.
עושים סריקה. אני בדופק מאתיים, הידיים רועדות. פתאום אני קולט החזר שחור מהקרקע, אני מתכופף לראות מה זה. אחד המחבלים דרך על תקליט ישן ושבור וזה הרעש שהקפיץ אותי.
תקליט הציל את החיים שלי. הוא יכול לעשות את זה שוב.

Mj23

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,אני חדש לחלוטין בתחום וזה עתה נרשמתי לאתר.בביתנו היה פטיפון ישן ומדהים,שלצערי נמסר עם רוב התקליטים,אם כי לא עם כולם.
אך חברים יקרים,לא זו הנקודה בגינה אני מבקש את הפטיפון המהולל כי אם מצבי הרפואי יוצא הדופן והקשה במיוחד.
אני בן 34 ולפני שמונה שנים עברתי תאונת דרכים עם השלכות קשות ביותר.הייתי מאושפז במשך שנים ארוכות במחלקות שונות,כשחלק ניכר מן הזמן הייתי במצב אנוש.כיום אני נכה 100%,מרותק למיטת בית חולים,במצב סיעודי מורכב ומחובר למכונות דרך צנתרים ,שמחוברים לי למקומות לא נעימים כמו המעיים,הקיבה,מעל ללב ועוד.
אני סובל,בין היתר, בעקבות התאונה מתסמונת קשה ונדירה במיוחד כמוה יש למעטים בעולם.
מכיוון שאני מרותק למיטה,אני חי במרחב מצומצם ביותר ,שממנו אני סופג את הגירויים היחידים.למרות שעבר זמן רב מהתאונה,רק לאחרונה,בעקבות שיחה עם חבר,עלה הרעיון והבנתי שמערכת שמע איכותית ( ומערכת קולנוע ביתי) יוכלו מעט להקל על סבלי ועל כאבי.

נערך לאחרונה ב:

Mj23

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה ! התגובה נקטעה.
על כל פנים, בעקבות התאונה קרסנו מבחינה כלכלית ופתחו לי קרן הצלה לאסוף תרומות לצרכים הדחופים ביותר שלי ,כגון ציוד שיקומי ורפואי ,להם אני זקוק בדחיפות.
אני אשמח מאוד לקבל את הפטיפון,מתוך תקווה שהוא יפתח לי דלת לעולם חדש ומעניין.
האתר נראה לי כבית חם לכל שוחרי הצליל והתמונה האיכותיים,ואני מקווה להיות חבר פעיל בו,עד כמה שיתאפשר לי מבחינה רפואית.
כמובן שבעל האתר מוזמן לפנות אליי ע״מ שאשלח לו את האישורים על מצבי.
תודה רבה על שקראתם עד כאן.
מקווה למסור לכם בקרוב חדשות טובות .
חברים,חוו כל רגע במלוא העוצמה !(כי מי יודע מה צופן בחובו העתיד)

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
פברואר 91, בחוץ קור כלבים וגשם שחותך בבשר החי. יסעור בודד של חיל האויר נמוך וחשוך חוצה קו אדום ומוריד אותי ואת הצוות שפיקדתי עליו קצת דרומית למארג' עיון לבצע איזה עיניין.
היסעור מתרחק ומשאיר אותנו בשקט אלים ובחושך מוחלט.
עם כל מייל שהוא מתרחק, משקל האחריות תוקע אותי יותר עמוק באדמה. בדידות של ניצחון או כישלון.
הולכים שלוש שעות, עוד שלוש בונים עמדה ומחכים. עובר יום ועוד אחד, בשלישי לפנות בוקר אני קפוא ומרוט אבל כבר מרגיש בבית. התמקמנו בתוך מזבלה מקומית ומכיוון שנגמרו שקיות החירבון, אני מחליט לבצע מספר 2 מחוץ לעמדה.
אני הולך כמה צעדים, עוצר, עוצם עניים, מתענג על הרגע, נושם לרווחה ומתחיל להוריד את הווסט.... פתאום רעש חזק של פצפוץ או שבר ממש מאחורי. הלב מתפוצץ. אני מסתובב במהירות האור ורואה שני מחבלים, מרחק יריקה, בגובה שלי ולא פחות המומים ממני.
שולף. דורך. יורה.
אמיר, הקשר שלי מוריד את השני.
עושים סריקה. אני בדופק מאתיים, הידיים רועדות. פתאום אני קולט החזר שחור מהקרקע, אני מתכופף לראות מה זה. אחד המחבלים דרך על תקליט ישן ושבור וזה הרעש שהקפיץ אותי.
תקליט הציל את החיים שלי. הוא יכול לעשות את זה שוב.

באמ'שך, מאיפה הגיע תקליט לגבעות שליד מארג' עיון :)?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
באמ'שך, מאיפה הגיע תקליט לגבעות שליד מארג' עיון :)?

אני הייתי מתבייש לספר את הסיפור הזה.
בוא נגיד שזה לא מראה על רמת חיילות גבוהה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
mj23

קראתי את דברייך. פטיפון זה לא ממש בשבילך. יהיה לך קשה לתפעל אותו.
דבר שני, נראה כי חסר לך רמקולים, מגבר ונגן.

התחרות הזו היא רק על פטיפון. אני מצטער לבשר לך מראש שלא תזכה בו.:)

מאידך. במקום פטיפון שדורש אחזקה ותפעול, נארגן לך מערכת אודיו שלמה שתתאים לחלל בו אתה חי.
לכן, אשמח אם תיתן לי פרטי התקשרות בהודעה פרטית. אני רוצה לבוא באופן אישי לבקר אותך, לראות את החלל ולהרכיב לך מערכת אודיו איכותית ופרקטית עבורך. את זה תקבל מתנה מאיתנו בלי קשר לתחרות הנ"ל.

אם בכל זאת תרצה גם פטיפון, תקבל בהחלט. למרות שזה לא יתאים לצרכים שלך.

שוב, שלח לי פרטים בהודעה פרטית. (ורד)

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
איתי. ו ו - haybrid... איך אתם מצליחים לקלקל כל שמחה בהלבנת פנים מיותרת.. זה סיפור למען השם.. קצתו אמת, רובו בדיה, קצתו הומור. נהנתי מאוד לכתוב אותו ועל הדרך הצחקתי את אשתי.
איתי. ו במה אני צריך בדיוק להתבייש, ומה למען השם אתה יכול להסיק על רמת החילות של אדם שכתב סיפור קצר בפורום אודיו.
ומתנוש... אין לך מושג איזה מציאות אפשר למצא במזבלות של מארג׳ עיון (-;

shaulister

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תקליטים חיים יותר זמן מאנשים.

לפני 12 שנים, כשהכרתי את לי, אשתי היקרה, והתחלנו לצאת, פגשתי לראשונה גם את אביה של לי, בוב.
אני חושב שזו היתה אהבה ממבט ראשון, ותסלח לי אשתי אבל אני מדבר על אבא שלה.
כי מהרגע הראשון הוא קיבל אותי באהבה, כמו שאני, ויחד עם רנה אשתו חיבק אותי אל תוך המשפחה כאילו הייתי חלק ממנה מהרגע הראשון.

אני מגיע מבית אחר. בית קשה יום. בית שלא תמיד היו בו מותרות ויותר מזה, לא תמיד היו בו חום ואהבה.
את כל מה שיש לי היום, וזה לא מעט - אישה, ילדה, כלב, בית לכולנו - השגנו אשתי ואני בארבע ידיים ועשרים אצבעות.
אפילו מערכת אודיו ראויה יש לי היום, ורק דבר אחד אין.

בוב, מוסיקאי חובב ואיש שמח, אהוב, מבריק ומוכשר נפטר לפני 5 שנים מסרטן הכבד.
עם מותו גיליתי כי הוריש לי את אוסף התקליטים העצום שהחזיק ברשותו.
אני חובב מוסיקה גדול בפני עצמי אבל עד היום נמנעתי מלהקשיב לתקליטים שהעניק לי,
אולי מתוך הפחד שהזיכרונות ישרטו לי את הלב יותר משהמחט תשרוט את התקליטים הישנים של בוב.

אולי עכשיו הגיע הזמן, אולי את המנגינה של בוב מוקדם מדי להפסיק.

נערך לאחרונה ב:

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
איתי. ו ו - haybrid... איך אתם מצליחים לקלקל כל שמחה בהלבנת פנים מיותרת.. זה סיפור למען השם.. קצתו אמת, רובו בדיה, קצתו הומור. נהנתי מאוד לכתוב אותו ועל הדרך הצחקתי את אשתי.
איתי. ו במה אני צריך בדיוק להתבייש, ומה למען השם אתה יכול להסיק על רמת החילות של אדם שכתב סיפור קצר בפורום אודיו.

ואני כבר רציתי להגיד שאני פיזרתי שם את התקליטים כי בדיוק נגמרו המוקשים ............לש-ון

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
ואני כבר רציתי להגיד שאני פיזרתי שם את התקליטים כי בדיוק נגמרו המוקשים ............לש-ון
אפי, היתה לי תחושה שראיתי את קצה זנבך שם בהר הזבל במארג' עיון,

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
או קיי קיבלתי,לפעמים אני חסר הומר במיוחד בעניינים צבאיים.

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
זהו, הכל מוכן, ההזמנות , הבגדים, השמלות, האולם, בקיצור- חתונה כיד המלך.
למה אני כאן ? כי יש בעיה קטנה-גדולה : שיר הכניסה לחופה- lou reed-just a perfect day , והשיר לאחרי החופה- womderfull world, הגברת דורשת שינוגנו מהתקליטים שקנינו ביחד בטיול הרומנטי באיטליה.
אך אבוי, לתקליטן שלנו אין פטיפון- הכל ממוחשב- והחתונה בסכנה.
אנא עיזרו לנו להקים בית בישראל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם הייתם לוקחים מישהו מהחברה שלי אז היה לכם תקליטן עם פטיפון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ענק נמר
רק על זה, הייתי משאיר את הפטפון אצלך.
שבוע טוב

:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור