רמקולים האם להיפטר מהספייקים ?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אני מדבר על יצרנים כגון: טידל, מג'יקו, ווילסון, קהרמה, אלבדו (יש עוד).... אצל כולם ניתן למצוא ספייקים מתחת לרמקולים, לא מדובר בחברות שחותכות פינות בתכנון.

זה לא שהן חותכות בתכנון. זה לא בתכנון.
גם למכשירים לא תקבל שיכוך איכותי מהיצרן וגם לא כבל חשמל של 1000$

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
אספייקים נועדו בעיקר לאיזון 4 נקודות המפגש עם הרצפה, נראה יצרן שמעז למכור היום בלי כאלה,
1. אתה לא חייב 4 נקודות - ברוב המקרים 3 מספיק.
2. רגליות כאלה, עם החלק הפנימי צף: Alto-Extremo Reference נותנות פתרון מושלם לאיזון. כשהלחפתי ספייקים ברגליות הנ"ל היה שיפור מוחשי מאד: נעלם הגוון המתחתי בצליל והתרחבה הבמה.
יצרנים מספקים ספייקים כי זה פתרון הכי זול.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה יפה מאוד אבל זה אקססורי ויקר.
יצרני ה"אולטרה" צריכים להתחיל לחשוב על חומר אלטרנטיבי לברגי הפלדה של הספייקים והפלטה\פלאך המחזיק אותם. זה צריך לחלחל ליצרנים האחרים עם הזמן, במחירים בענף יש זכות לדרוש זאת.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
לגבי רמת ההבנה שלי, אשמח אם תשאיר את זה לי.
דבר שני ספייקים כן עושים הבדל, ברור, כל decoupling עושה הבדל וזה די קריטי
אבל מכאן ועד חומרים אקזוטיים וספייקים באלפי דולרים יש מרחק רב
אתה שוב פעם סותר את עצמך ושוב פעם מקשקש.

אם יש הבדל עם ספייקים, איך תשים ספייק שעולה 7 שקל לרמקול ששוקל כמעט 100 ק"ג?

אתה מבין איזו מכניקה, הנדסת קול וחומרים נדרשת בשביל להחזיק רמקול כזה באוויר? אתה בכלל מבין איזה סימולציות מתקדמות עושים לספייקים שיחזיקו אותו?

"קראת פי 10 מאודיופיל".

תתקדם. אתה רק מביך את עצמך.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
אתה שוב פעם סותר את עצמך ושוב פעם מקשקש.

אם יש הבדל עם ספייקים, איך תשים ספייק שעולה 7 שקל לרמקול ששוקל כמעט 100 ק"ג?

אתה מבין איזו מכניקה, הנדסת קול וחומרים נדרשת בשביל להחזיק רמקול כזה באוויר? אתה בכלל מבין איזה סימולציות מתקדמות עושים לספייקים שיחזיקו אותו?

"קראת פי 10 מאודיופיל".

תתקדם. אתה רק מביך את עצמך.
לפעמים decoupling ב7 שקל יהיו יותר טובים מספייקים של אלפי דולרים מזירקון בשילוב קרבון ופצפוצי פלוטוניום ושאר snake oil
לגבי המביך ותתקדם
מעדיף שלא תחלק לי ציונים, תודה.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
לפעמים decoupling ב7 שקל יהיו יותר טובים מספייקים של אלפי דולרים מזירקון בשילוב קרבון ופצפוצי פלוטוניום ושאר snake oil
לגבי המביך ותתקדם
מעדיף שלא תחלק לי ציונים, תודה.
תוכיח!

אני רוצה ממך הוכחה חד משמעית למה שכתבת.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
תוכיח!

אני רוצה ממך הוכחה חד משמעית למה שכתבת.
אני לא חייב דין וחשבון לאנשים
בוא תוכיח לי אתה אולי?
זאת דעתי וזהו
ממילא אם אני אצרף לינקים עם הוכחות אנשים כאן יזלזלו אז אני אפילו לא אטרח
וכן יש ציוד שעולה עשירית מsnake oil שנמכר בתחום כמו כבלים ורמקולים ועוד ועוד
שלא רק משתווה למוצרים היותר יקרים אלא גם מתעלה עליהם.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני לא מבין - כולם מתנפלים כאן רק על sharon100 כאילו הוא ההדיוט היחיד בפורום. מה עם הודעות של עמית, למשל? כל מה שראיתי - גיבוב של שטויות (ואפילו ללא הסברים שנלקחו מ"מאמרים מדעיים" :p)- ואף אחד לא שם לב. איפה השוויון החברתי ;)?

לעמית יש יותר מ 1500 הודעות אז גם אם כתב הודעה אחת או כמה באופן מתריס זה עדיין לא הופך אותו לטרול.

לעומתו, לשרון 100 יש כ 300 הודעות, רובן שטויות/הקנטות/לא רלוונטיות לפורום.
זה ההבדל.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
לעמית יש יותר מ 1500 הודעות אז גם אם כתב הודעה אחת או כמה באופן מתריס זה עדיין לא הופך אותו לטרול.
לעומתו, לשרון 100 יש כ 300 הודעות, רובן שטויות/הקנטות/לא רלוונטיות לפורום.
זה ההבדל.
לא אמרתי שהוא טרול - אמרתי שהוא בור, שלא מפריע לו להתבטא באופן קיצוני ואף פוגעני.
אגב, במחשבה השניה, אני לא חושב ש- sharon100 טרול, ואני מצטער שקראתי לו כך. הוא אישיות טכנית (אולי, מהנדס) שלא נחשף למערכת אנלוגית טובה. מצא בפורום "א'" דיונים טכניים שמובנים לו, והם נראים לו הגיוניים. למה אתה חושב שהוא צריך לסמוך יותר על פורום "ב'" שבו יש רק אמוציות? נסה להסתכל על הסיטואציה הזו מהצד. למי היית מאמין?
אתם כמו מיסיונירים מרגישים מחויבות להמיר את ה"דת" של sharon100 - למה? הוא לא מאמין - שימשיך לא להאמין, אל תענו. לא רוצה לעשות מאמץ כדי לשמוע תקליטים במערכת ראויה ולהתוודא בעצמו - גם זכותו. זו לא פורום אודיופיליה.
לא עברתי כמובן על השרשורים בהם הוויכוחים עם sharon100 התנפחו למימדים בלתי סבירים כי זה בזבוז זמן נטו, אבל בשתיים - שלוש הודעות שלו שקראתי, לא ראיתי התנהגות פוגענית או מתריסה (אולי, פספסתי). סוג של roberts.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
ויטלי
הפסיכולוגיה שלך בשקל מתחילה לשעמם.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אני לא חייב דין וחשבון לאנשים
בוא תוכיח לי אתה אולי?
זאת דעתי וזהו
ממילא אם אני אצרף לינקים עם הוכחות אנשים כאן יזלזלו אז אני אפילו לא אטרח
וכן יש ציוד שעולה עשירית מsnake oil שנמכר בתחום כמו כבלים ורמקולים ועוד ועוד
שלא רק משתווה למוצרים היותר יקרים אלא גם מתעלה עליהם.
קיצור - ההודעות שלך בבל"ת.

נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
הפוסל במומו פוסל
פארודיה.

עם ידע כמו שלך, הייתי ממליץ לך להמשיך לקרוא ובכלל לא להשתתף.

תעבור לאתר הכחול. תמליץ שם על רמקול לקריוקי.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
לא אמרתי שהוא טרול - אמרתי שהוא בור, שלא מפריע לו להתבטא באופן קיצוני ואף פוגעני.
אגב, במחשבה השניה, אני לא חושב ש- sharon100 טרול, ואני מצטער שקראתי לו כך. הוא אישיות טכנית (אולי, מהנדס) שלא נחשף למערכת אנלוגית טובה. מצא בפורום "א'" דיונים טכניים שמובנים לו, והם נראים לו הגיוניים. למה אתה חושב שהוא צריך לסמוך יותר על פורום "ב'" שבו יש רק אמוציות? נסה להסתכל על הסיטואציה הזו מהצד. למי היית מאמין?
אתם כמו מיסיונירים מרגישים מחויבות להמיר את ה"דת" של sharon100 - למה? הוא לא מאמין - שימשיך לא להאמין, אל תענו. לא רוצה לעשות מאמץ כדי לשמוע תקליטים במערכת ראויה ולהתוודא בעצמו - גם זכותו. זו לא פורום אודיופיליה.
לא עברתי כמובן על השרשורים בהם הוויכוחים עם sharon100 התנפחו למימדים בלתי סבירים כי זה בזבוז זמן נטו, אבל בשתיים - שלוש הודעות שלו שקראתי, לא ראיתי התנהגות פוגענית או מתריסה (אולי, פספסתי). סוג של roberts.
תודה רבה, ריגשת מאוד:) (אני לא ציני אגב)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתם כמו מיסיונירים מרגישים מחויבות להמיר את ה"דת" של sharon100 - למה? הוא לא מאמין - שימשיך לא להאמין, אל תענו.
.
הפוכה - אין לי שום בעיה שיחזיק בדיעותיו אבל שיפסיק להציק עם המנטרות שלו שממילא אף אחד לא מתייחס אליהן ברצינות.
אף אחד לא מנסה לשכנע אותו, רק רוצים שיפסיק להפציץ בכל שרשור את הלינקים והמנטרות שלו.
זה כמו הילד הנודניק שמנג'ס...

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
הפוכה - אין לי שום בעיה שיחזיק בדיעותיו אבל שיפסיק להציק עם המנטרות שלו שממילא אף אחד לא מתייחס אליהן ברצינות.
אף אחד לא מנסה לשכנע אותו, רק רוצים שיפסיק להפציץ בכל שרשור את הלינקים והמנטרות שלו.
זה כמו הילד הנודניק שמנג'ס...
ארז, כפי שכתבתי (כבר פעמיים :)) - אל תענו, והכל ידעך מהר. הרי בן אדם לא יוכל להתכתב עם עצמו :).

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
דעותיו של שרון לגיטימיות אם רק היה עונה לשאלות ששואלים אותו בעברית ולא בקישורים למקומות אחרים. וגם רצוי היה אם דעותיו היו מגובות בהאזנה כלשהי לאותן מערכות שהוא כל כך בטוח שהן לא יכולות להיות מדוייקות כמו האידאל המדוד שגם אותו אין לאף אחד פה מושג מאיזה רכיבים בנוי.
בוא רגע נעשה סדר, הוא המיסיונר שמנסה להמיר את הדת שלנו לדת אחרת (לא אנחנו באנו לפורום שלו) וכששואלים אותו את השאלות הקשות לגבי הדת שלו הוא מפנה אותנו לכתובים והכתובים הם לא של אלוהים אלה של אנשים אחרים שאין לנו מושג מי הם ומה האינטרסים שלהם והניסיון שלהם. וכששוב מקשים בעוד שאלות לגבי הדת שלו הוא שוב מסרב לענות ושוב שולח אותנו לכתובים. זו לדעתי כן התנהגות פוגענית למרות שהוא לא משתמש במילים גסות.
על הדרך הוא גם עוקץ בקטנות (שזה נסלח לגמרי) על אמצעים שחלקנו משתמשים בהם לשיפור הסאונד ולדעתו הן אמונות תפלות ופסיכואקוסטיקה טהורה (שמן נחשים)…

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ארז, כפי שכתבתי (כבר פעמיים :)) - על תענו, והכל ידעך מהר. הרי בן אדם לא יוכל להתכתב עם עצמו :).

צודק לגמרי :בעד:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

ויטלי, אף אחד לא מרגיש מחוייב לשום דבר. אם היית קורא יותר מ- 2-3 הודעות היית רואה דפוס התנהגות של ילד פעור ומתלהב שלא מגיב לגופו של ענין, ונהנה מתשומת הלב כמו רוברט. אולי הוא הנכד שלו, כשחושבים על זה.

היציאות על הילד המתלהב באו אחרי שכמה וכמה פעמים ניסו לפתח איתו דיון רציני, והטענות נגד שלו היו חוזרות על עצמן, שטחיות ולא הגיבו לגופו של ענין. וכל זה מתוך חוסר ניסיון של האזנה, מערכת בתקציב של תלמיד בית ספר ככל הנראה, ולמידת שחיה בהתכתבות.

לגבי איך זה נראה מהצד - כל התחביב הזה נראה מהצד הזוי. זה לא אומר שום דבר.
נסה לראות מהצד שיח על מכאניקת קוונטים. מבטיח לך שזה ייראה להדיוט כמשהו תלוש והזוי שלא מתיישב עם השכל הישר.

הבדלים בין כבלי חשמל לא מתיישבים עם השכל הישר. צריך לשמוע ולהחליט לבד אם יש הבדל או לא. שרון לא עושה את זה, הוא נותן לשרלטן אמיר להחליט בשבילו. כנל"ל לגבי כל דבר שהוא יודע על האזנה למערכות סטראו ביתיות.

לכן, במחשבה שלישית ורביעית, אני כן חושב שהוא טרול.

לגבי עמית, לא הבנתי מה הדליק אותך, אבל נותן לך את הקרדיט שזה מוצדק. ;)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור