קצת נמאס !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
חבר שמעון!

העובדה היחידה בכל הדברים היא המצוטטת למעלה.

כל שאר האמירות הן פרי כעס, שאתה יכול לזרום איתו, אבל נראה לי שחבל -- לא הייתי רוצה שתצטרף ליהושע בלהיות מריר, כעסני וקורבן נצחי.

אנא, צא מזה, בבקשה!
עמיר

גם אני חושב שכדאי להשאר כאן , אולי ב-MODE אחר,מי יש באתרים האחרים , בכחול אין אודיופילים , אצל אלוני העסק קצת חלבי, חוץ מזה אלו שאמרת להם שלום , הם כאן, יאללה שמעון תרגע , לא צריך לשים לב לתגובות של חלק כאן שחוץ מלעסוק ברכילות אין להם כאן אף תגובה בונה , ויש כאן מלא כאלו ,

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רק הערה קטנה לכל המתדיינים כאן והמתלהמים לפני התואר או ההגדרה כאודיופיל חייב לבוא התואר בן אדם...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
גם אני חושב שכדאי להשאר כאן , אולי ב-MODE אחר,מי יש באתרים האחרים , בכחול אין אאודיופילים , אצל אלוני העסק קצת חלבי, חוץ מזה אלו שאמרת להם שלום , הם כאן, יאללה שמעון תרגע , לא צריך לשים לב לתגובות של חלק כאן שחוץ מלעסוק ברכילות אין להם כאן אף תגובה בונה , ויש כאן מלא כאלו ,
אני מבין שלפעמים הריח שלנו נעים יותר משל אחרים, אבל בסופו של יום שניהם מסריחים.
(אנלוגיה מפגרת להשוואה בין הפורומים)
ומדוע אתה מבטל תגובות של אנשים אחרים ומחלק להם ציונים?
אדון שמעון ב ויהושוע פגעו פה באנשים, הכפישו בלי בסיס מוצרים ויבואנים יותר מכל משתתף אחר.
אני אישית מעדיף חלביות על פני לבנה מקולקלת, אבל משניהם לא נהנה.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אני בשוק , המום , מנסה לאסוף מחשבות על מה לומר מבלי לפגוע ( למרות שיש פה כאלה שמגיע להם ). אז ככה ש........

תודה גדולה לליאור , לנמר - על ההשקעה באתר עצמו מזמנם הפרטי ואני בטוח שגם כלכלית.

תודה לאודיופילים כמו שניצל , עמיר, שלמה , רוזי, רונן ועוד רבים וטובים שמתנצל שלא הזכרתי עכשיו, אבל , באמת שיש עוד רבים כאלה.

לגבי שמעון ,נראה לי שמלחמות היהודים ,מיותרות לגמרי במקום שהוא תחביב והווי חברתי שמטרתו להלהיב ולשמח. הפעם הגזמת וגם אם יש שמץ של צדק בתחושתך , לא זאת הדרך .
לדעתי כדאי לשכוח ולמחוק ,את האמוציות ששוכתבו להאשמות שווא ,שלא ניתן להוכיחם ולבססם וגם מיותרים באתר חביב ומעניין בד"כ . ליישר קו מחדש לקראת שבת.

ולסיום ציטוט של KOOKE
רק הערה קטנה לכל המתדיינים כאן והמתלהמים לפני התואר או ההגדרה כאודיופיל חייב לבוא התואר בן אדם...

יצא לי לפגוש את נמר מספר פעמיים ובהכרות קצרה זאת למדתי שהוא אחד שיסלח על ההתקפה שהותחה בו ( אני לא יודע אם הייתי סולח ) .

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לכמה משתתפים כאן יש אגו מנופח..

אגו מעבר לכל פרופורציה,
עם חוסר כבוד הדדי..

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני בשוק , המום , מנסה לאסוף מחשבות על מה לומר מבלי לפגוע ( למרות שיש פה כאלה שמגיע להם ). אז ככה ש........

תודה גדולה לליאור , לנמר - על ההשקעה באתר עצמו מזמנם הפרטי ואני בטוח שגם כלכלית.

תודה לאודיופילים כמו שניצל , עמיר, שלמה , רוזי, רונן ועוד רבים וטובים שמתנצל שלא הזכרתי עכשיו, אבל , באמת שיש עוד רבים כאלה.

לגבי שמעון ,נראה לי שמלחמות היהודים ,מיותרות לגמרי במקום שהוא תחביב והווי חברתי שמטרתו להלהיב ולשמח. הפעם הגזמת וגם אם יש שמץ של צדק בתחושתך , לא זאת הדרך .
לדעתי כדאי לשכוח ולמחוק ,את האמוציות ששוכתבו להאשמות שווא ,שלא ניתן להוכיחם ולבססם וגם מיותרים באתר חביב ומעניין בד"כ . ליישר קו מחדש לקראת שבת.

ולסיום ציטוט של KOOKE

יצא לי לפגוש את נמר מספר פעמיים ובהכרות קצרה זאת למדתי שהוא אחד שיסלח על ההתקפה שהותחה בו ( אני לא יודע אם הייתי סולח ) .
תודה על התודה!

אני מצטרף לכל הנאמר (Y), כולל לתודות לתורמים ולהתרשמות זהה לגבי אחד מהמאפיינים של נמר.

בניגוד לנמר, לרוב לא הגבתי בסובלנות דומה למתקיפים ולמחנכים למיניהם... :(
אני לא יודע אם זה הופך אותי לחלוטין ל"לא בן אדם", אבל אני לא זוקף זאת לזכותי, וכן לתכונות הטובות של נמר כאדם.

עמיר

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
לכל המתלהמים,
מעולם לא נזרקתי מאף אתר שהוא ואיני חסום באף אתר שהוא.
מעולם לא כתבתי ולו גם מילה רעה אחת על מוצר כלשהו, או על יבואן כלשהו, כאשר אני נוקב בשמם.
אנשים רואים מהרהורי לבם.
שיהיה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אדון שמעון ב ויהושוע פגעו פה באנשים, הכפישו בלי בסיס מוצרים ויבואנים יותר מכל משתתף אחר.
לא יודע על מה אתה מדבר?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לא חשוב

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

ולסיום ציטוט של KOOKE

(Y)
מצטרף לתודות לכל מי שתורם מזמנו ומניסיונו בתחום.

ארז

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תקשיב רוזי , גם יהושע וגם שמעון שניהם אאודיופילים רציניים , לשניהם היה מה להוסיף לחברים ומה ללמד אותם , האאודיו זורם בנפשם ובדמם , ויש להם דרייב לעניין ,והנה מגיע חברים כמוך שכל עניינם הוא רכילות , מעולפ
ם לא קראתי ממך או מרונן סוד ודומיו משהו מעניין, שיוסיף לקהילה או לתחביב , רוב התגובות הן סתמיות ואין שום בסיס או תוכן מאחריהם , תעשה לי טובה תאכל לבנה ותהנה , כי בלעדי שכאלה ישאר רק מיץ שקוף נטול טעם וריח .
הנה בוא תן לי איזה תגובה אלימה על הכלום שאתה עומד מאחריו.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
חוץ משניים וחצי אודיופילים, התכנסו כאן כל מיני הזויים ובעלי רסיברים, והם פולטים בשקף קצף את הגיגיהם הסמרטוטיים.
אתה יודע את זה היטב.
באתר הזה אי אפשר לנהל שום שיחה רצינית, אי אפשר לפתח שום דיון מעמיק על אודיו בלי שינגחו אותו מייד על בסיס צדוד בסוחר זה או אחר, או בדברי הבל שכל אודיופיל כבר שכח בשחר נעוריו, או סתם בגבובי מילים של זקנות עריריות בירכתי תחנה מרכזית מעופשת.

לדעתי, האשם העיקרי בכך הוא נמר, כי הוא "הלב הפועם" בשקט ובעקביות מאחורי הפיכת כל דיון לשיר הלל למוצרי אותם סוחרים שציינתי.

שמעון,

אני מקווה שהציטוט לעיל מקובל עליך ולא תטען שהדברים הוצאו מהקשרם.

לא מובנת לי הטענה שלך - הרי הוקם פורום מיוחד בשם פורום "אודיופיליה" שכל מטרתו לסנן "בעלי רסיברים" ,רחמנא ליצלן, ושאר חובבים זבי חוטם.
מדוע אתה לא כותב בפורום "אודיופיליה"?

יתרה מכך, נקבע שכל מי שחפץ להצטרף לפורום הזה צריך לקבל את אישורו של חברך, יהושע.

אז איך זה שלפורום כזה הסתננו "כל מיני הזויים" ?

האם גם בפורום "אודיופיליה" נמר "הפך כל דיון לשיר הלל למוצרי אותם סוחרים "? אתה יכול גם להוכיח את הטענה הזאת?

אתה מעלה טענות קשות וחמורות מאוד.
אם אתה רוצה שיתיחסו אליך ברצינות אז לא מספיק לטעון טענות - צריך גם להוכיח אותן וחובת ההוכחה עליך.

אתה כמובן רשאי להתעלם אבל אז יש מצב שזה יעיד עליך משהו....

ארז

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תקשיב רוזי , גם יהושע וגם שמעון שניהם אאודיופילים רציניים , לשניהם היה מה להוסיף לחברים ומה ללמד אותם , האאודיו זורם בנפשם ובדמם , ויש להם דרייב לעניין ,והנה מגיע חברים כמוך שכל עניינם הוא רכילות , מעולפ
ם לא קראתי ממך או מרונן סוד ודומיו משהו מעניין, שיוסיף לקהילה או לתחביב , רוב התגובות הן סתמיות ואין שום בסיס או תוכן מאחריהם , תעשה לי טובה תאכל לבנה ותהנה , כי בלעדי שכאלה ישאר רק מיץ שקוף נטול טעם וריח .
מעניין אותי כקליפת השום אודיפליותם של שני הטלנטים האילו, קודם שיהיו בני אדם.
באשר אלי, אני תורם ומשתתף לפי יכולתי ורצוני, לא מספיק לך - מצטער.
לגבי האלימות או ההתנהגות שלי... נו טוב לכל אחד יש משקפיים אחרות כנראה (כמו אוזניים).
הבעיה שלך, שהתחלת להאמין שאתה באמת הדמות הנראית תחת שם המשתמש שלך, אבל האמן לי אתה רחוק ממנה כרחוק EL34 מ 6550.

ובשורה תחתונה יש הרבה פה שיכולים ללמד את שני הטאלנטים ואותך קצת אודיופיליה אמיתית והגיונית, וולא אודיופיליה מתלהמת ומתשתלחת כמו שלך, אבל הם עושים את זה בלי הרבה רעש, מהומה והיסטריה כמותכם.
מה לעשות שהמיץ שסחטתם פה הפך למיץ שאף אחד לא רוצה לשתות.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
במחשה שניה, באמת עיצבנת אותי עכשיו והצלחת להוציא את האלימות שבי.

אתה אכן כשרון חד-פעמי.
לקחת כ"כ הרבה כסף ומכשירים ולהפוך אותם למערכת אולם חתונות, דורש אכן כשרון יוצא דופן.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
במחשה שניה, באמת עיצבנת אותי עכשיו והצלחת להוציא את האלימות שבי.

אתה אכן כשרון חד-פעמי.
לקחת כ"כ הרבה כסף ומכשירים ולהפוך אותם למערכת אולם חתונות, דורש אכן כשרון יוצא דופן.
אתה נשמע קצת אינפנטילי עכשיו , מה זה איזה סוד כמוס ששמרת בליבך ,? ועכשיו שכלו כל הקיצים החלטת להשתמש בנשק יום הדין , אני אם נידמה לי נכון , לא פגשתי אותך , בוודאי לא אצלי , חוץ מזה שהמערכת שלי גם אם לא טובה לא מפרקת את ליבי , האמת בכלל לא איכפת לי באם יש יותר טוב מסביב , להפך זה מאוד מעניין אותי ומשמח אותי ,אני מזמן כבר גמרתי למי יש יותר גדול , אתה אולי בשלב אחר ,ואתה לא מבין איזה כף זה להיות משוחרר מזה, תצטרך להעליב אותי אחרת לצערי ,

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה נשמע קצת אינפנטילי עכשיו , מה זה איזה סוד כמוס ששמרת בליבך ,? ועכשיו שכלו כל הקיצים החלטת להשתמש בנשק יום הדין , אני אם נידמה לי נכון , לא פגשתי אותך , בוודאי לא אצלי , חוץ מזה שהמערכת שלי גם אם לא טובה לא מפרקת את ליבי , האמת בכלל לא איכפת לי באם יש יותר טוב מסביב , להפך זה מאוד מעניין אותי ומשמח אותי ,אני מזמן כבר גמרתי למי יש יותר גדול , אתה אולי בשלב אחר ,ואתה לא מבין איזה כף זה להיות משוחרר מזה, תצטרך להעליב אותי אחרת לצערי ,
לא הייתי, וכנראה לא אהיה אצלך.
אבל היה פאנל, שמסקנותיו תאמו את שאחרים סיפרו לפני.
נשק יום הדין? כנראה שכן.
הרי אתה משבח את עצמך בתור אודיופיל דגול התורם לפורום.
איך אתה תורם, אם אתה עצמך מוציא משמנת מי אפסיים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים נא להרגע!

אלדר.
אתה מפספס את רוזי והוא מפספס אותך. רוזי הוא אדם מיוחד, למדתי להכיר אותו במיוחד לאחרונה. יש לו לב רחב. תאמין לי אלדר, אתה מכיר אותי מספיק טוב בשביל לדעת שכנראה יש משהו בדברי.

הבעיה היא שהוא מבחינתו רואה את הדברים מהצד וישר מקשר אותך עם שמעון בוזגלו. הופך אותך ואותו למקשה אחת ורואה אתכם כאחד. האמת שזה נראה כך מהצד למרות שאני יודע שההבדל בינך לבין שמעון הוא אדיר. אתה, כמו רוזי, אדם טוב לב שאומר את שעל ליבו. לפעמים זה נשמע עוקצני ופוגע אך הכוונות שלך טהורות והן מגיעות מבפנים.

אני מציע ששניכם תרגעו, הרי שניכם אנשים טובים עם לב רחב שאם הייתם ניפגשים כנראה הייתם חברים טובים. אני בטוח בזה.

הפוסט הזה מכיל הרבה מרירות. אני בעד להרגיע את הרוחות. לא אוהב לערוך, לחסום או להתערב ברמה ההנהלתית.

ועוד משהו קטן אלדר.
קיבלתי sms ממישהו לפני כמה דקות. נכתב שם "מי שהולך לישון עם כלבים עלול להתעורר עם פרעושים".

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מעניין אותי כקליפת השום אודיפליותם של שני הטלנטים האילו, קודם שיהיו בני אדם.
באשר אלי, אני תורם ומשתתף לפי יכולתי ורצוני, לא מספיק לך - מצטער.
לגבי האלימות או ההתנהגות שלי... נו טוב לכל אחד יש משקפיים אחרות כנראה (כמו אוזניים).
הבעיה שלך, שהתחלת להאמין שאתה באמת הדמות הנראית תחת שם המשתמש שלך, אבל האמן לי אתה רחוק ממנה כרחוק EL34 מ 6550.

ובשורה תחתונה יש הרבה פה שיכולים ללמד את שני הטאלנטים ואותך קצת אודיופיליה אמיתית והגיונית, וולא אודיופיליה מתלהמת ומתשתלחת כמו שלך, אבל הם עושים את זה בלי הרבה רעש, מהומה והיסטריה כמותכם.
מה לעשות שהמיץ שסחטתם פה הפך למיץ שאף אחד לא רוצה לשתות.
אולי יכולים ללמד , איפה הם , תן דוגמה , מי כאן תורם לידע או לניסיון של אחרים , כולם שותקים כמו דגים , מידי פעם הנפת אצבע אידיוטית, או תגובות לויניות ריקות מתוכן,על איזה אאודיופיליה מתלהמת ומשתלחת אתה מדבר ,האודיופיליה המינורית ותכונת ההתכנסות העצמית והקטנונית שלכם , שכל אחד ממשיך לחזור על הטעויות של עצמו, אבל קוראים בשקיקה את הזבל שאני וכמוני כותבים, אולי ילמדו משהו , תודה על האמת שזה המצב , לא ניראה לי ,אבל אשמח ללמוד מכל אחד,
בקשר למיץ שאף אחד לא רוצה לשתות - גלגל טיפה אחורה ותראה את כמות הכניסות ,לא צריך לדבר שטויות , הרי יש עובדות .
חוץ מזה עוד פרט קטן , שניצל זה שניצל ,אני לא מחובר כמיקשה אחת לא לשמעון וגם לא ליהושע , אני זה אני לטוב ולרע.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
נמר וליאור,
קבלו ח"ח על ניהול ותפעול האתר,
איני חושב שאנשים עם תואר אודיופיל,מטעם עצמם(ולא שיש בתואר זה הדרת כבוד כלשהיא...),הכותבים פוסטים חדשות לבקרים,מהווים ועדת קישוט וביקורת,בבתים של חברים שאינם בטוחים ברמת הידע שלהם,והמלהגים על נסיונם האודיופילי העשיר,יכולים להעמיד פורום שלם על רגליו.
רבותי הנכבדים,לא כל מי שכותב או מגיב רבות בפורום זה, או בעל מערכת בתקציב של מעל 150000 ש"ח,נחשב בר סמכא בעולם הצליל והסטריאו.
יש כאן אנשים ששומעים מערכות "רפרנס" זהות לשלכם כבר עשרים שנה ויותר ומבינים ,לבסןף,כי מה שחשוב בתחום היא המוזיקה המשוחזרת בנאמנות למקור,שאותה ניתן לשמוע רק אצל מעט מאוד יצרנים.
שתו מים קרים ,תתעשתו ותרדו מהאגו.
האתר הזה ימשיך בליהוגיו ההזויים והתפלים בנושא האודיו איתכם או בלעדיכם
נ.ב
אני שוקל לצרף מספר חברות חדשות מבית האבות הסמוך לשכונתי...להן יש לפחות נסיון חיים עשיר,
ידע מוזיקלי שלכם לא יהיה בעוד שני גילגולים והעיקר-הן בנות שיח תרבותיות.
שבת שלום:D

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תפסיק עם הבולשיט הזה של "נאמנות למקור"

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור