ציוד מנורות סיני שווה או לא שווה ?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לאחרונה נתקלתי במס חברות סיניות שמציעות ציוד מנורות מרשים למראה (פרה,פוואר,פונו...) במחירים נמוכים מאוד .
חברות כמו yaqin,ys audio,ו-ming da
בפורומים בחו"ל כמעט רק ביקורות טובות !
בפורום של אודיוגון נתקלתי באדם ששלח פרה מאוד יוקרתי לתיקון וקנה פרה שלYS AUDIO , אותו אדם מספר שברגע שחיבר את הפרה הזול הוא הרגיש מרומה מהעובדה שהפרה הזול נשמע יותר טוב מהמוצר המאוד יקר .

קישור למוצרים של YAQIN
http://www.e-audio.net/servlet/Categories?category=Brand%3AYaqin

חברה נוספת
http://www.e-audio.net/servlet/Categories?category=Tube+Amplifier%3AMusic+Angel

פרה של MING DA ב-420 $
http://www.audioreview.com/cat/amplification/preamplifiers/meixing/ming-da-mc-7r/PRD_401475_1591crx.aspx

רוב הציוד הנ"ל נמכר במחיר של פחות מרסיבר משומש !

ברור לי שיש גם ציוד סיני שמתומכר גבוהה יותר .
ברור לי שזה לא ציוד לאנשים חסרי פשרות רודפי מותגים שהפרוטה נמצאת בכיסם .

השאלה העיקרית היא כמו בכותרת - שווה או לא שווה !!
למה לנו במדינה אין אף יבואן שמייבא את הציוד הזה במחירים השפויים האלו ?
האם מדובר בזבל שיתפרק כבר במשלוח בדואר ? (לפי ביקורות בחו"ל ממש לא )

מה דעתכם בעניין ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הסינים יודעים לבנות דברים רציניים (ראה ערך החומה הסינית :) ) ויש גם הרבה זבל שמגיע משם

נכון להיום עוד לא פגשתי מוצרים חדשניים משם, אבל מוצרים באיכות טובה יש ולא מפתיע שהרבה החברות ידועות מרכיבות את המוצרים שלהם שם.

כך שלדעתי צריך לקחת כל מקרה לגופו וכל מוצר לגופו

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
<נערך: עוסק בתחום לא מגיב על מוצרים, נקודה >

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
cavi
תרשה לי לא להסכים איתך .
יש מה שנקרא העתקה !
ציוד מנורות במיוחד פוינט 2 פוינט זה טכנולוגיית לואו טק .
להעתיק שנאי שידוע כשנאי מוצלח זה קל מאוד .
אני חושב שחלק גדול מהתימכור הזה זה העובד הסיני בדולר ליום מול הארופאי ב 200 יורו ליום וגם העדר פוזה יומרנית מאחורי המוצר .
ישנם מוצרים סינים זולים שמורכבים מרכיבים ארופיים ממותגים (כבלי נגדים....)

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אם הכל כל-כך טוב, למה אתה לא קונה.
ולמה אתה לא שואל את אותה שאלה על ציוד גרמני?

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אם תשלם יש אולי סיכוי לתמורה, אם לא תשלם ,אין סיכוי!

המוצרים הסינים הזולים, לא בשבלנו!
אבל היקרים ברמה קרובה לעלית הציוד האירופאי ועולה בדרך כלל כמה גרושים פחות נניח 70% ממקביל גרמני.
הרמה שם חבל על הזמן-אתמול בלילה זכיתי לשמוע מערכת סינית שעולה מעל 60000 דולר ביחד עם כמה חברים שלחלקם יש ציוד מקביל גרמני ואמריקאי(כלומר מגברי מנורת וזוג רמקולים קרמיים גדולים)
האיכות מטורפת הגימור חלומי והסאונד לדעת רובנו אפילו יותר טוב בגלל מוצר ללא פשרות.
השאלה אבל באם אנו בשלים לשלם כל כך הרבה כסף כדי להנחית בסלון מין מגבר לא כל כך מוכר או עדיף מוצר בעל שם אפילו שהוא פחות טוב.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כל מה שאמרו קודמי נכון.

הגיע הזמן להתשחרר מהסטיגמות.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מס קישורים לביקורות על מוצרים סינים זולים !!!

ברור לי שיש מוצרים סינים מאוד יקרים !
אני באופן אישי ואני מאמין שרוב האנשים נמצאים במרדף אחר הטוב ביותר בעבור תקציב מוגבל שעומד לרשותינו .
ברור לי שניתן למצא מכשיר ב-30K שעבעס מכשיר ב-400 $ זו לא הנקודה !
לרוב האנשים מטעים מכשיר ב-400$ שיהיה טוב כמאת כמו מכשירים סופניים ואפילו טוב מחלקם !

לחידוד הנקודה ביקורת על ציוד מסוג כזה מחו"ל !!!

http://www.nickspicks.com/rev-symph.htm

תגובות מאודיוגון
http://www.ys-audio.com/ys-audio_eng.htm

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
עד היום לא שמעתי מוצר סיני ששווה את מה שביקשו בשבילו.
(בתחום האופנועים דרך אגב המצב על הפנים! הסינים זה סרט רע)
קח בחשבון גם שאיכות בניה זה דבר חשוב מאוד ומוצרים סינים לא קיימים מספיק בארץ על מנת שתוכל באמת לקבל תמונת מצב על האיכות הזו. אתה לא רוצה לקנות מוצר ב20K ש"ח איכותי ככך שיהיה ושיחזיק שנה שנתיים?!

אבל, לא הייתי פוסל שום דבר. שווה לבדוק גם אם המוצר סיני יש הפתעות.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
יניב מדובר פה במוצרים שעולים 400$ - 1200$
תקרא את הביקורת על ה- YS AUDIO פרה ב- 440$ ותראה מה אומרים עליו ! (ניתן למצא המון ביקורות על המוצר הזה .
השאלה היא לא מוצרים סינים מאוד יקרים מול ארופאים סופר יקרים אלה מוצרים סינים כמו איילו שהצגתי בקישורים בקוטרת למוצרים ממוטגים יקרים במובן של האדם היום יומי (לאנשים רגילים 20000 שח על פרה זה סכום לא נתפס ).

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אולי תפסיקו עם המנורות האלו שלכם?

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
יניב מדובר פה במוצרים שעולים 400$ - 1200$
תקרא את הביקורת על ה- YS AUDIO פרה ב- 440$ ותראה מה אומרים עליו ! (ניתן למצא המון ביקורות על המוצר הזה .
השאלה היא לא מוצרים סינים מאוד יקרים מול ארופאים סופר יקרים אלה מוצרים סינים כמו איילו שהצגתי בקישורים בקוטרת למוצרים ממוטגים יקרים במובן של האדם היום יומי (לאנשים רגילים 20000 שח על פרה זה סכום לא נתפס ).

ו400$ זה לא כסף? תתפלא לאדם אחר מחוץ לפורום זה נראה המון בשביל מה שזה עושה. (רסיבר ב1000 ש"ח ורמקול ב 800 מספיק בשביל לשמוע מוזיקה)
בא לך לצאת להרפתקה בבקשה זה מעניין.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
טכנולוגיה עתיקה וחסרת טעם.

העולם צריך חידושים. ולא להשאר בעבר.

שלא נדבר שפשוט אני לא אוהב.
מה שכן ללא ספק דיטאון הוא פורום המנורות של ישראל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif
icon3.gif

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הכול עניין של יחסיות

יכול להיות שעבור הצרכים האודיו פילים של מישהו מצר הסיני מספק מעל לראש, עבור אחר זה יכול להיות זבל מבחינת האיכות. אני לא מדבר במימד הסובייקטיבי , שיש אחד שאוהב צליל יותר כזה ואחר צליל אחר.
אני מתכוון לעניין יותר האובייקטיבי.
לצערי הרב מאוד, שמעתי ציוד שהתברר שהוא יקר שעושה מה שמיליארד סינים או ציודים זולים מאירופה וארה"ב לא עושים.
לכן מה שאלדר כתב הוא סופר מדויק
"אם תשלם יש אולי סיכוי לתמורה, אם לא תשלם ,אין סיכוי"
אם היה ציוד ב 500$ שהיה נשמע ברמה של קבוצת ציוד ב 5000$ -רבים היו רוכשים אותו וגם היצרן של אותו ציוד היה יכול למכור אותו בכפול , משולש או יותר. אז כל האגדות הללו של משהו זול שנשמע כמו קבוצת המוצרים היקרים-לא מחזיקה המון זמן מים (מתברר שזה לא נכון, או מחירו של אותו מוצר קופץ למעלה)

לגבי הדוגמה של פרה שעולה 20,000 ₪ -היו לי כאילו. נשמע אחלה. לצערי שמעתי יותר אחלה בצורה משמעותית בכמה פרה אמפ שגם התברר שהם יותר יקרים ובסוף אפילו בחרתי בפרה שעולה פי 4 יותר הרבה, מיצרן אירופאי אומנם אבל לא מוכר לרוב אודיופילים (לכן על אותו משקל היה יכול להיות גם מייצרן קצה שיושב בסין) קניתי אותו (שילמתי קצת פחות) ומאז כאשר יצא לי להשוות שוב לכל מיני פרה , גם של 20,000 , גם שפופרות, טרנזיסטור ושאר ירקות- הבנתי עוד יותר כמה המרחק באיכות גדול ומשמעותי.
אני מבטיח לך שאם אמצא מכשיר שיוצר איכות כזו ב20,000 –אמכור את שלי מיד (ואין שום בעיה למכור אותו באודי וגון במחיר ששילמתי עליו ). אם אתה לא שומע הבדל משמעותי,בין אם אין או בין אם צרכי הסאונד שלך מספקים- הרווחת בגדול וחסכת לך המון כסף. בכלל עדיף להקשיב למוזיקה מרדיו טיוולי שנותן סאונד נחמד ולהסתפק בזה.

לכן,הגיע הזמן שתתבגרו.
לא כל מה שיקר יותר באמת שווה את מחירו . ממש לא. אבל כל מה שזול, כמעט תמיד ימצא לו מכשיר יקר יותר שישמע יותר טוב.
אילו שהבינו את זה ולא רוצים להוציא כסף ניכר-יגידו לך סיפורי מעשיות שכאילו הם הגיעו לסינרגיה המופלאה והייחודית המתאימה במיוחד למוזיקה הצ'רקסית שהם שומעים.

וכן, אין מה לעשות ואאודי A8 היא מכונית יותר טובה מטויוטה קורולה למרות שיכול להיות ששתיהן מיוצרות באותו מקום, טויוטה מכונית שלא מתקלקלת ויש פקקים באיילון.

נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני מודה !
למרות שאני לא אודיופיל מיין סטרים ועברו אצלי בעבר מגברים דיגטליים שהייתי שמח לו היו שלי בנוסף אני משתמש בברינגר מידיי פעם (חט אודיופילי לחלק מהאנשים ) .
אני חייב להודות שפרה מנורות של EAR עשה לי משהוא שאפילו המקינטוש החמים שלי לא עשה !!!
בגלל זה אני בשוק לפרה מנורתי רצוי כמה שיותר זול וכמה שיותר טוב - זו מהות השירשור הזה !!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור