רמקולים רמקולים בתקציב 30-40K

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
אולי הלך לגייס את הכסף...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
655
נקודות
113
במחיר הזה לא הייתי קונה רמקול עם דאק מובנה אלה מוניטור מוגבר נטו, המחיר לא ראלי לטעמי 10000 יורו ?
ובטח לא רמקול AIO

כמו שכתבתי לא שמעתי את הרמקול הזה, חבר שעל דעתו אני סומך מאוד שמע ונתן תשבחות..מניח שהתמורה למחיר היא ריאלית בהתייחס לחלופות. יש לי נסיון מעולה עם רמקולים מוגברים ישנים / וינטאג'יים/ קלאסיים של אודיופרו a4-14 , אחרי רענון ושדרוג ( בכמה אלפי שקלים טובים טובים ) יכולים לתת תוצאה פנומנלית בחדר עד 25 מ"ר..ללא ממיר פנימי . וגם בלי שדרוג הם מצויינים. אני באופן אישי לא חסיד של הכל באחד- אצלי אפילו הרדיו מחולק ל 2- אבל אם רכיב AIO מיוצר בקפידה ועם תכנון טוב הוא אמור לתת פתרון מצויין למי שמחפש למזער עיסוק ועדיין לקבל צלילים משובחים. וגם לחסוך כסף גם ב 10000 יורו - לתחביב שלנו זה לא כ"כ הרבה כסף ( רק החיווט אצלי עולה מעל לזה ואני לא קניתי מותג ידוע...). אני חושב שהגישה לממירים היום גורמת לרוב הממירים להישמע בערך אותו הדבר, ככה שהממיר ברמקול דאטש & דאטש לא יהיה פחות טוב ממיר אחר שיעלה כמה אלפי יורו טובים, ובטח אפשר לעדכן את הממיר בכל מיני עדכונים. יש יתרון לנוחות הזאת.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שרון,

אתה פותח את ההודעה וכבר 36 שעות שאינך נמצא בשירשור?!?
זה לא נראה לי רציני.

רוב ההמלצות לרמקולים טובות, פרט למחיר של הרמקולים אין שום התייחסות לנושא וחבל.

בהצלחה.
50 שעות.....

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נשאלות השאלות למי? למה? הכמה ברור והלמה לא ידוע.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
היי תודה לכולם על העזרה
האמת שיש לי פוקל באוטו אז אני די אוהב את הסאונד, לגבי כל השאר אני לא סגור על כלום צריך ללכת לשמוע כמה יצרנים כנראה
לגבי המערכת עצמה הפילוסופיה שלי היא להשקיע את רוב התקציב ברמקולים בהמשך לדאוג למגבר והDAC

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בסטאפ הכי מעלף ששמעתי עד היום (מצטער, בלי שמות) , התשתית - חשמל, כבילה, מעמד ואביזרי שיכוך ואקוסטיקה) הוא הרכיב היקר ביותר....
הרבה רמקולים איכותיים לא מביאים לידי ביטוי את מה שהם יכולים לתת בגלל תשתית דרדלה והגברה לא מספיק איכותית.
אבל זה הכיף בתחביב הזה - אין אמת אחת וכל אחד נהנה ממשהו אחר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
sharon100
בהצלחה

"it's going to be a bumpy ride"

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
בסטאפ הכי מעלף ששמעתי עד היום (מצטער, בלי שמות) , התשתית - חשמל, כבילה, מעמד ואביזרי שיכוך ואקוסטיקה) הוא הרכיב היקר ביותר....
הרבה רמקולים איכותיים לא מביאים לידי ביטוי את מה שהם יכולים לתת בגלל תשתית דרדלה והגברה לא מספיק איכותית.
אבל זה הכיף בתחביב הזה - אין אמת אחת וכל אחד נהנה ממשהו אחר.
חושב להשקיע 40K לרמקולים ו10K לכל השאר
לדעתי הרמקולים הכי חשובים מכל המערכת

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
Dutch & Dutch 8c
מדפיים all-in-one (כוללים הגברה, דאק וסטרימר בילט אין) שיורדים לכמעט 20 הרץ ומנגנים חזקקק ומדויק. מאוד ניטרליים. מפלצות שלצערי לא מוכרות מספיק בקרב האודיופילים בארץ.
ה8C עולים 50-60K אם אני לא טועה
ורוב הסיכויים שצריך להוסיף סאבים

למה

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
אני מסכים עם ארז. לדעתי לקנות רמקולים בלי שום התייחסות לשאר חלקיי המערכת טעות, שבסוף משלמים על זה ביוקר. גם חלוקת התקציב צריכה להיות מאוזנת ובטח לא 40 על הרמקולים ו10 על כל השאר.;)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113

בוקר טוב ידידי
הרמקולים הם רק "חלק" מהמערכת (תוצאה)

אתה תראה בהמשך
כמה ההשקעה מסביב הרמקולים, משאירה בסופו של יום את מחיר/ההשקעה של הרמקולים
כחלק יחסית קטן בתוצאה הכללית.

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
ה8C עולים 50-60K אם אני לא טועה
ורוב הסיכויים שצריך להוסיף סאבים

למוזיקה בחדרים רגילים אין ממש צורך לאור העובדה שהם מצליחים לנגן נקי עד 20 ומשהו הרץ בעוצמות מחרישות אוזניים. אם מרחק ההאזנה הוא גדול והחדר ענקי או שישמשו גם לקולנוע ביתי אז כן כדאי להוסיף.

נערך לאחרונה ב:

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
אני מסכים איתך לחלוטין :בעד: למרות שהרבה לא יסכימו איתנו פה בפורום...

לדעתי הכי חשוב להשקיע ברמקולים ובחדר (room correction, הצבה נכונה, טיפול אקוסטי במידת הצורך). כל הציוד הנלווה - אתה יכול לסגור את הפינה עם תקציב צנוע יותר.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28

לדעתי הכי חשוב להשקיע ברמקולים ובחדר (room correction, הצבה נכונה, טיפול אקוסטי במידת הצורך). כל הציוד הנלווה - אתה יכול לסגור את הפינה עם תקציב צנוע יותר.
תודה
היה לי אותו הסיפור עם אוזניות
השקעתי ב HD800 אמרו לי שישמעו גרוע אם לא תהיה לי מערכת על, בקיצור הן נשמעות מדהים כמה רמות מעל אוזניות אחרות עם מערכת זולה, לעומת אוזניות יותר זולות עם מערכת מושקעת

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חלוקה גרועה. באהבה אני אומר לך.
זה שונה לגמרי מרכב.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תודה
היה לי אותו הסיפור עם אוזניות
השקעתי ב HD800 אמרו לי שישמעו גרוע אם לא תהיה לי מערכת על, בקיצור הן נשמעות מדהים כמה רמות מעל אוזניות אחרות עם מערכת זולה, לעומת אוזניות יותר זולות עם מערכת מושקעת

אם אתה סבור שאוזניות ורמקולים זה אותו דבר אז מחכה לך דרך מרתקת ומתסכלת....

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

נכון, אפשר "לסגור פינה" אבל ככה גם תהיה התוצאה...
אם אתה לא מחפש להתרגש מהמוזיקה אלא משהו שינגן ברקע, כמו בלובי של מלון, אז בכלל אפשר להעמיד סטאפ "שיסגור פינה" בתקציב הרבה יותר צנוע....

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

חבל על ה 40 אלף שתשים על הרמקולים....לא תביא לידי ביטוי יותר מעשירית הפוטנציאל של הרמקולים.
איך אסביר לך את הזה, זה כמו לשים ג'אנטים וצמיגים של יונדאי על פורשה...
ארז

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
איזה תקציב צריך בשביל מערכת סבירה לרמקולים כמו הSopra 3?
כמו כן מומלץ tower או Bookshelf? הutopia diablo עולה בערך אותו הדבר.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום שרון,

ממליץ להאזין אצל היבואנים השונים לפי סדר אקראי, לבד עם המוזיקה שאתה מכיר:

1). ספנדור D9.2 או D7.2 אצל גבי עמרם.
2). Neat אורקסטרה אצל אילן טמיר.
3). Harbeth SHl5PLUS אצל יגאל סבו.
4). Graham Audio דגם LS5/9f או מג'יקו A1 ואולי וילסון בנש פרסיז'ן 2.0 אצל ערן "אודיופריק".

לדינאודיו ופוקל יש יבואנים חדשים בדוק את הדגמים אצליהם.

מה גודל חדר האזנה שלך?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור