ציוד מנורות סיני שווה או לא שווה ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סשה ורובי.

בכל המילים שיש במילון בחרתם דווקה במילים האלה? "עלוב נפש". למה?
תערכו את ההודעות שלכם וככה גם אני אהנה להסתכל בשירשור.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תומר,
בוא נגיד שאתה צודק (ואני לא בטוח, אבל נגיד).
כמה ישראלים לפי הערכתך קונים ציוד TOP HIGH END ?
אני בטוח שגם אתה יודע שרוב הישראלים קונים או low end או MID.
ולכן מאוד הגיוני שמי שלא מוכן להוציא 10K$ על קדמגבר או אפילו 10,000 שקלים על CD ויכול לקבל סיני שבנוי טוב (לא זבל מתפרק אלא חברה מוכרת וטובה עם מוניטין כמו שינדאק, או קאיין למשל) בחצי מחיר או בשליש מחיר, יקנה סיני. התמורה במחירים האלה טובה מאוד. אני מסופק אם כל מי שכותב כאן בהחלטיות כולל אותך יידע להבדיל בין CD של שינדאק ל - CD אירופאי מקביל שעולה פי אחד וחצי, בהאזנה עיוורת למשל.
אני חושב שכל ההכללות כאן בכלל ולגבי מוצרים סינים בפרט נשמעות לא רציניות.

אלוהים אדירים,

למי שיש תקציב נמוך יכול לרכוש נגנים של: ארקאם, ריגה, קימברידג', אקספוז'ר, NAD, רוטל וכד'. הללו אינם מציעים תמורה פחות טובה (ואולי אף תמורה יותר טובה), מהשמות שציינת.
האזנת ל-MARANTZ SA8003, שהוא גם SACD?
http://us.marantz.com/Products/2592.asp

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לתומר: אם מגברי הוריקאן בעלי איכות מוזיקלית נדירה, יש להם 200 וואט וכל זה ב-5000 דולר, זה יותר מסתם התלהבות.
בנוסף, אתה בוודאי יודע על לא מעט מוצרים סיניים שזכו לשבחים כאל ואחרים. אפרופו פירסון: ואלין מאוד התרגש מאודיו ספייס.
- וזה בתעשייה שהיא רק בתחילת הדרך.

יואל,

למעט 2 הדוגמאות שנתת, האם נתקלת בשנים האחרונות בביקורת במגזינים "מערביים", שצינו לשבח ציוד סיני יקר (נניח מעל ל-$5K)?
אני טוען שצריך להתאמץ ושאפשר לספור אותם בשתי ידיים.
על כל מוצר סיני מלהיב ישנם 50 אמריקאים, 30 בריטיים, 25 גרמניים, 15 יפניים וכד'.

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שאלתי בשיא הרצינות
אבל כנראה יש כאילו שהגזענות נטועה בהם כל כך חזק שהם רואים את העולם באור גזעני.

אהה, ותודה על המחמאה.

הדיונים על כן סינים לא סינים הוא מופרך למי שלא הבין עדיין. יש שם מכשירים שרובינו בעלי המכשירים המערביים לא מכירים.

ואישית- אם המכשיר נשמע טוב , אקנה אותו אפילו מאפריקה.

אח שלו,
כל הגברה והאופי שלה. צריך לדעת לבחור. הכי כייף זה קודם לנסות. לבדוק. להרגיש. למשש. רק אחר כך להחליט מה לוקחים.

הגברה אמריקאית תמיד מפונקת ועושה לך חור במוח. ואחר כך תנדנד שתוציא עליה כסף ושופינג.
הגברה אנגלית מייבשת אותך לגמרי ומקררת לך את הוווס חמינדוס.
הגברה צרפתית עושה דברים נעימים, אבל לך תסמוך עליה. אתה מקבל תמיד יד עשירית.
הגברה גרמנית תמיד תבוא עם שרירים וקעקועים. מתאימה למי שאוהב את זה חזק, גדול, עם הרבה צעקות ברקע.
הגברה תילאנדית נראה לי אחלה. קומפקטית. שקטה כשצריך. מפנקת כשצריך. מנומסת. לא מפריעה ולא עושה עניין. גם מאוד חרוצה ותמיד תעבוד כשצריך.
הגברה סינית נראית לי קטנה. שקטה. יכולה לשעמם לא?
הגברה שבדית? תאמין לאח שלך, הכל אגדות וסיפורים מהקיבוץ. נראית טוב אבל קרה וקצת יבשה.
הגברה אפריקאית, וואלה לא יודע. לא ניסיתי. אומרים שיש בזה קצת סיכון.
הגברה רוסית. אוח. שם יש חיים! קצב. אש. הרבה דינאמיקה. הרבה מוזיקה.
הגברה ישראלית, תלוי במזל שלך. תזהר מהתחכום שלהן. הרוב ינסו לנהל לך את החיים.

אמה-מה, הכי מסוכן זה הגברה פולנית!! אתה יודע מה זה להתחבר להגברה פולנית? אללה יוסתור. זה הגברה לכל החיים שנכנסת לך לורידים. אין שידרוג ואין יציאה. אתה מתחבר אליה, ואתה נתקע לא רק איתה אלא גם עם האמא שלה. זה וואחד הנהלה זה, לא הגברה. אל תסתבך עם זה!

אומרים שהכי טוב זה להחליף הגברה כל כמה שנים, אחרי שנמאס. הבעיה שזה נורא יקר.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אני לא יודע עד כמה אנשים פה באמת מודעים לאיכות של רכיבים שנמצאים בתוך מוצרים יוקרתיים כאלו או אחרים תוצרת אירופה. הרי עיקר התענה נגד מוצר סיני זה שהוא באיכות בנייה ירודה, אז הינה הבחנה קטנה אני לא רוצה לעשות פה הכללה לכל חברה וחברה אבל זה מה שראיתי במו עיני. בתערוכת קולנוע ביתי האחרונה בכפר מכביה הוצגה מערכת של חברת בורמייסטר בעלות 1.5 מיליון שקל תסכימו איתי שזה סכום מכובד למערכת סטראו, והחברה ידוע באיכות המוצרים שלה. באותו החדר הוצג מגבר פאוור של אותה החברה אם צלע זכוכית כדי שיהיה אפשר להיתפאר ברכיבים הפנימיים של המגבר ולא רק בחזותו הנוצצת, חבר שהיה איתי הסב את צומת ליבי שהקבלים של המכשיר הם אותם קבלים סינים זולים שמותקנים על כרטיסי קול הפושטים של חברת קריאטיב.
זהו, רק החמש אגורות שלי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יקירי-לא המצאתה את אמריקה!

אני לא יודע עד כמה אנשים פה באמת מודעים לאיכות של רכיבים שנמצאים בתוך מוצרים יוקרתיים כאלו או אחרים תוצרת אירופה. הרי עיקר התענה נגד מוצר סיני זה שהוא באיכות בנייה ירודה, אז הינה הבחנה קטנה אני לא רוצה לעשות פה הכללה לכל חברה וחברה אבל זה מה שראיתי במו עיני. בתערוכת קולנוע ביתי האחרונה בכפר מכביה הוצגה מערכת של חברת בורמייסטר בעלות 1.5 מיליון שקל תסכימו איתי שזה סכום מכובד למערכת סטראו, והחברה ידוע באיכות המוצרים שלה. באותו החדר הוצג מגבר פאוור של אותה החברה אם צלע זכוכית כדי שיהיה אפשר להיתפאר ברכיבים הפנימיים של המגבר ולא רק בחזותו הנוצצת, חבר שהיה איתי הסב את צומת ליבי שהקבלים של המכשיר הם אותם קבלים סינים זולים שמותקנים על כרטיסי קול הפושטים של חברת קריאטיב.
זהו, רק החמש אגורות שלי.
יש לנו קבוצה גדולה מאוד של אאודיופילים שהמלחם אצלם חם על בסיס קבוע ומכירים כל כבל ונגד ואיכויותיו השונות,לי אישית יש מגבר מנורות שמחירו באאודיוגון 2000 דולר ואני אישית שמתי בו רכיבים בקרוב ל5000 דולר,נכון שגם החברות הגדולות חוסכות מאוד ולדעתי הסינים במוצרים היקרים דווקא לא חוסכים ,אבל לא לשכוח שלא תמיד הרכיב היקר הוא דוקא מתאים במעגל ויש כמה חברות שעושות VOICING כלומר בוחרות את הרכיב הנכון במקום הנכון ולכן המוצרים שלהם יותר יקרים ונשמעים טוב ולמרות שלא תמיד זה נראה לעיין של אלקטרונאי שרואה כמה כבלים ירוקים מעופשים של ניציקון או מלורי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה יש לכם מהאורנגדה !

לא מבין למה כל הזמן נידחף השם שינדק ואאורום קנטוס, למיטב ידיעתי אלו אינם מוצרי עלית בכלל ו8לא חושב שיש להעלות את הCD של שינדק בנשימה את עם שנלינג או את אאורום קנטוס ביחד עם סאניוניון(שמה לפחות שמים אאודיוטכנולוגי).
בקיצור יש סיני ויש סיני ומקווה שמצליחים להוציא את המוץ מן התבן למרות שלבחיר כתבנו יש עמדה אחרת.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שניצל כאחד שלמד איך מתפקד אירגון אני מוכן לחתום לך שהניצ'קון נמצא שם בגלל חיסכון בעלות וגידול ברווח ולא בגלל שמהנדס בחר לשים אותו שם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איזה אירגון ואיזה נעלים?

שניצל כאחד שלמד איך מתפקד אירגון אני מוכן לחתום לך שהניצ'קון נמצא שם בגלל חיסכון בעלות וגידול ברווח ולא בגלל שמהנדס בחר לשים אותו שם.
מדובר בחברות של 20 איש עם הפקידה והמנקה,אבל אין ספק שבטחון יש לך שב25 שנותיך יש לך כבר השגות ארגוניות למיקום רכיבים בציוד הי אנד יקר,אתה יודע מה ,אולי אתה צודק.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אח שלו,
כל הגברה והאופי שלה. צריך לדעת לבחור. הכי כייף זה קודם לנסות. לבדוק. להרגיש. למשש. רק אחר כך להחליט מה לוקחים.

הגברה אמריקאית תמיד מפונקת ועושה לך חור במוח. ואחר כך תנדנד שתוציא עליה כסף ושופינג.
הגברה גרמנית תמיד תבוא עם שרירים וקעקועים. מתאימה למי שאוהב את זה חזק, גדול, עם הרבה צעקות ברקע.
הגברה תילאנדית נראה לי אחלה. קומפקטית. שקטה כשצריך. מפנקת כשצריך. מנומסת. לא מפריעה ולא עושה עניין. גם מאוד חרוצה ותמיד תעבוד כשצריך.
הגברה שבדית? תאמין לאח שלך, הכל אגדות וסיפורים מהקיבוץ. נראית טוב אבל קרה וקצת יבשה.

אמה-מה, הכי מסוכן זה הגברה פולנית!! אתה יודע מה זה להתחבר להגברה פולנית? אללה יוסתור. זה הגברה לכל החיים שנכנסת לך לורידים. אין שידרוג ואין יציאה. אתה מתחבר אליה, ואתה נתקע לא רק איתה אלא גם עם האמא שלה. זה וואחד הנהלה זה, לא הגברה. אל תסתבך עם זה!

אומרים שהכי טוב זה להחליף הגברה כל כמה שנים, אחרי שנמאס. הבעיה שזה נורא יקר.

(great)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שניצל מה עושה מי שלא נולד עם מלחם בידיים?
ולגבי ארגון , לכול יצרן יש "סופרי אפונים" ואנשי שיווק , כי אחרת הוא לא היה קיים , ואין שום ארגון/חברה/יצרן בעולם שבו ההחלטה על המוצר עוברת רק אצל המהנדסים . כי אחרת המון חברות היו פושטות רגל מזמן . בכולן "סופרי האפונים" ואנשי השיווק קובעים יותר מהמהנדס(lol)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אח שלו,

.

עושה רושם שיש לך ניסיון נרחב עם הגברות.

...עוד 10 ימים הייתי צריך לשהות במוסקווה-משהו שהתבטל לטובת מנהיים.
בכל אופן אני טוען שהכול יש לנו כאן בארץ
לא צריך לחפש. בכל זאת אשמח אם למישהו יש מידע על חנות תקליטים במנהיים\או קונצרטים .
(למרות שחזרתי מהפלהרמונית עם הילד גוסטבו דודמל-אחלה תזמורות חתונות)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלדר.

אתה כנראה לא השוואת ארום קנטוס לסאניוניאן. גם אני לא.

אבל לדבר זה בחינם אז מה זה משנה.
ואני עונה לך.
עם כל הכבוד לחברך {שיצליח אמן ואמן} אני בהחלט מכבד ומוקיר.

לי אישית נראה שבזמן האחרון הפכת פריק של המוצרים החדשים שמביאים ובכל פעם אתה יוצא עם פוסט מצמרר על הצליל המושלם שהציוד של אודיו דרים מפיק. אינני מבין למה אתה לא לוקח את ה-ASR שברשותך ומעיף אותו ביד שניה וקונה בעודף מערכת סינית כזו שאתה מתרסק ממנה?

בקיצור.
הבעיה שלך היא ממש לא עם ארום קנטוס ויותר מזה אני אוסיף. אם אודיו דרים היו מיבאים את ארום קנטוס היית כותב שהסאניוניין נישמע מגעיל והארום קנטוס חלומי.

נחזור לשנלינג.
אני לא רק שם את שינדאק מול שנליג אלא טוען חד משמעית שאני מעדיף אותו והסיבה היא אמינות אמינות אמינות. שנלינג הם מוצרים שנוטים להתקלקל {שמעתי לא פעם על התופעה} ולכן המוצר הנ"ל אינו ניכנס לרשימת ההמלצות שלי. עדיף חיות עם צליל פחות טוב אבל לפחות שיהיה צליל.

במקרה יצא שאלא מוצרים של אותו יבואן אבל אנא הסר ספק מלבך אינני סנגור של אף אחד, חייתי עם שינדאק ואני חי עם ארום קנטוס. האמן לי שיש לי גישה גם לציוד ממותג הרבה יותר.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נמר,

לומר "שנלינג הם מוצרים שנוטים להתקלקל" על סמך שמיעה ולא מנסיון זה קצת חובבני. כמוכן, כל ציוד ניתן לתקן ואין ציוד שלא מתקלקל מתישהו.

באופן אישי, אני מעדיף ציוד שיתקלקל פעם בשנתיים ושישמע (ויראה טוב) מאשר קופסת פח שנראית רע ונשמעת בינוני.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
רגע, על זה לא דיברנו

סאניוניאן??????????????????????????????????????????????
מה זה השם מזה?(shocked)(shocked)

סוחר רציני יודע שציוד שנקרא סאניוניאן הוא בעייתי בשוק הישראלי.
ביום שישי בלילה , עם החברים, מה תגיד להם?
שיש לי סאניוניאן וזה מגיע מ_____ וזה הכי טוב.
גם כאילו שלא מבינים באודיו יחשבו שזה מוזר. לא מחזיק מים(בלי שום קשר לביצועים של הסאןיאנג הזה בפועל).

בשנה הקרובה ה ARS הולך להגיע ללוחות. הבחור מתחיל לחשוב על SET עוצמתי. ברגע שישמע כזה ARS יהפך לחסר משמעות עבורו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,

לומר "שנלינג הם מוצרים שנוטים להתקלקל" על סמך שמיעה ולא מנסיון זה קצת חובבני. כמוכן, כל ציוד ניתן לתקן ואין ציוד שלא מתקלקל מתישהו.

באופן אישי, אני מעדיף ציוד שיתקלקל פעם בשנתיים ושישמע (ויראה טוב) מאשר קופסת פח שנראית רע ונשמעת בינוני.

הנסיון במקרה הזה אינו חייב להיות שלי. אני שומע את זה גם מטכנאים וגם מאנשים שרכשו {בזמנו מחו"ל}.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בזמן שרבים עם סיני טוב או לא קיבלתי את ה-TUBE BUFFER של YAQIN

בזמן שהשירשור מתגלגל לו בנחת (או שלא)
קיבלתי את הבפר מנורות של YAQIN
אני אכתוב ביקורת מלאה בהמשך !
אבל מהתרשמות ראשונית מיסתמן שהסיני הזה זה השידרוג הטוב ביותר שקיבלתי עבור כל שקל ששילמתי (כמובן ביחס לכסף -כמובן שהיו שדרוגים יותר משמעותיים אבל יותר יקרים )

תמונות מצורפות

• P1010571.JPG
    P1010571.JPG
    KB 57.8 · צפיות: 452
  • P1010572.JPG
    P1010572.JPG
    KB 60.4 · צפיות: 475

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
צחי , מה זה לעזאזל טיוב באפר ? ומה הוא עושה?
שניצל , תגיד אני יכול להבין מה זה הסיפור הזה של סיני ? , אני קניתי החודש לשמחתי שני מוצרים (אחד היגיע ואחד יגיע) , שביחד עושים מקור טוב . שני המוצרים הם מחברות לא ידועות ואחד מהן הוא DIY . שניהם לדעתי יתנו פייט לציוד יקר בהרבה .
עכשיו מה הם ? סיניים?אמריקאיים?אירופאיים? תאילנדים? רוסים? אשמח לקבל תשובה , ולמה אתה חושב מה שאתה חושב

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
tube buffer
זה כמו יציאת מנורות בסידי
מחברים לסידי פשוט או אחרי הממיר .
לי יש ווליום במגבר הספק עז יש אפשרות לחבר את זה כפרה ישר לפאוור .

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
זה אקולייזר.(lol):D(lol)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור