כבלים רבותי, כבלים... המלצות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
@ronensud שתף, שתף כפרה מה עשו סילטקים וקצת סטלת'ים במערכת העלובה שלך, שתף.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
@ronensud שתף, שתף כפרה מה עשו סילטקים וקצת סטלת'ים במערכת העלובה שלך, שתף.
חחחח מתנוש....
אתה קובר את החופשה השנתית של ידידנו גיא עם הטיזינג שלך.
תהיה בריא כפרות.
:כל-הכבוד:

לגופו של עניין גיא:
1. אם אני במקומך הייתי ממתין עם הכבילה ו״יושב״ עוד קצת על הסטאפ הדנדש שלך.
2. ״אלמנט הסגירה״ של החבילה, זוהי אגדת עם קסומה שמספרים לילדות עם קוקיות בלונדיניות בדנמרק.
לא יקרה.
אם אני שם את הזיטונים שלי על עתידך, תוך שנתיים מהיום, אחד או שניים מהיפיופים האיטלקיים שלך יוחלף.
אל תתעצבן. באמת באהבה.(ורד)
נכון להיום ולעניות עניות דעתי, חבל להשקיע טונות של כסף בכבילה יקרה.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
:בעד:(ורד):בעד: ...מסכים עם רוזי1...... וזה כנראה המכסימום שאני יכול לתרום בלי ליצור כאוס בשירשור
רוברט אח יקר, אני מדמיין אותך יושב בבית וחווה חוויות של גדולי המרטירים, דקה לפני שנשרפו באש בסרבם להצהיר שכדור הארץ שטוח.
בטח חוויה מעצימה.
אהבתי את הטרנד האחרון פה בפורום, אז אומר גם אני: באהבה רוברט ואף אצרף (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
חחחח מתנוש....
אתה קובר את החופשה השנתית של ידידנו גיא עם הטיזינג שלך.
תהיה בריא כפרות.
:כל-הכבוד:

לגופו של עניין גיא:
1. אם אני במקומך הייתי ממתין עם הכבילה ו״יושב״ עוד קצת על הסטאפ הדנדש שלך.
2. ״אלמנט הסגירה״ של החבילה, זוהי אגדת עם קסומה שמספרים לילדות עם קוקיות בלונדיניות בדנמרק.
לא יקרה.
אם אני שם את הזיטונים שלי על עתידך, תוך שנתיים מהיום, אחד או שניים מהיפיופים האיטלקיים שלך יוחלף.
אל תתעצבן. באמת באהבה.(ורד)
נכון להיום ולעניות עניות דעתי, חבל להשקיע טונות של כסף בכבילה יקרה.

עם ההתחלה והסייפא בדבריך אני מסכים, לגבי שאר הסעיפים נחיה ונראה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
עדיף להנות ממוזיקה במקום ;)
עדיף להנות ממוסיקה וגם להנות "ממציאות".

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא נעים לי להרוס אבל כבר שבוע שמערכת הק"ב ביתי ארוזה עד להגעת הסטנד החדש, כלומר כבר עכשיו אני כבר במקום אותו אתה מתאר. :p

תעשה STOP ותחשוב עוד פעם :rolleyes:...

תומר

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
שלמה, קראתי מה שכתבת וקיבלתי סחרחורת, לחבר למגבר שמחיר הריטייל שלו מגיע ל 24K כבל חשמל ב 3.2K ואינטרקונקטים בסכום דומה....לא הכיוון שלי.

אגב, יש סיבה שלא רשמתי דבר על כבלי חשמל ומפצלי, בתחום הזה אני מסודר.

לגבי אחוז תקציב הכבילה משאר חלקי המערכת, מציע לך לא להתקבע על זה. מוצר לא ממש יודע כמה הוא עולה. אם כבל ב 10k יתן לך שיפור מוחשי שאתה מרגיש בו ורוצה לאמץ אליך, אז השאלה כמה עלה המגבר היא לא רלוונטית.

השאלה הרלוונטית היא בהנתן סכום שרוצה להוציא על אודיו, האם שווה לך לשדרג מגבר בתור אלטרנטיבה (או כל חלק אחר) או לקנות כבל?

בהנתן שאתה אוהב את המגבר שלך, אז שוב לא בטוח ששדרוג מגבר (שוב רק דוגמא לרכיב ספציפי, יכול להיות כל רכיב אחר) הוא הגיוני יותר מרכישת כבל, בהנתן שהכבל ירים את הביצועים של הרכיבים שאתה כבר אוהב.

אצלי כבלי הרמקול עולים שליש מהמגבר, שומעים מעפאן ואני מאושר :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לגבי אחוז תקציב הכבילה משאר חלקי המערכת, מציע לך לא להתקבע על זה. מוצר לא ממש יודע כמה הוא עולה. אם כבל ב 10k יתן לך שיפור מוחשי שאתה מרגיש בו ורוצה לאמץ אליך, אז השאלה כמה עלה המגבר היא לא רלוונטית.

השאלה הרלוונטית היא בהנתן סכום שרוצה להוציא על אודיו, האם שווה לך לשדרג מגבר בתור אלטרנטיבה (או כל חלק אחר) או לקנות כבל?

בהנתן שאתה אוהב את המגבר שלך, אז שוב לא בטוח ששדרוג מגבר (שוב רק דוגמא לרכיב ספציפי, יכול להיות כל רכיב אחר) הוא הגיוני יותר מרכישת כבל, בהנתן שהכבל ירים את הביצועים של הרכיבים שאתה כבר אוהב.

אצלי כבלי הרמקול עולים שליש מהמגבר, שומעים מעפאן ואני מאושר :)

קצת סטינו מהנושא, החלפת רכיבים כלל לא עומדת על הפרק, אני מבין שניתן לקבל שפיל נוסף של ביצועים ע"י החלפת האינטרקונקטים וכבלי הרמקולים שלי (שיחסית מהווים את החוליה החלשה בסטאפ - בדגש על יחסי).

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
גיא חזרתי עם בשורות לא טובות (לפחות לא עבור חשבון הבנק של שנינו):p
מתן הביא לפה כבלי רמקולים, אינטרקונקטים וכבלי חשמל של סטילף וסילטק.
ההבדלים בהחלפות נשמעו כמו החלפת רכיב במערכת.
דרמה.
גם החלפת אינטרקונקט וגם החלפת כבל חשמל למקור שבדקנו עשה הבדל לא קטן.
שיהיה לנו בהצלחה

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
חורג כאן ממנהגי ובכל זאת אזרוק לאוויר המלצה -ששווה באיכותה בערך לכל יתר ההמלצות: נסה את קונדו.
מההכרות הישנה שלי עם ההגברה של יוניסון - לא הדגמים שלך, ואם אני מניח - רק מניח ומנחש כי לא מכיר - את אופי הסאונד "האיטלקי" של האופרה, הכבלים של קונדו יעשו לה טוב ברמת האוויר והפירוט. כפי שכתבו לך כאן רבים, אין תחליף לניסויים והשוואות. לדעתי כדאי לך לבקש מערן לשמוע משהו ללא כל התחייבות. אני הייתי לוקח סט שלם לבחינה ומשווה כל כבל בנפרד ואת כל החבילה ביחד. גם אם זה יקר מידי (בטח זה יקר מידי), תהייה לך לפחות שאיפה לעתיד ובעניין זה (וגם אחרים) מציע לך לאמץ את המלצתו של ZS - קח ת'זמן. מציאות בכבלים מחפשים חודשים ושנים, לא ימים.
בהצלחה (ורד)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,468
נקודות
113
ה כבילה של Stealth יוצאת מגדר הרגיל.

לא שאחרים לא.

אבל גיא
גם כבילה "כבדה" כמו Stealth ו Silteck ואחרים לא הפתרון אצלך.
לא בשלב זה בכל אופן.
במיוחד כאשר המערכת רעננה אצלך
החלפת לא מעט רכיבים בפרק זמן של כמה שבוע או אף ימים בודדים...
קח לך את הזמן, תפיק את המיטב, תאמן את האוזן לתוצאה שכרגע אצלך...ואז אם באמת תרגיש שוואלה חסר לי בכל זאת איזה שטאזזזז, מי אם לא אתה יודע לרכוש...;)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
עם ההתחלה והסייפא בדבריך אני מסכים, לגבי שאר הסעיפים נחיה ונראה.
בקצב שלך, אני מהמר שלא רחוק היום ויהייה פוסט של התחדשתי בכבלים בעלות של רכב קטן.
זה רק עניין של הכנסת כבל אחד יקר וטוב למערכת.
העיצה הכי טובה ששלדעתי נתנו לך היא סבלנות.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
קצת סטינו מהנושא, החלפת רכיבים כלל לא עומדת על הפרק, אני מבין שניתן לקבל שפיל נוסף של ביצועים ע"י החלפת האינטרקונקטים וכבלי הרמקולים שלי (שיחסית מהווים את החוליה החלשה בסטאפ - בדגש על יחסי).

לא המלצתי לך להחליף ציוד. כל מה שניסיתי להגיד שאין קשר בין עלות מגבר לעלות כבלים. כל מה שמשפר לך הסאונד הולך, בהנחה שאתה רוצה לשפר אותו.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
חלילה שלא יתפתח כאן דיון כבלים, אבל מנסיון האפקט המתקבל לא יאמן.
מעבר לכך שעושים, ועושים המון לצליל-הצלחתי גם להבין שמאוד מומלץ לשלב סידרה שלמה כדי
לקבל חותמת צליל של אותה החברה.
ולא שלא ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר באמצעות עירבוב חברות או סוגי מתכות
אבל אני בטח לא שם, ומי שיודע בעיקר דרך ניסוי וטעיה ידע להביא את המערכת בדיוק לאופן
שבה ירצה שתישמע.
בנוסף, ולדעתי האישית זה הרכיב שדורש הכי הרבה שעות, ידע ,ריכוז והאזנה עד שתבין בכלל מה אתה מעדיף ולמה.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
האלקטרוניקה והרמקולים שלך כולם מאותו יבואן ודווקא בעניין הכבלים אתה לא סומך עליו?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
שמח ששאלת, בתכלס החשש הוא שבשל כבילה יחסית "עממית" אני לא מוציא את המיטב מהמערכת (סטריאו), חשבתי לקבל כיוון לשידרוג כללי בעלות סבירה, הסכומים שה"חברה" זרקו באויר לא ריאלים מבחינתי, בסכומים כאלה עדיף לשדרג את הסטאפ מה שכלל לא עולה בראשי.
יש הטוענים שכבילה לא עושה שום הבדל, או הבדל קטן וזניח.
יש הטוענים שמאזור מחיר מסויים ומעלה זה כבר מספיק טוב ואין טעם להשקיע יותר.
יש הטוענים שהחלפה לכבלים טובים שקולה (או עולה על) החלפת מכשיר במערכת.

בהינתן שבטוח שלא תקנה כבלים במחיר שלא יהייה שווה עבורך, אין מניעה לבדוק גם כבלים יקרים.
אם הם יתנו לך שידרוג בסאונד כמו החלפת מכשיר, הם בעצם עשויים להיות שווים את מחירם עבורך.
אחרת פשוט לא, אבל בכל מקרה הבדיקה תוכל לעזור לך להתאפס על מה משמעות הכבילה עבורך בפועל, לא בתיאוריה.

עמיר

msmrodan

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
3
אולי אני אזרוק עוד שם באוויר - DH LABS
בסקאלה של VFM הם מאד מאד שם.
לגבי העלות, חלק ניכר מהחברות מוכרות את הכבל ב BULK מה שמוזיל מאד את המחיר - לי יש את זה למשל - - http://silversonic.com/products/speaker-cables/q-10-signature/
מחובר אצלי ישירות ללא מחברים - כבל כזה עם מחברי WBT למשל, באמת שנראה לי שאתה חייב לנסות לפני שאתה עולה לרמות הכבלים שעלותם רכב.

בסוף הכבל מגיע לרמקול, שמבטיח לך לא מחווט מבפנים עם כסף טהור - הרבה בסוף מגיעים למסקנה שצריך לשנס מותניים , לשדרג את כל רכיבי הקרוס כולל חיווט פנימי. אבל הרוב מסתפקים בלשחק את משחק הכבלים ונמנעים (לפעמים בצדק) להיכנס פנימה.

בקיצור ולסיכום, תחליף למשהו שאתה אוהב ואל תשכח להנות מהדרך...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור