קצת נמאס !

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כתבתי משהו ונמחק לי.

אלדר.
אין לי בעיה איתך או עם הפאנל. יש לי בעיה כאשר מתחיל דיון על משהו עם החבר שמעון מיד אני מותקף כבעל אינטרס. אינני זוכר שהגבת לפוסט ההוא ויש לי חושה עזה שאתה מנסה בכל כוחך להחביא את שמעון מאחורי השריון שלך ולהפוך אותו לשה תמים תמיד שכל כוונתו היא לעזור, לסייע כמו אחות רחמניה שלא מקבלת שום דבר בתמורה. שמעון מקבל בתמורה המון. הוא מקבל סוג של חשיפה, נהנה מהכוח שלאט לאט הוא רוכש כמבקר אודיו או בוחן וזה בסדר גמור. כולנו אוהבים כוח וכולנו אוהבים חשיפה ושיגידו עלינו שאנחנו מבינים. שמעון מגיב בשחצנות בלתי נסבלת בכל פעם שמישהו אינו מסכים איתו. האלימות באה בדיוק מכאן. כששמעון ישר מכנה אותו בעל אינטרס.

אלדר.
אני לא כאן בשביל להעליב מישהו. בגלל זה התגובות שלי לשמעון בפוסט ההוא היו מאוד ענייניות. אני כבר שנים לא ניכנס לפינות האלה. ראיתי שהפוסט ההוא מתחיל לרתוח - עזבתי. אבל בחייך, אל תפיל את הכל על הגולשים ואל תנסה להפוך את השותף שלך לפאנל לקורבן שלא מסוגל להזיק לזבוב!

אני מעריך את שמעון, אני מחמיא תמיד לתוצאה של המערכת שלו {עם האנלוג, את הדיגיטל לא שמעתי} ואני בהחלט חושב שהמעבר שלו מדיגיטל לאנלוג לא קשור במילימטר לאיכות האנלוג אך המסע הזה לקטול את האנלוג תוך כדי תפיחה על השכם {שהיא לא כנה כלל} שכולם עכשיו טיפשים ואני חכם, יוצרת אנטיגוניזם.

בשורה התחתונה.
נא להסתכל במראה!

נמר, אני מניח שתשסה בי עכשיו את הכלבלב שלך אלבר, נכון?
יוו, כמה אתה שקוף.
ואם לא הבנת, הפוסט הזה נפתח בדיוק כדי להבהיר לך ולשכמותך שנמאסת לגמרי עם הביקורות החובבניות והמביכות שלך, עם הבורות המגלומנית והיהירה שלך, ועם זה שהפכת את האתר לסוכנות המכירות של מי שמכר לך את הציוד שלך: אייל פור ויגאל לסרי.
איתם, דרך אגב, אין לי בעיה - הם סוחרים, וזכותם להשתמש בכל דרך לגיטימית כדי לשווק את הציוד שלהם, כולל שימוש בכתב שפנוי להובלה.
אתה באמת חושב שכולם כאן אהבלים ולא רואים את זה?

רד מהמגלומניה ותפסיק לפחד מכל מי שמבין משהו באודיו. אף אחד לא רוצה לנשל אותך מתפקיד הכתב שבחרת לעצמך, מטעמך. יש מספיק בעלי טייפים של אייווה שישמחו לשמוע את דעתך.

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
יוו, כמה אתה שקוף.
ואם לא הבנת, הפוסט הזה נפתח בדיוק כדי להבהיר לך ולשכמותך שנמאסת לגמרי עם הביקורות החובבניות והמביכות שלך, עם הבורות המגלומנית והיהירה שלך, ועם זה שהפכת את האתר לסוכנות המכירות של מי שמכר לך את הציוד שלך: אייל פור ויגאל לסרי.
איתם, דרך אגב, אין לי בעיה - הם סוחרים, וזכותם להשתמש בכל דרך לגיטימית כדי לשווק את הציוד שלהם, כולל שימוש בכתב שפנוי להובלה.

רד מהמגלומניה ותפסיק לפחד מכל מי שמבין משהו באודיו. אף אחד לא רוצה לנשל אותך מתפקיד הכתב שבחרת לעצמך, מטעמך. יש מספיק בעלי טייפים של אייווה שישמחו לשמוע את דעתך.

שמעון, צר לי, פנינים ...
הדברים שכתבת נכונים ואני מעריך את הכנות שלך, אבל להערכתי, מה שאתה כותב מבוזבז כאן. להערכתי, דבריך יגיעו, אולי, לאדם אחד מהמשתתפים בפורום. אגב, כל מה שאתה כותב מבוזבז כאן, לדעתי – לא רק ההודעה הזאת. דיונים של ממש באודיו נטו אני לא רואה כאן.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעון, צר לי, פנינים ...
הדברים שכתבת נכונים ואני מעריך את הכנות שלך, אבל להערכתי, מה שאתה כותב מבוזבז כאן. להערכתי, דבריך יגיעו, אולי, לאדם אחד מהמשתתפים בפורום. אגב, כל מה שאתה כותב מבוזבז כאן, לדעתי – לא רק ההודעה הזאת. דיונים של ממש באודיו נטו אני לא רואה כאן.

לצערי, אני חושב שאתה צודק.
אלדר פתח כאן שרשור שמטרתו, במילים פשוטות, לנסות להביא את הפורום להיות ענייני כמו הייפיי מיוזיק, למשל, ולא להיות כמו היום - פורום שכל שרשור בו מסתיים במהלומות הדדיות.
נכון שליאור רוצה לבער את הנגע הזה, אבל להערכתי זה לא יוכל להיות יותר מטיפול שטחי, מפני שהבעיה העמוקה ביותר של האתר היא הכתב שלו. כל עוד הכתב הזה ימשיך להיות הסוכן של יבואני האודיו של הציוד שלו, לא יהיה שום שרשור בפורום שלא ייגמר במהלומות, אלא אם כן, כמובן, אלה יהיו שירי הלל טוטליים לאותם יבואנים.

במילים אחרות, כדי להפוך לאתר של אודיופילים למען אודיופילים,
האתר הזה זקוק לרה-אורגניזציה מן היסוד.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לצערי, אני חושב שאתה צודק.
אלדר פתח כאן שרשור שמטרתו, במילים פשוטות, לנסות להביא את הפורום להיות ענייני כמו הייפיי מיוזיק, למשל, ולא להיות כמו היום - פורום שכל שרשור בו מסתיים במהלומות הדדיות.
נכון שליאור רוצה לבער את הנגע הזה, אבל להערכתי זה לא יוכל להיות יותר מטיפול שטחי, מפני שהבעיה העמוקה ביותר של האתר היא הכתב שלו. כל עוד הכתב הזה ימשיך להיות הסוכן של יבואני האודיו של הציוד שלו, לא יהיה שום שרשור בפורום שלא ייגמר במהלומות, אלא אם כן, כמובן, אלה יהיו שירי הלל טוטליים לאותם יבואנים.

במילים אחרות, כדי להפוך לאתר של אודיופילים למען אודיופילים,
האתר הזה זקוק לרה-אורגניזציה מן היסוד.
אני לא יודע מה קורה פה? שמעון הגזמת לגמרי ,נמר כותב יפה מאוד , פעילותו למען האודיו מבורכת , והוא בחור זהב ,לא חושב שניתן לקנות אותו בנזיד עדשים , זה לא הטיפוס , יותר מזה , אם הייתי נקלע לאי בודד ושנה ויותר ששם צריך חברות ,ועזרה , הייתי שמח אם נמר היה איתי שם , כל הבוטות הזו מיותרת לגמרי , וגם הסגנון נראה גרוע ביותר ,,לא לשם כך פתחתי השרשור ,
זה האתר על גוניו וצבעיו , נמר הוא ליבו הפועם של האתר למרות שיש פה ושם הפרעות קצב ללב הזה , ואתה הרי לא מתכוון להיות חתיכת כולסטרול ,,ואתה יהושע שמצאת לך זמן לשפוך שמן למדורה , נראה לי לגמרי מיותר כאן , נכון אתה אודיופיל , וחסרים לנו שכאלו , אבל אתה אודיופיל מריר ,צר עין ,וקטנוני , האמת היא שאני דווקא מסמפט אותך מאוד , וגם אוהב את דרכך האודיופילית, אבל מה אתה פתאום קופץ ברגעי משבר שכאלו , אני ביקשתי לא להתיחס לגופו של אדם ,והנה זה מופיע במלוא עוצמתו שוב ,
נראה לי שאנו בסיומה של תקופה קשה , ואני אשתדל לעזור לנמר יחד עם כל החברים הותיקים לתחזק את האתר שלנו בצורה חיובית .

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
"אתה הבנת את זה ברוך" :מבולבל:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אלדר,

בהצלחה. נראה לי שתצטרך הרבה עזרה או מזל כדי שזה יצליח.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני אשתדל לעזור לנמר יחד עם כל החברים הותיקים לתחזק את האתר שלנו בצורה חיובית .

(Y)
הנה ההבדל בין אודיופיל אמיתי , שמלחמות האגו לא מעניינות אותו אלא רק טובת האתר וקידום הנושא , לבין אחרים שמנסים לתפוס גלים על חשבונם של אחרים.

אני מבין שרוצים לשמר אנשים בעלי ידע באתר אבל אם אפשר ללמוד לקח מתקרית DIZ זה שאסור לשלם כל מחיר על מנת להחזיק אדם מסוים בפורום.

אם יש אנשים שמאוד קשה להם להתבטא במינימום נימוס והגינות, זה רק שאלה של זמן עד שמנהלי האתר יאלצו לחסום אותם.

אני מציע לכל אותם מתלהמים לשקול את המשך דרכם בפורום - או שיתכבדו לכבד את הנוהלים ולהגיב עניינית (משמע, לא בהטחת האשמות לגופו של אדם) או שיבינו שמקומם לא כאן.

ארז

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש אנשים שיורקים לבאר שממנה הם שותים - אבל פה יש אנשים שכבר משתינים בקשת לתוך אותה הבאר - ואפילו מחר_נים לתוכה. מגעיל.
יהושוע פרוע, שמעון הבועט - אף אחד לא מכריח אתכם להיות כאן. לכו הביתה, תפתחו לכם אתר חדש ותקראו לו "אודיופילים אנשי מופת נעלים מעם", ותכתבו בו אחד לשני כל היום , בלי להשתלח בצורה מכוערת וחסרת תרבות באנשים אחרים. אני בטוח שתהנו יותר אחד בחברת השני מאשר בחברת פשוטי עם כמונו.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
יש אנשים שיורקים לבאר שממנה הם שותים - אבל פה יש אנשים שכבר משתינים בקשת לתוך אותה הבאר - ואפילו מחר_נים לתוכה. מגעיל.
יהושוע פרוע, שמעון הבועט - אף אחד לא מכריח אתכם להיות כאן. לכו הביתה, תפתחו לכם אתר חדש ותקראו לו "אודיופילים אנשי מופת נעלים מעם", ותכתבו בו אחד לשני כל היום , בלי להשתלח בצורה מכוערת וחסרת תרבות באנשים אחרים. אני בטוח שתהנו יותר אחד בחברת השני מאשר בחברת פשוטי עם כמונו.

ברק אני לא יכול להסכים איתך יותר. מדובר בשתי פרסונות דוחות במיוחד. מרטין היה הראשון להבין ולזרוק אותם מהאתר. הפחד הגדול שלי זה שהם יגיעו גם להחריב את האתר של אלוני כמו שהם עשו כאן. מדהים לראות את אורך הרוח של ליאור ובמיוחד נמר, שמוכנים להמשיך ולתת פלטפורמה ולהיות שק החבטות של השניים. מצד שני נותר לנו להודות להם שהרי הם חייבים להוציא את זה איפה שהוא כך שמוטב שיהרסו אתר אחד ולא את כולם.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
להלן ציטוטים נבחרים מתוך חוקי הפורום:

אין לשלוח:

1. אין לשלוח הצהרות משמיצות, פוגעות או מעליבות באדם, בעסק או בחברה אחרת.
מותר לכתוב שהרמקולים של חברת X נשמעים שטוחים ואינם ערבים במוזיקה. אסור לכתוב שהנתונים הטכניים אינם נכונים, אלא, אם אתה מגבה את ההצהרה בהוכחות. המנע מלחזור על שמועה לא מבוססת או לא מהימנה הקשורה למוצר, לאדם או לעסק מסחרי. הסתמך על הניסיון ועל הדעות שלך, התבסס על מה שאתה יודע, על דברים מדויקים ולא על שמועות.

2. אין לשלוח הודעות משתלהבות, התקפות אישיות או תוכן ללא קשר- הרעיון הוא להפוך את הפורום לסביבה נעימה לדיונים על אודיו.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- שמור על שפה תקנית ואל תתקן אחרים
(אתה לא מורה), סלח לחברי פורום על שגיאותיהם ועל שגיאות הכתיב שלהם, אל תכתוב בפורום מה שלא היית כותב במכתב רגיל.

- כבדו את חברי הפורום האחרים!
העלבה של חבר פורום אחר (וזה לא משנה למה) לא תתקבל בברכה. אמץ את הכלל: "אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך", המנע בשימוש בשפה בוטה, או מעליבה, אל תהיה גס רוח, שמור על רמה גבוהה של מוסר ושל התנהגות אישית, אל תאיים, אל תוציא את לשון הרע, אל תמתח ביקורת, תנזוף או תפגע בחבר פורום אחר

- המנע ממלחמות שלהוב!
כבד את הפרטיות של חברי פורום אחרים, עזור להרגיע את מלחמות השלהוב, המנע מהסתה והשתלחות מתלהמת באנשים. אל תנצל לרעה את כמות הידע שלך, העובדה שכמות הידע שלך גדולה יותר מאשר של חברי פורום אחרים, אינה נותנת לך זכות להתעלל בהם, אל תנסה להשליט את דעותיך על חברים אחרים.

לינק ל
http://www.dtown.co.il/forum/2941-חוקי-הפורום.html

האם מישהו סבור שאלו כללים שלא ניתן לעמוד בהם?
אם כן, אז מדוע הוא סבור שמקומו פה?

ארז

shlomi2

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלומי, דבריו של אלדר נאמרו בבדיחות הדעת.
יש מספיק אנשים בקרבת מקום, לא צריך להצפין עד לחיפה.
אני חיפאי...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני לא יודע מה קורה פה? שמעון הגזמת לגמרי ,נמר כותב יפה מאוד , פעילותו למען האודיו מבורכת , והוא בחור זהב ,לא חושב שניתן לקנות אותו בנזיד עדשים , זה לא הטיפוס , יותר מזה , אם הייתי נקלע לאי בודד ושנה ויותר ששם צריך חברות ,ועזרה , ההיתי שמח אם נמר היה איתי שם , כל הבוטות הזו מיותרת לגמרי , וגם הסגנון נראה גרוע ביותר ,,לא לשם כך פתחתי השרשור ,
זה האתר על גוניו וצבעיו , נמר הוא ליבו הפועם של האתר למרות שיש פה ושם הפרעות קצב ללב הזה , ואתה הרי לא מתכוון להיות חתיכת כולסטרול ,,ואתה יהושע שמצאת לך זמן לשפוך שמן למדורה , נראה לי לגמרי מיותר כאן , נכון אתה אאודיופיל , וחסרים לנו שכאלו , אבל אתה אאודיופיל מריר ,צר עין ,וקטנוני , האמת היא שאני דווקא מסמפט אותך מאוד , וגם אוהב את דרכך האאודיופילית, אבל מה אתה פתאום קופץ ברגעי משבר שכאלו , אני ביקשתי לא להתיחס לגופו של אדם ,והנה זה מופיע במלוא עוצמתו שוב ,
נראה לי שאנו בסיומה של תקופה קשה , ואני אשתדל לעזור לנמר יחד עם כל החברים הותיקים לתחזק את האתר שלנו בצורה חיובית .

אתה מבין למה אני מעריך אותך .....הלב ,הלב.(Y)
אשמח לעזור איפה שצריך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יוו, כמה אתה שקוף.

שמעון.

אני אנסה להיות כמה שיותר מעודן בתגובתי.

הרי ברור לך שמה שאתה טוען זה שטויות מוחלטות. במשך השנים למדתי שככל שיש לי יותר אוייבים זה אומר שכנראה אני יותר מצליח. כמובן שאני לא הולך לפתוח דברים שמאחורי הקלעים כדי לא לפגוע בכבודך. נכון, זה לא ממש הדדי ואתה מנסה לעשות זאת בכל דרך אפשרית אבל אני חונכתי אחרת. אנשים מדברים וידברו תמיד, כשאני רוכש מאייל אני כנראה מושחת שלו, כשאני רוכש מלסרי אני כנראה מושחת שלו. זה הלך הרוח שלך וזה הרפש שאתה מסוגל לזרוק. הרי דיון ענייני עם אדם שמבין קצת יותר ממך אינך מסוגל לפתח, ואם לא הולך לך בדיון על אודיו אתה ישר יורה חצי אש לעבר זה שלא מסכים איתך.

הכתבות שלי לא נועדו לך. אין לך את הכלים להגיד תודה או בכלל להחמיא לאדם אחר. זה כנראה עושה לך רע בלב להגיד לאדם אחר משהו טוב. אבל שוב, הכל עניין של גישה.

ברור לך שכל פורום אחר היה מעיף אותך על מה שכתבת וכנראה שכל אדם אחר שהיו נכתבים עליו דברי שקר וכזב שכאלה היה מושך אותך באוזן לבית משפט. אני לא אעשה את זה למרות שאני יכול בקלות רבה לפתוח על חשבונך קופת חיסכון. תבין, בית משפט זה לא מה שאתה יכול להגיד, זה מה שאתה יכול להוכיח. לא ניתן, בשום דרך שבעולם, בשום מצב, להוכיח שאני עוזר ליבואן אחד יותר מאשר לאחר, שאני ממליץ על מוצרים של יבואן אחד יותר מאשר על מוצרים של יבואן אחר. אני ממליץ לאדם על מה שמתאים לו. ואם גם לאייל או ליגאל יש מוצר כזה אז גם הם יכנסו להמלצה ולא אפחד או אחשוש להמליץ. אני כנראה לא אגרור אותך לבית משפט, וזה לא מתוך כבוד אלייך. זה רק מתוך רחמים מפני שאני יודע מה מצבך. כנראה שאם היה שונה הייתי רוכש איזה מוצר מעניין על חשבונך.

שמעון.
אתה אדם מבוגר עם תפיסת חיים של ילד בשיא ההתבגרות המינית שלו. רק אגו מניע אותך, רק אינטרסים ורק אנשים שמחמיאים לך השכם וערב יכולים להיות לצידך. מי שלא עושה זאת כנראה יחטוף ממך כהוגן.

לא אמשיך מכאן, הרי להבדיל ממך אני מגיב למה שטענת ומנסה בכל כוחי לא לעלוב בך. שהרי, אתה יודע טוב מאוד שיש לי מה להגיד.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ברק אני לא יכול להסכים איתך יותר. מדובר בשתי פרסונות דוחות במיוחד. מרטין היה הראשון להבין ולזרוק אותם מהאתר. הפחד הגדול שלי זה שהם יגיעו גם להחריב את האתר של אלוני כמו שהם עשו כאן. מדהים לראות את אורך הרוח של ליאור ובמיוחד נמר, שמוכנים להמשיך ולתת פלטפורמה ולהיות שק החבטות של השניים. מצד שני נותר לנו להודות להם שהרי הם חייבים להוציא את זה איפה שהוא כך שמוטב שיהרסו אתר אחד ולא את כולם.

(Y)

מדהים איך חבר מאשים את נמר בטובות הנאה ואין איש פוצה פה.
בנוסף בא איש שידוע כמלבה אש סדרתי ומלכלך על מנהלי הפורום, גם במקומות אחרים אגב- וממשיך לכתוב כאן כאלו לא
קרה כלום.

הלו ! ליאור נמר תתעוררו.

מסכים איתך שמרטין יודע לזהות את האנשים האלו בשנייה ופועל במיידית לנפות
אותם בלי לעשות הרבה חשבון -וזה לזכותו. הדברים קרו שם בדיוק לאחר סדרת כתבות שלו

לשאר ה"מחמאות" של פותח הפוסט המכובד איני רוצה להתייחס.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
וואוו, איך הכל נהיה הפוך על הפוך.
בסוף, כמו בסיטקום מקצועי שהכל מתחבר בסוף,
יתגלה ששמעון ב. חטף לשמעון מור יוסף את אודיוגון מהמסך כי הוא עשה איזו עסקה עם איל פור.
או שסתם הוא קיבל קריזה על השמוש בשם שלו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יוו, כמה אתה שקוף.

הגזמת, חבר!

ללא תלות במה שאתה חושב/רוצה, לנמר יש את המעמד שלו לא רק בגלל שהוא הכתיר את עצמו. עצם וצורת הרפש שאתה זורק מעידות גם על כך שאתה מכיר במעמד הזה וגם שזו דרכך לנסות לקעקע אותו.

לא נראה לי שזה יעבוד, לא רק בגלל שנמר הרוויח את מעמדו ביושר. תרתי משמע, אלא בגלל ששימוש באמצעים שאתה משתמש בהם מורידים בעיקר את המשתמש בהם, לא את מושאם.

ושים לב שנמר לא נלחם בך חזרה ברמה שאתה מביא.

מעמדו של נמר לא בך במקומך ו/או על חשבונך בכל צורה שהיא, אבל אתה מתנגח בו כאילו כן, וכאילו זה אתה או הוא ואין מקום לשניים, או לעשרים -- יש.

מה דעתך פשוט לא להתעסק בהאם נמר ככה או לא ככה, ו/או בהאם דיגיטאל יותר טוב מאנאלוג, ו/או שאר דברים חסרי טעם שלא מוליכים לשום מקום, במיוחד כשייש מקום לכולם?

עמיר

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
האמת, אין מילים...פשוט גועל נפש.
(זה לא שאין בי את הייצר להגיד לליאור ונמר, אמרתי לכם...)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא יודע מה קורה פה? שמעון הגזמת לגמרי ,נמר כותב יפה מאוד , פעילותו למען האודיו מבורכת , והוא בחור זהב ,לא חושב שניתן לקנות אותו בנזיד עדשים , זה לא הטיפוס , יותר מזה , אם הייתי נקלע לאי בודד ושנה ויותר ששם צריך חברות ,ועזרה , ההיתי שמח אם נמר היה איתי שם , כל הבוטות הזו מיותרת לגמרי , וגם הסגנון נראה גרוע ביותר ,,לא לשם כך פתחתי השרשור ,
זה האתר על גוניו וצבעיו , נמר הוא ליבו הפועם של האתר למרות שיש פה ושם הפרעות קצב ללב הזה , ואתה הרי לא מתכוון להיות חתיכת כולסטרול ,,ואתה יהושע שמצאת לך זמן לשפוך שמן למדורה , נראה לי לגמרי מיותר כאן , נכון אתה אאודיופיל , וחסרים לנו שכאלו , אבל אתה אאודיופיל מריר ,צר עין ,וקטנוני , האמת היא שאני דווקא מסמפט אותך מאוד , וגם אוהב את דרכך האאודיופילית, אבל מה אתה פתאום קופץ ברגעי משבר שכאלו , אני ביקשתי לא להתיחס לגופו של אדם ,והנה זה מופיע במלוא עוצמתו שוב ,

אלדר, שטויות במיץ עגבניות.
התכוונתי לכל מילה מדבריי.
העובדות מדברות בעד עצמן: האתר הזה יצא לי מכל החורים, כי חוץ משניים וחצי אודיופילים, התכנסו כאן כל מיני הזויים ובעלי רסיברים, והם פולטים בשקף קצף את הגיגיהם הסמרטוטיים.
אתה יודע את זה היטב.
באתר הזה אי אפשר לנהל שום שיחה רצינית, אי אפשר לפתח שום דיון מעמיק על אודיו בלי שינגחו אותו מייד על בסיס צדוד בסוחר זה או אחר, או בדברי הבל שכל אודיופיל כבר שכח בשחר נעוריו, או סתם בגבובי מילים של זקנות עריריות בירכתי תחנה מרכזית מעופשת.

לדעתי, האשם העיקרי בכך הוא נמר, כי הוא "הלב הפועם" בשקט ובעקביות מאחורי הפיכת כל דיון לשיר הלל למוצרי אותם סוחרים שציינתי.

החלום שלי הוא דיונים נקיים, בין אודיופילים ולמען אודיופילים, ברמה שאפשר למצוא לפעמים באודיוגון ובעוד אתרים רבים אחרים בחו"ל.
מן הסתם, החלום הזה לא יתממש כאן לעולם, כל עוד כתב מביך כזה מטעם עצמו מנסה מאחורי הקלעים למשוך בכל החוטים שיאדירו אותו ואת סוחריו על חשבון גופתה האומללה של האינטליגנציה הבסיסית.

אני כבר לא מוכן לשתף פעולה עם הבדיחה התפלה הזאת.

בזה תמו דבריי.
שלום ליהושע, לאלדר, לעמיר קסנר, לגיא וליורם גרוס.
שלום גם לליאור.

נ.ב.
מיותר לציין, כמובן, שכל קשר בין מוזיקה לאתר הזה מקרי לחלוטין.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מדהים איך חבר מאשים את נמר בטובות הנאה ואין איש פוצה פה.
כדי לפצות פה בעניין יש צורך לחשוב שייש בכלל מישהו שעלול לקחת את האשמה ברצינות, כאילו יש בה אמת או גרעין של אמת.

לא יודע אם קיים מישהו כזה, ומבחינתי, אני לא מוצא טעם בלנסות להפריך את הטענה או להעניש את אומרה -- זה רק מעניק להאשמות תשומת-לב שאינה מגיעה להן.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
העובדות מדברות בעד עצמן: האתר הזה יצא לי מכל החורים
...
שלום ליהושע, לאלדר, לעמיר קסנר, לגיא וליורם גרוס.
שלום גם לליאור.
חבר שמעון!

העובדה היחידה בכל הדברים היא המצוטטת למעלה.

כל שאר האמירות הן פרי כעס, שאתה יכול לזרום איתו, אבל נראה לי שחבל -- לא הייתי רוצה שתצטרף ליהושע בלהיות מריר, כעסני וקורבן נצחי.

אנא, צא מזה, בבקשה!
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור