בעיה נפוצה בחנויות

מצב
הנושא נעול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ב. לעמיר- לא הגעתי לפה על מנת להתחרות איתך "למי יש יותר גדול" (וד"א היית מפסיד...).
ג. לגבי העבודה שלי- הדבר אינו רלבנטי לוויכוח אבל אם הייתי יכול לומר באופן גלוי בדיוק מה אני עושה ועבור אילו חברות, סביר שהייתם מרימים גבה אחת או שתיים (בגילי עדיין אסור לי להסגיר את תפקידי בצבא בכלל ובמילואים בפרט).
ד. לגבי ההערה שלך עמיר שהעיצה שלי לא מתקבלת- תאמין לי שאני נילחם חזק על מנת שתתקבל כי אני ממש מאמין במה שאני אומר וממליץ (ותתפלא אבל גם בד"כ צודק).
א. צדקן, שלא רוצה לראות, לא רואה. אין הפתעות

ב. כמה חכמולוגים בעלי רמת שיחה דומה כבר העלו את הרעיון שזו מטרתי, וכבר הצהרתי כמה פעמים בגלוי: שלי לא הכי גדול!!
(לא שהייו תלונות :) -- וממגודלים דווקא שמעתי שייש בעיות -- כואב, לא נכנס וכאלה :) ).

ג. מי בדיוק הכניס את העניין הלא רלוואנטי הזה לדיון, כהזדמנות להשוויץ וליצור מיסתורין, סטייל שבכ"ניקים ואייל גולן, ועכשיו טוען שזה לא רלוואנטי? מאניפולאציות כבר אמרנו?
אני נותן שירות לחברות ענק העוסקות במיליוני דולרים כל אחת בשנה.
אוי ואבוי אם הייתי מתנהג ו/או נותן שירות כמו כעצת מנהלי הפורום ועוזריהם.
ד. דיברתי על מה הייה קורה אם העצה שלך לא הייתה מתקבלת, ועוד בלי ויכוח, אלא סתם "לא נשמע לי טוב" -- האם היית מחזיר חלק משכרך?

ה. לנמר- אני מציע (אם אתה רוצה כמובן) שתערוך סקר ותשאל בו את השאלה הבאה בקרב חברי הפורום: האם הייתם מעדיפים לשמוע אוזנית In ear ברמה גבוהה טרם הקניה או לקנות ע"פ המלצות ?
אני יכול להבטיח לך שאקבל את תוצאות הסקר באופן מוחלט.
מאניפולאציות זה שם המשחק, כולל בניסוח השאלה, שמדחיק את כל הבעייתיות.

בוא נעשה יחד עם זה סקר ותשאל בו את השאלה הבאה בקרב חברי הפורום: האם הייתם מעדיפים לאכול ארוחת ערב דשנה ושרן ק. ישלם, מרצונו הטוב -- הוא מזמין אתכם -- או על חשבונכם?

האם אתה יכול להבטיח לנו שתקבל את תוצאות הסקר באופן מוחלט?

דרך אגב, גם אם כן זה לא מוכיח הרבה, כי אנשים רגילים לזה שאין ארוחות חינם, וגם רגילים שמדגימים מוצרים אחרים, ועלולים שלא להיות מודעים לבעייתיות ובמקרה הספציפי ולא לחשוב עליה בעצמם.

הבעייה אתך שאתה ממשיך בשלך גם אחרי שהסבירו לך את הבעייתיות ואת חוסר-ההגינות, גם כלפי המוכרים וגם לגבי הלקוחות הפוטנציאליים הבאים, ואתה ממשיך בשלך וטוען לצדקתך כאילו לא נאמר כלום, אבל בהזדמנות מלכלך על כולם מסביב, כולל את נמר, את כל הפורום ואותי.

רמת המאניפולאטיביות שלך מדהימה אותי כל פעם מחדש.

עמיר

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מוזמן לערוך סקר בעצמך. אם אתה רוצה הסבר כיצד לעשות זאת רק תבקש. ניתן לעשות זאת ממש כאן בפורום.:כל-הכבוד:

נמר,
אתה הרי יודע שאם הסקר יבוא ממני או ממך זה יתקבל בצורה שונה, לכן אני מרים לך כפפה, גם לא רוצה זו תשובה.
יחד עם זאת בוא ניתן לציבור בפורום להחליט בוויכוח הזה, הרי לזה בדיוק התכוונת - שהציבור יחליט לא? (או אולי לא) ???!!!

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
א. צדקן, שלא רוצה לראות, לא רואה. אין הפתעות

ב. כמה חכמולוגים בעלי רמת שיחה דומה כבר העלו את הרעיון שזו מטרתי, וכבר הצהרתי כמה פעמים בגלוי: שלי לא הכי גדול!!
(לא שהייו תלונות :) -- וממגודלים דווקא שמעתי שייש בעיות -- כואב, לא נכנס וכאלה :) ).

ג. מי בדיוק הכניס את העניין הלא רלוואנטי הזה לדיון, כהזדמנות להשוויץ וליצור מיסתורין, סטייל שבכ"ניקים ואייל גולן, ועכשיו טוען שזה לא רלוואנטי? מאניפולאציות כבר אמרנו?

ד. דיברתי על מה הייה קורה אם העצה שלך לא הייתה מתקבלת, ועוד בלי ויכוח, אלא סתם "לא נשמע לי טוב" -- האם היית מחזיר חלק משכרך?

מאניפולאציות זה שם המשחק, כולל בניסוח השאלה, שמדחיק את כל הבעייתיות.

בוא נעשה יחד עם זה סקר ותשאל בו את השאלה הבאה בקרב חברי הפורום: האם הייתם מעדיפים לאכול ארוחת ערב דשנה ושרן ק. ישלם, מרצונו הטוב -- הוא מזמין אתכם -- או על חשבונכם?

האם אתה יכול להבטיח לנו שתקבל את תוצאות הסקר באופן מוחלט?

דרך אגב, גם אם כן זה לא מוכיח הרבה, כי אנשים רגילים לזה שאין ארוחות חינם, וגם רגילים שמדגימים מוצרים אחרים, ועלולים שלא להיות מודעים לבעייתיות ובמקרה הספציפי ולא לחשוב עליה בעצמם.

הבעייה אתך שאתה ממשיך בשלך גם אחרי שהסבירו לך את הבעייתיות ואת חוסר-ההגינות, גם כלפי המוכרים וגם לגבי הלקוחות הפוטנציאליים הבאים, ואתה ממשיך בשלך וטוען לצדקתך כאילו לא נאמר כלום, אבל בהזדמנות מלכלך על כולם מסביב, כולל את נמר, את כל הפורום ואותי.

רמת המאניפולאטיביות שלך מדהימה אותי כל פעם מחדש.

עמיר

עמיר,
לאור ההתלהמות שלך וחוסר היכולת לשלוט בעצמך, אני ממליץ על כדורי הרגעה...
להערכתי זה יכול לעזור לך להירגע קצת.
תזכור את המשפט- רק דרך עיניים אדומות רואים עולם ורוד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,
אתה הרי יודע שאם הסקר יבוא ממני או ממך זה יתקבל בצורה שונה, לכן אני מרים לך כפפה, גם לא רוצה זו תשובה.
יחד עם זאת בוא ניתן לציבור בפורום להחליט בוויכוח הזה, הרי לזה בדיוק התכוונת - שהציבור יחליט לא? (או אולי לא) ???!!!

ביום שאני ארצה באמת לעשות סקר אני אעשה. אני כבר יכול להגיד לך שאף אחד לא ידחף לתוך האוזן שלו את הדונג של חברו. אפילו אם הוא ממש ממש ממש ממש אוהב אותו.

אגב.
גם כאשר מדובר בסקירת אוזניות, היבואנים יודעים שהם חייבים לשלוח זוג חדש בקופסא סגורה. אחרת לא מתבצעת סקירה. וזה לא רק בארץ, זה דבר מקובל בכל העולם.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר,
לאור ההתלהמות שלך וחוסר היכולת לשלוט בעצמך, אני ממליץ על כדורי הרגעה...
להערכתי זה יכול לעזור לך להירגע קצת.
תזכור את המשפט- רק דרך עיניים אדומות רואים עולם ורוד.
אני דווקא רגוע ומשועשע :)

מצחיק לראות אותך עושה מאניפולאציות נון-סטופ.

המאניפולאצייה האחרונה, היא להעביר את הפוקוס אלי אישית (בניגוד לחוקי הפורום -- עניין הכדורים, דרך אגב, לא שאיכפת לי).

אבל מעניין כמה אנשים עוד שמו לב שחוץ מהבריחה לכל הנושאים מסביב, הג'וב המיסתורי, מיליוני הדולארים, גודלו של הזה שלך, ולא זוכר מה עוד -- לא הגבת עניינית לאף נושא ענייני שהועלה:
  1. עניין ההיגיינה
  2. עניין ירידת הערך וסיכויי המכירה עקב פתיחת הקופסה, במקרה של אי קנייה
    • חשש מדונג ושאר חייות
    • חשש שאולי בכלל הסחורה משומשת
    • הבנה שהייה לקוח קודם שלא התלהב -- אולי זה לא כזה טוב?
  3. עניין חוסר ההגינות כלפי המוכר/יבואן, שצריך לסבול נזק כספי (ירידת ערך ואטמים חדשים) והתעסקות באיחס (החלפת אטמים, חיטוי וכו'), מעבר להשקעת הזמן ומפח הנפש שייש בכל מכירה שלא הצליחה
  4. הפתח לניצול העניין ע"י אנשים שיישתמשו במנגנון לצורך בדיקה, וייקנו בזול יותר במקומות אחרים, בחו"ל (שגם שם לא נותנים לבדוק) או באינטרנט

אולי הייו עוד נושאים, שהסחות-הדעת המאניפולאטיביות שלך השכיחו אותן ממני, ואין לי כוח לחפור אחורה.

כמוכן, גם אם יש רוב בפורום שרוצה / מעדיף שייפתחו אוזניות IE, זה לא אומר שאתה "צודק" בזה שייש "בעייה", רק בזה שייש רצון, שחלק מוכן להתחשב בכך שאינו מוצדק, וחלק לא.

זה כמו לדבר עם גנבי המוסיקה על הצד הלא-הוגן של העניין -- מבחינתם זו באמת בעיה ולא בסדר שייש כאלה שמדברים על הצורך לשלם על עבודה/זכויות של מישהו אחר.

עמיר

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לרן,
אם אתה מדבר על רמת שירות בארץ, שהיא לא מספיק טובה ושירותית, מן הסתם קנה המידה צריך להיות המקובל בחו"ל.

האם אתה מכיר חנויות בחו"ל שמאפשרות האזנה לאוזניות IE לפני רכישה?

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תבדוק את רמת האיי קיו שלך ואת מצב הלשון .....כי להערכתי יש בעיה.
אכן יש בעייה מצערת -- כנראה מתו לי יותר יתאים אפורים ממה שחשבתי

לעמיר- לא הגעתי לפה על מנת להתחרות איתך "למי יש יותר גדול"
אכן -- איך לא קלטתי את זה קודם?? :(

אכן לא באת להתחרות אתי בשום דבר -- כל הוויכוחים היו רק הפרעה למה שכן באת בשבילו:

באת לעשות מאניפולאצייה על המוכרים והיבואנים!

רצית לרתום את הנהלת הפורום ואת המוני הפורום לראות בהתנהלות המוכרים והיבואנים "בעייה", וליצור עליהם לחץ, "עליהום", כדי שייאלצו להסכים לפתוח אריזות של אוזניות IE, וזאת רק כדי שלא תצטרך לקחת שום סיכון עם אוזניות ה-IE שמעניינות אותך!!

לא משנה כמה הם יפסידו מזה, עליך ועל כל הבאים אחריך -- הרבה יותר ממחיר האזניות האלה -- ולא משנה האם/במה אתה תדביק אחרים עם מה שחוגג באוזניים שלך, ו/או אחרים ידביקו את הבאים אחריהם -- אתה את שלך הולך להשיג, ולא משנה על איזה גוויות תדרוך בדרך -- כל האמצעים כשרים!

וכל זאת למרות שמבחינתך הרי לא תהייה בעייה כביכול למכור אוזניות IE משומשות -- הרי אין בעיית היגיינה, אין בעית משומש, בכלל אין בעייה, ו"הצדק" אתך.

<צינזרתי את איך שההתנהלות הזו נראית לי, ולא מדובר רק/בעיקר בענייני היגיינה>

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לרן,
אם אתה מדבר על רמת שירות בארץ, שהיא לא מספיק טובה ושירותית, מן הסתם קנה המידה צריך להיות המקובל בחו"ל.

ארז
גם אם קיימות בחו"ל חנויות כאלה, אחת או עשר, זה לא אומר שזה "מקובל" בחו"ל!

עמיר

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ביום שאני ארצה באמת לעשות סקר אני אעשה. אני כבר יכול להגיד לך שאף אחד לא ידחף לתוך האוזן שלו את הדונג של חברו. אפילו אם הוא ממש ממש ממש ממש אוהב אותו.

אגב.
גם כאשר מדובר בסקירת אוזניות, היבואנים יודעים שהם חייבים לשלוח זוג חדש בקופסא סגורה. אחרת לא מתבצעת סקירה. וזה לא רק בארץ, זה דבר מקובל בכל העולם.

נמר,
סקרים עושים בקרב קהלים שונים על מנת לבדוק נושאים מסויימים העומדים על הפרק.
בסקרים לא בודקים איך יעשה הדבר אלא רק דעה של ציבור מסויים ולכן שאלת הליכלוך לא עומדת בכלל על הפרק (לא יהיה ליכלוך).
לכן האלה העקרונית היא מה מעדיף הציבור לקנות לאחר שמיעה או לקנות מתוך המלצות בלבד.
לאחר שהסקר יסתיים אני מבטיח לך שנפתור את ה- איך זה יבוצע בשטח.
אני חושב שהסקר מתבקש ולא ברור לי מדוע אתה מתנגד...

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני דווקא רגוע ומשועשע :)

מצחיק לראות אותך עושה מאניפולאציות נון-סטופ.

המאניפולאצייה האחרונה, היא להעביר את הפוקוס אלי אישית (בניגוד לחוקי הפורום -- עניין הכדורים, דרך אגב, לא שאיכפת לי).

אבל מעניין כמה אנשים עוד שמו לב שחוץ מהבריחה לכל הנושאים מסביב, הג'וב המיסתורי, מיליוני הדולארים, גודלו של הזה שלך, ולא זוכר מה עוד -- לא הגבת עניינית לאף נושא ענייני שהועלה:
  1. עניין ההיגיינה
  2. עניין ירידת הערך וסיכויי המכירה עקב פתיחת הקופסה, במקרה של אי קנייה
    • חשש מדונג ושאר חייות
    • חשש שאולי בכלל הסחורה משומשת
    • הבנה שהייה לקוח קודם שלא התלהב -- אולי זה לא כזה טוב?
  3. עניין חוסר ההגינות כלפי המוכר/יבואן, שצריך לסבול נזק כספי (ירידת ערך ואטמים חדשים) והתעסקות באיחס (החלפת אטמים, חיטוי וכו'), מעבר להשקעת הזמן ומפח הנפש שייש בכל מכירה שלא הצליחה
  4. הפתח לניצול העניין ע"י אנשים שיישתמשו במנגנון לצורך בדיקה, וייקנו בזול יותר במקומות אחרים, בחו"ל (שגם שם לא נותנים לבדוק) או באינטרנט

אולי הייו עוד נושאים, שהסחות-הדעת המאניפולאטיביות שלך השכיחו אותן ממני, ואין לי כוח לחפור אחורה.

כמוכן, גם אם יש רוב בפורום שרוצה / מעדיף שייפתחו אוזניות IE, זה לא אומר שאתה "צודק" בזה שייש "בעייה", רק בזה שייש רצון, שחלק מוכן להתחשב בכך שאינו מוצדק, וחלק לא.

זה כמו לדבר עם גנבי המוסיקה על הצד הלא-הוגן של העניין -- מבחינתם זו באמת בעיה ולא בסדר שייש כאלה שמדברים על הצורך לשלם על עבודה/זכויות של מישהו אחר.

עמיר

עמיר

עמיר,
הסברתי הכל קודם לכן.
אני מציע שתתחיל לקרוא ולהפנים את מה שכתבתי ולא תכתוב בכל פעם שטויות מחדש.
לאחר שתקרא תראה שהכל אכן כתוב.
אם בכל זאת תרצה הסברים - תקבל.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רן, מאוד מוזר כל השרשור הזה,
הצגת נקודה שלדעתך היא חשובה וכל מי שלא מסכים איתך מקבל על הראש - אז כעת בטח גם תרד עלי, היות וגם אני לא מסכים עם דעתך?

לדעתי בדרך הזאת לא תתקדם להשיג את מבוקשך

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
רן, מאוד מוזר כל השרשור הזה,
הצגת נקודה שלדעתך היא חשובה וכל מי שלא מסכים איתך מקבל על הראש - אז כעת בטח גם תרד עלי, היות וגם אני לא מסכים עם דעתך?

לדעתי בדרך הזאת לא תתקדם להשיג את מבוקשך

כרמי,
חליליה.
מתלהמים למיניהם שהחלו לתקוף בצורה שאינה ראויה קיבלו תגובה בהתאם.
אם קראת את כל הפוסט הזה, אשמח לשמוע את דעתך בנושא ואשמח עוד יותר לשמוע את הסיבות לכך.

נ.ב.
1 .אני בטוח שהרבה מאוד אנשים במדינת ישראל שעוסקים בספורט יום יומי (ריצה, הליכה, אופניים וכו') ואוהבים מוסיקה ונעזרים באוזניות לשם כך, היו מעוניינים לקבל יחס הוגן יותר מחנויות בנושא זה.
2. מה שמדהים אותי עוד יותר זו ההתחמקות של נמר שלדעתו הציבור הנ"ל מהווה 0.001% ולכן אינו ראוי לטיפול אך פוסט בנושא כבלים מאיכות גבוהה (בפוסט-"קריאה ליבואנים") שבארץ משתמשים בהם הרבה פחות אנשים, ראוי לתגובה ולטיפול ולטענתו הנושא חשוב ביותר (ככה ניכתב על ידו).
אז על כבר נאמר- לך תבנה מדינה.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר,
הסברתי הכל קודם לכן.
מממ... עכשיו אתה יועץ לי לשנן את כתביך...

אולי בג'וב המיסתורי שלך אתה מבין, ומחובר לאיזושהי מציאות, אם כי אולי לחברות המיליונים אין די לשלם לך שתוכל לקנות אזניות ב-2,000 ש"ח בלי לעשות מזה כזה עניין.

לא, לא נראה שאני -- ו/או מישהו אחר -- ממש זקוקים לעוד הסברים / מאניפולאציות ממך.

אבל קיבלנו בכל זאת:
1 .אני בטוח שהרבה מאוד אנשים במדינת ישראל שעוסקים בספורט יום יומי (ריצה, הליכה, אופניים וכו') ואוהבים מוסיקה ונעזרים באוזניות לשם כך, היו מעוניינים לקבל יחס הוגן יותר מחנויות בנושא זה.
מי שלא רואה את המאניפולאצייה שיצביע.

2. מה שמדהים אותי עוד יותר זו ההתחמקות שלנמר שלדעתו הציבור הנ"ל מהווה 0.001% ולכן אינו רואי לטיפול אך פוסט בנושא כבלים מאיכות גבוהה שבארץ משתמשים בהם הרבה פחות אנשים, ראוי לתגובה ולטיפול ולטענתו הנושא חשוב ביותר (ככה ניכתב על ידו).
באמת מוזר, הייחס של נמר כאן. ממש משונה. אתה הצודק היחיד,

הרי ידוע שאוהבי הספורט והריצה, שכל כך אוהבים מוסיקה הם רצים לא רק באימונים אלא גם רצים בהמוניהם לקנות אזניות IE ב-2,000 ש"ח לטבול אותן בזיעתם, כי התנאים בריצה הם אופטימאליים להאזנה מרוכזת ולשמיעת כל הנואנסים הקטנים, במיוחד מעל לרצפת הראש ברחוב, או מעל למוסיקת הדיסקו ורעש המיתקנים במכוני הכושר. כן, אנחנו מבינים את חשיבות הנושא.

נמר, אנא קרא והפנם את מה שכבר נאמר לך, כי יחסך לא מובן ואתה פשוט חייב מיידית לעשות סקר, שיראה מה אחוז האנשים האגוצנטרים בפורום שחושבים שהדונג שלהם הכי נעים ש"מגיע להם" שהיבואנים צריכים לממן את הנזקים שנגרמים להם ושלקוחות אחרים יתענגו על הדונג הנעים שלהם ושאר החידקים/החיות המצורפים.

אז אפשר יהייה סוף סוף ליזום ג'יהאד על היבואנים, שיסתיים בכך שיפתחו לרן ק. את הקופסה הנכספת!!

תרועת חצוצרות!! ניצחון!! האמת יצאה לאור!! מהפיכת הצדק החברתי בקרב צרכני ה-hi-end המסכנים!! סוף סוף הם יוכלו לגמור את החודש בכבוד!! הריעו ליוזם המהפכה -- רן ק.!!!

אז תלמדו מרן ק.: כך בונים מדינה!!

עמיר

נערך לאחרונה ב:

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עמיר,
ההתלהמות שלך לא תביא אותך למקומות צודקים.
אתה מעמיד את עצמך באמת בצורה מגוחכת למדיי.
אני אישית מאוד צחקתי ממספר הודעות שלך ולהערכתי (הלא מיקצועית) אתה זקוק לחופשה ארוכה ורגועה (אני ממליץ בחום על איי סיישל...).
אז בוא נפסיק עם הבדיחות שלך ונעבור לתאכלס.
מה רע בהצעתי לנמר לבצע סקר ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר,
ההתלהמות שלך לא תביא אותך למקומות צודקים.
אתה מעמיד את עצמך באמת בצורה מגוחכת למדיי.
אני אישית מאוד צחקתי ממספר הודעות שלך ולהערכתי (הלא מיקצועית) אתה זקוק לחופשה ארוכה ורגועה (אני ממליץ בחום על איי סיישל...).
אני לא מנסה להגיע למקום צודק, אבל אכן יש משהו מגוחך בהתנהלותי, אולי לא בדיוק בכיוון שאתה מצביע עליו, אלא פשוט בהשקעת זמן ותשומת לב לא פרופורפיונאלית לצורך ולמקרה.

אז בוא נפסיק עם הבדיחות שלך ונעבור לתאכלס
אנחנו בתאכל'ס כל הזמן -- אתה בחתירה הבלתי נלאית למטרה ואני בחשיפת המאניפולאציות שלך :)

מה רע בהצעתי לנמר לבצע סקר ?
ניסחת את זה בצורה מושלמת כבר לפני:

הסברתי הכל קודם לכן.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי,
חליליה.
מתלהמים למיניהם שהחלו לתקוף בצורה שאינה ראויה קיבלו תגובה בהתאם.
אם קראת את כל הפוסט הזה, אשמח לשמוע את דעתך בנושא ואשמח עוד יותר לשמוע את הסיבות לכך.

נ.ב.
2. מה שמדהים אותי עוד יותר זו ההתחמקות של נמר שלדעתו הציבור הנ"ל מהווה 0.001% ולכן אינו ראוי לטיפול אך פוסט בנושא כבלים מאיכות גבוהה (בפוסט-"קריאה ליבואנים") שבארץ משתמשים בהם הרבה פחות אנשים, ראוי לתגובה ולטיפול ולטענתו הנושא חשוב ביותר (ככה ניכתב על ידו).

ככתב באתר אני כבר מוגדר כמלקק ליבואנים - או שאני מקבל את הזכות הזאת רק כאשר אני לא מסכים איתך (עדיין לא ברור לי, למרות שקראתי את כל השרשור הזה)

כך שמוזר לי שאתה מצפה ממני לתשובה רצינית

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ככתב באתר אני כבר מוגדר כמלקק ליבואנים - או שאני מקבל את הזכות הזאת רק כאשר אני לא מסכים איתך (עדיין לא ברור לי, למרות שקראתי את כל השרשור הזה)

כך שמוזר לי שאתה מצפה ממני לתשובה רצינית

מכיוון שלא בליקוקים עסקינן, ועל מנת להיות יותר פרודוקטיביים, תצביע על הנקודה שלא הבנת ואשמח להסביר.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לרן,

ארז

אפשר לקבל התייחסות עניינית לשאלות?
האם נוכחת שזו רמת השירות המקובלת בחו"ל ורק בארצנו היבואנים מתעמרים בציבור הלקוחות?
תודה
ארז

רן ק.

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ארז,
שנקבל בישראל את מחירי חו"ל- נשווה לחו"ל.
כרגע אני לא רואה כל צורך בכך.
יחד עם זאת, אני מצפה ממנהלי הפורום לענות עיניינית ולא לשים לב לכל "ההברקות" מסביב ולצערי זה עדיין לא קרה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מכיוון שלא בליקוקים עסקינן, ועל מנת להיות יותר פרודוקטיביים, תצביע על הנקודה שלא הבנת ואשמח להסביר.
נראה לי שלא קלטת שאתה זה שצריך לקלוט את ההסברים שסופקו לך מכל הכוונים, ואת זה שלא שמצפים ממך לאיזשהם הסברים, ואת זה שכבר הובנת -- כבר מהרגע הראשון, בלי בעייה -- ופשוט לא מסכימים אתך גם לאחר/בעקבות ההבנה.

ולא נראה לי שקלטת שהובן גם שהסקר שאתה מציע לא ימדוד את מידת הצדק שלך, אלא עד כמה אנשים מוכנים להתעלם מהצדק, כמו במקרים של גנבי מוסיקה.

הרי כנראה שקרוב ל-100% מהאנשים, כולל אותי, הייו מעדיפים שכן תהייה אפשרות לבדוק אוזניות IE לפני קנייה, במיוחד כשהן באות מהקופסה שנפתחת לכבודנו. כך שהשאלה "האם הייתם מעדיפים לשמוע אוזנית In ear ברמה גבוהה טרם הקניה או לקנות ע"פ המלצות?" תיענה בקרוב ל-100% ב"מעדיפים לשמוע", כולל על ידי אנשים ישרים! -- זוהי בדיוק המאניפולאטיביות שלך, לשאול את השאלות החדצדדיות!

אם כבר סקר, אז צריך לנסח בצורה אחרת לחלוטין, שמגדירה את המצב, מסבירה את מלוא הבעייתיות, ורק אז לשאול שאלות כמו:

1. האם יש לכם אזניות IE יקרות (כולמר מ-1,500 ש"ח ומעלה)?
  2. האם אתם מתכוונים לקנות אזניות IE יקרות?
  3. האם אתם חושבים שהמוכרים/יבואנים אמורים לשנות את מדיניותם וכן לאפשר פתיחת קופסאות והאזנה לפני קנייה?
  4. האם אתם מוכנים לקנות אוזניות IE מאריזה פתוחה?
  5. אם כהכללה לא, אבל אתם יודעים שהאריזה נפתחה עבורכם, ואתם מעריכים שמאז איש לא ניסה אחריכם את אותן האזניות?
  6. האם אתם נוהגים לעשות rip "לא חוקי" -- מדיסקים שאינם שלכם (או שהיו שלכם ומכרתם) ו/או להוריד בחינם מוסיקה שמוגנת הזכויות יוצרים?
  7. האם אתם חושבים שזה בדר
ובנוסף, צריך שזהות העונים תהייה גלוייה, לא שאלון אנונימי.

שאלות כאלה יראו גם את גודל האוכלוסייה שבה מדובר, גם את מי חושב ש"מגיע לו" למרות הבעייתיות, וגם מי מבין אנשי "מגיע לי" גונב מוסיקה ו/או חושב שזה בסדר.

עמיר

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור