רמקולים רמקולים בתקציב 30-40K

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
היי תודה לכולם על העזרה
האמת שיש לי פוקל באוטו אז אני די אוהב את הסאונד, לגבי כל השאר אני לא סגור על כלום צריך ללכת לשמוע כמה יצרנים כנראה
לגבי המערכת עצמה הפילוסופיה שלי היא להשקיע את רוב התקציב ברמקולים בהמשך לדאוג למגבר והDAC
זו פילוסופיה שמובילה לאכזבה וכאב לב.ממש מתכון לכישלון וכמובן בזבוז משאבים.כך ללא בונים מערכת שמע.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
חושב להשקיע 40K לרמקולים ו10K לכל השאר
לדעתי הרמקולים הכי חשובים מכל המערכת
לאאאאאאא!!!! וביותר חלש... תנסה לאזן, לך על רמקולים באזור 20 אלף שח גג והיתר תשקיע בהגברה ממיר וכבילה. אישית הייתי נותן דגש למקור אחרי הרמקולים. הלוחות יד2 יעזרו לך לאזן את התקציב יש אחלה מוצרים במחירים סבירים + . בהצלחה.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
חושב להשקיע 40K לרמקולים ו10K לכל השאר
לדעתי הרמקולים הכי חשובים מכל המערכת
:בעד: רמקולים הכי חשובים במערכת ללא ספק
ויש אחלה מכשירי all in one בתקציב שהגדרת שיעשו מוזיקה.
יחסוך לך כבלים, מכשירים וכאבי ראש מיותרים

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
:בעד: רמקולים הכי חשובים במערכת ללא ספק
ויש אחלה מכשירי all in one בתקציב שהגדרת שיעשו מוזיקה.
יחסוך לך כבלים, מכשירים וכאבי ראש מיותרים

אולי הכי משפיעים על אופי הסאונד אבל בוודאי לא הכי חשובים.
רמקול הכי טוב עם אלקטרוניקה בינונית ותשתית (חשמל, כבילה. שיכוך, אקוסטיקה) ירודה לא יישמע טוב ולא הזכרתי הגברה ומקור.....

זה כמו להגיד שמנוע ותמסורת העברת הכוח (גיר) זה הכי חשוב ברכב....
מה שאתה מציע לו זה לשים מנוע וגיר של פורשה 911 טורבו ברכב שהבלמים/בולמי זעזועים/ג'אנטים/צמיגים הם של פיאט פונטו....
ארז

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
רמקול בלי תשתית לפחות ברמתו בהתאמה "מאחוריו"
משול לפסל/רהיט שיודע להוציא צלילים (לא מוזיקה).

נערך לאחרונה ב:

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
להשקיע רוב התקציב על רמקולים? מרשם לאסון... רוב התקציב יש להשקיע בשילוב של הגברה ורמקולים - זה גישה הנכונה. ולהתחשב בחדר כמובן. הגברה ורמקולים זה מקשה אחת - מגדירה איכות של צליל באמת. להוסיף סורס נקי ויש מערכת טובה. כמובן שאיכות של מקור גם מאוד חשובה. דוקא על כבלים וטויקים כן אפשר לחסוך ולשחק עם זה אחר כך. לא שהם לא חשובים - אבל אפשר להשיג תוצאה סבירה גם עם השקעה צנוע בהם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מגיעים לסכומים של 50.000 שח ורוצים לקנות סטריאו ולא להתבאס,
ובפרט אם אין ניסיון ,אתה צריך מישהו אמין שידריך אותך וילמד אותך היכן לשים את הביצים של ה L והיכן של ה XL

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אולי הכי משפיעים על אופי הסאונד אבל בוודאי לא הכי חשובים.
רמקול הכי טוב עם אלקטרוניקה בינונית ותשתית (חשמל, כבילה. שיכוך, אקוסטיקה) ירודה לא יישמע טוב ולא הזכרתי הגברה ומקור.....

זה כמו להגיד שמנוע ותמסורת העברת הכוח (גיר) זה הכי חשוב ברכב....
מה שאתה מציע לו זה לשים מנוע וגיר של פורשה 911 טורבו ברכב שהבלמים/בולמי זעזועים/ג'אנטים/צמיגים הם של פיאט פונטו....
ארז
שמעתי vivid b1 decade שעולה קרוב ל-30k דולר עם לומין שעולה 9000₪ בערך
נשמע פגז
שמעתי ויויד אחרים בשליש מחיר עם הגברה מטורפת ב-12000 יורו נשמע גם פגז אבל פחות טוב
אם הייתי צריך לבחור, ברור שהייתי לוקח את הסט הראשון

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
אני עברתי ארבעה מגברים עם אותו זוג רמקולים. הראשון עלה לי 700 יורו חדש והאחרון כמעט 3000 משומש (יש לציין שחלק מהסכום קשור לאיכות המנורות שהגיעו איתו). השיפור היה מאד רציני בלי להחליף רמקולים. אין מה לעשות: צריך להשקיע בהכל - אין קיצורי דרך.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אם אני היום הייתי נאלץ לרכוש סטאפ שלם ב40 אל״ש, הייתי משקיע את הכסף במכשיר all in one איכותי שנותן גם מקור (סטרימר/סידי) וגם הגברה וגם רום קורקשין, דוגמת לינגדורף ואת יתרת הסכום ברמקולים (יד2) כאלו שהטונליות שלהם ערבה לאוזניי.
מבחינת ״סגירת פינה״ זו קונפיגורציה מושלמת.

מצד שני, אם הייתי רוצה להפוך ל״אודיופיל״ אז כמובן הייתי קונה רמקול כלשהו ומתחיל במסע סיזיפי שבסופו הייתי מגלה שהתקציב המקורי קפץ בסדר גודל ועדיין נשארתי לא מרוצה.

השאלה מה אתה רוצה להיות שתהיה גדול.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה
היה לי אותו הסיפור עם אוזניות
השקעתי ב HD800 אמרו לי שישמעו גרוע אם
אני עברתי ארבעה מגברים עם אותו זוג רמקולים. הראשון עלה לי 700 יורו חדש והאחרון כמעט 3000 משומש (יש לציין שחלק מהסכום קשור לאיכות המנורות שהגיעו איתו). השיפור היה מאד רציני בלי להחליף רמקולים. אין מה לעשות: צריך להשקיע בהכל - אין קיצורי דרך.
ב
ד
י
ו
ק

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
רצים פה 2 שרשורים של Devore Fidelity Super Nine.
הם נכנסים לתקציב שלך.
ממליץ לך בחום לתאם האזנה אצל ארמה אודיו.
נשמעים נפלא ולא זקוקים בהכרח להגברה מאוד יקרה כדי לזרוח.
מהטובים בקטגוריה לאוזניי (גם לי יש זוג).
בהצלחה!

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
70
נקודות
28
בזמנו היה לי רמקול
שכיום היה מתומחר חדש סביב ה40k
עברתי איתו מספר מגברים ומקורות
אבל אף פעם לא הלכתי עד הסוף עם ציוד מתאים לרמתו, ונעצרתי סביב ה. 10k את התזכורת לכך ששיחקתי איתו בקקה קיבלתי כשהוא כבר לא היה ברשותי.

פעמיים שמעתי אותו כמו שצריך.
פעם ראשונה בביתו של המוכר
ופעם אחרונה בביתו של הרוכש שקנה ממני אותו.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
פעמיים שמעתי אותו כמו שצריך.
פעם ראשונה בביתו של המוכר
ופעם אחרונה בביתו של הרוכש שקנה ממני אותו.

סתם בשביל הפאן, איזה רמקולים ולמה חוברו כשנשמעו במיטבם?

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
בתקציבים האלה הייתי פונה ללוני מ orac audio ומבקש לשמוע ascendo. דגם d7 יכנס לתקציב ונשמע חלום עם התאמה נכונה.
מעבר לזה יש marten form floor
דגמים טובים של kodus
Spendor גם נכנס לתקציב
Odeon riguletto

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
די אתם לקשקש, אלדר שומע עם זוג מונו ב-10K שקלים, אני שמעתי עם מגבר כמה שנים טובות בפחות מזה. אלקטרוניקה זאת לא בעיה. בטח לא DAC. ובטח לא כבלים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,
הייתי הולך להאזין לספנדור D7.2 או D9.2 (מישהו הזכיר כאן את ה-9.2) והגל H390 הכולל מגבר משולב, DAC, סטרימר עם יכולות שליטה ב-TIDAL ו-Qobuz.

זכור לי לטובה בתערוכת דיגיטאון 2019, ספנדור A7 ומגבר משולב של הגל H390 שנשמעו פשוט חלום.

2 הפריטים סוגרים לך רמקולים, מגבר וסטרימר והם בערך בתקציב.

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
70
נקודות
28
די אתם לקשקש, אלדר שומע עם זוג מונו ב-10K שקלים, אני שמעתי עם מגבר כמה שנים טובות בפחות מזה. אלקטרוניקה זאת לא בעיה. בטח לא DAC. ובטח לא כבלים.

כיום כל המערכת שלי קומפלט שווה ביד2 סביב ה10k ואני מרוצה בחלקי.

אבל התסכול בלמצא שילוב מתאים לרמקולים טובים עדיין זכור לי היטב.
אני לא פוסל את מה שרשמת לגבי מחיר ההגברה ואפילו די מסכים. הכרתי בעלי ניסיון רב בתחום שמוציאים גן עדן מתקציב סביר.
אבל רוב האנשים מאחורי המערכות שפגשתי כולל אני עצמי לא שייכים לאותם יחידים בעלי הניסיון הרב. וכשהתקציב ההגברה מוגבל ביחס לרמקול המצב בשבילנו לא פשוט:)
אני לדוגמא לא הצלחתי לצלוח את ה"מסע" והרמקולים סיימו בלוחות, כשאי אפשר היה אפילו להדגים אותם כראוי למתעניינים.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ניסיוני שונה משלך.
כמעט כל שינוי בכבילה אצלי מובחן.
אני עדיין מחזיק בלפחות 3 כבלי חשמל עודפים בגלל שלכל אחד מהם יש השפעה שונה ואני לא סגור מה אני מעדיף....
ייתכן ואפילו סביר שאנחנו מאזינים שונה ומחפשים דברים שונים בהאזנה ויש לנו רגישות שונה לשינויים.
ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור