שאלה על הספק הרסיבר והרמקולים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מגילות עלי...
הבנאדם ממש טורח!

צדיק מיתמם ומזוייף כזה מזמן לא נראה במחוזותינו.
צדיק מוסרי, צדיק בענייני התנצלויות, צדיק בענייני לקיחת אחריות, צדיק בענייני עיקום עובדות... Anything goes

כבר בפוסט הזה שלך עצמך אתה זה שיורד לגופו של אדם - מה שאתה מטיף נגדו בתמימות בתולית כזו -- ולפי המדיניות שתה עצמך מטיף לה, הרווחת לעצמך הרחקה ברגע זה.

ובאותו פוסט
... הודעות מטופשות, בוטות, וגסות כגון:
http://www.dtown.co.il/forum/25811-כתרים-טכנולוגיים.html#post181337
http://www.dtown.co.il/forum/25811-כתרים-טכנולוגיים-2.html#post181373
ללא שום מודעות לעובדה שדברים כאלה עשויים להרחיק ולדחות את מחצית בני האדם שעשויים להתעניין באודיו (כן, יש נשים שאוהבות מוסיקה ואודיו
כידוע, מחצית בני האדם מתעניינות באודיו, אני הכנסתי את ההקשר האמור לדיון (ראה הפוסט הקודם לאלה שצוטטו) וכמובן בדיחות קרש עם קונוטאציות מיניות לא הייו קיימות באיזור המיקדש ופתאום עכשיו כל הגולשות הורחקו. הצגה לא מגמתית.

כבר ראינו דוגמאות לזה קודם
.

ועוד דוגמה לצדיקות מן המעלה הראשונה -- מי בעצם הכניס את הארס והציניות והמגעילות לשירשור הזה?
ואת ההתנשאויות המגעילות לשירשור הזה?

צריך שניים לטאנגו ואני אכן שיתפתי פעולה, אבל אצלך הכל מתחיל כשמחזירים לך.

די מההיתממויות. אתה לא צדיק כזה גדול. לא לך להטיף ולחנך אנשים לצדיקות.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נ.ב., הפוסט שלך אין עניינו אודיו, הספקים/רמקולים ומתי הם נשרפים. כולו אודותי --סך הכל עוד התחסדות מזויפת שלך:
בפורום שמטרתו אמור להיות דיונים על אודיו עמיר בעיקר כותב על משתתפים אחרים....... מגילות עלי.... מגילות על מיכאל לנג...

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אכן אתה לא הראשון שהכניס דברים סרי טעם לפורום, אבל בתור מי שרואה לנכון לבקר אם תוכן של אחרים ראוי או לא, כדאי שתבדוק קודם כל בציציות של עצמך. לא הערתי לאחרים שפרסמו דברים דומים לגסויות שלך מכיוון שאנשים לפעמים טועים.... (למרות שבמקרה דנן עם הגסויות טרחת ללכת די הרבה מעבר למה שאחרים כתבו.......) כל אחד מדי פעם כותב או אומר שטויות..... לא מגיע להם שיתנפלו עליהם. וזה הדבר הבסיסי שאתה לא ער לו: שאסור להתנפל. מה שאתה עושה שוב ושוב. אתה נמר של פורומים בלבד, בריון אינטרנטי טיפוסי. בהנאה צרופה, לדבריך. ולגבי מי פתח את הארס בשרשור - זה כמובן אתה ולא אחר, עם תגובתך המתנשאת וסותמת הפיות למשה. וכן וכן, אתה תמיד מתנצל אח"כ...... עד הפעם הבאה..... וחוזר חלילה.....
האם סוף סוף קפיש, אדוני השריף?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נ.ב., הפוסט שלך אין עניינו אודיו, הספקים/רמקולים ומתי הם נשרפים. כולו אודותי --סך הכל עוד התחסדות מזויפת שלך:
אכן בסופו של דבר אני נגרר לביוב איתך. ואל תחשוב שאני שלם עם זה - אני לא. כי זה ממש ביוב מסריח. תודה לך על מה שהבאת לפורום.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אכן אתה לא הראשון שהכניס דברים סרי טעם לפורום, אבל בתור מי שרואה לנכון לבקר אם תוכן של אחרים ראוי או לא, כדאי שתבדוק קודם כל בציציות של עצמך. לא הערתי לאחרים שפרסמו דברים דומים לגסויות שלך מכיוון שאנשים לפעמים טועים.... (למרות שבמקרה דנן עם הגסויות טרחת ללכת די הרבה מעבר למה שאחרים כתבו.......) כל אחד מדי פעם כותב או אומר שטויות..... לא מגיע להם שיתנפלו עליהם. וזה הדבר הבסיסי שאתה לא ער לו: שאסור להתנפל. מה שאתה עושה שוב ושוב. אתה נמר של פורומים בלבד, בריון אינטרנטי טיפוסי. בהנאה צרופה, לדבריך. ולגבי מי פתח את הארס בשרשור - זה כמובן אתה ולא אחר, עם תגובתך המתנשאת וסותמת הפיות למשה. וכן וכן, אתה תמיד מתנצל אח"כ...... עד הפעם הבאה..... וחוזר חלילה.....
האם סוף סוף קפיש, אדוני השריף?
אני לא שריף של אף אחד -- בשום מקום לא לקחתי על עצמי את תפקיד שומר טוהר המידות -- מה שאתה גם עושה בעצמך, גם מאשים אותי בו, וגם לא עומד במידות של עצמך.

אני לא מדבר על תוכן "ראוי" או לא, דיברתי על שגיאות טכניות, ואתה מעקם את זה לראוי/לא.

אהה, כשאחרים כותבים "גסויות" הם "טועים", אבל כשאני ממשיך באותו קו -- פשוט אומר באופן ישיר יותר את מה שעומד (!) מאחרי הבדיחה זה "ביוב". הבנתי, אדוני הכומר/הגננת.

זכותך לתפוס דברים איך שאתה רוצה, כולל כ"התנפלות", אבל לאותם דברים אפשר להתכוון אחרת ולפרש אחרת. ראה מה שכתבתי למשה, מה שפירשת כהתנצלות, אבל הייה פשוט הסבר למקום שממנו באתי, ושלא הייתה בו טיפת ארס.

וגם אם אתה מפרש את התגובה שלי למשה כ"התנשאות וסתימת פיות", למרות שכאמור היא הייתה לא זה ולא זה, עדיין התנשאות וסתימת פיות הם לא ארס. אתה החלטת שצריך להביא ארס ולהתנשא במידה שמגמדת כל התנשאות מעל משה.

אז כאמור, שריף מזוייף, גם את כל זה לא קפישת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אכן בסופו של דבר אני נגרר לביוב איתך. ואל תחשוב שאני שלם עם זה - אני לא. כי זה ממש ביוב מסריח. תודה לך על מה שהבאת לפורום.
"אני נגרר" פירושו "אני לא אחראי, עושים לי את זה, מה אני יעשה?!"

לפחות קח אחריות אישית על הביוב שאתה מייצר, לא רק להאשים אחרים.

בינתיים בשני שירשורים קודמים ניסיתי לקחת אחריות על הביוב שלך (גם כשלא הבאתי שום דבר ביובי משל עצמי) ולנתב את הדיון למקום נורמאלי, מה שלא עבד, לא כי נגררת,, אלא כי גררת לשם.

בוא נעצור את המיזבלה הזו כאן. זה כבר הפוסט הרביעי שאני עוסק נטו בהתגנונות מפני שפיכת הביוב הפנימי שלך לפורום הכללי.
אין כאן שום דבר שהוא עניין הציבור, או משהו שמעניין אותי. בוודאי לא משהו ששייך לאודיו, לשירשור, לאתר לפורום או בכלל. הכל אישי נטו, וגם בזה אתה מעקם ומעוות.

אנא עצור.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני מתרשם שכוונת שניכם היא לגרום להרחקת הזולת כי לדעתי זה בדרך לשם.
צר לי על כך אבל כנראה שזה לא ייפסק עד אשר אחד מכם יורחק.

ולעמיר - איחולי רפואה שלמה לאביך.

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני מתרשם שכוונת שניכם היא לגרום להרחקת הזולת כי לדעתי זה בדרך לשם.
צר לי על כך אבל כנראה שזה לא ייפסק עד אשר אחד מכם יורחק.

ולעמיר - איחולי רפואה שלמה לאביך.

ארז
תודה ארז!

לי אין שום כוונות כאלה.

לא יכולתי להשאיר את הביוביזם שהתחיל הבוקר ללא "הגנה עצמית", אבל אני מקווה שבקשתי לעצור תתקבל.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הי, משה!

גם מזה שבאופן לא-אופייני אתה לא מגיב לפוסט שבו ניסיתי להסביר איך הגעתי לתגובה הבעייתית שלי אליך, וגם ממה ש-mokes כתב לי בפרטי, הבנתי שנפגעת ממני, ודומני שזו לא פעם ראשונה.

אין ספק שטעיתי בשיקול הדעת שלי כשכתבתי את התגובה הבעייתית האמורה.

"מילא" במרכאות כפולות אם סתם לא הייתי חושב -- אבל כן חשבתי -- על דברים אחרים ובצורה אחרת - שלא הייתה לעניין.

לפעמים זה קורה לי, ובשני הכיוונים -- יש מצבים של סופר-רגישות, וייש מצבים של סופר-אטימות.

חשבתי בצורה מאוד "טכנולוגית" ופשטנית, אבל לא "אנושית".

חשבתי שאם אתה מכיר ו"כמעט משוויץ" בחוסר ההבנה שלך ענייני טכנולוגייה, לא תהייה בעייה להזכיר שהמשמעות של זה היא אפשרות להטעייה.

אבל טעיתי, הייתה וייש בעייה.

אנשים יכולים להגיד על עצמם מה שהם רוצים, אבל זה אחרת לגמרי כשמישהו אומר להם את אותו הדבר שאמרו לפני רגע.

שגיאה ג-ד-ו-ל-ה שלי.

כל מה שייש לי לומר להגנתי הוא שזה:
  • לא נאמר בשום כוונת זדון
  • לא נאמר ממקום של התנשאות
ולא שהרגש של התנשאות זר לי -- אני מכיר אותו ומזהה אותו כשעולה בי גל כזה -- אבל זה אפילו לא קרה הפעם, מעבר לזה שבמקרים היותר-ויותר נדירות שזה קורה, אני מוריד לעצמי את האף מהר מאוד.

וכפי שכתבתי קודם, אני לא חושב שבגלל הטכנולוגייה או בגלל כל דבר אחר אני יותר ממך, ואני מעריך אותך על מה שאתה, ולעזאזל השטויות.

ואני ממש מצטער שזה יצא כך.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור