מגבר סקר האם אתה מכבה את הציוד אודיו שברשותך?

האם את/ה מכבה את ציוד האודיו שברשותך?

• כן

Votes: 22 57.9%
  • לא

Votes: 12 31.6%
  • משאיר רק בסופ״ש דלוק (או שאני יודע שאני הולך לקראת האזנה מרובה)

Votes: 4 10.5%

• Total voters
    38
  • סקר סגור .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
clip99 - גם אתה מתחיל לדבר על אלוהים???..... אין אדם על פני כדוה"א שמילתו היא "דברי אלוהים חיים" ואני לא מייחס תכונה שכזו לאף אדם.

לגבי שאלת ההוכחה, אתם מנסים להיתפס לניסוחים משונים (לטעמי) שאינם קשורים לארציות פשוטה:

יש יצרנים אמינים שמילה שלהם היא מילה ויש יצרנים שנחשבים לבלתי אמינים ולא כדאי לגעת במוצרים שלהם גם עם מקל. ובימי האינטרנט אפשר לוודא די בקלות מי הוא מי.

אין נתון שאתם תעלו פה במקלדת שלכם ושיצרן אודיו לא מכיר. אין שיטה למעקב ולמתן שירות שאתם תעלו פה במקלדת שלכם שאינה ידועה ליצרן אודיו.

בתכנון עלות המוצרים - השירות, בייחוד בתקופת האחריות, מהווה מרכיב מאוד חשוב. יצרן יכול להיכנס לקשיים אם הוא למשל לא מתכנן נכון רכישת מלאים.

אם לא היה לי אמון ביצרן מסוים - לא הייתי קונה את המוצרים שלו. אם אתם רוכשים ציוד שאין לכם אמון בו - אז כמו שאומרים החברה: זבשכ"ם. ותמיד אתם יכולים לעבור ל NAIM :cool: .

אריה
לא NAIM לראות כמו נמוך אתה מגיע עם האמונה העיוורת שלך ב-NAIM.

איך קוראים לדברים האלה ששמים על העיניים של סוסים שלא יסתכלו הצידה? אתה לא זקוק לציוד כזה, יש לך built-in.

אני לא בטוח שאוכל להבהיר לך את גודל האבסורד שבקישקושים שלך כאן.

למשל אתה מכיר את כל המילים החשובות שאפשר לתאר בהן מספרים וסכומים.
כמוכן אתה מכיר את רוב/כל סוגי המטבעות.

כך שאין סכום שאצליח להעלות כאן במקלדת שלי ושאתה לא מכיר. גם מיליארד ביליונים של פאונדים אנגליים, למשל.
אז אתה מכיר את המילים. יופי. האם מזה נובע שייש לך סכום כזה בבנק או בכיס או מתחת למרצפות?

"אין נתון שאתם תעלו פה במקלדת שלכם ושיצרן אודיו לא מכיר".
אז היצרן מכיר את כל סוגי הנתונים. יופי. האם מזה נובע שייש לו אותם ו/או הוא יכול לאסוף אותם ו/או אכן אסף אותם בפועל? :(

ושוב תקעת פרסומת לא מוסווית לאותה חברה :נגד::נגד::נגד:

ואני מבין שנראה לך שאנשים פה מטומטמים לחלוטין -- אתה כותב "אם אתם רוכשים ציוד שאין לכם אמון בו" כאילו יש מצב שזה באמת נוגע למישהו כאן (ורד נבול)

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לא NAIM לראות כמו נמוך אתה מגיע עם האמונה העיוורת שלך ב-NAIM.

(ורד נבול)

הבעיה עם אריה זה שכשהוא לא הצליח למכור את הציוד שלו ביד שנייה, הוא נאלץ לבצע שידרוג למייצבי המתח מכיוון שכמו שהמכשיר מגיע מהיצרן הוא מנגן גם הרבה על קווי המתח DC של ספק הכוח, השידרוגים הללו הם תמיד נעשו ע"י חובבים מבחוץ עד שבסוף NAIM סוף סוף הפנימו שיש להם ציוד מתקופת האבן שחובבים יכולים לשפר בקלות. עכשיו גם טדי פרדו מייצר שדרוגים שהם יותר טובים מהרכיבים המשודרגים המקוריים של NAIM.
אז אלו הם הפנים של NAIM...
ההתיחסות של אריה לחברה הזו אינה אמונה עיוורת אלא תוצאה של חוסר אונים וברירות.
מה לעזאזל עוד עלול להתגלות ב-NAIM ע"י חובבים שניתן לשיפור בקלות??
אז הוא מפאר ומרומם ,אולי מחר יבוא הפתי שיקנה.

נערך לאחרונה ב:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
clip99 - גם אתה מתחיל לדבר על אלוהים???..... אין אדם על פני כדוה"א שמילתו היא "דברי אלוהים חיים" ואני לא מייחס תכונה שכזו לאף אדם.

מנחרצות דבריך עולה שאתה מסייג קביעה זו כשמדובר בניים.

לגבי שאלת ההוכחה, אתם מנסים להיתפס לניסוחים משונים (לטעמי) שאינם קשורים לארציות פשוטה:

יש יצרנים אמינים שמילה שלהם היא מילה ויש יצרנים שנחשבים לבלתי אמינים ולא כדאי לגעת במוצרים שלהם גם עם מקל. ובימי האינטרנט אפשר לוודא די בקלות מי הוא מי.

וזה גם עושה אותם ליודעי כל?

אין נתון שאתם תעלו פה במקלדת שלכם ושיצרן אודיו לא מכיר. אין שיטה למעקב ולמתן שירות שאתם תעלו פה במקלדת שלכם שאינה ידועה ליצרן אודיו.

אנו לא מעלים נתונים אלא ספקות באשר ליכולת היצרן לנבא בדיוק התנהגות של ציוד אלקטרוני תחת מצבים מסויימים. רק במערכת דטרמיניסטית סגורה הרמטית בה כל משתנה וכל רכיב מנוטרים ברמה האטומית, שלא לומר קוונטית , ניתן לקבוע קביעות נחרצות לכאן או לכאן במאה אחוזי דיוק . רק שלאף אחד בעולם אין יכולת לבנות ולנטר מערכת כזו בקנה מידה של מורכבות כמו מערכות אודיו , ואפילו דברים פשוטים יותר . אפילו לא לניים. רק אולי לאלוהים...???

בתכנון עלות המוצרים - השירות, בייחוד בתקופת האחריות, מהווה מרכיב מאוד חשוב. יצרן יכול להיכנס לקשיים אם הוא למשל לא מתכנן נכון רכישת מלאים.

מה זה קשור? אז היצרן נותן שירות טוב . זה אומר שיש לו דרך לדעת כיצד הציוד יתפקד במצבים מסויימים?

אם לא היה לי אמון ביצרן מסוים - לא הייתי קונה את המוצרים שלו. אם אתם רוכשים ציוד שאין לכם אמון בו - אז כמו שאומרים החברה: זבשכ"ם. ותמיד אתם יכולים לעבור ל NAIM
cool.png
.

אני חייב לדעת פעם מה יש בחברה הזו ניים שמצמיח הערצה עיוורת כזו.

נערך לאחרונה ב:

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
הבעיה עם אריה זה שכשהוא לא הצליח למכור את הציוד שלו ביד שנייה, הוא נאלץ לבצע שידרוג למייצבי המתח מכיוון שכמו שהמכשיר מגיע מהיצרן הוא מנגן גם הרבה על קווי המתח DC של ספק הכוח, השידרוגים הללו הם תמיד נעשו ע"י חובבים מבחוץ עד שבסוף NAIM סוף סוף הפנימו שיש להם ציוד מתקופת האבן שחובבים יכולים לשפר בקלות. עכשיו גם טדי פרדו מייצר שדרוגים שהם יותר טובים מהרכיבים המשודרגים המקוריים של NAIM.

YB-7,
אתה גם בקיא בבעיות של אריה
גם מבין ב-NAIM
מתי נשאר זמן להודעות מאחורי הקלעים?

---

ופה רבותיי אפשר להבחין בשילוב הלא מחמיא של אי אמירת אמת יחד עם חוסר תבונה ברמת הטיעונים.

וכל הכבוד לאריה שעשה את העבודה המלוכלכת (במקום האחראי) - באופן בוטה ונחרץ - (כי אין לרשותו כלים אחרים) מול מחרבני שירשורים מקצועיים שרמסו את השירשור של נירו.

תחזית - גם השירשור הזה ינעל בקרוב.

תשמע, תבין.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אני חייב לדעת פעם מה יש בחברה הזו ניים שמצמיח הערצה עיוורת כזו
נראה לי שזה לא משהו שקשור לסאונד.

אולי משהו עם צורת השיווק מכירות ו/או סוג האנשים שמתפתה לזה?
לא יודע.

לא באמת משנה מה המניעים של אריה -- זכותו הדימוקראטית להעריץ כל חברה שהוא רוצה, בכל צורה שהוא רוצה, כולל עיוורת, מכל מניע שהוא, החל באהבת הסאונד וכלה בדיסונאנס קוגניטיבי, טיפשות, פראייריזם או כל סיבה אחרת, בין אם היא רלוואנטית בעיני ובין אם לא.

הדברים הייחידים שמפריעים לי הם כפיית הפרסומות לחברה על הציבור שאינו-פראייר, וההתעקשויות הבלתי מובנות על כל מיני תיאוריות חסרות-ביסוס לחלוטין או מבוססות על טעויות ושגיאות, לוגיות ואחרות.

התנהלות תמוהה אך איני שופט
אני לא בתפקיד שופט, רק בתפקיד צופה מתוסכל שלפעמים מביע את תיסכוליו בפומבי... :(

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
YB-7,
גם מבין ב-NAIM

---

ופה רבותיי אפשר להבחין בשילוב הלא מחמיא של אי אמירת אמת יחד עם חוסר תבונה ברמת הטיעונים.

וכל הכבוד לאריה שעשה את העבודה המלוכלכת (במקום האחראי) - באופן בוטה ונחרץ - (כי אין לרשותו כלים אחרים) מול מחרבני שירשורים מקצועיים שרמסו את השירשור של נירו.

תשמע, תבין.
בינתיים מי שחרב את השרשור של נירו זה אריה, שעשה עבודה מלוכלכת מאוד שלא הייתה צריכה להיעשות -- בטח לא בשירשור הזה וכנראה לא בכלל -- תקיעת NAIM באופן בלתי רלוואנטי לחלוטין לדיון.

לא ברור לי מי כאן לא אומר את האמת.

בעניין חוסר התבונה ברמת הטיעונים, זו לא אמירה שהייתה צריכה להיות מופנית אל YB-7 אלא לאריה.

ושוב -- הפוסל, במומו פוסל -- מצד אחד אתה מוחה כבייכול על חירוב השירשור של נירו -- אבל, מצד שני, בפועל אתה עצמך מעביר את הפוקוס לאריה ול-NAIM, שלא זה נושא השירשור בכלל -- בעוד שתרומתך לשרשור עצמו לא הייתה מי-יודע מה גדולה.

ויש הרבה אנשים ששמעו, ולא הבינו -- כנראה שזה לא באמת קשור לסאונד.

עמיר

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
YB-7,
גם מבין ב-NAIM

---

תשמע, תבין.

הודעתך מגיעה ממקום סובייקטיבי בעליל ומוטית לטובת צד אחד . בהיותך בנו של אוהד ניים אחר זה מובן.
יריבויות אישיות אכן לא שייכות , אך אינך יכול לטעון לחוסר תבונה בטיעונים הנגדיים . אולי ההיפך אם כבר.
ועד שמתפתח פה דיון מעניין תמיד חייבים לבוא כאלה שחייבים להפריע . 14 עמודים , איך אפשר לומר שנהרס?
ובקשר לניים , קיימות חברות רבות נוספות - טובות יותר ופחות , אבל דבר כזה לא ראיתי בהקשר לאף אחת מהן.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לא באמת משנה מה המניעים של אריה -- זכותו הדימוקראטית להעריץ כל חברה שהוא רוצה, בכל צורה שהוא רוצה, כולל עיוורת, מכל מניע שהוא, החל באהבת הסאונד וכלה בדיסונאנס קוגניטיבי, טיפשות, פראייריזם או כל סיבה אחרת, בין אם היא רלוואנטית בעיני ובין אם לא.

עמיר

אמת ויציב,
גם אני מגן על זכויותיו הדמוקראטיות (שאינן ניתנות לשלילה) של אריה להביע את דעתו בפורום זה או בכל פורום אחר כפי שימצא לנכון, גם ואפילו הם הוא הופך למטרד ומעורר שאט נפש, כעס, וזעם, בעודו עושה כך.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

אז היצרן מכיר את כל סוגי הנתונים. יופי. האם מזה נובע שייש לו אותם ו/או הוא יכול לאסוף אותם ו/או אכן אסף אותם בפועל? :(

ומאיפה נובע שאין לו אותם ושהוא לא יכול לאסוף אותם או כן? על סמך מה בדיוק אתה טוען את הטענה הזו? כי בא לך לטעון אותה? כי אתה חושב שזה נכון? או שיש לך איזה מידע לביסוס הטענה הזו.

בדיון שמתפתח פה, ובניגוד לעמדתך המאוד תיאורטית, אני מצהיר פה ואתה יכול לראות את זה איך שבא לך, שכלקוח של NAIM ב 30 השנים האחרונות, עם לא מעט פרטי ציוד שהחלפתי קדימה ואחורה, בניגוד למה שאתה טוען, הם אחראים לכל מילה שהם אומרים ורמת האמינות והשירות שלהם גבוהה מאוד. לא רק שזו לא פרסומת כי אין לי מניות בחברה, אני חושב שמי שמרוצה מהמוצרים שהוא מחזיק, זו ממש לא בושה כפי שאתה מנסה להציג זאת, לציין את שביעות הרצון שלי מהחברה. בניגוד לעמדתך על יצרנים שלא יודעים על מה הם מדברים - NAIM נותנים שירות לציוד שלהם גם כשהוא בן עשרות שנים. אין לי צל של ספק, שבניגוד לעמדתך על היצרנים שלא אוספים מידע ולא יודעים את זה ואת זה, רוב יצרני הסטריאו המכובדים, יודעים הרבה הרבה יותר מעבר למה שאתה ככל הנראה מצליח לדמיין, לא בגלל שהם אלוהים, אלא בגלל שהם יודעים לעבוד.

ואני מבין שנראה לך שאנשים פה מטומטמים לחלוטין -- אתה כותב "אם אתם רוכשים ציוד שאין לכם אמון בו" כאילו יש מצב שזה באמת נוגע למישהו כאן (ורד נבול)
אני מדבר אליך ולא אל אנשים שלא משתתפים בדיון. אתה מגלה חוסר אמון מובהק ביצרנים, כדאי שתתאר מהיכן נובע חוסר האמון שלך ולאיזה ציוד אתה מתייחס ומה בכלל הבסיס לטענות שלך.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
YB-7,
אני לא מנסה למכור את הציוד שלי ולו הייתי רוצה, טלפון אחד לאילן טמיר והציוד מכור. אני מקווה שבנושאים אחרים רמת הטיעונים שלך מבוססת יותר.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
YB-7,
אני לא מנסה למכור את הציוד שלי ולו הייתי רוצה, טלפון אחד לאילן טמיר והציוד מכור. אני מקווה שבנושאים אחרים רמת הטיעונים שלך מבוססת יותר.

אריה

אתה צודק,
לכל דבר יש מחיר .

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
בינתיים מי שחרב את השרשור של נירו זה אריה, שעשה עבודה מלוכלכת מאוד שלא הייתה צריכה להיעשות -- בטח לא בשירשור הזה וכנראה לא בכלל -- תקיעת NAIM באופן בלתי רלוואנטי לחלוטין לדיון.

לא ברור לי מי כאן לא אומר את האמת.

בעניין חוסר התבונה ברמת הטיעונים, זו לא אמירה שהייתה צריכה להיות מופנית אל YB-7 אלא לאריה.

ושוב -- הפוסל, במומו פוסל -- מצד אחד אתה מוחה כבייכול על חירוב השירשור של נירו -- אבל, מצד שני, בפועל אתה עצמך מעביר את הפוקוס לאריה ול-NAIM, שלא זה נושא השירשור בכלל -- בעוד שתרומתך לשרשור עצמו לא הייתה מי-יודע מה גדולה.

ויש הרבה אנשים ששמעו, ולא הבינו -- כנראה שזה לא באמת קשור לסאונד.

עמיר
אריה תקע את NAIM, וימשיך לעשות זאת בתקווה, כיוון שכנראה זה מה שהוא מכיר הכי טוב ושכל אחד ישתמש בעולם המושגים שלו. זה שזה לא מוצא חן בעינייך זו בעיה שלך.
אגב, את ההמולה סביב NAIM אתה יצרת בתגובה #37 עם "תיבול הבית" שלך.

"לא ברור לי מי כאן לא אומר את האמת."
YB-7.

נראה שהפרשנות שלך לתגובות כאן היא משונה, כאילו אינך מבין את השפה למרות שאתה מקליד בה.
או שאתה פשוט אטום לקלטים ורק פולט פלטים מתוכנתים.

הודעתך מגיעה ממקום סובייקטיבי בעליל ומוטית לטובת צד אחד . בהיותך בנו של אוהד ניים אחר זה מובן.
יריבויות אישיות אכן לא שייכות , אך אינך יכול לטעון לחוסר תבונה בטיעונים הנגדיים . אולי ההיפך אם כבר.
ועד שמתפתח פה דיון מעניין תמיד חייבים לבוא כאלה שחייבים להפריע . 14 עמודים , איך אפשר לומר שנהרס?
ובקשר לניים , קיימות חברות רבות נוספות - טובות יותר ופחות , אבל דבר כזה לא ראיתי בהקשר לאף אחת מהן.
אין דבר כזה "אובייקטיבי" פרט למה שההגמוניה מחליטה שהוא כך.

בכלל נראה שהעניין של חלק ממשתתפי הדיון איננו שיתוף ועזרה אלא מעין התקוטטות ערכית שלא ברור לי טיבה, ובכל מקרה נראה שהיא קטנה על הניימופילים.

בנוגע לניים - דבר כזה גם אני לא ראיתי ולא שמעתי. האוויר דליל שם למעלה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אריה תקע את NAIM, וימשיך לעשות זאת בתקווה, כיוון שכנראה זה מה שהוא מכיר הכי טוב ושכל אחד ישתמש בעולם המושגים שלו. זה שזה לא מוצא חן בעינייך זו בעיה שלך.
אגב, את ההמולה סביב NAIM אתה יצרת בתגובה #37 עם "תיבול הבית" שלך.

YB-7.

נראה שהפרשנות שלך לתגובות כאן היא משונה, כאילו אינך מבין את השפה למרות שאתה מקליד בה.

אין דבר כזה "אובייקטיבי" פרט למה שההגמוניה מחליטה שהוא כך.

בכלל נראה שהעניין של חלק ממשתתפי הדיון איננו שיתוף ועזרה אלא מעין התקוטטות ערכית שלא ברור לי טיבה, ובכל מקרה נראה שהיא קטנה על הניימופילים.

בנוגע לניים - דבר כזה גם אני לא ראיתי ולא שמעתי. האוויר דליל שם למעלה.
אתה מתחיל לרדת לרמה של אבא שלך (ורד נבול)

ובאנאלוגייה ישירה -- זה מסריח שם למטה...:בורח:

חבל שאתה עולה על המסלול הזה :נגד:
ובדרך כלל, מי שנדרש להתנשאות ברמה כזו, זה כפיצוי על רגשי נחיתות בעוצמה כזו...

אם יש לך מה לתרום בנושא הדיון, אנא עשה זאת, אבל האשמות חסרות-ביסוס בשקרים, פרסומות, ותמיכה בפירסומות (שאינן במסגרת הפורום המסחרי) אינן רצויות כאן, ולא רק על ידי.

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
אתה מתחיל לרדת לרמה של אבא שלך (ורד נבול)

ובאנאלוגייה ישירה -- זה מסריח שם למטה...:בורח:

חבל שאתה עולה על המסלול הזה :נגד:
ובדרך כלל, מי שנדרש להתנשאות ברמה כזו, זה כפיצוי על רגשי נחיתות בעוצמה כזו...

אם יש לך מה לתרום בנושא הדיון, אנא עשה זאת, אבל האשמות חסרות-ביסוס בשקרים ופרסומות ותמיכה בפירסומות שאינן במסגרת הפורום המסחרי אינן רצויות כאן, ולא רק על ידי.

עמיר,
הגדולה של פורום היא שפורום יכול להיות פלטפורמה נהדרת לשיתוף, חשיפה לדברים חדשים, במה לבטא את עצמך. אולם כל זה מתאפשר רק כאשר קיים סטטוס קוו בין החברים וכבוד הדדי. כאשר קיים חבר שלא מסוגל להסכים גם על אי-הסכמה או פוסל בזלזול דעתו של חבר אחר, החבר הזה מהווה מכשול לקיום חברה תקינה ומפרה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ומאיפה נובע שאין לו אותם ושהוא לא יכול לאסוף אותם או כן? על סמך מה בדיוק אתה טוען את הטענה הזו? כי בא לך לטעון אותה? כי אתה חושב שזה נכון? או שיש לך איזה מידע לביסוס הטענה הזו.

הנה ההסברים שוב. קרא אותם.

אולי תבין על סמך מה אני טוען את מה שטענתי, ואולי (כנראה) לא, אבל לי נראה שהטיעונים מבוססים היטב
אני טוען שאי אפשר להגיע לנתונים סטאטיסטיים בלי לאסוף אותם.

כדי שהנתונים יאספו, צריך לספק/למדוד/לתשאל אותם.

הדרך היחידה שאני יכול להעלות בדעתי לעשות זאת זה למלא שאלון עם כל הפרטים הבאים, בכל או לפחות במדגם מייצג של המקרים, גם במסגרת האחריות וגם מחוץ למסגרת האחריות:
  • האם אתה מפעיל את הציוד שלך באופן רציף או מדליק רק לצורך האזנה?
  • מהם טווחי הטמפרטורות בסביבה שבה הציוד נמצא? (לא בנקודה אחרת בחדר, אלא באיזור הציוד, שייתכן שהוא חם יותר משאר החדר). רצוי גרף מאז הגיע לשם
  • איזה חומרים נמצאים באוויר/באבק באיזור מגוריך? האם אתה גר ליד הים? האם אתה גר ליד מפעל כימיקלים? רצוייה אנאליזה כימית, עדיפה יומית, אבל כנראה חודשית תספיק
  • איזה בעל/י חיים יש לך? ואם כן: האם הם מגיעיים לסביבת הציוד? האם יש שערות שלהם בתוך הציוד? האם יש הפרשות או טפילים שלהם בתוך הציוד? [האם בדקת?]
  • מה תדירות ושיעור שינויי המתח שמגיע לציוד שלך? האם יש לך שנאי מבדל ו/או מייצב זרם ו/או גנראטור פרטי ו/או UPS, ואם כן, איזה? רצוי גרף של כל החריגות שהגיעו אל הציוד מאז שהוא חובר לחשמל ולגבי בכל חריגה, האם הציוד הייה מופעל או כבוי.
ואם קנית את הציוד ביד שנייה, נא השג את הותונים הבעלים הקודמים.

האם כשהיו תקלות כלשהן בציוד של חברה כלשהי, אצלך או אצל מי ממכריך ו/או מישהו ששמעת עליו ו/או קראת עליו, בארץ ו/או בעולם, הצטרך למלא שאלון ו/או לדווח את הפרטים בעל פה הנ"ל לטכנאי שתיקן את הציוד, בין אם במסגרת האחריות ובין אם באופן פרטי?

וכל זה עוד רק לגבי תקלות בלבד! לגבי ירידה באיכות הסאונד עם הזמן בכלל אין דרך מעשית שאני יכול לחשוב עליה כדי להשיג את הנתונים הנדרשים.

אז למרות שאני לא יודע איזה נתונים יש ליצרן, אני מעריך שאת הנתונים האלה אין לו, ואם אתה חושב שייש, אנא תאר איך ייתכן שהגיעו לידיו.

אני בדיוק קורא שוב את "הארי פוטר", ונראה שאפילו "קסם הבאה" -- אציו נתונים! -- לא יביא אותם לידי היצרן.

אז מכאן, נטל ההוכחה עליך.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עמיר,
הגדולה של פורום היא שפורום יכול להיות פלטפורמה נהדרת לשיתוף, חשיפה לדברים חדשים, במה לבטא את עצמך. אולם כל זה מתאפשר רק כאשר קיים סטטוס קוו בין החברים וכבוד הדדי. כאשר קיים חבר שלא מסוגל להסכים גם על אי-הסכמה או פוסל בזלזול דעתו של חבר אחר, החבר הזה מהווה מכשול לקיום חברה תקינה ומפרה.
אין כאן שאלה של הסכמה על אי-ההסכמה.

יש כאן מישהו אחד שלא מבין מה שאומרים לו, אבל מתנהל כאילו הוא כן מבין, למרות ניסיונות חוזרים ונשנים להסביר -- לא נראה לי שזה משהו שמקדם "חברה תקינה ומפרה"...

וייש כאן מישהו אחר שמטיף לסובלנות ולשמירה על נושאי שרשור ולאי-זלזול, אבל בעצמו מסיט את הפוקוס לעניינים אישיים, לפרסומות לחברה שהוא מעריץ, להאשמות בשקרים, להתנשאות מזלזלת בצורה מחפירה ועוד דברים מסוג זה.

זו צביעות ברמה יוצאת דופן, שגם היא אינה מקדמת "חברה תקינה ומפרה".

תסתכל טיפה על התנהלותך אתה לפני שאתה מטיף כאן לאחרים על צורת ההתנהלות.

לא נראה לי שלמישהו יש עניין בהטפות הצבועות האלה. אנא חזור לנושא השרשור, אם יש לך מה לתרום.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
YB-7.

.

נו מילא,
אבל אתה לא מאשים אותי בשקרים...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בשלב התכנון יילקח בחשבון שהציוד יופעל בטווח שבין הפעלות רנדומליות לבין הפעלה רצופה

• מהם טווחי הטמפרטורות בסביבה שבה הציוד נמצא? (לא בנקודה אחרת בחדר, אלא באיזור הציוד, שייתכן שהוא חם יותר משאר החדר). רצוי גרף מאז הגיע לשם
יילקח בחשבון טווח הטמפרטורות האפשרי בחדרים שאנשים גרים בהם. במצלמות למשל, הנתון הזה קריטי וקשה לניבוי בהרבה מאשר במערכות סטריאו. במצלמות יתכן מצב שלא קיים בסטריאו, שמצלמה מועברת כהרף עין מטמפרטורה של 25 מעלות לטמפרטורה של מינוס 20 מעלות - ובכל זאת מצלמות עובדות.

• איזה חומרים נמצאים באוויר/באבק באיזור מגוריך? האם אתה גר ליד הים? האם אתה גר ליד מפעל כימיקלים? רצוייה אנאליזה כימית, עדיפה יומית, אבל כנראה חודשית תספיק
טווחי לחות, טמפרטורה, זיהום ואבק נלקחים בחשבון בשלב התכנון כך שציוד שנרכש בטבעון למשל, עובד כמו ציוד שנרכש בשוויצריה. ואתה הרי יודע שזה ככה. גם מי שרוכשים ציוד יקר והם גרים בוילות ליד הים - הציוד שלהם עובד בדיוק כמו הציוד של מי שגר בווילה בארד.

• איזה בעל/י חיים יש לך? ואם כן: האם הם מגיעיים לסביבת הציוד? האם יש שערות שלהם בתוך הציוד?
על אף שקשה עד בלתי אפשרי לחזות שחלק מהלקוחות שקונים ציוד סטריאו מחזיקים גם חיות מחמד, אם יש חשש ששיער יחדור לציוד ויהווה בעיה, אטימתו תהייה כזו ששיער לא יחדור.

• האם יש הפרשות או טפילים שלהם בתוך הציוד? [האם בדקת?]
הפרשות של מה? שמעתי על וירוסים במחשב אבל לא שמעתי על וירוסים בסטריאו. אולי תפסת אותי בשורה הזו.

• מה תדירות ושיעור שינויי המתח שמגיע לציוד שלך? האם יש לך שנאי מבדל ו/או מייצב זרם ו/או גנראטור פרטי ו/או UPS, ואם כן, איזה? רצוי גרף של כל החריגות שהגיעו אל הציוד מאז שהוא חובר לחשמל ולגבי בכל חריגה, האם הציוד הייה מופעל או כבוי.
קודם כל לגבי היצרן שלי שלא אזכיר את שמו עכשיו, הוא ממליץ שלא להשתמש במייצב, ב-UPS, ובדומיהם. הוא מבקש ממני להסיר דאגה מליבי והוא מבטיח לי שבתכנון של המוצרים שלו, הוא יודע להתחשב במה שצריך בכל הקשור למתח מהקיר. אם היצרן של הציוד שלך לא מסוגל להבטיח לך משהו דומה - אז המסקנה ברורה. חוץ מזה כדאי לגלות למי שעוד לא יודע, שתדר ומתח הרשת אצלנו הם יציבים ומדויקים.

אם, כפי שצינתי, היצרן לוקח את כל הפרמטרים בתכנון מראש, (וכך היצרנים עובדים בפועל), אזי קניית ציוד יד שנייה אינה מהווה בעיה.

האם כשהיו תקלות כלשהן בציוד של חברה כלשהי, אצלך או אצל מי ממכריך ו/או מישהו ששמעת עליו ו/או קראת עליו, בארץ ו/או בעולם, הצטרך למלא שאלון ו/או לדווח את הפרטים בעל פה הנ"ל לטכנאי שתיקן את הציוד, בין אם במסגרת האחריות ובין אם באופן פרטי?
במקום לשאול אותי את השאלה הזו, אני מציע לך להיכנס לפורום של NAIM ושם תלמד איך עולים בפורום של היצרן בעיות טכניות מכל הסוגים. אני לא מסתובב בפורומים של יצרנים אחרים (האמת היא שגם בשל NAIM לא) אבל אין לי ספק שאותו הדבר קורה גם אצלם. חוץ מזה, יצרן שמחזיק רשת מסודרת של מפיצים, הרי ברור שלפתרון בעיות מיוחדות פונים אליו לקבלת ייעוץ. יצרן מסודר שעובד עשרות שנים, בוודאי שיש לו דרכים לקבלת מגוון רחב של משובים ממקורות שונים. אני גם משוכנע - וזה ניחוש לא גרוע יותר מכל הניחושים שלך - שמפיץ שנתקל בבעיה חוזרת, מדווח עליה ליצרן כדי שהבעיה תיפתר כך שירד גם הלחץ מעליו.

אז למרות שאני לא יודע איזה נתונים יש ליצרן, אני מעריך שאת הנתונים האלה אין לו, ואם אתה חושב שייש, אנא תאר איך ייתכן שהגיעו לידיו.
תיארתי לך איך הנתונים מגיעים ליצרן - ההערכות שלך, אם כל הכבוד, הן ההערכות שלך. הם בטח לא דברי אלוהים יותר מאשר דבריהם של נציגי החברות - ובכל הכבוד, הם הרבה פחות.

והכי חשוב - שתהייה לנו שבת שלום.

אריה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
בשלב התכנון יילקח בחשבון שהציוד יופעל בטווח שבין הפעלות רנדומליות לבין הפעלה רצופה

יילקח בחשבון טווח הטמפרטורות האפשרי בחדרים שאנשים גרים בהם. במצלמות למשל, הנתון הזה קריטי וקשה לניבוי בהרבה מאשר במערכות סטריאו. במצלמות יתכן מצב שלא קיים בסטריאו, שמצלמה מועברת כהרף עין מטמפרטורה של 25 מעלות לטמפרטורה של מינוס 20 מעלות - ובכל זאת מצלמות עובדות.

טווחי לחות, טמפרטורה, זיהום ואבק נלקחים בחשבון בשלב התכנון כך שציוד שנרכש בטבעון למשל, עובד כמו ציוד שנרכש בשוויצריה. ואתה הרי יודע שזה ככה. גם מי שרוכשים ציוד יקר והם גרים בוילות ליד הים - הציוד שלהם עובד בדיוק כמו הציוד של מי שגר בווילה בארד.

• איזה בעל/י חיים יש לך? ואם כן: האם הם מגיעיים לסביבת הציוד? האם יש שערות שלהם בתוך הציוד?
על אף שקשה עד בלתי אפשרי לחזות שחלק מהלקוחות שקונים ציוד סטריאו מחזיקים גם חיות מחמד, אם יש חשש ששיער יחדור לציוד ויהווה בעיה, אטימתו תהייה כזו ששיער לא יחדור.

• האם יש הפרשות או טפילים שלהם בתוך הציוד? [האם בדקת?]
הפרשות של מה? שמעתי על וירוסים במחשב אבל לא שמעתי על וירוסים בסטריאו. אולי תפסת אותי בשורה הזו.

קודם כל לגבי היצרן שלי שלא אזכיר את שמו עכשיו, הוא ממליץ שלא להשתמש במייצב, ב-UPS, ובדומיהם. הוא מבקש ממני להסיר דאגה מליבי והוא מבטיח לי שבתכנון של המוצרים שלו, הוא יודע להתחשב במה שצריך בכל הקשור למתח מהקיר. אם היצרן של הציוד שלך לא מסוגל להבטיח לך משהו דומה - אז המסקנה ברורה. חוץ מזה כדאי לגלות למי שעוד לא יודע, שתדר ומתח הרשת אצלנו הם יציבים ומדויקים.

אם, כפי שצינתי, היצרן לוקח את כל הפרמטרים בתכנון מראש, (וכך היצרנים עובדים בפועל), אזי קניית ציוד יד שנייה אינה מהווה בעיה.

במקום לשאול אותי את השאלה הזו, אני מציע לך להיכנס לפורום של NAIM ושם תלמד איך עולים בפורום של היצרן בעיות טכניות מכל הסוגים. אני לא מסתובב בפורומים של יצרנים אחרים (האמת היא שגם בשל NAIM לא) אבל אין לי ספק שאותו הדבר קורה גם אצלם. חוץ מזה, יצרן שמחזיק רשת מסודרת של מפיצים, הרי ברור שלפתרון בעיות מיוחדות פונים אליו לקבלת ייעוץ. יצרן מסודר שעובד עשרות שנים, בוודאי שיש לו דרכים לקבלת מגוון רחב של משובים ממקורות שונים. אני גם משוכנע - וזה ניחוש לא גרוע יותר מכל הניחושים שלך - שמפיץ שנתקל בבעיה חוזרת, מדווח עליה ליצרן כדי שהבעיה תיפתר כך שירד גם הלחץ מעליו.

תיארתי לך איך הנתונים מגיעים ליצרן - ההערכות שלך, אם כל הכבוד, הן ההערכות שלך. הם בטח לא דברי אלוהים יותר מאשר דבריהם של נציגי החברות - ובכל הכבוד, הם הרבה פחות.

והכי חשוב - שתהייה לנו שבת שלום.

אריה

התגובה הזו ממש ברמה מביכה -- אנחנו מדברים על סטאטיסטיקות שייש צורך לאסוף כדי לראות האם/איזה/כמה כל אחד מהמשתנים הבלתי-תלויים משפיעים בפועל, לא בתיאורייה, על המשתנים התלויים [כביכול], ואתה מדבר על מה ש[אתה חושב ש]נלקח בחשבון בשלב התכנון... :(

לזה קוראים אי-הבנה יסודית של החומר, כמו הפרה יסודית של הסכם... :(

וגם ניצלת את הבמה שוב לפירסומת, למסקנות "ברורות" וכד'

וגם ה"עובדות" שלך, כמו שאין קפיצות/נפילות מתח בארצנו הקטנטונת, מצוצות מהאצבע.

דו-שיח של חרשים, לפחות מצד אחד...
אין פרטנר למו"מ :(

עמיר

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יפה.
אז מאחר וזמן הפרסומות שלי כדבריך הסתיים - אפשר לסיים את הדיון.

אני כמובן מתפלל בהתאם לשיטתך שכל הציוד שברשותי - מחשב, סטריאו, מכונית, מקרר, תנור, מצלמה, מיקרוגל, מזגן - יעבוד. כי הרי ברור שליצרנים אין סטטיסטיקה, הם מתכננים ציוד על רקע תיאורטי בלבד, הם לא אוספים מידע על תקלות - וכפי שציינתי קודם, הכל עובד במזל, או בשפת החברה: הכל עובד בפוקס. ובכל זאת הכל עובד.

סימן שיש אלוהים - וזה בעצם מה שרציתי להוכיח.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור