רמקולים רמקולים בתקציב 30-40K

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
איזה רמקולים הייתם בוחרים? מעדיף סאונד שקוף וניטרלי יחסית

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
בישביל לתת המלצה צריך לדעת לפחות כמה דברים כמו: גודל החדר,לאיזה סטאפ יחוברו והעדפות מוסיקליות.;)

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ודבר נוסף, לפני שיבואו החסידים של הסוחרים או מקדמי המכירות של החברים שמנסים למכור בלוחות, מה זה משנה מה פלוני או אלמוני היה בוחר?
עניין של טעם .
אתה חייב לשמוע ,עם מוסיקה שאתה אוהב ומכיר היטב.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
בישביל לתת המלצה צריך לדעת לפחות כמה דברים כמו: גודל החדר,לאיזה סטאפ יחוברו והעדפות מוסיקליות.;)

בדיוק. תן לנו קצת יותר מידע ותקבל שפע המלצות.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
יש לי המלצה בשבילך בשביל התקציב שאמרת: רק יד שניה.
יש מלא רמקולים מדהימים של קרוב ל100k כחדשים, שתוכל לקנות בתקציב שלך. מפה ואילך זה רק הטעם שלך. תשמע ותחליט לבד.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
תודה רבה על התגובות
חדר לא גדול ולא מטופל אקוסטית (אני במקום זמני, אבל חושב על הטווח הארוך כשיהיו לי תנאים יותר אופטימליים)
אין לי מושג לגבי הסטאפ בינתיים
מתחיל עם הרמקולים כי הם הכי חשובים לי אחרי זה אחשוב על שאר החלקים:)

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
אגב מעדיף חדש כי נכוויתי בעבר ממשומש (אבל לא פוסל לגמרי)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
ביד 2
יש לי בראש כמה
ואחד ספציפי.
שעונים לרצונות שלך.
אבל אתן לך קודם כל לרחרח השוק.

חדש
לא רואה משהו ראוי באמת (מבחינתי) בתקציב הנל.

קח בחשבון
להכין בצד
תקציב בערך באותו סכום שהקצבת לרמקולים (במקרה שלך)
בין אם זה חדש או יד 2
בהתאמה:

להגברה
מקור
כבילה

בהצלחה.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
בגלל שאתה מתחיל מאפס ממליץ בחום ליצור קשר עם כמה יבואנים ולבקש להרכיב לך סטאפ לתקציב שלך,כי קניית רמקולים והגברה,שלא שמעת ביחד מתכון לאסון. אני בטוח שכל יבואן בארץ ישמח לעזור לך.;) אני הייתי הולך על זה:http://www.hifimusic.co.il/אינטגריי...מתצוגה-במחיר-מיוחד-t34350.html?st=0&sk=t&sd=a http://www.hifimusic.co.il/רמקול-קרמי-3way-של-Artos-Audio-sunrise-cell-t40243.html

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
רמקולים של living voice מאוד שקופים

ותמיד ליבואנים יש ציוד יד 2 מטרייד אינים

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
Dutch & Dutch 8c
מדפיים all-in-one (כוללים הגברה, דאק וסטרימר בילט אין) שיורדים לכמעט 20 הרץ ומנגנים חזקקק ומדויק. מאוד ניטרליים. מפלצות שלצערי לא מוכרות מספיק בקרב האודיופילים בארץ.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
Dutch & Dutch 8c
מדפיים all-in-one (כוללים הגברה, דאק וסטרימר בילט אין) שיורדים לכמעט 20 הרץ ומנגנים חזקקק ומדויק. מאוד ניטרליים. מפלצות שלצערי לא מוכרות מספיק בקרב האודיופילים בארץ.
לא עולים איזה 50k? מה שהיה בתערוכה בארץ היה חביב אבל לדעתי ב-50k אפשר למצוא תמורה טובה יותר לכסף.

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
לא עולים איזה 50k? מה שהיה בתערוכה בארץ היה חביב אבל לדעתי ב-50k אפשר למצוא תמורה טובה יותר לכסף.

כן, משהו כזה אבל אל תשכח שהם חוסכים את רכישת כל הציוד ההיקפי. אני לא מכיר רמקולים בעלי סאונד שקוף וניטראלי שמספקים תמורה יותר טובה לכסף באיזור המחיר הזה. אם יש, אשמח להכיר :אצבע מורמת

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כן, משהו כזה אבל אל תשכח שהם חוסכים את רכישת כל הציוד ההיקפי. אני לא מכיר רמקולים בעלי סאונד שקוף וניטראלי שמספקים תמורה יותר טובה לכסף באיזור המחיר הזה. אם יש, אשמח להכיר :אצבע מורמת

Martin Logan

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כמו כמה שהציעו פה
לך לסיבוב יבואנים, קח אתך את הפלייליסט שאתה מכיר ואוהב ותשמע
אם אתה לא מתכוון לקנות עכשיו גם הגברה אולי עדיף סטאפ שלם בתקציב הזה ובעתיד לשדרג
בכל מקרה לך לשמוע בעצמך, מעבר לביטחון שתיקח משהו שמתאים לך , זה גם חלק מהכיף

ZarJazz

אוהב את התחום
מעורבות
187
נקודות
43
לשמוע את proac
שווים ואיכותיים

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
Dutch & Dutch 8c
אני לא שמעתי אותם, אבל מצטרף בחום להמלצה לבחון ברצינות רמקול מוגבר ברמות האלה. יש משהו ברמקול מוגבר טוב,שמסוגל לסגור את כל הקצוות. מצד שלישי, זה קצת גומר את התחביב....:מאזין:

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אני לא שמעתי אותם, אבל מצטרף בחום להמלצה לבחון ברצינות רמקול מוגבר ברמות האלה. יש משהו ברמקול מוגבר טוב,שמסוגל לסגור את כל הקצוות. מצד שלישי, זה קצת גומר את התחביב....:מאזין:
במחיר הזה לא הייתי קונה רמקול עם דאק מובנה אלה מוניטור מוגבר נטו, המחיר לא ראלי לטעמי 10000 יורו ?
ובטח לא רמקול AIO

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זהלא תקציב טוב , תחכה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור