בעיה נפוצה בחנויות

מצב
הנושא נעול.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
גם רן וגם נבו מתלוננים לכל אורך השרשור על השרות בישראל ועל רמת המחיר.
אם אתם יודעים לעשות את זה יותר טוב, אז תפתחו עסק בתחום. סיכוי טוב שתשברו את השוק ואולי אפילו תתעשרו מזה.
אם אתם יודעים משהו שאחרים לא יודעים, לכו על זה.
ואני לא ציני.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
גם רן וגם נבו מתלוננים לכל אורך השרשור על השרות בישראל ועל רמת המחיר.
אם אתם יודעים לעשות את זה יותר טוב, אז תפתחו עסק בתחום. סיכוי טוב שתשברו את השוק ואולי אפילו תתעשרו מזה.
אם אתם יודעים משהו שאחרים לא יודעים, לכו על זה.
ואני לא ציני.

תאמין לי, הייתי שמח.
אם היה לי את ההון הראשוני, הייתי פותח עסק של ייבוא מוצרי יד שניה.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
כנגד תוכנית עסקית טובה ומוצקה, תמיד ניתן לגייס הון מתאים
אם יש לך חלום, לך על זה.
רק תזכור תמיד את צמד המילים הכי חשובה בביזניס "תוכנית עסקית"

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
כנגד תוכנית עסקית טובה ומוצקה, תמיד ניתן לגייס הון מתאים
אם יש לך חלום, לך על זה.
רק תזכור תמיד את צמד המילים הכי חשובה בביזניס "תוכנית עסקית"

אני 'צעיר' מדיי בתחום בשביל לפתוח עסק, יש הרבה מה ללמוד, לשמוע...
אולי ביום מן הימים..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תאמין לי, הייתי שמח.
אם היה לי את ההון הראשוני, הייתי פותח עסק של ייבוא מוצרי יד שניה.

אם יש לך תוכנית כלכלית מוצלחת אני יכול לקשר אותך למישהו שיש לו את הממון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני 'צעיר' מדיי בתחום בשביל לפתוח עסק, יש הרבה מה ללמוד, לשמוע...
אולי ביום מן הימים..

אז קודם תלמד ואחר כך תבדוק אם יש על מה להלין. יכול להיות שאחרי שתלמד תבין שהיבואנים לא יכולים לשרוד עם תמחור זול יותר, יכול להיות שבדיוק ההיפך. בינתיים אף אחד מהם לא נוסע על פרארי. בקושי קנגו.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אז קודם תלמד ואחר כך תבדוק אם יש על מה להלין. יכול להיות שאחרי שתלמד תבין שהיבואנים לא יכולים לשרוד עם תמחור זול יותר, יכול להיות שבדיוק ההיפך. בינתיים אף אחד מהם לא נוסע על פרארי. בקושי קנגו.

נסחפת.
היבואנים המוכרים בכלל לא נוסעים על קנגו, ויש גם כאלו עם מכוניות ספורט, אבל מזה משנה.

אני צעיר בנושא הזה, אבל לא בנושא צרכנות ומחירים... אבל אין לי כוח להכנס לזה שוב, שיהיה ליל מנוחה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא נסחפתי - אתה כתבת שיש לך עוד הרבה מה ללמוד:)
הקנגו היה מטאפורה. לא משנה, לא הבנת...

בכל מקרה, מנוחה בלילה זה תמיד בא טוב.

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כסף זה כסף, לא משנה על איזה תקציב אתה מעמיס אותו -- אם אתה משלם ולא מקבל תמורה, זה חסר.

אני מציע שתעמיס את מחיר האזניות על ההוצאות השנתיות שלך, ואז תראה שזה זניח לחלוטין

כסף, זמן, טירחה, סיכון --אלה תמיד דברים זניחים כשהם אצל אחרים -- במיוחד עבור מי שלא רוצים לראות / להבין, ומתעקשים שהאחרים צריכים להשקיע אותם עבורם / בעניינם, ורק לא -- חס-מלהישמע -- הם עצמם.

אבל כנראה לא רוצים מספיק... :(

ברגע שאתה מתחיל להישמע כמו בויכוח עם איש דתי אם יש אלוהים או לא....אני מחוץ לתמונה.
אתה כנראה כבר לא בדיוק מבין מה אתה כותב....
מה הקשר עם אני אעמיס הוצאות אז אוכל לשמוע את האוזניות בחנות ????

נערך לאחרונה ב:

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זה פשוט לא מספיק חשוב. זה נוגע ל-0.001 מהקהילה האודיופילית בארץ.
לי אין בעיה שתעלה את העניין. בדוק עם עצמך אם אתה רוצה "להקים מחאה" והפורום לרשותך כמובן.

נמר,
בוא אספר לך מה קורה קצת בעולם ואולי מזה תסיק מסקנות אחרות (אני מקווה) ותראה עד כמה אתה טועה.
ילדים / אנשים שמתים כל יום ממחלות נדירות למעשה לא צריכים טיפול .
ע"פ הלוגיקה שלך, אין טעם לנסות ולהציל ילדים כאלה כי הם מהווים כהגדרתך 0.001%.
אתה מסתכל על העולם כעסק כלכלי ואני הרבה מעבר לכך. זה כנראה אחד ההבדלים בנינו מני רבים ועצוב מאוד לשמוע את זה.
אבל אם זו צורת המחשבה שלך כל הפורום הזה בבעיה גדולה !!!

נערך לאחרונה ב:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אתה משחק במגרש הלא נכון להבנתי. אין ליבואנים שום בעיה להדגים רמקולים, מגברים, נגנים, כבלים, מה שתרצה ואפילו אצל הלקוח הפוטנציאלי בבית. יש רתיעה מלהדגים אוזניות, ודאי כאלו שנכנסות לתוך האוזן, בדיוק כפי שבחנות בגדים תהיה רתיעה מלתת ללקוח לנסות סוגי גרביים או תחתונים, ככה זה ואין בענין הזה התנהגות שונה בשאר העולם. לא קשור לסוגית השרות בכלל, אלא לתחום הפסיכולוגי שבו הרתיעה מלנסות מוצר שיש בו שימוש כמעט אינטימי שגם אחרים ניסו או ינסו אותו, מובנת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ברגע שאתה מתחיל להישמע כמו בויכוח עם איש דתי אם יש אלוהים או לא....אני מחוץ לתמונה.
אתה כנראה כבר לא בדיוק מבין מה אתה כותב....
האסוציאציות שלך מראת על ניתוק חמור יותר מהמציאות ממה שהערכתי בהתחלה.
התייחסתי ישירות למה שכתבת, לא לאלוהים ולא לתמונות.

כתבת:
מחיר האוזניות הללו יועמס על סה"כ קניה של החנות מאותו יבואן (ואז תראה שזה זניח לחלוטין).
ולזה התייחסתי -- באנאלוגייה -- כשכתבתי:
אני מציע שתעמיס את מחיר האזניות על ההוצאות השנתיות שלך, ואז תראה שזה זניח לחלוטין
וזה שנתקעת עם פיקסאצייה לקישור כל דבר ל"שמיעת האזניות בחנות", עד שאתה לא יכול לראות אנאלוגיות פשוטות שנוגעות ישירות לדברים שכתבת, מתחיל להראות על בעייה עמוקה אצלך, אבל אתה מדבר על אחרים שלא מבינים... נו, שויין :(

ובתור מעופף אתה בא להסביר לנמר על המציאות?
נמר,
בוא אספר לך מה קורה קצת בעולם ואולי מזה תסיק מסקנות אחרות (אני מקווה) ותראה עד כמה אתה טועה.
ילדים / אנשים שמתים כל יום ממחלות נדירות למעשה לא צריכים טיפול .
ע"פ הלוגיקה שלך, אין טעם לנסות ולהציל ילדים כאלה כי הם מהווים כהגדרתך 0.001%.
אתה מסתכל על העולם כעסק כלכלי ואני הרבה מעבר לכך. זה כנראה אחד ההבדלים בנינו מני רבים ועצוב מאוד לשמוע את זה.
אבל אם זו צורת המחשבה שלך כל הפורום הזה בבעיה גדולה !!!
ועושה השוואות בין בעיות חיים ובריאות של ילדים לבין דברים שהם בעצם מוצרי מותרות והנאה!!

לאן הגעת? איזו רמה של מאניפולאציות רגשיות אתה מכניס לדיון??!

הרי בהקשר שלנו מדובר על שה שאתה לא רוצה לקחת סיכון כלכלי שאוזניות של אלף שקל לא יישמעו כמו שאתה רוצה, ואז מלכלך על צורת המחשבה של נמר, שאוי-ואבוי "מסתכל על העולם" -- יעני לא רק על נושא הדיון -- "כעסק כלכלי"...

<קטע הוסר על ידי עמיר>

עמיר

נערך לאחרונה ב:

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
האסוציאציות שלך מראת על ניתוק חמור יותר מהמציאות ממה שהערכתי בהתחלה.
התייחסתי ישירות למה שכתבת, לא לאלוהים ולא לתמונות.

כתבת:

ולזה התייחסתי -- באנאלוגייה -- כשכתבתי:

וזה שנתקעת עם פיקסאצייה לקישור כל דבר ל"שמיעת האזניות בחנות", עד שאתה לא יכול לראות אנאלוגיות פשוטות שנוגעות ישירות לדברים שכתבת, מתחיל להראות על בעייה עמוקה אצלך, אבל אתה מדבר על אחרים שלא מבינים... נו, שויין :(

ובתור מעופף אתה בא להסביר לנמר על המציאות?

ועושה השוואות בין בעיות חיים ובריאות של ילדים לבין דברים שהם בעצם מוצרי מותרות והנאה!!

לאן הגעת? איזו רמה של מאניפולאציות רגשיות אתה מכניס לדיון??!

הרי בהקשר שלנו מדובר על שה שאתה לא רוצה לקחת סיכון כלכלי שאוזניות של אלף שקל לא יישמעו כמו שאתה רוצה, ואז מלכלך על צורת המחשבה של נמר, שאוי-ואבוי "מסתכל על העולם" -- יעני לא רק על נושא הדיון -- "כעסק כלכלי"... :( לא יאומן!

מילא שאתה מתגאה בזה שאתה "הרבה מעבר לכך" (lol)(lol)(lol), אבל אתה עוד מדבר על ה"בעייה" של הפורום -- לא על הבעיות שלך חס וחלילה!

אתה מלכלך יותר ויותר בגדול, כבר הרבה מעבר לסתם יריקות על השטיח של נמר :בורח:

עמיר

אני באמת לא צוחק עכשיו ולא בא לרדת עליך (כמו שירדת עליי) אבל אני מציע שתוציא כמה שקלים ופעם אחת ולתמיד תבדוק את רמת האיי קיו שלך ואת מצב הלשון .....כי להערכתי יש בעיה.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עמיר ורן אנא ערכו את ההודעות שלכם כי אתם עוברים על חוקי הפורום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא קשור לחוקי הפורום. תערכו את ההודעות שלכם בשביל שתוכלו להישאר בני אדם.

רן.
נראה לי שבלי קשר לכלום, אף אחד לא ממש מקבל את התלונה שלך. גם לא נראה לי שתוציא 400,000 איש מהבית בשביל אוזנית כפתור. ואם זה הדבר היחיד שאתה מלין עליו (אם יש בכלל על מה) ובשאר הדברים אתה אפילו מקבל הביתה לשמוע, אז כנראה אין ממש על מה להתלונן.

קיבלת ממני המלצה לאוזניה שנחשבת לאחת הטובות ביותר שיש. קנה אותה, לא תתחרט.

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אני באמת לא צוחק עכשיו ולא בא לרדת עליך (כמו שירדת עליי) אבל אני מציע שתוציא כמה שקלים ופעם אחת ולתמיד תבדוק את רמת האיי קיו שלך ואת מצב הלשון .....כי להערכתי יש בעיה.
איך בדיוק אתה מיעץ לחברות במיליונים ? עמיר עשה לך בית ספר ( יסודי ).בכמה מהלכים פשוטים ושקופים ,חטפתה מט סנדלרים.
כמה מביך...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אני לא יודע אם בימינו עורכים בדיקות IQ, אהל כשעשיתי פסיכומטרי לפני די הרבה זמן -- בתנאים בלתי שקולים כי לא עשיתי אף קורס הכנה -- קיבלתי 729, שזה אמנם הציון הנמוך ביותר במאיון העליון, אבל בכל זאת נקודת התחלה סבירה. מאז בטח מתו די הרבה תאים אפורים, אבל אולי נשאר משהו שמספיק כדי להבין את הרמה האינטלקטואלית הסופר-גבוהה של הדיון.

לא נשאר מספיק בשביל לדעת איפה ואיך בודקים את רמת הלשון. בבית-ספר לדקדוק? מכללות לנימוסים והליכות? מרפאת פה ולסת? :)

לא קשור לחוקי הפורום. תערכו את ההודעות שלכם בשביל שתוכלו להישאר בני אדם
אני? להישאר בן-אדם? :) מתי הייתי? :(

העפתי קטע שנראה בעייתי, שעדיין נמצא בנוסחו המלא בעותק המצוטט אצל רן.

נמר/אורי: מעבר לכך שאשתדל להיזהר יותר, ובלי להסיר מאחריותי לתכנים שאני כותב, ראו עצמכם חופשיים להעיף מיידית כל הערה שלי שעוברת על חוק כלשהו.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
איך בדיוק אתה מיעץ לחברות במיליונים ?
אין בעייה לייעץ לחברות שעוסקות במיליונים -- זה לסכן כסף של אחרים, בלי להוציא גרוש מהכיס.

לא נראה לי שאם עצה של יועץ לא מתקבלת, הוא יוציא מכיסו ויחזיר אפילו שבריר משכרו, שלא לדבר על אחוז כלשהו מהנזק, בטח שלא בגלל טענה ברמה של "לא נראה לי" או "אני אחשוב על זה", כמו במקרה של בדיקת אזניות, כשהלקוח יכול כן להשתמש בעצה אחר כך בלי לשלם ליועץ (כמו קנייה באינטרנט לאחר הבדיקה), ועם נזק ליועץ -- רק כי הלקוח בטוח שמגיע לו.

אבל מאניפולאציות, לוגיות ורגשיות, הן שם המשחק כאן, והגינות, כמו גם ראיית הנזקים אצל אחרים, מחוץ לעסק.

עמיר

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
א. לסיכום אומר שאחרי כל העליהום עלי אני ממשיך להאמין שהצדק איתי.
ב. לעמיר- לא הגעתי לפה על מנת להתחרות איתך "למי יש יותר גדול" (וד"א היית מפסיד...).
ג. לגבי העבודה שלי- הדבר אינו רלבנטי לוויכוח אבל אם הייתי יכול לומר באופן גלוי בדיוק מה אני עושה ועבור אילו חברות, סביר שהייתם מרימים גבה אחת או שתיים (בגילי עדיין אסור לי להסגיר את תפקידי בצבא בכלל ובמילואים בפרט).
ד. לגבי ההערה שלך עמיר שהעיצה שלי לא מתקבלת- תאמין לי שאני נילחם חזק על מנת שתתקבל כי אני ממש מאמין במה שאני אומר וממליץ (ותתפלא אבל גם בד"כ צודק).
ה. לנמר- אני מציע (אם אתה רוצה כמובן) שתערוך סקר ותשאל בו את השאלה הבאה בקרב חברי הפורום: האם הייתם מעדיפים לשמוע אוזנית In ear ברמה גבוהה טרם הקניה או לקנות ע"פ המלצות ?
אני יכול להבטיח לך שאקבל את תוצאות הסקר באופן מוחלט.
ודבר אחרון - הגעתי לפורום על מנת להעלות בעיה ואני מתנצל אם פגעתי במישהו פה, לא זאת הייתה כוונתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה מוזמן לערוך סקר בעצמך. אם אתה רוצה הסבר כיצד לעשות זאת רק תבקש. ניתן לעשות זאת ממש כאן בפורום.:כל-הכבוד:

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור