רמקולים ישראלים במבחן - אולטימוס האדום

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אורי אתה יודע טוב יותר מהרבה אחרים
שברמקולים תג המחיר לא קובע.
בין הדאימונד לקוואד אמרתי אז שיש הבדל
אבל לא ב-wow .
תיקח את הרמקול המדובר ותשווה אותו לדוגמא
לb&w 805s שעולה הרבה פחות מימנו ואני כמעט בטוח
שההבדלים בינהם אם בכלל ,לא יהיו מורגשים.

אפשר להבין ששמעת את הרמקול המדובר בהשוואה ראש ראש מול ה B&W 805 ולא מצאת הבדל או ההבדל היה מינורי ? :מה??????????:

איזה כיף לך שאתה לא שומע הבדלים...תוכל להסתפק ברמקול זול וזה יתרון גדול בימי המיתון.

אני לא שמעתי את הרמקול המדובר מהטעם הפשוט שהוא לא בתקציב שלי. בכל מקרה לא הייתי מעז לצאת בהצהרה כזו אלא אם כן שמעתי אותו במו אוזניי בהשוואה ל 805.

את ה 805 שמעתי בהשוואה לרמקול אחר (שעולה מחצית ממנו, לא פי 2.5 ממנו...) וגם במערכת צנועה יחסית ההבדל נשמע.
אגב,
יש חשיבות "קטנה" להגברה ולכן גם השוואה "ראש בראש" רלוונטית להגברה הספציפית. יש מצב שבהגברה אחרת המסקנה תהיה שונה לחלוטין.

ארז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי אתה יודע טוב יותר מהרבה אחרים
שברמקולים תג המחיר לא קובע.
בין הדאימונד לקוואד אמרתי אז שיש הבדל
אבל לא ב-wow .
תיקח את הרמקול המדובר ותשווה אותו לדוגמא
לb&w 805s שעולה הרבה פחות מימנו ואני כמעט בטוח
שההבדלים בינהם אם בכלל ,לא יהיו מורגשים.

מעניין.

לגבי החלק הראשון אני מסכים איתך חלקית. אם מדברים על פערים גדולים ההבדלים מורגשים ואין ספק שהיקר יהיה יקר יותר.

לדוגמא: פוקל 816 מול דיימונד 9.2.

בין הוורפידל לקוואד יש הבדלים תהומיים גם מבחינת אופי הרמקולים וגם מבחינת איכיות הבניה שכל אלא משפיעים דרמטית על הצליל.

אם אתה תיקח את הרמקול המדובר {שלא שמעת אותו} ותשווה אותו לכל רמקול אחר שהוא אינו זהה לו ההבדלים יהיו מורגשים באופן חד משמעי.

הבדלים בין רמקולים יקרים וזולים לא מתחילים ונגמרים רק באיכות צליל. יש עוד הרבה מעבר שהוא לא רק מיתוג.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בניית התיבות בסביבות 1500 שקל חדש ריפוד אקוסטי פנימי בערך 150 שקל חדש הרכיבים של הקרוס אובר בסביבות 200שקל חדש שזה כולל סלילים מנחושת טובה קבלים טובים של חברת סולן ונגדים טובים של דיוק 1 אחוז,התיכנון נעשע בעזרת תיכנון מחשב הכולל את כול הפרמטרים של היחידות ותדר חיתוך 2.5 קילוהרץ או 3קילוהרץ העלות של המכירה צריכה להיות בין 3000 שקל חדש ל3500 שקל חדש ,אחרת באמת לא שווה לקנות את המוצרים של החברה הזו,רוצים רמקולים תוצרת כחול לבן לכו לאומגה אודיו בחולון!

אם זה כל כך פשוט וזול למה שלא תיקח יוזמה ותיבנה כמה רמקולים כאלו בעצמך?
תמכור אותם בזיל לזול, גם "תדפוק את כל השוק" וגם תעשה קופה נאה.

אני מחכה בכיליון עיניים לראות מה אתה מסוגל לבנות? מבטיח להיות הרוכש הראשון במידה ותעמוד בסטנדרטים של אולטימוס,הולך?

בכלל אני מציע לכל אלו שמחירי האודיו מדירים שינה מעיניהם לחפש פורום/תחביב אחר או לחליפין לרכוש רמקולים בכמה שקלים בודדים ולחשוב שיש לו רמקול אקזוטי.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם זה כל כך פשוט וזול למה שלא תיקח יוזמה ותיבנה כמה רמקולים כאלו בעצמך?
תמכור אותם בזיל לזול, גם "תדפוק את כל השוק" וגם תעשה קופה נאה.

אני מחכה בכיליון עיניים לראות מה אתה מסוגל לבנות? מבטיח להיות הרוכש הראשון במידה ותעמוד בסטנדרטים של אולטימוס,הולך?

בכלל אני מציע לכל אלו שמחירי האודיו מדירים שינה מעיניהם לחפש פורום/תחביב אחר או לחליפין לרכוש רמקולים בכמה שקלים בודדים ולחשוב שיש לו רמקול אקזוטי.
רק שתדע לך שאתה רשע מרושע (lol) איך בדיוק אתה רוצה שמתלונני מקלדת יבנו רמקולים ? אתה ממש לא בסדר לדרוש מהם דבר כזה (lol)
ועוד להבטיח להם "קופה נאה " כלשונך ?!!!! אתה לא חושב שאתה מגזים (lol)

ועכשיו ברצינות , אני בהחלט חושב שיש רמקולים מעולים מאוד במחירים שווים לכול נפש (דהיינו 10K ומעלה ) . אני לא מכיר את הרמקול המדובר ולא שמעתי אותו , אבל מבחינתי בחדרי אני הייתי מת שיהיה לי רמקול מדפי ולא רצפתי , הן עקב בעיות אקוסטיות , שרצפתי מדגיש יותר (או שאולי נדמה לי , אני לא ממש סגור על הנושא ), והן עקב שיקולי מיקום , נראה לי שמדפי ידרוש פחות מקום ופחות רווח מהקיר האחורי
קראתי עכשיו את הסקירה של נמר ואת כול השירשור , ונכון שממילא רמקולים בסדר המחיר הזה לא עומדים על הפרק , אבל גם אם היה לי את הכסף , אני בהחלט חושב שבמחיר הזה לא הייתי קונה את הרמקולים האלו , אצלי זה בגלל שאין התייחסות למיקרו דינאמיקה , ולי זה חשוב מאוד , אבל אם אני חושב גם בתור צרכן רגיל לרובנו יש את הנושא של מיצוב , וכשיש כ"כ הרבה חברות עם מיצוב קיים במחיר הזה , אני חושב שרמקול חדש צריך להיות פי 3 יותר טוב מרמקול ידוע בסיבבות המחיר הזה . לא התרשמתי מקריאה בין השורות של המבחן של נמר , שהרמקול הזה יוצא דופן בצורה גבוהה מאוד מרמקולים אחרים במחיר הזה
לענ"ד אם זה היה במחיר של 15-20K , ואם הייתה לו דינאמיות גבוהה מאוד , מאוד יתכן והוא היה נכנס כאפשרות גם אצלי . למרות שאישית אני כרגע במעבר פאזה לגבי כול הנושא של אודיו (לא יודע אם ללחוץ על דוושת המעצור או הנסיעה , ולאיזה כיוון אם על הנסיעה (lol))

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור