ציוד מנורות סיני שווה או לא שווה ?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בתרגום חופשי "הפרה המדהים של מינג דה "
מדובר כמובן בביקורת המשבחת פרה מנורתי סיני שעולה פחות מ-500$ - לאיילו שלא ראו ביקורות טובות על מוצרים סיניים !
אני קניתי CD TUBE BUFER ב-400 שח
למרות הצפיות הנמוכות -המכשיר די מפתיע !!
הזמנתי לו מנורות של מולרד ובהמשך אני אכתוב ביקורת עליו .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני בעד חזה מולרד.
(Y)
תתחדש ותהנה , תמונות.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אורי_ו

(Y) בזה אני איתך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
שרשור מלא עריכות ומחיקות

האם מישהו התרשם/שמע/השתתף בכנסים שעורך מיודעינו אילן סודרי? ויכול לשתף את החברים
בהתרשמות שלו ממגוון המוצרים שהבחור מייבא מסין?

מעבר לזה נא להתיר את ההשעייה שיש לו - זה כבר עבר ולא רלוונטי למצב הנוכחי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר.

לא הייתי בהדגמות אך שניצל מעדכן אותנו באופן עקבי.

האודיו ספייס {לפחות ממה שנראה לי} אמור להשמע מדהים ואולי אפילו יותר מזה ולא רק ממה שטוען אלדר אלה ממה שטוענים בפורומים שונים בחו"ל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שניצל לא יעדכן יותר!

עופר.

האודיו ספייס {לפחות ממה שנראה לי} אמור להשמע מדהים ואולי אפילו יותר מזה ולא רק ממה שטוען אלדר אלה ממה שטוענים בפורומים שונים בחו"ל.
סתם רציתי לעדכן את חברי הפורום בציוד החדש שאולי מענין מישהו,חטפתי כמה מרפקים בצלעות מכל מיני נשמות טהורות שאני דוחף איזה שיווק או לחליפין שיש לי איזה טובת הנאה , ומכיוון שאין לי ואני מבין שהאינפורמציה מרגיזה מישהו -לא אדווח כי אינני שופר של אף אחד ,אבל אם יורשה לי להזכירכם שמדובר באתר אאודיו של אנשים שאינם נמצאים בתקופת החרמות של הכנסיה הנוצרית וזרימת האינפורמציה אינה יכולה להיות מוגבלת ,אבל מה איכפת לי אני ,מעולם לא ניהלתי אתר.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עופר.

אחלה,

אנסה לקפוץ אליו השבוע להתרשמות יסודית עד כמה שאפשר. { מקווה שהאודיו ספייס יהיה מחובר}

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אתה לא צריך להיפגע מכל הערה

שניצל לא יעדכן יותר!
סתם רציתי לעדכן את חברי הפורום בציוד החדש שאולי מענין מישהו,חטפתי כמה מרפקים בצלעות מכל מיני נשמות טהורות שאני דוחף איזה שיווק או לחליפין שיש לי איזה טובת הנאה , הנוצרית .

אני יותר בטוח שהרוב כאן שמחים על העידכונים שלך -לכן אני מפציר ממך להמשיך...(Y)

מעבר לזה, מכוון שאתה מקורב לאילן, אולי תוכל לארגן איזה ערב סגור לחברי הפורום להתרשמות וסתם מפגש חברי על כוס קפה
זה בטוח יתרום לנו, ובוודאי שלו, ללא ספק. (ורד) {תחשוב על זה}

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לא הבנתי
החנות פתוחה או לא פתוחה לקהל ?
ואם כן אז מה הכתובת ?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אויי ויי

הסינים הללו אפילו לא מסוגלים לחשוב על שם מעניין לחברות אודיו שלהם
מה זה איי ויי
זה נראה לי יותר אווי ווי

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רחוב החרושת 3 אזור תעשיה מורשה- רמת השרון.

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/luhot_main.asp?Id=124&catId=1936

מישהו יודע עם יש טלפון שם ? והאם יש אוטובוסים שמגיעים קרוב מאוד לשם מת"א ?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
שלח לו מייל,אני בטוח שהוא יחזור אליך.

מישהו יודע עם יש טלפון שם ? והאם יש אוטובוסים שמגיעים קרוב מאוד לשם מת"א ?

ilansudry@bezeqint.net

למתעניינים בשמות החברות המיובאות על ידי "אדיו דירמס"

AUDIO SPACE
JAS AUDIO
MARK & DANIEL
SUN UNION
HI VI SWANS
KUNHAP
SHENG YA
EMILLE LABS
VIOLA LABS
AVERD
AUDIO TEKNE
AIR TIGHT
SPECTRON AUDIO
AMARI-ׂHANSS ACOUSTICS
JK SCREEN

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ilansudry@bezeqint.net

למתעניינים בשמות החברות המיובאות על ידי "אדיו דירמס"

AUDIO SPACE
JAS AUDIO
MARK & DANIEL
SUN UNION
HI VI SWANS
KUNHAP
SHENG YA
EMILLE LABS
VIOLA LABS
AVERD
AUDIO TEKNE
AIR TIGHT
SPECTRON AUDIO
AMARI-ׂHANSS ACOUSTICS
JK SCREEN

הרשימה הזו מזכירה לי את השמות של הפועלים שבנו לי את הבית, לא ידעתי שהם התחילו לייצר ציוד סטריאו.. :)
ועכשיו ברצינות, בהצלחה לאילן!

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
יש כאן מספר חברות מעולות: כאשר SPECTRON AUDIO או VIOLA LABS הן אמריקאיות והמגברים של הראשונה זוכים לתגובות נלהבות מצד בעלי אפוג'י (רמקולים תובעניים במיוחד). EMILLE LABS היא דרום קוריאנית שפונה לקצה העליון ו-AUDIO SPACE היא סינית שמוצרי העילית שלה מאוד מוערכים (וגם יקרים). AUDIO TEKNE היא חברה יפנית שמייצרת מוצרים בקצה המאוד יקר של המחירים, משהו כמו אודיו נוט משם.

בקיצור: בלי קשר מה יש בפועל ומה לא, מה אתם חושבים על אילן סודרי, אמירותיו על אודיו והתנהלותו הבין-אישית, ומעבר לגישה המתנשאת בדבר מוצרים סיניים, יש לפחות לדעת במה מדובר לפני שמגיבים.

ולא מאוד קשה לברר. נסו אינטרנט: זה חדש, לא מוכר, אבל יש שם תכנה בשם גוגל (גם היא חדשה ולא מוכרת) - אבל עם קצת מאמץ בשני התחומים אפשר למצוא משהו.

בהצלחה

orenskl

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אינטרנט ? מה זה ?

בפעם האחרונה שאני בדקתי - גוגל זה אתר.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מידע שגוי

אין שום בעיה עם סינים או אירנים.
הבעיה היא סוחר דמיקולו שתקף כאן יבואנים על מוצריהם הסינים כאשר עוד היה כביכול משתתף פשוט ורגיל, למרות שהיה בעיצומם של בדיקות והכנות להיות סוחר.
הגאון ידע לתקוף מתכננים אחרים אירופאים וצפון אמריקאים לגבי יכולתם והבנתם בעוד הוא עצמו לא שמע את ציודם מעולם או במקרה הטוב כמו קואינסינט- הוא שמע שנייה בתערוכה לפני עשור.
לגבי ההולנדי המטומטם שלא מבין מהחיים שלו- גם עליו היה לגאון מווילנה מה לומר ,תוך רצון מתמיד לתחרות מול הרמקול שיש ברשותו. אם לגאון היה יותר זמן הוא היה יכול לטוס לתערוכת רוקי מאונטיין ולשמוע בעצמו. כל שנותר לו לקרוא תגובות של אנשים אחרים ולראות תמונות באינטרנט.

אותו גאון סיפר איך עשה מסע דמוי מרקו פולו אל תוך היבשת האסייתית ומיישם דלה את המיטב . כמובן שהבחירה התבסס על יכולתו המאוד מיוחדת. יותר מכך, הגאון טען כאן שחלק מהאסייתים שהוא מתעסק איתם , הקשיבו לו רוב קשב, כיצד עליהם לשפר את התכנון הלקוי שלהם.
עכשיו הוא יבוא ויטחן עד דק כל שורה באינטרנט כדי לשכנע אנשים תמימים לרכוש מוצרים סיניים שלרובם אין יותר מידי נציגויות מערביות , שלא נדבר על אחריות והיכן מתקנים כאילו מוצרים.

אז במה המוצרים הסינים של הגאון עדיפים על המעריבים?
בזה ששעת עבודה של סיני זולה יותר מאירופה? זה הקטע?
אז למי שלא הבין עדיין בתמחור של מוצרי אודיו-מרכיב שעות העבודה בהרכבתו הוא שולי וככול שהמוצר נעשה יקר יותר כך מרכיב העבודה הופך לשולי עוד יותר.
לגבי שעות תכנון – כנ"ל.

אז לקוח אקראי , תמים, יכול לחשוב שהוא מקבל מוצר זול יותר (באיכות זהה לאירופאי) .
מה לעשות שיש עלויות נוספות והמכשירים הסינים בשוק יד השנייה במערב הם מיעוט שבמיעוט.
כנראה שהרוב עדיין מעדיפים לקנות מכשיר טוב מבית טוב עם אחריות ונותן שירות מתכנן נגיש ומכשיר שיש לו שוק של יד שנייה.

מי שחסר לו כסף- ממליץ מקרב לב לקנות יד שניה.
מי שחשקה נפשו בסיני- ממליץ ללכת לסוחר הנ"ל וגם אל סוחרים אחרים עם סינים לא פחות טובים כמו הרמקולים אווי ווי שנמכרים בכאלף דולר ונשמעים כנראה כמו רמקול של 1200$.
בתחום השפופרות- מניסיוני המוגבל לא כדאי להתבסס על שפופרת עצמה המיוצרת בסין.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש כאן מספר חברות מעולות: כאשר SPECTRON AUDIO או VIOLA LABS הן אמריקאיות והמגברים של הראשונה זוכים לתגובות נלהבות מצד בעלי אפוג'י (רמקולים תובעניים במיוחד). EMILLE LABS היא דרום קוריאנית שפונה לקצה העליון ו-AUDIO SPACE היא סינית שמוצרי העילית שלה מאוד מוערכים (וגם יקרים). AUDIO TEKNE היא חברה יפנית שמייצרת מוצרים בקצה המאוד יקר של המחירים, משהו כמו אודיו נוט משם.

בקיצור: בלי קשר מה יש בפועל ומה לא, מה אתם חושבים על אילן סודרי, אמירותיו על אודיו והתנהלותו הבין-אישית, ומעבר לגישה המתנשאת בדבר מוצרים סיניים, יש לפחות לדעת במה מדובר לפני שמגיבים.

ולא מאוד קשה לברר. נסו אינטרנט: זה חדש, לא מוכר, אבל יש שם תכנה בשם גוגל (גם היא חדשה ולא מוכרת) - אבל עם קצת מאמץ בשני התחומים אפשר למצוא משהו.

בהצלחה
יואל , אתה שכחת דבר אחד , החברות הטובות שהוא הביא , המחירים שלהם הן גבוהים , הוא דיבר על ציוד ברמת היי אנד שרמת המחירים היא נוחה
מהמעט שהבנתי מגוגל (המעט שאני יודע לחפש ובאמת אני צריך קורס דחוף ,אבל זה נושא אחר (lol)) , החברות האלו די יקרות

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני יודע לומר על הרמקול האישי שלו המשומש אותו ניסה למכור במחיר כמעט כפול מיזה שניתן היה להשיג באודיוגון באותו זמן.
כנראה בגלל שהשאיר טביעות אצבעות על הרמקול-זה כשלעצמו מצריך תוספת מחיר למרות שנותנים אפשרות לאכול את זה 36 פעמים

ודבר אחרון
משחק אותה כאילו עשה תוכנית עסקית (מעניין מה ה NPV
"שמכר" לשותפים)

ואני שואל
מי המשקיעים החכמים שנתנו את המפתחות לסוחר שלא מתבייש לפרסם תמונות של סחורתו מצולמות במצלמת פלפון באופן חובבני ברמה של כיתה א',
אז נניח שזה טוב ששביל קליפות התפוזים אכל קליפה נוספת
אבל לא חראם? לא בושה?
היכן הרצינות?
כנראה נעלמה עם המכולה האבודה שנאבדה במרחבי האוקיאנוסים האבודים בדרכה לתערוכה
DTOWN שהשתתפותו בוטלה מחוסר ציוד .
גם אם התחיבות שלו להופיע בתערוכה הוא לא עמד , וצילומים ברמה מחפירה מלווים את הודעת פתיחת העסק- אני בטוח שהקניה שם היא דבר מצויין

מזל טוב והרבה בהצלחה. אני בטוח שיש שם גם ציוד מצויין.(ורד)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור