רמקולים האם להיפטר מהספייקים ?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
דעותיו של שרון לגיטימיות אם רק היה עונה לשאלות ששואלים אותו בעברית ולא בקישורים למקומות אחרים. וגם רצוי היה אם דעותיו היו מגובות בהאזנה כלשהי לאותן מערכות שהוא כל כך בטוח שהן לא יכולות להיות מדוייקות כמו האידאל המדוד שגם אותו אין לאף אחד פה מושג מאיזה רכיבים בנוי.
בוא רגע נעשה סדר, הוא המיסיונר שמנסה להמיר את הדת שלנו לדת אחרת (לא אנחנו באנו לפורום שלו) וכששואלים אותו את השאלות הקשות לגבי הדת שלו הוא מפנה אותנו לכתובים והכתובים הם לא של אלוהים אלה של אנשים אחרים שאין לנו מושג מי הם ומה האינטרסים שלהם והניסיון שלהם. וכששוב מקשים בעוד שאלות לגבי הדת שלו הוא שוב מסרב לענות ושוב שולח אותנו לכתובים. זו לדעתי כן התנהגות פוגענית למרות שהוא לא משתמש במילים גסות.
על הדרך הוא גם עוקץ בקטנות (שזה נסלח לגמרי) על אמצעים שחלקנו משתמשים בהם לשיפור הסאונד ולדעתו הן אמונות תפלות ופסיכואקוסטיקה טהורה (שמן נחשים)…

האגנדה של אמיר ASR מאד קיצונית
היא בכלל לא משאירה מקום לדיונים.
הוא בחר סט של מדידות שיוצאות דומה במוצרים בלי קשר למחיר, החליט שרק אלו המדידות החשובות ואם הן זהות בשני מוצרים הם ישמעו זהה
אי אפשר להתווכח עם החברה האלו
דבר לקיר עדיף

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
הוא בחר סט של מדידות שיוצאות דומה במוצרים בלי קשר למחיר, החליט שרק אלו המדידות החשובות ואם הן זהות בשני מוצרים הם ישמעו זהה
דבר לקיר עדיף
הכל מכור שם.

כל הסקירות של טופינג ו-SMSL עוברות חלק. כולן, בלי יוצא מהכלל.

חצי מהפורום שם טוען שכשהם מדדו בעצמם את הדאקים שרכשו, המדידות היו שונות לחלוטין מהסקירות.

הסינים עובדים שם על כולם, ותופרים את הציוד בדיוק לסקירה.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
הכל מכור שם.

חצי מהפורום שם טוען שכשהם מדדו בעצמם את הדאקים שרכשו, המדידות היו שונות לחלוטין מהסקירות.

בדיוק
שולחים לו דאקים ב 100 דולר והוא מהלל אותם ומקבל אחוזים

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
מה אתם רוצים משרון?
יש כאלו שלא שמעו יריה בחייהם והפכו למומחי בטחון.
ד"א,גידי גוב ואני למדנו שחייה בהתכתבות:כל-הכבוד:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מה אתם רוצים משרון?

באמת לא הבנת ממה שקראת עד עכשיו ?

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
מה אתם רוצים משרון?
יש כאלו שלא שמעו יריה בחייהם והפכו למומחי בטחון.
ד"א,גידי גוב ואני למדנו שחייה בהתכתבות:כל-הכבוד:
אני כרגע בקורס תיאור מוזיקה בעזרת אדריכלות

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
הכל מכור שם.

לפחות טרחת לקרוא שם
עזוב שזה לא מדויק מה שכתבת

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
דבר לקיר עדיף
השאלה אם הקיצוניות שם שונה מקיצונויות אחרות בתחום כמו אמונה בsnake oil

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
ויטלי, אף אחד לא מרגיש מחוייב לשום דבר. אם היית קורא יותר מ- 2-3 הודעות היית רואה דפוס התנהגות של ילד פעור ומתלהב שלא מגיב לגופו של ענין, ונהנה מתשומת הלב כמו רוברט. אולי הוא הנכד שלו, כשחושבים על זה.

היציאות על הילד המתלהב באו אחרי שכמה וכמה פעמים ניסו לפתח איתו דיון רציני, והטענות נגד שלו היו חוזרות על עצמן, שטחיות ולא הגיבו לגופו של ענין. וכל זה מתוך חוסר ניסיון של האזנה, מערכת בתקציב של תלמיד בית ספר ככל הנראה, ולמידת שחיה בהתכתבות.

לגבי איך זה נראה מהצד - כל התחביב הזה נראה מהצד הזוי. זה לא אומר שום דבר.
נסה לראות מהצד שיח על מכאניקת קוונטים. מבטיח לך שזה ייראה להדיוט כמשהו תלוש והזוי שלא מתיישב עם השכל הישר.

הבדלים בין כבלי חשמל לא מתיישבים עם השכל הישר. צריך לשמוע ולהחליט לבד אם יש הבדל או לא. שרון לא עושה את זה, הוא נותן לשרלטן אמיר להחליט בשבילו. כנל"ל לגבי כל דבר שהוא יודע על האזנה למערכות סטראו ביתיות.

לכן, במחשבה שלישית ורביעית, אני כן חושב שהוא טרול.

לגבי עמית, לא הבנתי מה הדליק אותך, אבל נותן לך את הקרדיט שזה מוצדק. ;)
לנצח אהיה ילד מתלהב
לגבי הפעור ושאר מה שכתבת, בוא רק נגיד שאין לי רגשי נחיתות לגבי הידע שלי לעומת אחרים כאן, ומעבר לזה.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
דעותיו של שרון לגיטימיות אם רק היה עונה לשאלות ששואלים אותו בעברית ולא בקישורים למקומות אחרים. וגם רצוי היה אם דעותיו היו מגובות בהאזנה כלשהי לאותן מערכות שהוא כל כך בטוח שהן לא יכולות להיות מדוייקות כמו האידאל המדוד שגם אותו אין לאף אחד פה מושג מאיזה רכיבים בנוי.
בוא רגע נעשה סדר, הוא המיסיונר שמנסה להמיר את הדת שלנו לדת אחרת (לא אנחנו באנו לפורום שלו) וכששואלים אותו את השאלות הקשות לגבי הדת שלו הוא מפנה אותנו לכתובים והכתובים הם לא של אלוהים אלה של אנשים אחרים שאין לנו מושג מי הם ומה האינטרסים שלהם והניסיון שלהם. וכששוב מקשים בעוד שאלות לגבי הדת שלו הוא שוב מסרב לענות ושוב שולח אותנו לכתובים. זו לדעתי כן התנהגות פוגענית למרות שהוא לא משתמש במילים גסות.
על הדרך הוא גם עוקץ בקטנות (שזה נסלח לגמרי) על אמצעים שחלקנו משתמשים בהם לשיפור הסאונד ולדעתו הן אמונות תפלות ופסיכואקוסטיקה טהורה (שמן נחשים)…
עניתי לך בפרטי פרטים בפרטי במיוחד אבל משום מה אתה מתעקש לא לקבל שום הסבר שלי.
זה כבר לא בעיה שלי.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
בכל מקרה אני ממשיך לכבד כאן את כולם למרות כל מה שאני סופג כאן, האמת שלי חזקה מהכל
מי שרוצה להתייחס עניינית סבבה, מי שמתייחס לגופו של אדם גם סבבה

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
עניתי לך בפרטי פרטים בפרטי במיוחד אבל משום מה אתה מתעקש לא לקבל שום הסבר שלי.
זה כבר לא בעיה שלי.
חחח, ממש מצחיק, אני מכל מני סיבות פרטיות יושב משועמם וקצת חופר בין היתר בפורום, חשבתי גישה חיובית אולי תוציא ממך משהו אחר בפרטי, אבל כמו פה גם שם אתה שולח אותי לפורומים אחרים, למזלי כרגע סף השיעמום ירד, הגעתי למסכנה שאין איתך שום דיון ענייני על אודיו ובזה הסתיימה החפירה…

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
אני מדבר על יצרנים כגון: טידל, מג'יקו, ווילסון, קהרמה, אלבדו (יש עוד).... אצל כולם ניתן למצוא ספייקים מתחת לרמקולים, לא מדובר בחברות שחותכות פינות בתכנון.
בשום דגם של טידל אין ספייקים. באופן גורף זה רזונטור מסיבי עם גולה קרמית.

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
אין דבר כזה המרה ללא איבוד איכות, זה פשוט לא קיים.
שאלה שלישית אולי לא הובנה, באנלוג התקליט נשמע מדהים אבל ההמרה לדיגיטל שזמינה בשוק נשמעת רע, אין להשיג עותק דיגיטלי של אותה הקלטה באיכות טובה.
בדיוק
שולחים לו דאקים ב 100 דולר והוא מהלל אותם ומקבל אחוזים
מספיק להשמיץ דאקים סיניים. חלקם מקבלים ביקורות מעולות כמו הטרמינטור למשל שלא נופל הרבה מהדייב, לפחות לפי מה שאומרים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
מספיק להשמיץ דאקים סיניים. חלקם מקבלים ביקורות מעולות כמו הטרמינטור למשל שלא נופל הרבה מהדייב, לפחות לפי מה שאומרים.
סליחה , איפה קראת את המילה סינים? אין לי שום דבר נגד ציוד סיני
אני דיברתי על דאקים של 100 דולר כמו למשל ה topping d10 שנשמע פחות טוב מגלי צה"ל ב AM וקיבל שם סקירה מהללת. בדיחה

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
סליחה. פשוט ניזכרתי בהרבה איזכורים על כך שנכתבו בפורום הזה בעבר הלא רחוק. את הדאק הספציפי הזה לא שמעתי אבל כאלו ב500 דולר שנישמעים מעולה כן שמעתי.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
סליחה. פשוט ניזכרתי בהרבה איזכורים על כך שנכתבו בפורום הזה בעבר הלא רחוק. את הדאק הספציפי הזה לא שמעתי אבל כאלו ב500 דולר שנישמעים מעולה כן שמעתי.
יש ציוד סיני מצויין
דאק של 500 דולר גם יכול להשמע יותר טוב מ 1500 של חברה אירופאית
הרמקולים הקודמים שלי היו סינים והיו מעולים
רק מה שמצחיק באתר של אמיר זה שהוא לוקח דאק בדיחה , יש לי אותו בבית, השתמשתי בו כמתאם usb לקואקס. כממיר הוא זוועה, אין תיאור אחר
הוא מהלל אותו שם , לא היה מבייש את ערוץ הקניות, וכולם שם עונים לו אמן. ממש כת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור