כבלים רבותי, כבלים... המלצות.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
272
נקודות
63
אמ;לק
אפשר מפרט של המערכת?

אני לגמרי יכול להזדהות עם האימפולסיביות שלך ולגמרי יכול להבין את התסכול שלך עקב תשובות יומרניות ומתנשאות.

יצתברו לי כמה כבלים, שום דבר fancy אבל אני יכול להשאיל ולחסוך לך קצת כסף בניסוי וטעייה במידה אם זה עוזר ..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אמ;לק
אפשר מפרט של המערכת?

אני לגמרי יכול להזדהות עם האימפולסיביות שלך ולגמרי יכול להבין את התסכול שלך עקב תשובות יומרניות ומתנשאות.

יצתברו לי כמה כבלים, שום דבר fancy אבל אני יכול להשאיל ולחסוך לך קצת כסף בניסוי וטעייה במידה אם זה עוזר ..

רמקולים - Opera Grand Callas קידמיים, Opera Callas אחוריים.
מגבר סטריאו - Unison Research Unico150
מקורות דיגיטאליים - Unison Research Due, Cary Audio DMS500
מקור אנלוגי - מישייל ג'ירו SE עם זרוע ג'לקו וראש של miyajima
פונו Zesto PS1
מגבר אוזניות - Unison Research SH
אוזניות - Focal Elear, Grado RS2

כל הכבילה Cardas

ק"ב
פרוססור - Marantz AV7703
מגבר - Marantz MM8077
נגן - Marantz UD5007

כבילה ק"ב CHORD

נערך לאחרונה ב:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
272
נקודות
63
מפרט של הכבילה היה גם תורם אבל לא נראה לי שזה ה issue
אתה ממש לא "עממי", לא שיש בעיה עם עממיות.

יש פילוסופיה ידוע שהמערכת שלך נשמעת כמו הרכיב הכי "גרוע" או הכי לא מתאים מה שפוגע בסינרגיה של הרכיבים
אבל גם פה לא נראה לי שזו הבעיה, כי נראה שהכל שנבחר בקפידה לאחר יעוץ סופר מקצועי.

כבל יהיה שינוי מהותי אם לא מתאים לוואטים בה המערכת עובדת ואם כן מתאים זה fine tuning כמו שציינתה לפני.

אולי משהו התפספס .. ?

התייחס לאנלוג:
קונדישינר + כבלי חשמל יש?
כיוונתה את ה VTA ואזימונט' לטארקינג אופטימלי?
ניסיתה לחבר שנאי סטאפ-אפ ושהפונו יהיה רק RIAA?
מיקמתה את הרמקולים בהתאם להמלצות היצרן?

או .. אולי .. אולי .. אתה לא ממש אוהב את הצליל של הרמקולים/הגברה.
There, i said it

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מפרט של הכבילה היה גם תורם אבל לא נראה לי שזה ה issue
אתה ממש לא "עממי", לא שיש בעיה עם עממיות.

יש פילוסופיה ידוע שהמערכת שלך נשמעת כמו הרכיב הכי "גרוע" או הכי לא מתאים מה שפוגע בסינרגיה של הרכיבים
אבל גם פה לא נראה לי שזו הבעיה, כי נראה שהכל שנבחר בקפידה לאחר יעוץ סופר מקצועי.

כבל יהיה שינוי מהותי אם לא מתאים לוואטים בה המערכת עובדת ואם כן מתאים זה fine tuning כמו שציינתה לפני.

אולי משהו התפספס .. ?

התייחס לאנלוג:
קונדישינר + כבלי חשמל יש?
כיוונתה את ה VTA ואזימונט' לטארקינג אופטימלי?
ניסיתה לחבר שנאי סטאפ-אפ ושהפונו יהיה רק RIAA?
מיקמתה את הרמקולים בהתאם להמלצות היצרן?

או .. אולי .. אולי .. אתה לא ממש אוהב את הצליל של הרמקולים/הגברה.
There, i said it

הי, נראה לי שלא קראת את כל השרשור

סיכום קצרצר.

א. הייתי מאוד מרוצה מהסטאפ כפי שהוא.
ב. מתוך ידיעה שכבלים הם החלק החלש במערכת פתחתי שרשור התיעצות בנושא.
ג. כל הכבלים הוחלפו.

התוצאה - התקבל הפיין טיונינג הנדרש (שיפור ברזולוציה ומיקרו דינמיקה), המערכת נשמעת נהדר בין אם המקור אנלוג או דיגיטאלי.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
גיא חייב להוריד הכובע, תוך שבועיים מצאת את הכבלים המיוחלים, יפה :שתוי:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא חייב להוריד הכובע, תוך שבועיים מצאת את הכבלים המיוחלים, יפה :שתוי:

מראש החלטתי להתמקד בלא יותר משלוש חברות (רמז - באלו שהייצרן כתב לי במכתבו), בדקתי אצלי, יומיים בדיקות לכול חברה ביחד עם בת הזוג.
הגעתי למסקנות מה נשמע הכי טוב לאוזניי וסגרתי את העניין.

אין לי זמן או רצון לבחון כל כבילה או קומבינציה אפשרית, אין לנושא הזה סוף ואני מניח שתמיד קיים סיכוי שכבלים מתוצרת מאן דהוא ישמעו טוב מאלו שרכשתי - תמיד קיים סיכוי לכך.

בשורה התחתונה קיבלתי את מה שחיפשתי (יותר פירוט ולא על חשבון חדות מעצבנת, יותר מיקרו דינמיקה ועוד קצת שקט).

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מראש החלטתי להתמקד בלא יותר משלוש חברות (רמז - באלו שהייצרן כתב לי במכתבו), בדקתי אצלי, יומיים בדיקות לכול חברה ביחד עם בת הזוג.
אין לי זמן או רצון לבחון כל כבילה או קומבינציה אפשרית, אין לנושא הזה סוף ואני מניח שתמיד קיים סיכוי שכבלים מתוצרת מאן דהוא ישמעו טוב מאלו שרכשתי - תמיד קיים סיכוי לכך.

בשורה התחתונה קיבלתי את מה שחיפשתי (יותר פירוט ולא על חשבון חדות מעצבנת, יותר מיקרו דינמיקה ועוד קצת שקט).

יפה בחרת, וגם לטעמי,
בעבר כל התערוכות אודיו היו מחוברות
ל cardas ברמה golden cross ומעלה :אצבע מורמת

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113

סוף מסע.. תתחדש ותתחיל ליהנות:בעד:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@איציק ירקוני "סוף המסע" יגיע רק לאחר שהסטנד החדש יגיע - פירוק והרכבה אחרונים בהחלט ;)
אחד היעדים שאני מציב לעצמי, לא לשנות רכיבים במהלך 2018.

נועםמ

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
8
מכל שיחות הכבלים פה, כרגע אני עם כבלי 2.5 מנחושת רגילים.
יש פה מישהו שמוכן להשאיל כבלי רמקול להשוואה? (מודיעין/ירושלים).

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

קארדס ידועים בטבעיות פתיחות וליקווידיות אך גם בהחלקת הקצוות מה שלפעמים פוגע בדפינישן, מה דעתך עד כה?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קארדס ידועים בטבעיות פתיחות וליקווידיות אך גם בהחלקת הקצוות מה שלפעמים פוגע בדפינישן, מה דעתך עד כה?

סביר להניח שאתה מתייחס ללינים הקודמים של החברה שהצליל בהם שונה מסדרות הנוכחיות של cardas Clear וה Persac
השינוי שהגיע כצורך לענות לצרכי הקהל שדורשים כיום צליל "יותר נקי".

כפי שרשמתי באחת התגובות לעיל, שינוי הכבלים לסדרת Clear יצר יותר פירוט ומיקרודינמיקה מבלי להפוך את הצליל לחד (יש שטועים ומסווגים חדות כפירוט) תוך שמירה על גודל במה עומק, מיד ובאס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור